blogvideo

Zhýčkaní profesoři: čtvrt milionu měsíčně za falešnou korektnost. Vláda se kritizovat nebude!

Víte, že někteří profesoři na veřejných vysokých školách mají mzdu až 225 tisíc korun měsíčně? Víte, že mzda docentů činí až 143 tisíc měsíčně? Víte, že roste počet profesorů a docentů na vysokých školách, ale že klesá počet studentů? Co myslíte, vychovávají za tyto obří mzdy veřejné vysoké školy generaci skutečných odborníků, kteří postaví Českou republiku na nohy? My tedy ne.

sdíletj na

30 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
28. 11. 2023 10:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Tuhle jsem někde četl názor, že poslední vláda, která dbala blaha obyvatelstva, byla ta Husákova. Nuž, nezbývá mi konstatovat, že pisatel měl pravdu. 10% tehdejších elitářů (charta a jiná kavárenská chátra) byla nespokojena, protože jim scházela pozlátka a pěkné fasády. Těch 90% žilo v setrvačnosti, protože měli vše základní k životu, tedy si to neuvědomovalo. Školství, zdravotnictví, dostupnost dopravy, lékaře, pediatrů, praktiků… Každá obec fungovala. Stát nebyl zadlužen, energie byly velmi levné, protože to byla priorita Husákovy vlády. Těm deseti procentům vadilo, že “musí” ležet ve špitále s těmi “ostatními” v restauraci je obskakovali jako každého hosta… ve škole musela jejich děcka sedět s těmi řadovými… fuj, takové ponižování 🙂

Slovan
28. 11. 2023 10:45
Odpovědět  Pijack

Dávám ti za pravdu a diskuze na PP a vlastně i zde je ukázkou, kdo je víc a kdo je póvl.

Pijack
28. 11. 2023 11:02
Odpovědět  Slovan

Ještě bych dodal, že prioritou těch 10% “ušlechtilých elit” je nadřazenost a okázalost před zbytkem (většinou) národa. Bohužel se dostali k moci. Takže jim nedělá potíže s výrobou bezdomovců, dlužníků, obětí zločinu a tak… Zjistili, že se prý máme jako prasata v žitě, takže s tím se musí skoncovat. Za tučné úplatky začali zřizovat potravinové banky. Vlády od roku 1990 systematicky podporovaly daňovými prázdninami korporace z ciziny, tedy nenažrance, kteří si ročně odvážejí cca 300 mld. ze země. nechávají kšeftovat cizince s českou úrodnou půdou. Likvidují tradiční život a rutinně odvádí pozornost obyvatelstva. Jsou zajímavá čísla, o kterým prodejná novinářská lůza nenapíše sni slovo – dluh ČR je 3 biliony a na druhou stranu se ukázalo, že noví miliardáři disponují s majetkem v hodnotě těch 3 bilionů. Tohle zveřejnil FORBES – oni se tím dokonce chlubí. To je ten časopis pro “vyvolené”. Bohatství nevzniká prací, ale zločinem. To je dávno známá skutečnost.

Slovan
28. 11. 2023 12:50
Odpovědět  Pijack

Jasně, ale to se fšechno přece ví, ale nezapomínej na ty maloměšťácké Ynteligentní mrrddkii, kteří těmto 10% vehementně pohůnkují, v příslibu že něco spadne ze stolu. Říká se jim aktivní swyněě a ty jsou kolikrát a to je i potvrzené ještě horší jak někdo z těch 10%. A není jich málo. Však v kancelářích SS bylo záznamů a dnes to najíždí to samé. Stačí mít otevřené oči.

jiří
28. 11. 2023 20:00
Odpovědět  Slovan

V těch zlatých časech, kdy to stálo za ho vno, jsme říkávali – Aktivní blbec, horší než třídní nepřítel.

Slovan
30. 11. 2023 10:19
Odpovědět  jiří

Tak, tak as že jich bylo, jako dnes, to samé. Karavana jede dál.

Burák
28. 11. 2023 13:08
Odpovědět  Pijack

Stačí se podívat k obyčejnému vchodu supermarketu nebo kdekoliv jinde. Obyčejná stará škodovka tam nestojí ale BMW ano. Parkoviště pro tuhle kastu není, protože by si nejraději zajeli až ke kase. A to nemluvím ani o prasatech v Mercedesu, Audi, Superbu atd, které vás skoro vytlačí z dálnice nebo se nacpou ve sjezdu metr před vás a ty luzo brzdi, já mám přednost. Prostě na každém kroku dávají všem na vědomí, že jsou pro ně spodina. A to ani nemluvím o šmejdech, kteří u nejmenované značky auta nedávají naschvál blinkr. Tací se už nemůžou dočkat až vytlačí spodinu i ze silnice, protože jim všude překážíme, aby mohli jezdit jako dobytek.

Miro 2
29. 11. 2023 14:57
Odpovědět  Burák

Je to skutečně tak. Ta spodina mají být i senioři, kteří jak vidno jsou součástí začínající kampaně proti jejich “nezpůsobilosti” v řízení vozidla, kvůli několika seniorkám, které špatně najeli na dálnici do protisměru. Všichni senioři musí uvolnit místo v tom příšerném provozu mladým puberťákům, aby oni měli více místa na silnicích pro závodění. Jejich fotříci jim nějaké to lepší fáro obstarají. Protože, když nastanou tyto obstrukce málokdo ze seniorů už bude mít chuť vrátit se na silnici. Státní moc potřebuje podporovat mladé, potřebné voliče a zbavovat se starých vládě nepotřebných pozůstatků komunismu.

PřemekJ
29. 11. 2023 19:32
Odpovědět  Burák

Zdaleka ne všichni. Podle auta hovado nepoznáš, podle jeho chování (způsobu jízdy) ale již ano.

PřemekJ
29. 11. 2023 19:29
Odpovědět  Pijack

Tak přestaňme kecat a spomocí boží vyžeňme ty nelidské mocichtivé zmetky! Bojí se nás více než pověstný čert kříže!

Slovan
30. 11. 2023 10:20
Odpovědět  PřemekJ

👍 👍 👍 👍

ModrýKlokan
28. 11. 2023 14:36
Odpovědět  Slovan

@ Slovan

Na PP už nechodím. Komenty jsou dost kvalitní od Maxima a podobných. Těch pár magorů co je ničí by se dalo snést. Ale ten jejich redakční systém je tragickej. Buď to mají každou chvíli zavirovaný nebo co, mě to úplně zamrzává prohlížeč.

Slovan
28. 11. 2023 16:52
Odpovědět  ModrýKlokan

Já tam taky jen občas mrknu a něco přečtu. Je to tam pošahaný. Maximus není jediný kdo tam má kvalitní příspěvky. No a co se týče těch kravin, tak některé jsou ftipné a celkem se zasměji. A jsme zase u toho, kdy ledajaký navoněný narcis leze oslňovat svými googel postřehy na sociální sítě a nerozumí srandě,( bo kolikrát ani psanému textu), která v nabubřelosti přechází k urážení a vyhrožování. No a je po diskuzi a defacto i po legraci. Pak nevím jak ostatní, ale když budu mluvit za sebe, tak nebaví tam ani chodit. Ale, to je možná účel, otrávit diskutující.

Putinovec
28. 11. 2023 11:20
Odpovědět  Pijack

K tomu je potřeba dodat , že někomu tento proces vývoje ladí do karet .
Když potřebuji nějaký supersystém – národ , stát , státy pást , tak k tomu potřebuji pasáky stáda . A jak je získám a docílím toho , aby došlo generačně k udržování pasáků a stáda ?
Výše jste to popsal . Vytvořím podmínky , kdy morální zrůdy budou mít možnost a důvod vstupovat do řízení supersystémů , v podobě hlídacích psů – tzv. elit .
A když bude potřeba , tak tu skvadru zrůd , např. fialových zrůd , předhodím davu hned poté , kdy vytvořím informačně prostor pro revoluci , vytvoření informačním procesem sociální papiňák .
A po začištění hlídacích psů dám tupému stádu , národu , státu , nové hlídací psy , za všeobecného jásotu .
Právě jsem zde popsal proces likvidace socialistického bloku a nastolení jiné ideologie .
To , že tento systém už po tisíce let generačně kdosi udržuje , používaje k tomu různé kulisy , drtivá většina davu nechápe . Problém je v tom , že to ani chápat nechtějí .

Silver1
28. 11. 2023 12:59
Odpovědět  Putinovec

Nedokazu…maju ine problemy, a tie nedovolia rozmyslat viac nez …..

PřemekJ
29. 11. 2023 19:44
Odpovědět  Putinovec

KSB také znám. Proto vím, že podstatné je právě vytváření informačního pole autenticky, zdola. Shora se toho nedočkáme. Znám globální politiku a vím že pouze mravní lidé mohou vládnout, tedy spíše vést ostatní. A mravnost máme ve svém svědomí, které je tím lehčí, čím jsme mravnější. A proto je důležité vést své děti a vnoučata k mravnosti a k aktivnímu poznávání. Když si vzájemně nebudeme škodit a zapojíme trochu ohleduplnosti, nebude třeba sociální politiky vlád, my – lidé si vzájemně rádi pomůžeme. A také se vzájemně vědomostně obohatíme. Nikdo na nikom nebude parazitovat, každý přispěje svým dílem a dle svých dispozic k prospěchu lidské společnosti. Což třeba jedinou daň z prodejů a převodů? Což třeba přímé obchody mezi výrobci a spotřebiteli? Což třeba pouze kvalitativní růst? Což třeba více harmonie do našich lidských životů? Což třeba špičkový amatérský sport? A je toho spousta, co lze po dokončení deratizace začít praktikovat.

Burák
28. 11. 2023 13:02
Odpovědět  Pijack

Mluvíte mi z duše. Kdo nebyl líný, měl se dobře a kdo chtěl žít z druhých, byl na tom podstatně hůře. Tomu se říká spravedlnost a jeden metr pro všechny.

M.Š.
28. 11. 2023 13:13
Odpovědět  Pijack

Největší sranda je ,že všichni ti “chátrovci” byli u komunistů a zapletli se do kapitalistického převratu v roce 1968,čímž si vysloužili vyloučení ze strany.No a po převratu,lépe řečeno majdanu v r.1989,se jim dostalo náležitých odškodnění v podobě seslí a možnosti rozkrádat majetek této republiky.Když k tomu přidáme naivní a přihlouplé ovčanstvo,tak není divu,že ja tato republika na huntě a v morálním bahně.Jako příklad uvedu neskutečnou volbu prezidenta,kde nakonec kandidovali dva “bolševici”.Takovou taškařici nevymyslí ani talentovaný tragéd.

Pijack
28. 11. 2023 13:57
Odpovědět  M.Š.

Bing ho !!! Byli to tak zvaní “osmašedesátníci” – soudruzi, na které se v Husákově režimu nedostalo koryto. Tak šli do charty. Husák věděl moc dobře, co jsou tito lidé za špínu.

Slovan
28. 11. 2023 16:58
Odpovědět  Pijack

Bingo? To jsme to objevili Ameriku. A spousta z nich byli pomýlení. 😊🙋‍♂️

katango
28. 11. 2023 15:13
Odpovědět  M.Š.

Ano, jsou to komunisti, co vsadili na blbýho koně.

Bety
28. 11. 2023 18:58
Odpovědět  M.Š.

Každý skutečný bolševik by se z nich pozvracel.

PřemekJ
29. 11. 2023 19:49
Odpovědět  Bety

Dle těch ruských ano, u nás bylo těch nezideologizovaných a prostě lidských málo, většina šla prodat svou čest a lidskost za snadný a vlastně docela sladký život vysoko, kam lid nedohlédne. A k tomu korupce se západními nadhaněči tvárných lidských améb.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Bety
28. 11. 2023 19:24
Odpovědět  Pijack

Ono se sice říká: Koho chleba jíš, toho píseň zpívej. Jenže tady se krmí navzájem ti, kteří se krmí z našich daní a zpívají si pěkně do noty mezi sebou. My jsme se jaksi dostali do pozice žrádla pro prasata.
A protože jsme si vždy vážili vzdělanosti nějak nám nedošlo, že všechny ty dnešní tituly mají tak mizernou váhu a kvalitu jako ti absolventi profláklé plzeňské právnické fakulty.

jiří
28. 11. 2023 20:05
Odpovědět  Bety

1*

28. 11. 2023 11:16
Ohodnotit příspěvek :
     

Však na to upozorňuji už řadu let….že školství si zprivatizovali Chazaři…Náckové a Fašouni Fialového ražení….Asi od té doby,co jich Erdogan v Turecku nechal pár tisíc pozavírat…jsem pochopil,že musíme udělat to samé…
Tomu to došlo jako prvnímu….že Satanský Pedofilové a Devianti , si dosazují své lidi do Školství…a Przní mozkově děti…
Tady je potřeba to samé,všechny Rektory/Traktory, Profesory jednoho blbějšího než druhý, pozavírat a nahradit. Všechna tahle pakáž je inteligencí rovna učitele na pomocné škole…
Překrucují dějiny na přání korporátů a cizích mocností…učí děti takové pitomosti, jako že Pyramidy postavili za dvacet let majzlíkem z mědi…a vůbec se nestydí brát za to statisícové platy…nechat se hostit za miliony na rautech a dovolených…a ještě brát uplatky…ani to jim nestačí…
A co za to vymyslí? Devianty na ženských záchodech…a to má tu drzost si tahle špína hrát na nějakou elitu. Já bych je vzal všechny Od Masaryka po Karla by to létalo z těch fakult rovnou do antonu…nahradil bych je náhodně vybranými učiteli základních škol…pohoršit bychom si nemohli…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jura S
28. 11. 2023 16:02
Ohodnotit příspěvek :
     

“profesor” huhumanitárních věd je jen PAŽRAVEC, který nikdy ničemu nebude užitečný… A kolik je těch “sračkofakult” ? Víc než technických !!!

Pijack
29. 11. 2023 08:26
Odpovědět  Jura S

Profesor Fiala jen prokázal, že není dostatečně vzdělán k tomu, aby pochopil, že nemá dostatečné vzdělání.

Frank
29. 11. 2023 09:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Jestli je většina profesorů takoví blbci jako Fialenko, tak pánbůh s námi. Co tento člověk umí a komu je prospěšný? Kdo potřebuje slyšet k životu ty jejich žvásty o ničem? Kdyby existoval směnný obchod, kdo by něco takovým parazitům dal něco za jejich pindy? Vychcípali by hlady.

PřemekJ
29. 11. 2023 19:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Mnozí profesoři a docenti jsou pouze prodejní zbabělci, kteří raději lezou moci do zadku, aby od ní získali levné akademické tituly. PF je zářný příklad naprosto zbytečného a globální politiky neznalého profesora. Bohužel je i mezi nimi i můj bývalý přítel, současný rektor VŠE, který není schopen vzdorovat útokům dosavadní moci na akademické svobody a na nepohodlné akademiky. Ale to společně změníme.