video

Záznam projevu Ivana Davida o odhlasovaném migračním paktu EU.

Co nás vlastně čeká se dozvíte ve videu.

sdílet na

74 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
11. 4. 2024 09:47
Ohodnotit příspěvek :
     

A je to v pr*eli.Czexit než nás zničí.

ijn
11. 4. 2024 11:06
Odpovědět  Gales

volby do EU doplnit referendem o vystoupení z EU, následujme VB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tom
11. 4. 2024 15:42
Odpovědět  ijn

Taky si myslím, že by jsme měli co nejrychleji vystoupit z EU. I za tu cenu co všechno nám z pomsty unie učiní. I za tu cenu rapidního snížení životní úrovně. Byla by to ještě moc dobrá cena za to, že se zde nebude znásilňovat, vraždit, učitelům uřezávat hlavy, ponižovat naše děti aby poklekli, zapalovat, mlátit………..
Jak se to říká – pomoz si a Pan Bůh ti pomůže. A za pár let, věřím, že by jsme se z toho dostali a Unii by toho času zbyly už jenom oči pro pláč.
Je to cesta trnitá, ale domnívám se, že jediná. A ano, jsem ochoten nějaký čas jíst brambory aby nám nikdo nediktoval co máme nebo nemáme dělat. Je to furt moc dobrá cena za svobodu!
Když to totiž neuděláme teď dobrovolně, tak o pár let, stejně do té chudoby spadneme i s těmi výše jmenovanými obohacenimi. Ale to už bude nevratný proces. Uvědomuji si vůbec lidi, jak moc už je to v pr.deli?
Já teda určitě.

Jaris
13. 4. 2024 03:44
Odpovědět  Tom

Neni to zdaleka tak jednoduche. Pri hypoteze, ze by CR vystoupila z podruci fasisticke EU, jaky mate plan nebo predstavu o tom, jak by stat pokracoval. Dluhy jsou temer nesplatitelne, prumysl a zemedelstvi temer zniceno, sobestacnost nulova. Navic je CR rozprodana a zavisla na dovozu vseho mozneho. To, co dlouha leta budovala starsi generace, bylo bezmyslenkovite rozfrcano za 30let.
Predpokladam, ze aby se ceska ekonomika rozjela, bylo by treba vystavet nove fabriky a na ty by si musela CR opet pujcit. Ale od koho? EU by samozrejme Cesku neposkytla ani vindru, JewSA by chtel nekrestanske uroky a Rusko po tech nenavistnych vypadech mysi, ktera rvala – nevim, nevim… Jo, jeste zbyva Cina. Ta moc rada pujcuje. Je znama tim, ze si privazi svuj material a svou pracovni silu. Domaci z toho nemaji zadny prospech ani vydelky. Nebude tudiz schopna splacet dluh. Cina rekne – nevadi – a schlamstne cely projekt i se statem. Jiste narody by mohly o takove cinske pomoci vypravet…

Pravdomluvny
13. 4. 2024 09:58
Odpovědět  Jaris

Po válce jsme na tom byli hůř,chce jen chtít a zasraných zachodních nacistů a fašoEU se ZBAVIT….MDO POSLEDNÍ A KLIDNĚ BEZ SAMETU!

Tom
13. 4. 2024 18:44
Odpovědět  Jaris

Plán mám takový, že jsem ochoten se hodně uskromnit, protože jen tohle nám zaručí SVĚTÝLKO V TUNELU. No a pokud se nebudeme chtít všichni uskromnit, tak holt budeme všichni obohacování. Já teda nevím, ale podle mě tady není nad čím přemýšlet. Radši budu občas hlady, než abych byl den co den do sytosti obohacován.

Jaris
14. 4. 2024 03:42
Odpovědět  Tom

Tome, nic ve zlem, ale na obnoveni ekonomiky jsou treba penize a hodne penez. Kde je CR vezme, kdyz uz ted je v dluzich po krk. Vzdyt prumysl byl doslova zdevastovan a mnoho fabrik bylo srovnano se zemi nebo z nich udelali fitcentra ci jine neuzitecne objekty. Uskrovnit se je to nejmensi, ale kolarozvoje to neroztoci. Sama nevim, jak se z te sveraci kazajky EU vyprostit a verte mi, ze je mi z toho smutno.

Tom
14. 4. 2024 22:31
Odpovědět  Jaris

…se uskromnit, není právě to nejmenší. Dobrovolně zchudnut bude právě ochoten jen málo kdo, ale naopak bude kde kdo ochoten počkat na to obohacování. A řeknu vám, že pak už bude každému úplně jedno v jakém stavu bude průmysl. Dokonce i kdyby byl v té úplně nejvíc, nejlepší kondici. Teprve pak si lidi uvědomí, že ty brambory před léty byla ta lepší volba. A proč? Protože by je baštili v bezpečí a beze strachu, co a kde se zitra hrozného stane mě, vám nebo někomu jinému. A smutno z toho bude všem.
Jo a určitě uvidíte kolik vašich sousedů a přátel bude konvertovat k Islámu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
11. 4. 2024 16:03
Odpovědět  ijn

A kdo to vystoupení bude NAHLAS A VEŘEJNĚ POŽADOVAT????
Blbiš nebo ti, kteří kam už jsou za pětidemoliční vlastizradu???!

Tom
11. 4. 2024 18:47
Odpovědět  Pravdomluvny

… kéž by se toho chopila Kateřina Konečná.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
11. 4. 2024 20:09
Odpovědět  Tom

V ministři svým hlasováním zatím nepřesvědčila……

Gales
12. 4. 2024 09:56
Odpovědět  ijn
Pavel z Moravy
11. 4. 2024 11:29
Odpovědět  Gales

Ani se na to video nedívám, neboť vím, že jsme v číči. Už to tady říkám pěkně dlouho. Spojí li se špatní lidé, aby utvořili sílu, musí se spojit čestní lidé aby utvořili také sílu. Vždyť je to tak prosté. S těmito většinově zaprodanými grázly a vytuněným národem jsme v dupě. Co si zde národ vychoval( mladší generace, to má). Jestli chcete zlu odolat, musíte se mu postavit. Také k tomu ale musíte mít odhodlané občanstvo. A to tady není. Požár se hasí v začátku, ne až když je celá budova v plamenech. A kecat už nemá smysl, teď jsou potřebné činy. Takže mlaďoši, toť vaše budoucnost, staří již žádnou nemají. A bojovat za vás, když vy nemáte zájem o svoji budoucnost, jeb.at na vás.

Róbert
11. 4. 2024 11:55
Odpovědět  Pavel z Moravy

Mlady su spracovany holywoodskou propagandou a veria tomu ze chudaci negri boli vzdy len utlacany a bolo im nepravom ublizovane. Potom tu mame tako sojovu generaciu ktora je hrda na to ze je ochotna pravidelne vyfajcit milenca svojej priatelky. Ako ma tak slaba generacia bojovat? Tie opice ich pobiju aj s papucami ked sa tu namnozia tak ako na zapade.
Alebo vlastne ani nikoho nebudu musiet pobit, lebo biely sa uz k plodeniu deti nedostanu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
11. 4. 2024 12:43
Odpovědět  Róbert

A proč si myslíte , že nacista na Hradě prosazuje , aby voliči mohli být od 16 let? Sám prohlásil , že byl nedospělí a nerozvážný , když vstupoval do KSČ ve 22 letech.
Sám šel do důchodu v 57 a nyní prosazuje věk do 70 let.Tento válečný zločinec z Jugoslávie , kde v ilegální válce velel rotě žoldáků , který zakázal demonstrace na Hradě( aby měl klid na vládnutí)! prosazuje podporu nacismu na Ukrajině a shání náboje pro zabíjení Rusů! SMRT NACISMU a těm , kteří ho podporují!
Kde je ta Heydrichova zatáčka?

Ladislav 💤
11. 4. 2024 14:51
Odpovědět  Standa

👍👍👍👍👍👍 vyžral všechny komunistické vymoženosti a nyní je horší , než kapitalistický padouch!
Nechápu, kde přišel k tomu IQ? 0,17 to bych aj věřil!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Hrobař
11. 4. 2024 16:42
Odpovědět  Standa

Už vyzrál aby se postavil ke kůlu….

Toncek
12. 4. 2024 08:38
Odpovědět  Standa

..ano,je víceprofesionální lhář- darebák..no a kdo lže,ten i krade,tedy i víceprofesionální zloděj-bandita…

Tupý hulvát
11. 4. 2024 14:13
Odpovědět  Róbert

Ale v tom mají mladí přece pravdu,západní země by je měly pěkně živit,nebo jim vrátit to,co za staletí nakradly.My jsme v tom nevinně,ale vlezli jsme tam,kam jsme neměli,ale většina nadšeně hýká,tak se svezeme také.Jen nevím,jak je tady udrží,když si z nás koza udělala kolonii.Předpokládám další krok a to SJEDNOCENÍ výše dávek.Migranti budou jezdit do Pařížské ulice a čeští důchodci a mámy s dětmi budou bloumat mezi akčními cenami s poloprázdným košíkem.Z celého srdce nám to přeji.

sizok
11. 4. 2024 13:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Přesně tak, Pavle. Psaním mezi námi nic nezměníme. Nemá to smysl.
Proto už nic ani nepíšu. Kolik je mezi námi hlupáků víš. Psal jsem o tom tady.
Psát rčení o kalichu hořkosti nebudu, neví co je tím myšleno.
Jebat na ně. A z vysoka.

Pavel z Moravy
12. 4. 2024 08:27
Odpovědět  sizok

Ale i tak si ho vypijí. Akorát kamaráde chybí pokecat si s rozumnými lidmi. To dá fakt prácičku někoho takového kolem sebe objevit. Proto si přes to na dálku s tebou a podobnými i tak rád pokecám. Takže se někdy přesto ozvi. Čau a měj se fajn.

sizok
12. 4. 2024 20:03
Odpovědět  Pavel z Moravy

Myslím, že nebydlíme od sebe daleko. Určitě na dohled.

Slovan
12. 4. 2024 08:54
Odpovědět  sizok

sizok a co píšu já už jakou dobu, zedník se špatnou gramatikou. Taky jsem napsal že nás celých 34 let vedou vzdělanci a taky to tu tak vypadá. Ale já doma takový bordel zdaleka nemám. Směšný có?!! Ještě k těm hlupákům, tady si dovolím opět oponovat. Žádní hlupáci, pokrytci a vychccanýý swyně to jsme. A to je ještě horší než být hlupák, ti by ti možná kudlu do zad nevrazili, bo neví jak se to dělá.

sizok
12. 4. 2024 20:56
Odpovědět  Slovan

Sem jsem pravidelně přispíval, kdy ty jsi ani nevěděl, že to tu existuje.
Proto se nechci opakovat.

Slovan
12. 4. 2024 21:05
Odpovědět  sizok

Tak to já ti samozřejmě neberu, jen říkám že já to tu píši také, nic víc.

Francin
11. 4. 2024 16:35
Odpovědět  Pavel z Moravy

Podívejme se, kdo vlastně tak vehementně podporuje z našich lidí EU. Vondra, Vrecionová, Jourová a další chytráci přisátí k cecku EU s platy set tisíc měsíčně, ministři, senátoři a další kteří tak rádi rozdělují naše daně do politických neziskovek a médií. Ti, kteří se živí vlastní prací ať už jako podnikatel bez dotací nebo zaměstnanec, by rád z tohoto škůdcovskeho uskupení rád odešel. Podívejme se objektivně, co pro nás obyčejné tohle uskupení přináší. Jen samé zhoršení života, zadlužování a kontrolu nad lidmi. Blíží se volby, tak snad se mnoho lidí probudí a nebude volit do EU další škůdce.

Toncek
12. 4. 2024 08:29
Odpovědět  Pavel z Moravy

…to se říkalo vždycky..”mládí vpřed!”..dnes je to ale k popukání..,nejvíce ti pracovití Piráti,..že ano?,neníliš pravda?,gavól..konečně budete otroky ve vlastní zemi,nóóó,než tu ftjalovštinu zaplatíte..návod máte v map 1964..

Abé
12. 4. 2024 18:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavel z Moravy:> Přesně tak! Mlaďoši, jde o vaše životy, my starci už to do truhly doklepeme, ale vy, mladí, budete chodit do důchodu v 80.
A něvěřte lhářům, že nejsou peníze. Peněz je dost, jenom se špatně rozdělují.

Standa
11. 4. 2024 12:22
Odpovědět  Gales

Nejdříve musíme změnit vládu a pronacistcký režim!

Lékořice
11. 4. 2024 12:53
Odpovědět  Standa

Hodnotím to tak,že se naši naivní potomci nechali nachytat na líbivé řeči. Teď si všechno musí vypít až do dna. Ale je mě strašně líto našich prapotomků. Ti ke všem těm zrůdnostem přijdou jak slepý k facce.

Pavel z Moravy
11. 4. 2024 14:45
Odpovědět  Lékořice

V tom s vámi naprosto souhlasím. Lituji ty malé 5, 7 leté malé cvrčky. Ale mají rodiče a ti by již ve 30 či podobných letech měli něco mít mezi ušima.

Lékořice
11. 4. 2024 15:10
Odpovědět  Pavel z Moravy

Bohužel jsem přesvědčena, že víc jak polovina jich to “něco” za ušima nemá. Je mi to hrozně líto a strašně ráda bych se pletla. V současné době jakoukoliv diskuzi považují za nátlak zaostalých.

Hrobař
11. 4. 2024 16:48
Odpovědět  Lékořice

Myslím si že prapotomci to budou mít jako my prapotomci,je mi 71,ta doba se vrátí,,klid a mír,,

Tom
11. 4. 2024 20:37
Odpovědět  Hrobař

…prapotomci budou jednou proklínat své prapitomce.

Jaris
13. 4. 2024 03:21
Odpovědět  Gales

Problem Czexit vidim v tom, ze vetsina obcanu CR sice brbla, ale vystoupit z tohoto pofiderniho spolku EU nehodla a ani nechce.

zdendulka
11. 4. 2024 09:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Slyším dobře ??? To není noční můra ? A kam je dáme ? Kde na to vezmeme léky, které už takhle nemáme ? Kde vezmeme další lékaře ? Další učitele ? Kde vezmeme dostatek potravin ? Kde je ubytujeme ? Jak se o ně postaráme ? A kdo to zaplatí ? Protože ti pracovat nebudou…… Jak je možné, že to prošlo, když je to vyloženě ekonomicky likvidační ??? A to už se raději ani neptám, kdo ochrání nás…. kdo se nakonec postará o nás ….. že by nakonec jen ta kmotřička…… ???

Pijack
11. 4. 2024 10:12
Odpovědět  zdendulka

Nájemníci státních bytů budou vystěhovány, tělocvičny ve školách přestavěny na ubikace, neobsazené byty budou zabavovány majitelům… Rezidence vládních úředníků budou hlídány, aby se čeští bezdomovci k nim nenastěhovali… můžeme pokračovat – Piráti navrhují povinnost hlásit kdo jak velké byty a domy obývá a budou jim přidělovat nájemníky… kdo vlastní chaty a tak…

Mac
11. 4. 2024 10:39
Odpovědět  zdendulka

To, co zmiňujete je nepodstatné … ptejte se spíš: A co kriminalita? A co jejich nepřizpůsobivost? A co jejich militantní prosazování náboženských požadavků?

zdendulka
11. 4. 2024 12:25
Odpovědět  Mac

bohužel máte pravdu… ten výčet není ani zdaleka úplný….. 🙁

Pravdomluvny
11. 4. 2024 16:06
Odpovědět  Mac

A kdopak požaduje sňatky malých děvčat a starců?
Kdo przní i mrtvé ženy rok pohřbené?!!!!
Kdo prosazuje středověké “””””právo🤮🤮🤮🤮🤮””””””
Šaríja?!!!!!!!
Muhamrdi!!!!!!
A těch se musí minimálně Evropa úplně zbavit…..do posledního!!!!!!

Pavel z Moravy
11. 4. 2024 11:39
Odpovědět  zdendulka

Tak se tomu musíte postavit, pokud jste mladší. Thomas Jefferson pravil – Stane li se tyranie zákonem, vzpoura je povinností. A Rusové říkají – Lépe zemřít ve stoje, než přežívat na kolenou. A Češi pouze kňučí a to měli tak věhlasné předky, třeba husity. Jó, toto za tento národ nevybojuje nikdo, jen my sami, ale staroši to sami nezvládnou. A jestli jsou dětičky líné, pohodlné a tupé, jejich problém. Ámen.

zdendulka
11. 4. 2024 12:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

říkám dceři i vnučce: holčičky, pilujte ruštinu, bude se to moc hodit…

Zdena
11. 4. 2024 14:28
Odpovědět  zdendulka

Oni léky dostanou a vy si půjdete natrhat kopřivy s byty už mají vesmeso Ukrajinci alespoň u nás ve Varech tady zrušili domov důchodců a už ho má ukrosvab.

Pravdomluvny
11. 4. 2024 16:07
Odpovědět  Zdena

Rusové kteří tam žili by s tou Banderosvolčí zatočili ☠️

Hrobař
11. 4. 2024 17:04
Odpovědět  zdendulka

A to ještě nevíte,seberou vám chaty, chalupy,byty a život aby se hnidy měli dobře , já doufám že nás zase někdo osvobodí,bude květen tak se půjdu poklonit těm co už to jednou udělali.

cool
11. 4. 2024 23:05
Odpovědět  Hrobař

Nepobírají, dají tady lidem takové daně že lidi sami půjdou do krabice pod most a privilegiantům €yaraboafrika ECB natiskne. Že to nejde? Nejsou oněmi privilegianty v obchodu s lidmi ale musí se o tom přesvědčit, hlupáci.

janle57
11. 4. 2024 09:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Krátce a výstižně shrnuto,milióny a miliony arabských čmoudů,afričanů a Ukrajinců
se chytají legálně beztrestně k nám do Evropy,aby nás tu zotročily a poté, tak jak jim
nařizuje korán,nás tu všechny postupně podřezali, k velké radosti pan Sörose,
který se tomu bude za mořem jen a jen chechtat,taková je bohužel naše budoucnost.

cool
11. 4. 2024 23:24
Odpovědět  janle57

Jak že to říkal světový spisovatel Rudiard Kipling lze vyhnat domorodce z džungle ale nejde džungli vyhnat z nich. Mladí neví co pro ně světoobčan snad 6. národností připravil – kalergi jeho slovy ano stvoříme zvířecí poddruh lidí holt šlechta a že by neofeudálové? WEF, WHO, OSN – tam to mají arabové na povel od 80? let petroholara? Většina má snad “kovidovou mlhu, nerozumí? Vždyť teď se tu žije na dluh a oni ho platit nebudou je to váš naplánovaný “sisifos. Otroctví

Noobody
11. 4. 2024 10:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Asi jsem mimo, ale žádné video nemohu najít. Prostě ho tady nemám!!
Co se děje??

Pijack
11. 4. 2024 10:07
Odpovědět  Noobody

Hned pod názvem 🙂

Slovan
11. 4. 2024 10:45
Odpovědět  Pijack

Na zvedni si taky náladu, nemuším být nasrranýý jenom já. Jdu si vybít vztek na zahradu.

Superdebata lídrů kandidátek do Evropského parlamentu – YouTube

Noobody
11. 4. 2024 12:49
Odpovědět  Pijack

To jsem zkusil jako prvé než jsem napsal koment výáše. Po odkliknutí mne to vrátí na hlavní stránku a tak pořád dokola. Možná je to vyšším zabezpečením mého prohlížeče. Asi umřu blbej a nepoučenej.

stan
11. 4. 2024 11:20
Ohodnotit příspěvek :
     

skvělý, takže v podstatě si imigranti můžou dělat co chtěj. Ještě čekám, že přijde přednostní právo imigrantů na cokoliv, takže jako občan evropské unije budu jen tolerovaná, obtížná veš, která bude jen překážet. Bože , kam jsme to dopracovali, počítám, že do několika let budeme rozvojová zaosrtalá zem, která bude živit darmožrouty, začnou no go zony a další podobné chuťovky.Tak nevím jestli by snad nebyla lepší válka s Ruskem, pár atomovek a budeme to mít za sebou. Takhle nás čeká jen a jen trápení…………….

Tom
11. 4. 2024 13:31
Odpovědět  stan

… už mi tam jen chybí Právo první noci a dalších nocí. To policii ušetří spoustu práce.
Aspoň budou mít víc času na nás.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Róbert
11. 4. 2024 12:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Vcera som bol v kauflande a pani predavacka mi nazrela do kosika a pytala ma aby som nadvihol tasky. Tak som ich nadvihol, ale pre istotu isla pozriet ci nahodou medzi nimi este nebude nejaky listok od salata, alebo sumienka, alebo nedajboze zuvacky… tak som sa jej spytal ze ci sa tu uz az tak kradne, ze musia az tak precizne kontrolovat zakaznikov. A sice tak dookola ale dostala sa k tomu ze maju castejsie kontrolne nakupy, kde sa ich vedenie snazi nachytat ci nahodou nepustia zakaznika s ukradnutym tovarom. Ked som sa spytal ze odkedy su tie kontroly castejsie tak povedala ze asi posledny rok. Na to aby sa taketo opatrenia zaviedli je potrebne minimalne 6-12 mesiacov od toho ked sa zvysi incidencia kradezi ab si ju vedenie vsimlo a vymyslelo protiopatrenia. Zvlastne ako to ze sa viac v obchodoch zacalo kradnut koreluje s prichodom utecencov co?
A to si myslim ze ukrajinci su este slusny ludia oproti tej verbezi co pride z juhu.

Standa
11. 4. 2024 13:47
Odpovědět  Róbert

No, to nevím, my Pražáci zvedáme tašky automaticky už roky! Proč ne . Náhodou by se tam mohlo něco zatoulat.Ovšem s,, přřchodom utečencov ” je tady obrovský nárůst svrabu, spalniček, černého kašle , kriminality a pouličních eeee.A . těmi slušnými ukr. bych byl opatrný. V Kaufu řvou. předbíhají , tahají se mezi sebou, zaberou celou uličku a odmítají se hnout , jsou agresivní( prý mají na to právo , jsou údajně utečenci, takže Češi jim musí ustoupit… i na úřadech). Všechno vrátit!

Tupý hulvát
11. 4. 2024 14:50
Odpovědět  Standa

No,to nevím,co mají co dělat v košíku nějaké tašky,u nás v maloměstě vyndáme zboží na pás a kočík je prázdný,já navíc ukazuji ,že tašku mám prázdnou.Ještě chybí abyste se divili,že musíte platit.

Pravdomluvny
11. 4. 2024 16:10
Odpovědět  Standa

HIV, syfilis, otevřená tuberkulóza…..a kriminalita stoupla o 100000%.
Do jam v Babím jaru s nima!

cool
11. 4. 2024 12:19
Ohodnotit příspěvek :
     

S buňatými pasáků koz a vembloudů to neyde. 🙂

Jiří
11. 4. 2024 13:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Nemám slov.

ANTIUKRAJINEC
11. 4. 2024 15:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Rada je jednoduchá-VYSRAT SE JIM NA CELEJ MIGRAČNÍ PAKT!!!!Když nebudeme chtít,nikdy nás nemůžou donutit si sem ten černej bordel natahat-bohatě stačí ten ukrajinskej!!!!

Albi
11. 4. 2024 15:49
Odpovědět  ANTIUKRAJINEC

Jo – to opravdu hodně pomůže!

Markýza
11. 4. 2024 19:51
Odpovědět  Albi

Ale možná jo, Albi. Pomni mentální hráz. Když nějakých dejme tomu šest milionů lidí něco hodně chce/nechce a shodujou se v tom, vytvoří se cosi jako silové pole, kterému se každý raději vyhne. Což si ostatně myslím, že zrovna teď funguje pěkně třeba na té Ukrajině; jo jako zbraně pěkný, atakdále – přesvědčení ovšem je to, co vítězí.
Jde jen o to, jak moc tu ty plaváčky budeme či nebudeme chtít.
Abych nebyla tak psycho, tak řekněme, že by se na ně miliony lidí prostě hnusně šklebily.

zuzana
11. 4. 2024 17:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslící lidé a pravda jsou nejhoršími nepřáteli globalistů

https://aktax.cz/myslici-lide-a-pravda-jsou-nejhorsimi-neprateli-globalistu/

Albi
11. 4. 2024 19:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Zajímavé info z mainstreamu:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-do-cervna-uzavreme-bezpecnostni-dohodu-s-ukrajinou-avizuje-pavel-249654#
Česko po vzoru osmi evropských států chystá bezpečnostní dohodu s Ukrajinou. Podle prezidenta Petra Pavla se dá její podpis očekávat během května nebo června.
Podle Pavla může dokument obsahovat například dohodu na společném výcviku nebo i dalších dodávkách zbraní. „Může to být o dodávkách materiálů, možná i o nemateriální pomoci, jako jsou zpravodajské informace, případně technologie,“ vyjmenoval prezident.

Bezpečnostní dohoda se může podle Pavla týkat i spolupráce obranného průmyslu, případně přesunu některé výroby na Ukrajinu.
xxx
No to jsem zvědavá, jak bude Ukrajina vyrábět v podstatě cokoliv – bez elektřiny, prakticky bez pracovních sil (všichni zdraví jsou/budou na frontě), natož bez sil kvalifikovaných!

Markýza
11. 4. 2024 19:46
Odpovědět  Albi

Copak bez sil a elektřiny. To bychom vyráběli právě my, dle dohody – hádám……já jsem strašně zvědava, jak ji budeme aplikovat, až to území celé bude pod ruskou správou, jak prorokuje Milan (a zní to logicky)

cool
11. 4. 2024 23:36
Odpovědět  Markýza

Mizící naděje, co s formanty inkluzek. Proč myslíte že tu mladí perspektivní chtějí aby husákovi děti dělali do 86? Pozvratoví vexlují. 🙂 Nehrábnou, vždyť se tu dělali atomové reaktory, ty co běhají dodnes v dukovanech a temelíně a teď neseženou ani na psí boudou kterou stejně rozkradou. Piráti si dovezou, no jak dlouho jim budou půjčovat.

cool
11. 4. 2024 23:45
Odpovědět  cool

Tohle už nebude, jen zchátrání oslíčků a úpadek šwábova “nic nebudete mít a budete šťastní.
Jeho poradce a dole geneze toho co vám lakovači medií nedali.
https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-lzi-kterym-byste-meli-verit/
Víte odkud jde ten záběr na červy s brouky? V kalifornii a na floridě je teplo tam tu šlichtu pro otroky mohou dělat.
https://otevrisvoumysl.cz/jp-sears-zpusobuji-nedostatek-potravin/
https://www.youtube.com/watch?v=g1N5ModMtPI

Pavel z Moravy
12. 4. 2024 08:34
Odpovědět  cool

Coole, bohužel zdejší omladina to nepochopí, nemají na to mozkovnu. Oni tam mají místo jedině tak na sajrajt z fajzru.

Markýza
12. 4. 2024 14:53
Odpovědět  cool

Na těch pár let by to vydrželo.

13. 4. 2024 12:51
Odpovědět  Markýza

Neprorokuji – jen sleduji cvrkot a hlavně spodní proudy. A pak dumám, co z toho vyplývá.
Z té bezpečnostní dohody například vyplývá naděje, že se eurosajuz rozloží rychleji, protože Putin (a spol.) včera pustil do světa, že jediné jednání, které padá do úvahy, je jednání o bezpodmínečné kapitulaci banderstánu:

Nebenzja doporučil, aby se Západ připravil na bezpodmínečnou kapitulaci Ukrajiny
Stálý představitel Ruska při OSN poznamenal, že ruská armáda dnes „postupuje téměř všemi směry“ OSN, 11. dubna. /TASS/. Stálý představitel Ruska při OSN Vasilij Něbenzja doporučil západním zemím připravit se na to, že jediným tématem mezinárodních jednání o Ukrajině bude brzy bezpodmínečná kapitulace kyjevského režimu.
“Pokusy šéfa kyjevského režimu [Vladimira Zelenského] prosazovat své vzorce a svolávat summity na podporu kyjevského režimu jen vyvolávají zmatek. Velmi brzy bude jediným tématem jakýchkoli mezinárodních setkání o Ukrajině bezpodmínečná kapitulace Kyjevský režim. Radím vám všem, abyste se na to předem připravili,“ řekl na zasedání Rady bezpečnosti světové organizace.

https://tass.ru/politika/20517507

13. 4. 2024 13:01

P.S. Je taky dobře možný, že v červnu už budou moci kašpárci podepsat tu “bezpečnostní dohodu” pouze s Gosuderam, páč jiný právní subjekt než Federace na tzv. ukrajině už nebude existovat. Ježíš, to bude prdéééél! Musím se šetřit a nečílit se příliš na kolemjdoucí idi-oty a podobné šmejdy, abych se té srandy dožil.
Hm… Jsem zvědav, kdy, a zda vůbec, komikům dojde význam toho, že Gosudar Nebezju pověřil úkolem sdělit na fóru OSN jediné možné jednání o tzv. ukrajině padající do úvahy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Honzas
12. 4. 2024 12:36
Ohodnotit příspěvek :
     

A pak že největším nebezpečím je pro nás Rusko a Čína? Rusové prošli Evropou dvakrát a vždycky odešli. Číňani tady nebyly nikdy tak jaké pak nebezpečí. Nejhorší pro nás jsou germáni. Ti nás obírají o naše území a vraždí naše lidi. Naposledy to bylo 300 000 za druhé světové války. migrační pakt je jenom další hřebíček do rakve samostatného Česka.

cool
12. 4. 2024 15:14
Odpovědět  Honzas

640 000 a mimo boje fronty – popravy.