blogvideo

Prof. Turánek vyhozen z práce, je na seznamu! Kde to žijeme?

Nový rozhovor s prof. Jaroslavem Turánkem, odvážným vědcem, který nemlčel o svých vědeckých poznatcích. V rozhovoru mluví o tom, jak po přednášce na půdě parlamentu přišel za dramatických okolností o práci a nyní se dozvídá, že nemůže dále působit na Masarykově univerzitě, protože je na jakémsi seznamu „dezinformátorů“. Kde to opět žijeme? Práci nechtějí dát ani manželce pana profesora, která nikdy nikde veřejně nevystupovala. A všechen ten tlak se rodině Turánkových podepisuje nejen na psychickém, ale i fyzickém zdraví. Přitom prof. Turánek ve svých vystoupeních nedělal nic jiného, než sdílel poznatky z oboru, kterému se věnuje čtyřicet let, a nabízel se k diskuzi s odborníky, kteří v době profesorova vědeckého bádání stěží „tahali vakcinačního kačera“, leč v posledních letech horlivě propagovali jediné možné řešení epidemiologické situace. Poslechněte si rozhovor, který ukazuje, že myslet si, že práskačské, normalizační a totalitní praktiky zůstaly před rokem 89, je velmi naivní přístup. Opět se zde větší či menší měrou komplikuje život těm, kdo nechtějí tančit s většinou. Nemlčme o tom, vynášejme tyto příběhy na světlo a nenechme si líbit vytváření seznamů a ostrakizaci za postoje místo věcné vědecké a společenské diskuze.

sdílet na

46 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
24. 6. 2024 23:37
Ohodnotit příspěvek :
     

ANO2011 = zločinci v COVID19 vládě premiéra Babiše vnutila opíchání jedy 5 000 000 občanů ČR, nárůst náhlých úmrtí, nárůst mrtvých novorozenců, pokles reprodukce a problémy s početím, nežádoucí účinky z vakcinace jsou genocidním zločinem 21. století,..horší než nacistická genocida,….. česká prohnilá justice nevidí netrestá !!!

ijn
24. 6. 2024 23:47
Odpovědět  ijn

Přeji Jarkovi pevné zdraví, volební úspěch a věřím, že se senátu ČR dosáhne a alternativní média mu v kampani velmi pomohou, takový čestný hrdina si SENÁT ČR zaslouží..!!!

P.K.
25. 6. 2024 07:44
Odpovědět  ijn

Lžete, nebo jste trouba, ale zřejmě je to Váš životní styl: je mi 60 let, nikdo mě nenutil, ani násilím neočkoval, takže očkovaný nejsem. Přesto jsem po kovidu musel přestat běhat a cítím se trochu hůř.
Moje (stejně stará) přítelkyně, která dělá v kanceláři (pro stát), se nechala jednou očkovat, naprosto dobrovolně, a nedávno běhat začala.
Problémy nemusí být způsobeny vakcinací, ale proděláním kovidu. Otázkou je, jestli je vůbec někdo schopný-ochotný následky kovidu i očkování pravdivě analyzovat: ve společnosti, kde se vše používá k boji proti opozici.
Očkovalo se téměř na celém světě (bez Babiše).

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tupý hulvát
25. 6. 2024 09:13
Odpovědět  P.K.

Nemá to smysl,fanatiky nepřesvědčíte.Nevím a neví to zřejmě nikdo,co za potíže může,jestli kovid,nebo vakcíny,jako mladý bych si genovou vakcínu nedal.Na začátku a ještě poměrně dlouho NIKDO NEVĚDĚL,ANI NEMOHL VĚDĚT s čím máme do činění.Babiš nemohl jednat jinak,to si mohou myslet jen hlupáci.Za zločin považuji nepřipuštění a nevyvinutí klasické vakcíny z politických důvodů!
Šéf ruského institutu například nechápe,proč se lidé dnes očkují na chřipku a na kovid ne,když na kovid umírá 3,5 krát víc lidí.
Pěkně nám ty sv-ně americké zamotali hlavu svým zřejmě umělým virem a genovou terapií.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
cool
25. 6. 2024 16:32
Odpovědět  Tupý hulvát

Když na ně vysypají chemtráč tak nakřáplí se dorazí s mRNA.
https://www.facebook.com/roman.tomovcik1?locale=cs_CZ

Joe Arp
25. 6. 2024 09:19
Odpovědět  P.K.

Jako lhář, ale spíš trouba se mi jevíš ty, “starou ve státním! úřadu nikdo nenutil” jenom se jí možná zeptali, jestli nechce být nezaměstnanou. “Začala po očkování běhat”, to mě dostalo, někdy se před smrtí uleví, ten poznatek znáš ne. Zkusil jsi vycestovat, nikdo by tě nenutil, ale seděl bys doma na prdeli, klaune.

Pavel z Moravy.
25. 6. 2024 10:27
Odpovědět  P.K.

Lžete vy. Kdo nařídil povinné očkování občanů nad 60 let? Trochu asi některým lidem vynechává paměť. Kdo chtěl narvat nějaký mrna sajrajt do starých lidských organismů, o němž neměl nikdo žádné povědomí? Kdo vyhrožoval pokutami a podobně. A hodně zajímavé by bylo srovnání, kdo měl jaké problémy před vakcinací a po ní. Protože ty různé srdeční kolapsy, pokud je ti lidé před vakcinací neměli by pověděli pravdu. Už jenom z toho důvodu nevěřím nikomu z těch, kteří vládli tenkrát jakož i nyní ani nos mezi očima. Ti nejhorší se chopili a chápou vlády v této zemi. A zajímavé by také bylo, kolika zdravotních problémů se dotkla vakcinace, pokud ji postoupili ti z nejvyšších státních představitelů a to na všech úrovních moci. Ano, ten samotný covid působil problémy, o tom žádná, vím to podle sebe, ale nikdy bych se nenechal vakcinovat něčím co je neprověřené někde v autobusové čekárně apod. Je zajímavé na každých lécích je varování, abyste lék nepoužívali bez předchozí konzultace a vyšetření lékařem a tady klidně beze všeho to vráželi do lidí na počkání? Přemýšlejte, proč byl takový tlak na to vakcinovat celý svět. Ani se nedivím co se tady děje, protože většině už úplně vymyli mozky.

Tupý hulvát
25. 6. 2024 13:51
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Žádné povinné očkování nad 60 let nikdy nebylo,že se nestydíte!

25. 6. 2024 15:14
Odpovědět  Tupý hulvát

Nebylo, ale tvrdě se na něj pod záščitou Bureše tlačilo a plno řevu kolem toho a silného nátlaku doktorů na pacoše. Osobně jsem tehdy kvůli tomu poslal svou pandokturku do prd-ele, oznámil jí že je prodejná mrcha a at mě zažaluje pro urážku na cti, na rozloučenou jsem zařehtal jako kůn – to proto, že mi krmila uši, že Ivermectin, na který jsem od ní chtěl předpis, je pro koně, – a našel si jiného doktora.
A do toho řevu hodil Gosudar 24.2.2022 vidle a “pandemii covidu” ze dne na den ukončil. A bylo po pandemii. Ale doktorswině na svých místech furt.
Jo, a Babiš věděl !!! Ted se kroutí jako žížala, ale věděl! Informací měl dost a dost!

Helena
25. 6. 2024 16:44

A dobře jste udělal, že jste si našel jiného doktora. Kdyby nic jiného nikdo nevěděl, tak ten obrovský tlak vyvíjený na lidi ať v zaměstnání, školách, ta šílená masírka v mééédiích – a nakonec když dostali opíchanci podepsat informovaný souhlas, že vrahcinaci podstupují DOBROVOLNĚ, na své vlastní riziko, tak to by trklo i vola, že je to podvod tisíciletí. Kdyby pro nic jiného, tak už jen z tohoto důvodu by to mělo každého praštit do očí a do hlavy.
VŠECHNO CO JAKÝKOLIV REŽIM TLAČÍ TAKOVÝMTO NÁSILÍM VYHROŽOVÁNÍM, JE PRASÁRNA NEJVĚTŠÍ. STEJNĚ JAKO KOVIDVRAHCÍNA, JE NÁSILÍM TLAČENÝ PODVOD GRÝNDÝL, NÁSILÍM TLAČENÁ UKRVÁLKA, MIGRACE !!!

25. 6. 2024 19:50
Odpovědět  Helena

Hádám, že můj pandoktor se vám bude moc líbit. Seznamte se.
Napřed co si o něm myslí neznam (sice tam na více místech lže, ale pandoktora to upřímně pobavilo):
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/domaci-zivot-v-cesku-nemaji-deti-priroda-si-brani-genofond-lekar-z-spd-urazi-politiky-na-nastence-236368
a tady krátká ukázka jeho názorů v diskuzi:
https://www.seznam.cz/profil/ilja-baudys-7884ab6b35cabf6f54d8c3ce44cb9d7ec0a7784aac2f5b176de5/prispevky-a-odpovedi

25. 6. 2024 19:57

A když už jsem v tom, tak do třetice pandoktor naživo:
https://www.youtube.com/watch?v=aYRI3Ny4H2c&t=1899s

Takže konečně nemám doktora – těch je jak když nas-ere – ale lékaře, navíc na našem břehu. Nejvíc se mi na něm líbí že je svůj a.že dokázal, jako správnej samorost, všechny ty tlaky ustát.
P.S. Jo, a kvůlivá tomu odmítnutí očkování jsem byl odejít, takže z prducha se stal duch. A ten pitomec – bud mu země lehká, nebyl to špatnej člověk, jen pitomej – co mě vyrazil se nechal opíchat napřed dvakrát, načež ho natáhla mrtvice, načež mu pandoktor doporučil nekouřit, načež pan Chytka přestal kouřit a nechal si píchnout další tečku, která tečka byla asi po půlroce i tečkou za jeho životem, takže zatáh roletu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
25. 6. 2024 19:27

Celkem by bylo zajímavé vědět kolik těch doktorskejch swyní to alespoň tušilo, co je to za sajrajt, přesto to tlačili a nutili lidem. A taky jsem zvědav kolik jich za tyhle “skoro vraždy” ponese zodpovědnost.

25. 6. 2024 21:10
Odpovědět  Slovan

Tady máš na ukázku dvouminutovou nalejvárnu studentům od děkana UK z 5.10.2021 – tedy z doby, kdy každý, kdo měl přístup na internet a v hlavě mozek, už rok věděl. Co myslíš, věděl děkan, věděl? A pakliže nevěděl – jak to, že nevěděl?!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
25. 6. 2024 21:26

Ano, ale já se jako zedník nikdy nezajímal o vývoji léčivých vakcín. A taky proč?! Ale doktoři asi ju né? No a že tyhle vakcíny byly nahonem vyrobeny, tak by měli být v pozoru a ptát se jestli je to pro ovce bezpečné. Není možné do lidí něco píchat aniž bych měl jistotu, že je vše v pořádku. A kdo za to nese zodpovědnost. Dokud by vláda nedala garanci, tak bych odmítl to lidem píchat. A basta fidli.

Pavel z Moravy.
25. 6. 2024 17:10
Odpovědět  Tupý hulvát

No to tedy kur.wa nestydím, protože jsem posílal již od ministra zpěváčka a potom i těm dalším kvůli tomu maily, že mně nenadžognou. A zrušil to až Válek. Tak nelžete vy. Nevím od kdy mělo spuštění té povinné vakcinace probíhat, to si přesně nepamatuji, ale vím, že se tlačilo potom na Válka aby to zrušil. A mělo to být pro kategorii nad 60 let. Takže kur.wa už pr.

Pavel z Moravy.
25. 6. 2024 17:19
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Asi nevíte, že hnutí Chcípl PES tehdy proti tomu všemu tvrdě bojovalo. Sám jsem se dvakrát zúčastnil demonstrace. A na maily jsem kromě Havlíčka, kterému jsem tak jako Babišovi psal dostal od Havlíčka pouhou odpověď, myslím kvůli té vakcinaci, že je to nutné. Teď jste mně tedy skutečně nakrknul, škoda, že fakt přesně nevím od kterého datumu to do nás chtěli cpát. Vím, že tzv. odpírači čekali, že přijde Válek a zruší to.

Ina
26. 6. 2024 12:37
Odpovědět  Tupý hulvát

Bylo uzákoněno, ale než se stihlo vymáhat, zase to naštěstí zrušili.

Frank1 -
26. 6. 2024 09:07
Odpovědět  P.K.

Mel jsem COVID jako neockovany. Po dvou dnech bez horecky a v pohode. Pane, vy jste uplny blb. Dam vam to pisemne!
https://www.kla.tv/25859

Helena
26. 6. 2024 19:10
Odpovědět  P.K.

Nemusíte být vědec, abyste si spočítal, že bacily injekčně vpravené do těla v koncentrované podobě ještě navíc s něčím hodně fuj, je něco jiného, než chycený bacil poletující ve vzduchu. A vaše přítelkyně, by měla dát na modlení – krevní sraženiny se sumují nepozorovaně – najednou třeba při větší zátěži – se uvolní do krevního řečiště a ucpou třeba cévy v mozku, nebo u srdce či v plicích – a konec,

Pavel
28. 6. 2024 16:36
Odpovědět  P.K.

Tak, teď si pravdivě odpovězte na otázku, jak přišel covid 19 na svět?! Přirozenou cestou mutací jiné respirační choroby,nebo uměle vytvořený v laboratoři? Vzhledem k tomu, že vakcinu na covid si patentovali v USA téměř 2 roky před tzv.pandemií je rozumně uvažujícím lidem jasné, že uměle na vytvoření tzv.pandemie.Tu začíná III.světová válka elit proti lidstvu! Vzhledem k tomu, že úmrtnost nesplnila očekávání a svět hodil globalistům do lockdownu vidle,přešla do nové fáze-válka na Ukrajině. Zprvu skrytě rukama Ukronácků a dnes již otevřenou válkou západu proti RF na Ukrajině! Veškeré sofistikované zbraně obsluhují vojáci NATO(tzv.dobrovolnícj či instruktoři ),včetně výběru cílů a navedení raket na něj.Takže ty zabité a zmrzačené děti v Belgorodu našimi raketomety RM 70 mají na svědomí naši žoldáci v čele z vlastizrádnou vládou “Péti Fyjali”!!!( schválně s tvrdým!)

Horňák
25. 6. 2024 09:45
Odpovědět  ijn

Celá tehdejší opoziční banda stála u vchodu do nemocnic a nadávala, že Babiš má málo vakcín a oni chtějí cestovat, sedět v kavárnách a demonstrovat. Pak si vytvořili kravské očkovací tečky a nás vytlačili z hospod a z veřejného života! Lidi, vy si nepamatujete co Fialova parta předváděla pro očkování?

Pavel z Moravy.
25. 6. 2024 10:51
Odpovědět  Horňák

Všichni jsou stejná banda a Babiš, takový světoběžník jim naběhl jako malé děcko a to jak s tím sajrajtem tak Vrběticemi. Potřebovali obětního beránka, takže řvali, že nejsou vakcíny, potom, že hoteliéři zdechnou bez pomoci státu, to byla pomsta za EET a nakonec to vygradovalo tím, že se nařídila povinná vakcinace. A oni, celá ta ekipa Spolu se chechtala jak jim skočil na lep. Násilně chtěl vakcinovat, rozdával prašule, protože tito to tvrdě vymáhali, ale sami to dělat nemuseli, aby byli krytí. Dnes mu to mohou vyčítat. A názory, že vakcinoval celý svět, houno veliké, jenom pokrytci to dělali a lidem vyplachovali mozky. Tím si to Babiš pos.ral, u mne natrvalo, obzvláště tím, že ten sajrajt chtěl do mne a mé ženy bez mého souhlasu narvat. Z těch co tady kdy byli od 89 u moci nevěřím vůbec nikomu. Tím jsem skončil s podporou jakýchkoliv takzvaných mírumilovných demokratů.

ijn
25. 6. 2024 13:23
Odpovědět  Pavel z Moravy.

sledujme cestu peněz a hned pochopíme, jakou motivaci měli lékaři za opíchání, kolik šarží a komu byly aplikovány A, nebo B, a smrtelná C, několik sester si povšimly různých následků,….vysocí činitelé (spolupachatelé) dostali placebó=fyziologický roztok, kolik miliard odměna v ČR když Lejnová dostala přes 3 mld.éček !!!

milan
25. 6. 2024 13:50
Odpovědět  Pavel z Moravy.

u nas na vesnici doktor ockoval na obednani asi tyden pak to zrusil a mistnim rozhlase bylo ze pan doktor —- nebude ockovat proti Covidu u me timto prohlasenim stoupl o nekolik schodu a ordinuje dal v pohode

Milan
25. 6. 2024 18:24
Odpovědět  milan

U nás na Vysočině obvodní ožrala ani nevylejzal z ordinária a posílal po vsi sestru s vakcínama až do domu.Lidi se u krámu předháněli kdo už jich má víc.Kváknout jen něco málo proti vacíně umlátí mě berlema.Strašná doba.Taky Milan

25. 6. 2024 19:13
Odpovědět  Milan

Nazdar Milani!

Frank1 -
26. 6. 2024 09:05
Odpovědět  ijn

Kolapsy a umrti po ockovani. Vse zatajovano. Zabiti nadejni sportovci, mladi, stari, blbci i geniove. Nucenym ockovanim vsech, kteri byli nejak cinni na verejnosti.
https://www.kla.tv/25859

Plebej
25. 6. 2024 06:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Fašizace zdejší společnosti bují. Ryba smrdí od hlavy.

Burák
25. 6. 2024 07:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Nesmíte se dát pane Turanek. Běžte s tím k soudu. Asi si říkáte…ten pán je ale chytrý ale já mluvím z vlastní zkušenosti. Moje bývalá tchýně se soudila se svým zaměstnavatelem 5 let a museli jí potom nejenom přijmout zpátky do práce ale dostala i platy za celou tu dobu. Nyní se jí vedení tak bojí, že o cokoliv si řekne, to okamžitě dostane a její slovo má velikou váhu. Takže světlo na konci tunelu svítí i když je cesta mnohdy dlouhá. Držím palce!

Ladislav 💤
25. 6. 2024 10:42
Odpovědět  Burák

Jít k soudu? A ke kterému ? Ropušanovi mafiáni jsou rozlezlí všude!
Pane Turánek, držím vám palce! Nacisty v této zemi nechceme!

Pavel z Moravy.
25. 6. 2024 10:59
Odpovědět  Burák

Ono ale záleží také o jaký problém se jedná. Tady si ta banda potřebuje krýt záda. Víte kolik vlivných lidí v té celé maršparádě jede. A nestranné soudy, existují ještě? Pouze se ptám, odpověď nechávám viset ve vzduchu.

Helena
25. 6. 2024 16:56
Odpovědět  Burák

Máte obrovskou pravdu!!! Nesmíte se nechat !! Z 90% když uvidí, že nejste taková vovce, že se prostě nenecháte a nesklapnete patky, nechají vás na pokoji – moje vlastní zkušenost. Když jsem začala velmi slušně vyžadovat vše písemně, se jmény a podpisy, a že to zveřejním, nikdo se pod to podepsat nechtěl. Pak se přidali další. A bylo po ptákách.
Proto p. Turánek je jistě zběhlý a všechny doklady se jmény a podpisy si uschová – a hlavně zveřejní. Proto kdokoli bude v čemkoli poškozen tímto fašistickým režimem: vše uschovat !!!

unor 2022
25. 6. 2024 07:38
Ohodnotit příspěvek :
     

A co na to Vaclav Havel?

Ladislav 💤
25. 6. 2024 10:43
Odpovědět  unor 2022

No a ještě ten tu chyběl! Budiž mu země co nejtěžší! Ten parchat to začal!

unor 2022
25. 6. 2024 10:55
Odpovědět  Ladislav 💤

V. Havel je jen mala cast. Ta podstatna a rozhodujici jsou ti, co mu sedli na lep.

Machy
25. 6. 2024 15:25
Odpovědět  unor 2022

To samé co Jan Tleskač.

25. 6. 2024 07:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Kde to žijeme?:D
Raději na to nebudu odpovídat,však to tu víme všichni 😀

JoFa
25. 6. 2024 09:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Prof.Turánek je kapacita a škoda tej mrtvice, je to rebel a odborne absolútna, dovolím si povedať svetová špička v obore. Nemôžem zabudnúť na jeho vystúpenia počas Covidu ako bojoval za všetkých antivaxerov a odporcov covidových opatrení. Dúfam, že ho náš Dr. Kotlár osloví a v spolupráci dokážu covidovú zločinosť, ktorá bude odsúdená a potrestaná.
Prajem mu hlavne zdravie..

Tupý hulvát
25. 6. 2024 09:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždy mě zahřeje u srdce když vidím,že pravda a láska opět zvítězila a je na dobré cestě zvítězit definitivně.

Rukikurin
25. 6. 2024 09:39
Odpovědět  Tupý hulvát

Jojo, kolik takových ještě pravda a lááska nechá po cestě než zvítězí

Pavel z Moravy.
25. 6. 2024 11:02
Odpovědět  Tupý hulvát

To myslíte upřímně nebo ironicky, protože m
ám za to, že profesoru Turánkovi nefandíte. Jen se ptám, nic více.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Horňák
25. 6. 2024 09:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Uvědomte si, kde bylo centrum covidových zlodějů pro celou EU.

milan
25. 6. 2024 12:27
Ohodnotit příspěvek :
     

ja teda nevim ale s timti sem se pred 89 nesetkal a to sem byl nekde ale zase vim ze treba Olomoucke fakulty vyhodily v 90tem roku 2 000 profesoru za to ze byli v KSC muj deda byl velitel cetnik ve vsetine podotykam ze nemeckych sice byi v 41 zabit ale nebyli sme teda babicka odsunuti a cela vesnice se za nu zarucila a muj otec to dotahl az do parlamentu jako poslanec tak ze ja bych s tim hodnocenim nesouhlasim

Frank1 -
26. 6. 2024 09:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Mistr Jan Hus mezi nasimi vrazdicimi Mengely, kteri ho ustvou. Exkomunikovan a zbaven obzivy kvuli pravde. Skutecny hrdina. Ostatni jsou posrany povl a vrazi za penize.