blog

Jdou po nás jdou…

ze sítí: MUdr. Ivan David

Jdou po nás jdou…

V pátek jsem upozornil na případ učitelky Martiny Bednářové, kterou policejní orgán v první den prvního kola právě skončené prezidentské volby obvinil trestního činu popírání genocidy. Za to, že před téměř rokem se žáky na jejich dotazy v hodině češtiny diskutovala o válce na Ukrajině – jinak než se vládě líbí. Za to, že mluvila o válečných zločinech a zločinech proti lidskosti, které příslušníci ukrajinské armády a neonacistických paramilitárnách jednotek jako Azov páchali na rusky mluvících obyvatelích Donbasu. Upozornil jsem na to, že zveřejnění informace o zahájení trestního stíhání z vládního hlediska nesprávně mluvící učitelky, v první den druhého kola prezidentské volby není náhoda, ale systematické zastrašování voličů opozice. Prorokoval jsem, že v případě vítězství generála Petra Pavla ve volbách bude hůře.

A je. Během sčítání hlasů odevzdaných v druhém kole prezidentské volby si jiný policejní orgán – tentokrát z okresu Znojmo, telefonicky předvolal k výslechu blogera Daniela Sterzika, který na svém blogu Vidlákovy kydy publikuje pod autorským pseudonymem Milan Vidlák.

Že od vlády ani nově zvoleného prezidenta nemáme čekat žádný pokus o smíření občanů národa rozhádaného právě skončenou prezidentskou volbou, jasně deklaroval ve svém prvním veřejném vystoupení i generál, občany právě „povýšený“ na budoucího prezidenta. Ve svém vystoupení, které citovala agentura ČTK, Petr Pavel řekl, že okamžitě po příchodu na Hrad zadá zpracování auditu hospodaření týmu dnes dosluhujícího prezidenta Miloše Zemana, a pokud budou nalezena pochybení, budou „Zemanovi muži“ předáni k trestnímu postihu. Účetní předpisy jsou hodně složité. Na jeden paragraf umí dva právníci předložit nejméně tři právní názory. To by bylo, aby se trestní stíhání zaměstnanců dnešní kanceláře prezidenta agilnímu pražskému policejnímu orgánu nepodařilo nějak „obílit“, jak se říká v policejní hantýrce přípravě trestního spisu státnímu zástupci k podání obžaloby.

Tento hon na opoziční čarodějnice nezačal včera včera, ani v pátek 13. 1. 2023. Jeden z mých spolupracovníků policejní výslech podstoupil již během jara 2022. Předvolán byl tehdy jen k podání vysvětlení ke svému FB příspěvku o válce na Ukrajině. Podle mého bytostného přesvědčení nenapsal nic, za co by jej bylo možné podle platného Trestního zákoníku odsoudit. Jako bývalý novinář prostě jen popsal co se na Donbasu děje – kde stojí ukrajinské vojenské síly a kudy na ně míří jednotky ruské armády. Včetně mapy. Na té mapě byly názvy měst uvedené v azbuce, která se v těch místech používá ke psaní. Pro jednoho z udavačů, který dal Polici ČR podnět k jeho vyšetřování, to byla „ruská propaganda“.

Před třičtvrtě rokem policejní orgán neshledal na příspěvku mého asistenta, zveřejněném na jeho FB, nic co by splňovalo skutkovou podstatu jakéhokoli trestného činu. Rozhovor s mým asistentem končil slovy, že navrhne státnímu zástupci odložení věci. Ani po řadě měsíců však od příslušného státního zástupce mému asistentovi nepřišel papír, který by potvrzoval, že případ byl odložen. Možná jen čekají na příhodnější dobu.

Ani to však není úplným začátkem perzekuce občanů vyjadřujících vládě nepohodlné názory. Stačí si připomenout případ asistenta poslance za SPD Jaroslava Foldyny, který své články publikuje pod jménem Walter Kraft. V době, kdy byl premiérem v druhém kole poražený prezidentský kandidát Andrej Babiš, byl asistent opozičního poslance pravomocně odsouzen soudem, který mu ani neumožnil pronést obhajovací řeč.

Státní správa, která má být podle zákona nezávislá, stejně jako Policie ČR, jejíž příslušníci mají být podle zákona nezávislí, státní zastupitelství, jehož jeho představitelé o sobě rádi tvrdí, že jsou na vládě nezávislí – i když Ústava je klasifikuje jako součást výkonné moci, kam patří i vláda, stejně jako soudy, které mají být nezávislé přímo z Ústavy, jsou bohužel po více než třiceti letech budování kapitalismu na některých místech obsazené odhodlanými stoupenci tzv. „atlantismu“. Neboli myšlenky naprosté podřízenosti zájmům USA. Není to nic nového. Probíhá to mnoho let. Doposud to na stoupence jiných myšlenek jen „občas zkusili“. A čekali jak zareaguje veřejnost. Jestli jim to projde.

Podle signálů vysílaných vládou a jí podřízeným orgánům a nově zvoleným budoucím prezidentem tahle zkušební doba skončila. Heretici a kacíři, jak se ve středověku říkalo lidem, kteří smýšleli jinak, než chtěli mocní, mají buď mlčet, nebo budou umlčeni.

Orgány vykonávající státní moc by měly být obsazovány těmi nejlepšími. Z minulosti je známo, že tato místa často přitahují ty nejhorší povahy. Řada z nich se už těší, jak s námi exemplárně zatočí. Těší se na to zřejmě i mnoho lidí, kteří ve volební kampani podporovali generála Petra Pavla způsobem, který naplňuje skutkovou podstatu trestného činu výhrůžky násilím proti skupině obyvatel. A žádný policejní orgán je za to nepopotahuje.

Do titulku jsem si použil parafrázi názvu jedné z písní Jarka Nohavici, kterého lepšolidé také velmi nemají rádi. Svůj dnešní text zakončím parafrází textu další písně slezského barda: „Kupte si hřebeny, nastaly všivé časy“.

Může jít o komiks stojí

sdílet na

26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
asym
30. 1. 2023 09:37
Ohodnotit příspěvek :
     

https://www.youtube.com/watch?v=dEVKHIpNVGc

Autor
30. 1. 2023 09:46
Odpovědět  asym

Cha, cha cha, hahaha! Uff! Tušil TENKRÁT, že zpívá o budoucnosti?
Nemáme už jen 160 pohlaví, ale také 160 druhů udavačů, 160 druhů zrádců a brzy budeme mít 160 druhů trestů pro opozici.

0_86f85_f23aa858_orig.jpg
PENNYS
30. 1. 2023 14:52
Odpovědět  Peter 008

Oni za chvíli pujdou  i po nás přátele. Každou chvíli mužeme očekávat demoličný zakuklence a se slovy “DEJTE NÁM POČÍTAČ MOBIL A PUJDETE SNÁMA”!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Administrátor
30. 1. 2023 09:47
Odpovědět  asym

Nám je tu hej

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aleš
30. 1. 2023 09:38
Ohodnotit příspěvek :
     

To že jsme zpět v Německu 1933 a pravda se už nesmí říkat je jedna věc.
Druhá věc je to, že si udavač neuvědomuje, že podáním trestního oznámení prakticky odhaluje svou identitu včetně adresy a jsou lidi, kteří si ho pak klidně v čase najdou, což je odvrácená strana udávaní.

sizok
30. 1. 2023 11:02
Odpovědět  Aleš

Proto tvrdím, válku si užijme, protože mír bude hrozný.

Markýza
30. 1. 2023 10:17
janle57
30. 1. 2023 10:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Ted´to teprve přijde,odhaduji,že do 2 měsíců tenhle server společně s Protiproudem
a dalšími nepodvolenými médii skončí,zůstane jen Telegram,který je přenášen mobilním
signálem / budou v něm zprávy v češtině /,když ho budou chtít Pavlovi věrní odstranit
museli vy vypnout taky mobilní sítě,v dohledné době začne platit historická pravda
… za poslouchání cizího rozhlasu / dnes serveru / byl zastřelen s celou svou rodinou ….

Pavel z Moravy
30. 1. 2023 11:10
Ohodnotit příspěvek :
     

Nu, vždyť to zde říkám stále, že tu nebude k žití. Museli bychom mít svůj Tábor, abychom přežili. Nu, prostě přeformátovanci vyhráli. Globalistická plutokratická totalita, hlasatel jediné pravdy prostě jede na plné obrátky. Nechci se nějak ukazovat, ale toto co se děje jsem čekal již dlouhé roky. Je to totiž přirozený vývoj zdegenerované společnosti.

Helena
30. 1. 2023 12:38
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ne, ne přeformátovanci ještě vůbec nic nevyhráli!!

Markýza
30. 1. 2023 11:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Hele, ze mě se snad stane na starý kolena konspirátorka…..já necííí! Ale co s tím?
Jsem zděšena!
První:

Pavel.jpg
Markýza
30. 1. 2023 11:15
Odpovědět  Markýza

Druhý:

macron.jpg
Markýza
30. 1. 2023 11:16
Odpovědět  Markýza

Třetí (nezbývá mi, než doufat, že to někdo pěkně zdezinformoval)

čaputka.jpg
Pavel z Moravy
30. 1. 2023 12:14
Odpovědět  Markýza

Markýzo, tedy skutečně zajímavé. To už není snad ani na konspiraci. Je tu ale ještě jedna možnost, a to, že američtí vrabci si na střechách cvrlikají, že počtem ovcí a tupounů se Evropa zařadila na 1. místo světového žebříčku a že pro normální a teď zdůrazňuji normální žití zde v Evropě již nebude místo. Paní Albi se v jednom příspěvku vyjádřila, že emigrace odsud je útěk, ano útěk to je, ale pro mladé s vlastním rozumem je to záchrana, protože zde se již se zdebilizovanou společností nedá nic dělat. My staří tuto životní pouť již nějak dokončíme, nebo ji dokončí za nás naši vládci, ale ti rozumní mladí mají ještě možnost se zachránit než padne i ta poslední naděje.

sizok
30. 1. 2023 12:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

A svou hloupost budou rozšiřovat v jiných zemích, dodám.

Standa
30. 1. 2023 13:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

,,Tupoun” takový překladatelský oříšek!
,,Mlčící většina” bude držet ,, hubu a krok” nebo , jak se vyjádřil gumák z armády ,, klid a pořádek”!
Není to to samé.?????
Já prostě hubu držet nebudu.
Ovšem Češi si zvolili , jako za ww II , ….Hitler je lepší alternativa než koncentrák.
,,V úterý 24. ledna totiž náčelník generálního štábu AČR Karel Řehka v rozhovoru pro ČTK uvedl [1], že Česká republika se v případě vojenského konfliktu, čímž myslel střet mezi NATO a Ruskem, neobejde bez tzv. výběrové mobilizace, a to jak majetku či techniky, tak i vybraných skupin obyvatelstva, a to z důvodu, že prý není myslitelné, že by současná česká armáda mohla zvládnout sama o sobě případný konflikt s nepřítelem.”

Ted už máme , co jste chtěli”! A vycinkali klíči!

Autor
30. 1. 2023 12:11
Odpovědět  Markýza

Že se nestydíte! Někdo za velký prachy vytvořil program pro sčítání hlasů a vy mu kazíte Kšefty! 🙂 🙂 🙂

478d.jpg
José
30. 1. 2023 12:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Vážení, nepřežije-li “alternativa” Pavla, nepřežije vůbec. Jsem toho názoru, že Babiš byl, je a bude naprosto stejný. Vzpomeňme si na dobu Covidu, na upsání se Green dealu, na poslušné panáčkování kolem Vrbětic, které museli provést na cizí příkaz a určitě by se toho našlo ještě více. Jen kupříkladu, v talkshow Jana Krause vyprávěl jak to bylo s jeho “spoluprací” s STB, že vždy když přijel domů, musel podat hlášení s kým a o čem jednal, atd., to ostatně musel udělat každý z těchto obchodníků v zahraničí a ve své prezidentské debatě to vše popřel. Je to to samé, jako když Pavel mluvil o své angažovanosti v KSČ jako o mladické nerozvážnosti. Jeden za osmnáct, druhý bez dvou za dvacet. Za Pavla bude mobilizace v květnu a Babiš by s ní přišel až v červnu.
Žádný politik, už jen proto, že to je politik, nás nespasí, to si musíme uvědomit. Co si neuděláme sami, to mít nebudeme. Že něco zakážou lze očekávat, ale všechny nezávislé “kanály” byly do týdne opět přístupné a pokud to vzdáme, bude to jen naše chyba.

Rapa
30. 1. 2023 12:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Překrucují se,falšují dějiny ostošest. A tak se znovu vracíme do ,,Pobělohorské doby”,ale jak kdo, 4-5 % občanů,co zná pravdu, tvoří budoucnost už nyní. Myšlenky se neztrácí,ty zničit nelze,i těch 5% formuje infopole Země a nejsme sami a bude nás víc a více. Spojujme se,pomáhejme si.

Gales
30. 1. 2023 12:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Hlavně důchodci jsou rejpalové a nekalé živly. A proto se budou předělávat domovy důchodců na věznice.Ti kteří mají problém s chůzí budou mít nižší plot a jenom jednoho strážce.

Pavel z Moravy
30. 1. 2023 14:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, před 600 roky, zde byl hrdý husitský lid, ale také zrádci a cizí přisluhovači. Komu převážně sloužili pražané víme. Jsme posunuti o 600 roků v čase. A znovu slouží cizím zájmům. Vidíme, jak se historie opakuje. Tož, kde se boží bojovníci?

José
30. 1. 2023 15:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ona ta hrdost občas vypadala tak, že kdo nešel s nimi taky je upálili, či povraždili. Takže se mnozí radši přidávali. A stejně pár set let předtím Mohamed. Asi sedm let hlásal a získal 150(!) příznivců. Jakmile začal vraždit, rázem se islám stal hlavním náboženstvím v Arábii…

Autor
30. 1. 2023 20:01
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nejen zdaleka Pražané, teď si na to nevzpomenu, ale vím, že byla města, která byla proti husitům i od samotného počátku. Je to asi jako dnes. Praha je hlavní město a tak se sem sjíždějí především z “venkova” kariéristé. Takže paušalizovat je velmi nebezpečné.
Vždyť se stačí podívat, odkud kdo v politice pochází, kde získával první “ostruhy”. Pak obrázek vypadá jinak. A pak, po tom připomenutí původu, lze s vámi celkem souhlasit, ale zdůrazňuji při uvědomění si všech podmínek. Znám “pár” Pražáků a jsou to normální lidé, kteří mají stejné názory jako třeba vy, ale pokud vím tak neodsuzují jen tak ty “z venkova”, samozřejmě i jsou vedle nich ne zrovna myslící. Když odečtete ty “přistěhovalce”, pak se můžete dostat k podobným výsledkům jako jinde po republice. A naopak, když je vrátíme na “venkov” pak venku to dopadne trošku jinak … podobně jako v Praze.
Asi nejlepší je říct rovnou – ti, kteří jsou u kormidla a jejich nohsledi.

PENNYS
30. 1. 2023 14:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Když polšče požadují od germánu  reparace za válečné zločiny už ,DÁÁÁÁÁÁÁVNO ČESKO MĚLO POŽADOVAT reparace ,za upálení M.J.Husa !!!!! Jan Hus měl určitě vyšší cenu než 10 germánských GENERACÍ!!!

Autor
30. 1. 2023 20:02
Odpovědět  PENNYS

Dnes by měl cenu celé EU. 🙂

Daniel
30. 1. 2023 15:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Bude se přiostřovat. To jsem také říkal a říkám. Tak snad se dokážeme nějak zase najít a společně nakonec zvítězit.