politikavideo

Vzkaz od europoslankyně Christine Anderson globálním tyranům: “Táhněte do pekla.” VIDEO 5:45

“Pokud se jednoznačně nepostavíte na stranu lidu, nemáte co dělat v žádném parlamentu ani v žádné vládě. Patříte za mříže. Pro mě za mě můžete v tuto chvíli dokonce shnít v pekle, protože přesně to si zasloužíte, pokud zaprodáte lid.” Více ve videu!

sdíletj na

35 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
29. 9. 2023 00:46

Problém je v tom, že většina lidí je odvážná pouze v anonymitě davu. Nejlépe to bylo vidět o tu rouškovou pandemickou šaškárnu. Demonstrace, všici bez roušek a hesel plno, a pak? Demoška skončila a ve vozech hromadné dopravy už měli odvážní demonstranti napařené roušky. Jsem myslel, že mě jeb-ne. Raději jdu od toho.

Albi
29. 9. 2023 01:02

Ještě i dnes se roušky nebo dokonce respirátory nosí. Sice jednotlivci, ale jsou. Viděla jsem dvě v MHD, dvě v čekárně u lékaře, kam po chvíli přišla ještě třetí a to v podstatě jinam nechodím a i tak sporadicky – tj. když nezbytně musím.
A bylito v MHD odhadem střední věk, v čekárně spíš mladí kolem 20 a ve všech případech ženy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
29. 9. 2023 01:34
Odpovědět  Albi

No, já zatím potkal rouškaře všehovšudy dvakrát. Ale to asi souvisí s bydlištěm, resp. s regionem.

Albi
29. 9. 2023 01:42

Spíš náhoda.
Zajímalo by mě, jestli jsou tak zodpovědní k sobě, nebo ostatním. Nebo co je k tomu vlastně vede, když to navíc bylo v červenci nebo srpnu., venku horko a takové zdravotnicky správně vyškolené osoby by měly vědět, že horko viry chřipky ani Covidu zrovna dobře nesnášejí..

Slovan
29. 9. 2023 08:42
Odpovědět  Albi

Albi, to víš že k sobě, jsou vystrašení jako telátka.

Cafik
29. 9. 2023 06:35

Zažil som aj bežcov v lese s respiratorom…

Albi
29. 9. 2023 08:43
Odpovědět  Cafik

To bylo v době, kdy bylo zakázáno zpívat, tak asi aby náhodou nezapomněli a nezhřešili. 🙂

zdendulka
29. 9. 2023 09:37
Odpovědět  Cafik

vídám ted i lidi za volantem… jedou mezi poli nebo lesem a mají roušku…

zuza
29. 9. 2023 11:32
Odpovědět  zdendulka

to sú na vine tí dvaja zriadenci od dr. Chocholouška
https://www.youtube.com/watch?v=9GrfpfmCAg0

jsladin
29. 9. 2023 12:24
Odpovědět  zdendulka

Takovému volovi odebrat řidičák, evidentně nemůže být normální.

Milan ze Zahrady Čech
29. 9. 2023 14:36
Odpovědět  Cafik

Aj u nás se tací šášové potulovali přírodou. A taká nespočet řidičů, v autě sami, a na ksichtě roušku.

hart
29. 9. 2023 08:22

A nebo že mají rýmu a nebo i kašel,že.

zuza
29. 9. 2023 11:30
Odpovědět  Albi

neviem, z akého dôvodu tí ľudia rúška nosia, ale dúfam, že aspoň u nejakého percenta je to preto, že nie sú celkom fit a nechcú nakaziť ostatných. Išla som v utorok v električke, predo mnou sedela celkom dosť zanedbaná stará ženská a celú cestu prskala, kašľala a kýchala.
Chápem, že niektorí ľudia musia na cestu k lekárovi použiť MHD, ale práve vtedy by tie rúška a respirátory boli namieste.
A aj v čakárni u lekára je rúško ok, človek môže prísť k lekárovi so črevným katarom a odnesie si aj poriadnu nádchu alebo chrípku….

hart
29. 9. 2023 08:21

Pane Milane ze Zahrady z Čech.Ti lidé z té “demošky”vstoupili do MHD a byli tam další lidé,kteří je třeba měli.Tím pádem slušnost vůči druhým říká aby si je vzali také.Ale jak je vidět,to vy asi těžko pochopíte.Děláte dobře že “jdete od toho”.

Slovan
29. 9. 2023 08:46
Odpovědět  hart

Co to melou osobo, tak když mají tlamolepy oni, tak jsou přece chráněni. Dejte si třeba plastový kýbl na hlavu, když vám to poručí. Já NE!!

Pavel z Moravy
29. 9. 2023 10:02
Odpovědět  hart

Vy budete otroky navždy.

Pavel
29. 9. 2023 10:49
Odpovědět  hart

Slušnost vůči ostatním? Posloucháte se?

Milan ze Zahrady Čech
29. 9. 2023 14:56
Odpovědět  hart

Tak je měli. No a? Byli tudíž přede mnou – ze svého hlediska – proti té smrtelné hrůze chráněni? Byli. Právě lidé jako vy – a jen slušnost mi velí abych nenapsal hlupci a zbabělci – udělali z této republiky to, co je. Ale to vy, vzhledem ke své otrocké mentalitě, asi těžko pochopíte.

Bai
29. 9. 2023 12:12

Ať si roušku nosí kdo chce, ale DOBROVOLNĚ!!! Ne z nařízení. Ne povinně.

Milan ze Zahrady Čech
29. 9. 2023 14:57
Odpovědět  Bai

Bingo!

Spam Jan
30. 9. 2023 16:24

Stálo mě to 500,- korun. Dostal jsem to od brněnských policajtů!

Jaris
29. 9. 2023 04:32

Problem vidim v tom, ze zvoleny politik je nepostizitelny. K volbam jde s plnou hubou slibu, ze udela tohle a tamhleto a jakmile se dostane do kresla, otoci o 180stupnu. Prikladem je treba Melloniova, ktera statecne tvrdila, jak zastavi migraci. Neudelala naprosto nic, protoze o tom nerozhoduje. Trump rovnez se zapalem tvrdil, jak tu bazinu Deep statu vysusi a Klintonku da k soudu. Nebylo dovoleno. Spise bazina utopila Trumpa. Z toho vyplyva, ze zadna zapadni vlada o nicem nerozhoduje. O planech rozhoduje anonymni mafie za nima. Proto tvrdim, ze volby jsou akorat pimprlove divadlo pro plebs, aby si mysleli, ze o necem rozhoduji. Ale to nerikam nic noveho, ze…

Albi
29. 9. 2023 09:01
Odpovědět  Jaris

Ale v “nechození volit” zrovna nějaký efekt nevidím, naopak zřetelný vzkaz vládám i zákulisním loutkářům vzkaz, že se dobrovolně podřizujeme a uznáváme jejich nadvládu.
Nevím jak jinde ve světě, ale u nás bylo volební právo uzákoněno asi před 100 léty a už je nám zatěžko dát na vědomí naši vůli a vyzýváme k rezignaci?
Nepracujeme tím naopak proti svým vlastním zájmům?

Pavel z Moravy
29. 9. 2023 10:21
Odpovědět  Albi

Albi, nemůžeš jít volit, když nemáš koho volit, když bude jedna strana a hnutí vedle druhého banda, které jde očividně o vládnutí v neprospěch národa. Musíš je vnitřním zrakem odhalit, obzvláště když se jedná většinou o jedny a tytéž osoby tisíckrát profláknuté a provařené. Na Kubě před volbami se ve volebních okrscích schází občanstvo a posuzuje jednotlivé kandidáty, kteří mají vstoupit do volebního klání. Pokud se lidem dotyčná osoba nelíbí, nedostane se na kandidátní listinu. Teď samozřejmě očekávám smršť od lidiček, že tam je vládnoucí komunistická strana apod. Ano, jsou to asi všechno komunisté, ale ti lidé si vyberou koho do těch voleb vůbec propustí. Podívej se na zdejší soupisky, vždyť ti bude z některých jmen blejno. Tady neexistuje vůbec žádný výběr, slušný a poctivý versus grázl. A od toho 89 se tam pohybuje po těch profláknutých straničkách většina grázlů již desetkrát provařených a napakovaných. Když si lid chce volit stále dokola stejné pazoury, je to jeho věc. Dokud zde nebude skutečný výběr nezkorumpovatelných lidí, tak já na takovou šaškárnu prdím. Nejspíš se slušných nedočkám, takže asi tak. Nejspíš budu volit komunisty pokud půjdu, ale i tam si prověřím jednoho

Pavel z Moravy
29. 9. 2023 10:28
Odpovědět  Pavel z Moravy

vedle druhého, nebudou mi sedět, nevolím. Já se za fusekli tahat nenechám. A řeči, že se tím nahrává nějakým grázlům neberu. Kdyby totiž byla dotyčná strana nebo hnutí poctivost sama, tak by všechny podvraťáky, patolízaly a známé firmy, které tam jdou pouze za dobrým korytem sama vyloučila. Neplnil jsi co jsi měl, pouze jsi hrabal pro sebe, nemáš mezi námi co dělat, neboť nám kazíš reputaci. Nikdo tě netrestá, ale nechoď mezi nás. Tak to vidím já a tím se budu řídit, než si pro mne přijde.

Ladik
29. 9. 2023 08:08

Jde o to, postavit se na stranu jakého lidu? Co je to “lid”? Nejsou to náhodou třídy dělící se od sebe svými odlišnými, mnohdy neslučitelnými zájmy? Znám spoustu “lidu”, kterým tento otrocký stav vyhovuje, i těch kteří jej prosazují. Takže říci prostě NE, nelze bez uvědomění si naprosté závislosti na zákonech té třídy, která vládne.

Albi
29. 9. 2023 09:27
Odpovědět  Ladik

Od toho ta vláda je, aby bez ohledu na “třídu” vytvořila zákony soužití a ne anarchii.
Ovšem první by ty zákony by měl dodržovat především zákonodárce, což se neděje.

A zas mu to prochází laxností voličů, kterým se léta opakuje rádoby vtipný výrok: “Kdyby volby mohly něco změnit, dávno by je zakázali” – zřejmě v domnění, že takovou podstatu voleb objevil nějaký filozof. Pokud by to bylo tak jednoduché, proč by je byli vůbec zaváděli, když nemuseli a nechtěli? Proč by za volební právo lidé naopak bojovali?

Ladik
29. 9. 2023 18:23
Odpovědět  Albi

Stát je nástroj k prosazování zájmů vládnoucí třídy a má k tomu veškeré nátlakové nástroje. Vládne zde buržoazie a ta tvoří “hlavami” poslanců zákony, které prosazují její zájmy. To “soužití” je jimi regulováno tak, aby otroci makali a nebouřili se. A volby jsou v současnosti také “regulovatelné”.

Putinovec
29. 9. 2023 20:21
Odpovědět  Albi

Proto volby jsou , aby si telátka myslela , že o něčem rozhodují . K čemu je ůstava a zákony , to Nám všem předvedl covid teror a Rychetský .

Pavel z Moravy
29. 9. 2023 10:41
Odpovědět  Ladik

Ládíku, přesně tak. Těm co mají plné kešeně a jsou to pouhopouzí egoisté a sobci, těm tento otrocký systém nevadí, dokonce jim vyhovuje. Nemají zájem o prosperitu a blahobyt celého národa, mají zájem pouze o sebe. A taková je dnes většina mladých, neboť tak byli vychováni celým systémem, tedy k sobectví. Byli tak vychováni systémem školství a z velké části i rodinou. Hlavně se mít dobře sám, ti ostatní ať si naprdnou. K tomu je většinou vedli i rodiče. Ať se máš hlavně dobře ty miláčku. To, že budeš žít v ostudně bídně společnosti ti vadit nemusí. To je přesně amícko západní způsob myšlení a formování mladých generací. Ale co, my staří to doklepeme a vy omladino si dělejte podle svého.

Gales
29. 9. 2023 09:06

Přeji to naši vládě.

Frank1
29. 9. 2023 09:35

Pani Anderson je statecna zena. Rika to, co rika Patrusev a Dugin. Nahodne nacasovani? Ja verim, ze to neni nahoda…

zuza
29. 9. 2023 12:44

to by bola predsedkyňa európskej komisie! S takou osobou vo vedení by ešte Európa mala nádej….

Vladimír
29. 9. 2023 15:11

Pravidla by měla být dobrovolná, s nějakými výhodami pro ty, kdo je dodržují. Z vlastní zkušenosti (a po různých neúspěšných pokusech donutit lidi chovat se rozumně za pomoci příkazů) vím, že to možné je. Svoboda je v možnosti se rozhodnout.

Frank1
30. 9. 2023 10:57

Kdo jsou ti globaliste co nas chteji vyhubit? Komise 300 a jejich poskoci vsude v ekonomice a politice. Tech se musime zbavit! Dobrovolne neodejdou. Jak? Etruskou nevestu na ne za to, co pachaji!