video

Zachraňme náš stát – výzva na 17.11.2022 – video

sdíletj na

27 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
16. 11. 2022 18:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Hezká výzva, ale nedává smysl. Co mám jako zachraňovat? NE !!! Nechci a nebudu zachraňovat žumpu plnou nenažranců a cizinců, kteří nám ukradli zem pod nohama.
Já si chci svou zemi vzít zpět a ne zachraňovat. Chci, aby našinci vlastnili vodu, suroviny, úrodnou půdu, nemovitosti a vlastní hranice !!! Proč bych měl zachraňovat byrokratickou mašinerii, která mne již perzekuuje, která na mě uvaluje dryáčnické zákony, která mě zesměšňuje a pohrdá se mnou? Proč mám živit cikány a přivandrovalce? Proč se mám klanět “autoritám” z kultury poplatným režimu?
Samolibá česká smetánka se chlubí, že jimi vlastněný majetek má hodnotu 3 biliony Kč. A zrovna tolika penězi je naše státní kasa zadlužená. Nejsem revolucionář ani levičák, ale proč bych měl dopřávat vlastní vydřené investice do budoucnosti nenažraným tunelářům a gaunerům? Nedává mi to smysl. Stát není vlast. Stát je skupina zločinců, která si myslí, že nás vlastní a může si s námi dělat co je libo.
Proto ten titulek neberu – nechci je zachraňovat. Chci si svou vlast vzít zpět !!!

Autor
16. 11. 2022 23:14
Odpovědět  Pijack

Máte pravdu. Ten význam je naprosto rozdílný. Ovšem pokud zachraňovat, pak ani ne tak takový stát, ale národ!
Za První republiky byli komunisté obviňováni v tom, že chtějí zničit to, co chtělo po 300 let mnoho Čechů. Praxe ukázala, že a kdo a jak doopravdy bránil ten stát. Když nastoupila kapitulace, odjížděl K. Gottwald do zahraničí po svém posledním parlamentním projevu před válkou a předsedající “demokrat” vyzval k řečnickému pultu fašistu Gejzu. Prý za potlesku … Komunisté ho bránili však za cenu i svých životů proto, aby jej změnili podle svých představ. Ostatní politici se nebáli ani tak zničení Československa, ale toho systému, který jim umožňoval krást a podvádět dolních deset milionů, jak se tehdy říkalo.

Pavel
17. 11. 2022 02:08
Odpovědět  Peter

Vsichni prchali a i ted zase prchnou , kdyz to zacne pro ne smrdet a hodne daleko..A zdalky budou kricet ze vladnou..
Guido, Tsichanovska a spol..
Dneska vsichni uchazeci ,odsuzuji ,co vlada dela spatne , aby nemuseli prozradit, ze sami se snazi borit a nemaji zadne programy ,jak republiku znovu vybudovat..
Experti z kancelare a z podii tohle nikdy neumi..
Jen vseobecnosti vykrikuji a nic konkretniho ,aby vrchnost neurazili probuh.Mohla by se na ne zlobit..
Vidlak ,Rajch ,zvani denne, jako kasparkove na podiu ,jinak nic ,skutek utek ,jen koryta lakaji..
Kdo jim stoji v ceste toho vodkopnou ..V boji za svobodu slova pro kazdeho ..Co udelaji po svem zvoleni, neni pak tezke uhodnout..

Pavel z Moravy
17. 11. 2022 12:32
Odpovědět  Peter

Přesně toho se kapitalisté bojí, že přijdou o koryta a zisky. Jim by byl nějaký socík u pr.delky kdyby mohli ždímat z lidí svoje zisky. To je jediné, proč jim socialismus nevoní, nemohou prostě tak krást, nic složitějšího v tom není potřeba hledat.

Vladimír
16. 11. 2022 18:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Na záchranu je pozdě. Není co. A když ani jistota ztráty mnoha desítek tisíc z vlastních úspor nepřivede lidi na demonstrace, zatímco kydy o hrozbě z Ruska (neexistující) ano, tak tomuto státu už není pomoci.

Ondrey
17. 11. 2022 00:59
Odpovědět  Vladimír

Ahoj všem,jak to tenkrát u mě začalo… vzpomínám si, si ne sám, na dokument který nastínil další plavbu na již prožrané budoucnosti současného světa.. tenkrát se říkalo ‘konspirační’ 🙂 Zmínky o Orwellovi a NWO, válčilo se v Afghánistánu s Al-Kajdou (následek demolice dvojčat jako defilé Bushe ml.), rozvrat Libye, Sýrie. Jelikož používám ‘zdravý rozum’ založený na příčinách a motivech aktérů, stal se ze mě co se týče všech Anglosasů nenapravitelný skeptik.
https://www.pokec24.cz/video/zachranme-nas-stat-vyzva-na-17-11-2022-video/#comment-66681

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ondrey
17. 11. 2022 00:59
Odpovědět  Vladimír

Nepochopili jsme ‘v tom kvaltu po revoluci’ (národní stříbro rozprodáno na patenty, viz.např.Poldi) kontext možnosti chopit se definitivně osudu vlastní země. Nepochopili jsme, že Evropská unie (západ) nezačíná s námi pít ten opojný nápoj jménem demokratická svoboda. A tak zatímco jsme bez regulací na ochranu vlastního průmyslu ‘svobodomyslně’ otevřeli post-komunistickým blbečkům vytěžit z podniků (ve kterých dřeli jejich fotři, a kterých se bál celý západní průmysl) pár drobných. Nepochopili jsme, že Anglosasové měli v tu dobu problém s ekon.krizí…
Všichni se dnes baví o plynu, domácnostech a průmyslu…furt na vlně Covidu, podle plánu.Ani si ta hloupá 70% většina nevšimne souvislostí, a hrdě sami sebe splachují do WC,na 50let!
Bohužel ale problém vidím v tom,že nastupující generace chce svou revoluci, válku!

17. 11. 2022 01:06
Odpovědět  Vladimír

Jak to že není co?! A budoucnost našich dětí a vnuků je howno?!
A jo, nepřivede. Když budou uvažovat pouze ve finančních mantinelech jako vy, tak rozhodně ne. Pak tomuto národu skutečně není pomoci.

Gene
17. 11. 2022 11:21

Jejich budoucnost je v jejich rukou. Ti nasi potomci prisli ke vsemu moc lacine, je na case aby svou budoucnost vzali do svych rukou oni. Zda se vam ze mladi chteji nejakou revoluci? Ja ted delam se spousty mladych, je spis zajimaji prachy, uz se tesi na nejaky ten chip pod kuzi, jak bude vse jednoduche. Jak se jim snazite vysvetlit nebezpeci tohoto systemu, tak vas maji za blba. Historie, ta je vubec nezajima.

17. 11. 2022 14:21
Odpovědět  Gene

Jak kteří, jak čí, jak je kdo vychoval. A jaké hodnoty jim kdo vštípil. Já své tři vychovával sám a tím víc mě se-re, když kolem sebe vidím co ze svého potomstva udělali někteří mí bližní. Jejich budoucnost je v jejich rukou? Na jejich budoucnost se-ru! Ale utvářejí ji i těm normálním prostě už jen proto, že je jich většina. Mám vztek na své vrstevníky když vidím, co ze svých potomků vychovali. A to na to byli většinou dva. Jdu od toho.

Gene
17. 11. 2022 14:57

Presne tak. Syn je take vychovany uplne jinak nez vetsina jeho vrstevniku, moc k nim nezapada. A najit si normalni zenskou, skoro nemyslitelne. Nekdy si rikam jestli jsem neudelal chybu ja.

18. 11. 2022 05:21
Odpovědět  Gene

Neudělal. Kyvadlo je už vychýlené ke kritickému bodu a brzo se začne vracet. Hm… Moji dva synové mají stejný problém. Najít si normální ženskou. A to už je oběma přes čtyřicet. A to je blbý, protože se v tom solitérství zřejmě už zabydleli a vystačí si s občasnými přítelkyněmi. Ale nic trvalého. Se-rou mě. Nemít dceru, nemám ani vnoučata. Tedy vnučky. Takže mými syny po meči končím. Širší rodina ne, na to je nás hafo, ale moje geny (po meči) jo.
Chybu? Nevím. Ale zato vím, jak by to dopadlo, kdyby z nich vyrostli eiurohujeři bez kořenů a hulákali Sláva Ukrajině. Protože to bych o ně přišel. Znám se. Vyřadil bych je ze svého života a už bychom se neviděli.

Pavel K
18. 11. 2022 07:24

Mám to doma úplně stejně, také nemít dceru nemám vnoučata. Ale můžu ti říci buď rád že končíš po meči, příroda(osud) tak rozhodla a možná ví proč. Ale i tak pořád máš naději. Já už ji nemám, tak buď rád. Mrzí to, to chápu, ale jsou na tom lidé daleko hůř, některé i z nám osobně. 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaryn
16. 11. 2022 18:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Co jsme si za dekády navolili to máme ,říká se ,že lid má takovou vládu ,jakou si zaslouží.
Celá desetiletí nám chybí jednota a vůdce.
I dnes se političtí aktivisté hádají kdo půjde na podium a pomlouvají se navzájem,tento fakt sráží dúvěru a účast na demonstracích.
Také je nám voličům doporučován lživý ,falešný Babiš z Aspen institutu jako nejvhodnější kandidát k volbě prezidenta ,jako nejmenší zlo,jako strategická volba.
Je vidět,že stav republiky je žalostný a s tím i možnosti voličů.

rusticana
16. 11. 2022 21:27
Odpovědět  Jaryn

Volby jsou jen iluze. Volit můžeš ve skupině do 1K lidí, kdy vidíš ostatní. Větší skupina je už nepřehledná a dá se lehce falšovat.
Není důležité jak kdo volíale kdo hlasy počítá. J. V. Stalin
A to platí již přes 200 let.

skeptik
17. 11. 2022 08:34
Odpovědět  rusticana

Zpočátku, po sametovém puči, ještě k volebním podvodům nedocházelo. Nebyl důvod, protože lidi dobrovolně volili mafiánský kapitalismus reprezentovaný Klausem a jeho ODS. A dokonce pro “velký úspěch” několikrát po sobě.
Tehdy byly položeny základní kameny toho, v čem dnes žijeme.
Důležité taky je pro to, aby volby dopadly podle zadání, aby hlavní média ovládali ti správní lidé.

Jarda
17. 11. 2022 06:40
Odpovědět  Jaryn

V americe tajní organizovali komunistický demonstrace. Chtěli pochytat komunisticky myslící lidi. Skončilo to tak, že všichni, co se předváděli jako komunistický demonstranti, zjistili, že všichni kolem nich jsou také tajní.

Pavel K
16. 11. 2022 19:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Co mám na to napsat? Nic!! Vše už za mě napsali kolegové nade mnou a já s tím souhlasím. Jen je čas už být důrazní, protože s hesel nejsme jako oni si ti zlořádi dělají srandu. Jak to říká ta buzna, co by chtěl zatáhnou naši zemi do války, že Putin rozumí jen síle. A čemu budou rozumět ONI?!!

Frankie
17. 11. 2022 00:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Problém je ovšem v tom, že tady se už zachránit moc toho nedá. Téměř vše bylo rozprodáno a rozkradeno. Tomuto státu nepatří ani pitná voda.

17. 11. 2022 01:09
Odpovědět  Frankie

Ale pořád nám ještě patří naše děti a vnuci kurwa noha!
Myslíte si snad, že se ve svých jednasedmdesáti trmácím na demošky kvůli sobě?! Nebo z plezíru, že se něco děje?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
17. 11. 2022 03:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Tyhle srandovni akce protestu jsou k nicemu. Nikdy nic nevyresily, a co jich uz bylo! Stale stejny scenar – na tribune urcite zname osoby pumpuji do davu vlastenecke nadseni, zkritizuji vladu, ktera se mezitim chechta za zaclonou, az se za bricho popada. Nakonec reknou, co by se jaksi melo, pak si zazpivaji a spokojene se ‘vybejcenej dav’ rozejde do svych domovu. Samozrejme k zadnym zmenam k lepsimu nedojde. Takhle se vladnouci parazite nesundavaji.Kazdy politik by se mel svych volicu obavat a ono je to obracene – volici se obavaji vlady.
Pokud se clovek chce zbavit jakychkoliv telesnych parazitu, rozhodne nepouziva slov – ‘blecho jedna mizerna, me krve dosyta nacucana, je cas, abys me konecne navzdy prestala otravovat a odesla’. Blecha, stejne jako drzi politici, na takove vyzvy neslysi, byt by byly seberadikalnejsi. Na miste je pouze fyzicke odstraneni.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
17. 11. 2022 05:29
Odpovědět  Jaris

Nesouhlasím. Nebylo. Pravda, konalo se cosi kdysi, ale ještě ne demonstrace skutečně nas-raných lidí. Toto je od hadráku poprvé.
A jinak. Pravda, nevyřeší. Jenže je tu ještě jedna rovina – pocit sounáležitost “nejsem sám”, “až to začne praskat, nebudu na to sám” atd. atd.. (Obrat “nabije energií” záměrně neužívám, protože mám na něj alergii. Kdejaký šarlatán koketující s esoterikou lidem tím “nabíjením” nabíjí klíny do hlavy, by mu nabyla šrajtofle.) Dříve se lidé scházeli v hospodách, na návsi, na rynku, a ted? Dřepíme na prde-lích až nám z toho mozolnatí a kurážně mlátíme prázdnou slámu. Jenže to není skutečný kontakt. Není to skutečně zažitý, a prožitý, pocit jednoty v nas-ranosti. Proto má dle mě účast na demošce cenu, ač demoška zdánlivě nic neřeší. Jenže ve skutečnosti řeší. Posiluje právě ten pocit jednoty, a tím i sebedůvěru a odhodlání, a to není málo. Rozhodně to má mnohonásobně větší cenu než to naše prázdnomlácení v diskuzích. Jenže to se musí prožít, nebot, jak mi jednou řekl sprostej strejda Josef, “zkušenost je nesdělitelná, koko-te.”

17. 11. 2022 06:12

Já poprvé na demošku nemůžu, že musím hlídat smrádata (vnučky). A smrádata musím hlídat proto, že na demošku pojedou mladí. A pojedou na ni proto, že jednou žbrblali a remcali, až jsem se nas-ral a ved k nim řeč. No řeč. Drobet jsem zvýšil hlas a byl jedovatej. Jenže pozor – o nějaké účasti na demonstraci jsem se jim ve své nactiutrhačné filipice ani nezmínil. To byl jejich nápad.
A dál. Fyzické odstranění vyžaduje odhodlání a odvahu. Naši vládní ničitelé jsou sice paraziti, ale nejsou to blechy. Když už paraziti, tak upíři. Myslíte, že odvahu k odstranění upírů lze načerpat z diskuzí? Pokud ano, tak jak to přijde, že naše ničitele ještě nikdo neodstranil, nepropích jim srdce kůlem ,nepochoval je ksichtama do země a nenavršil na jejich hroby haldy kamení? Víte co si myslím? Dumám o tom už delší dobu a myslím to vážně. Že kdyby měli ve středověku internet, husitská revoluce by se nekonala. Ani Vítězný únor. Obé by vyšumělo žvaněním na sítích do ztracena.

17. 11. 2022 06:13

Popravdě mě štve, že právě na tuto, resp. právě na tyto demošky díky té filipece nemůžu. Holt jsem si na sebe postavil past. Protože pokud se díky moudrosti magistrátu, který po vzoru svých stejně tak moudrých předchůdců v r. 1989 zakázal demonstrantům vstup na Národní třídu, něco semele, tak u toho opět nebudu. A opět vinou své nevymáchané huby.
Poprvé že mě domáchala do kriminálu, takže jsem hadrák až do aminy prožil v kriminále, a ted že mladejm vymáchala žrádlo filipikou. Ale třeba se nic nesemele. A vy budete mít zadostiučinění ” já to říkala”.
Nic ve zlém, jen jste mě drobet “vybejčila”.

Rapa
17. 11. 2022 09:46

Milane,souhlasím s Vámi.Je potřeba konat a nežvanit.I kdyby demonstrace neměly vůbec žádný význam z pohledu změny současného satanského systému jak to obyčejně bývá,jde tu přece jen o ůsilí sjednocování normálních lidí,kteří se nebojí veřejně vystoupit proti zlu,dávají to najevo v ulicích a nejen tam,ale i doma v rodině dělají co je potřeba,umí se připravit na to,co přichází. Jsou to lidé,co umí a dávají to najevo jako příklad pro ostatní( pohodlné,líné,co umí jen kupovat v supermarketech a blekotat cosi,že jsme v háji..a tak jen dál slouží zlu). A to nejdůležitější. Dělají to pro naše děti,jejich budoucnost.Taky pro naši kulturu a pro svou vlast.

Autor
17. 11. 2022 09:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak mne napadlo, že vlastně pláčeme sice hezky,. ale na špatném hrobě. To, co je třeba změnit, je především státní úřednická správa! Změnit úředníky a ty stávající poslat těžit nedostatkové uhlí jen lopatou a krompáčem. “Dámy a páni z vlády” by to mohli zase nosit nahoru na povrch.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$