blognezařazenépolitikavideo

Všechno je jinak: Orbán, Fico, Pellegrini – zástupci nové politiky USA v Evropě?

Všechno je jinak: Orbán, Fico, Pellegrini – zástupci nové politiky USA v Evropě? Kdy bude osvobozen Charkov? Nabízí Biden Číně Tchajwan? Moskva likviduje banderovce ve velkém. Chýlí se válka ke konci? Pracuje Syrskyj pro Putina?

PROTIPROUD TV vysílá další rozhovor Petra Hájka s vojenským a bezpečnostním expertem Michalem Svatošem, který opět přináší překvapivé informace, jež nepodvoleným umožňují hlubší orientaci nejen o situaci na ukrajinské frontě, ale o všech souvislostech, které mainstream nejen tají – ale často ani netuší…

Pokud si chcete během přehrávání z tohoto vloženého okna pustit video na celou obrazovku, klikněte vlevo dole na logo YouTube, a poté na čtvercový symbol v pravém dolním rohu. 

Obsah:

 • 00:00 Vítejte u novinek z války Západu proti Rusku, nepodvolení!
 • 02:30 Průlom ruské armády na ukrajinské frontě
 • 03:10 Blíží se obklíčení Charkova?
 • 04:33 Orbán, Fico, Pellegrini – zástupci nové politiky USA v Evropě?
 • 05:25 Nabízí Biden Číně Tchajwan?
 • 07:45 Putin vidí na bojišti lépe než Američané
 • 10:58 Likvidace banderovců ve velkém?
 • 11:33 Naši Švamberkové jen žvaní – a ani netuší…
 • 14:04 Zelenskyj dál skučí a vydírá – jenže Západ už nic nemá
 • 17:43 Chýlí se ve skutečnosti válka ke konci?
 • 18:31 Raketa doletí z Kaliningradu do Prahy za dvě minuty
 • 21:24 Macron blufuje, protože potřebuje prodat francouzské zbraně
 • 23:06 Hlavní cíle na našem území jsou kvůli vládě už zcela bez obrany
 • 26:10 Ruský hrdina z první linie s příznačným jménem Maximov
 • 27:15 Válka dronů stojí i za dobytím města Časiv Jar
 • 32:35 Pracuje generál Syrskyj ve skutečnosti pro Kreml?
 • 47:44 A co Malá Ukrajina, Velký Izrael? 

https://protiproud.info¨

sdílet na

24 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
11. 4. 2024 21:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Těžko vybrat nejzajímavější pasáže, protože celý rozhovor je mimořádně zajímavý.
Snad tak kolem 5. min. vtipná glosa na účet naší fialové vlády, ve 20. minutě překvapivě – USA chce opustit NATO a ve 20. min. vysvětlená taktika ruské armády a proč se stáhla od Kyjeva místo jeho dobývání.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ijn
11. 4. 2024 22:09
Ohodnotit příspěvek :
     

USA činitelé konečně už si nechali vyložit pojmy denacifikace + demilitarizace, pochopili vůli jaderné velmoci a schopnost Zirkonů a dalších zbraní RF, nechtějí zhroucení USD i USA, raději obětují vydojenou krávu EU. včetně její Fiat měny EURO!!!!

Frank1
17. 4. 2024 09:55
Odpovědět  ijn

USA maji odjakziva zajem na zniceni Evropy a odstraneni konkurenta, ktery by se mohl dat dohromady s Ruskem!

Frank
11. 4. 2024 22:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Mimořádně zajímavý rozhovor, ostatně s panem Svatošem jako vždy, ale s těmi nepodvolenými by už mohl pan Hájek přestat otravovat. Ale to neznamená, že ho neposlouchám rád a téměř ve všem s ním souhlasím. Kdo je to nepodvolený?

Janaz
12. 4. 2024 07:16
Odpovědět  Frank

Nepodvolený je každý, kto vzdoruje.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
12. 4. 2024 08:36
Odpovědět  Janaz

Je, ale mně to taky už rozčiluje. Pan Hájek si tím zřejmě dodává kuráže.

ijn
12. 4. 2024 08:53
Odpovědět  Markýza

zacyklený komentátor PH se nenaučí nic jiného, stará kobyla, stará cesta, staré způsoby, copak Klaus pochopil zcestnost svého liberalismu, nikdy se otevřel jiným, sám sobě a pořád stejný,….hradní souvislosti a zkostnatělost jako Zeman!!!!!

Albi
12. 4. 2024 09:43
Odpovědět  ijn

ijn,
kdybyste si poslechl to video, věděl byste, že není vůbec o Klausovi, ani o Zemanovi a ani o hradní zkostnatělosti.
Je o Rusku, Ukrajině, bezpodmínečné kapitulaci Ukrajiny a asi vás i překvapí, že tady tak kritizovaný “útěk” od Kyjeva byla promyšlená vojenská operace.

Ale až na ty vaše omyly, udělal jste dobře, že jste video neviděl – naprosto neodpovídá vašim závěrům SVO s Putinovými chybami a neschopností. 🙂

ijn
12. 4. 2024 10:53
Odpovědět  Albi

PH je jejich odkojenec VK i MZ vybraných agentů k rozkradení republiky Československé bez schopnosti jednat vlastenecky než vazalsky, vždyť byli a jsou vůdci ČR Helmuty dosazeni do rolí užitečných idiotů,…..nic nového pod sluncem

Joe Arp
12. 4. 2024 09:18
Odpovědět  Markýza

Pan Hájek vítá své věrné diváky, posluchače a čtenáře, jinak na nervozitu budou určitě nějaké čípky, které tě uklidní a dodají kuráže k pyskování.

Albi
12. 4. 2024 09:30
Odpovědět  Markýza

Tomu nerozumím, Proč myslíš?

Albi
12. 4. 2024 09:36
Odpovědět  Albi

Mimochodem – moc hezký krátký článek Ladislava Jakla zdá se podporovat opravdu tu “piruetu”, jak jsem se o ní zmínila k Milanovu komentáři v předchozím dni.
Je potřeba vědět, k čemu se ta slova vážou, ale:
“…bývá u nás takovým zvykem. Horlivě vyrazit směrem, o kterém si naši politici myslí, že je v očích mocných spojenců žádaný, a když pak tito mocní někdy pootočí směr svého pohybu, vletí naši horlivci rovnou do zdi, protože nestačí vybrat zatáčku.”

Albi
12. 4. 2024 08:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Včera velvyslanec Ruska v OSN Vasilij Něbenzja suše informoval Západ, že “jedině brzká bezpodmínečná kapitulace Ukrajiny je pro Putina jediným přijatelným řešebím současného konfliktu, o kterém bude Rusko jednat a že žádná pomoc Západu už tento výsledek války nezmění”
Putinova jistota, že zvítězí, se opírá nejen o jeho jednoznačné válečné úspěchy, o nečekaně rychlý krach vší kyjevské branné moci v posledních dnech, ale také i o nedávné kroky Washingtonu, který bez skrupulí hodil Ukrajinu přes palubu. Putin je nejen rafinovaný politik a geniální válečník, ale i znalec historie. A tak ví, že USA rádi prodávají své válečné spojence, aby si na jejich účet naplnily svoji státní kasu..
https://www.michalapetr.com/map-1964-bezpodminecna-kapitulace-kyjeva-putin-vcera-informoval-osn-o-sve-jedine-mirove-podmince-slovansti-kozacti-vyslanci-uz-s-gosudarovym-pozehnanim-jednali-30-brezna-v-moskve-s-ruskymi/
Existuje však historicky vyzkoušené řešení, kterým Washington už jednou naplnil své kapsy. To řešení se skrývá pod francouzským diplomatickým termínem biens cédés (majetek převeden, a v historií první Československé republiky!

Albi
12. 4. 2024 08:30
Odpovědět  Albi

20. ledna 1930 Dr. Edward Beneš podepsal v Haagu tzv. konečné vyrovnání za I. světovou válku, a podle textu, který mu byl předložen k podpisu, bylo Československu uložena povinnost zaplatit tzv. biens cédésa to v počtu 37 splátek počínaje 15. březnem 1933 v intervalu 6 měsíců při výši každé splátky 10 milionů zlatých říšských marek, = 3600 kg zlata! Na tehdejší dobu šlo o astronomickou sumu! Převedeno na tehdejší hodnotu činila každá splátka do devalvace měny v roce 1933 neuvěřitelných 80 399 955 Československých korun, a po devalvaci se ještě zvýšila. …..
Konečným příjemcem československých splátek biens cédés byly USA, (v orig. textu jako Amerika), respektive jejich banky a další držitelé amerických válečných dluhopisů. Splátky biens cédés muselo Československo platit výlučně v britských librách na účet v Bank for International Settlements podle kurzu platného tři dny před platbou.

Další podrobnosti, které by bylo dobré znát jsou v článku. To jsou ti naši obětaví “kámoši”, kterým jde výlučně o celosvětové dobro a svých “spojenců” pak zvláště!

Pavel z Moravy.
12. 4. 2024 08:47
Odpovědět  Albi

To nám ale nepomůže, když dvě třetiny našeho občanstva líznutého fajzrem řvou o nebezpečnosti Ruska. V hlavě houno, v ruce dvě. Už skončil nám sen o zlatém teleti, krajinou cizí jdeme o žebrácké holi. Ještě nemají lidé holé prdele, ale co není může být. Buď natisknou prachy a kostka másla bude za litr, nebo si to pěkně všechno elitka nějakým nařízením shrábne, tedy ty majetečky, které jak říkali kapitalističtí podvodníci celé desítky roků, že ten majeteček je posvátná kráva kapitálu na který se nesmí sáhnout. Ale neřekli, že se třeba dá zdanit tak, že ho většina ráda opustí a půjde louskat cvrčky pod polorozpadlé předražené mosty. Gusto, již je tady husto.

Albi
12. 4. 2024 09:53
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Tak co máme dělat, když doba je taková, jaká je?
Zavřeme se do “ulity” a zakážeme si jakékoliv řeši o politice, o současnosti a budeme brečet, jací jsme to chudáci?

Joe Arp
12. 4. 2024 16:48
Odpovědět  Albi

Přátelé já bych všechno neházel na očkování! Dotace, dotace, “nezisk” bezpracný příjem z křivé huby to je zhouba národa a sviňuchy to vědí!

Gales
12. 4. 2024 09:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Ještě nemám čas se na to podívat ale Fico už chytl vítr a začal jednat s ukrajinci o tom jak bude potom.

zdendulka
12. 4. 2024 17:50
Odpovědět  Gales

potom budou kozácké atamanáty a vymalováno….

Autor
12. 4. 2024 11:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Trochu k té návštěvě Číny z USA.
Lavrov přiletěl a vystoupil po červeném koberci BEZ kravaty – uvolněný a k přátelům – oficiální část už díky těsným protokolům prošel již s kravatou. Ministryně financí USA bez koberce, bez slavnostních “fanfár”, stále přesvědčuje Čínu, jak dělá špatnou věc, když podporuje Rusjo, má přiletět i Blinken.
Suma sumárum – Američané se nemohou náležitě dohodnout s Čínou, protože ve skutečnosti žádné ústupky nedělají! K tomu, už v období, kdy musela být tato americká neoficiální návštěva neoficiálně dohodnutá, protest Číny proti dalšímu dodávání zbraní Thajwanu …
Závěr: Američané se prostě pokoušejí pořád zachovat svoji hegemonii a vystupují stále ze stejné pozice.
Hmmmm.
A navíc připomenu, že za Trumpa se v podstatě pro Evropu nic nezmění, pokud nezmizí a definitivně (neo)liberálové jako vlivná, silná a financemi podporovaná skupina IDIOTŮ. A Amerika se stejně bude zaobírat jen sebe samou a stále na úkor evropských zemí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
PENNYS
13. 4. 2024 06:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Pán VIDLÁK: Vážení mocipáni! Vy, co řídíte tuto republiku a jste vidět, i vy, co řídíte tuto republiku a nejste vidět. Vy, co máte peníze i moc, vy, co máte vliv a konexe, vy, co máte školy, certifikáty i bezpečnostní prověrky. Vy, co jste v pětikoalici i vy, co jste v opozici. Hele, pojďte se podívat pravdě do očí a přiznejte si všichni, že je tahle republika spolu s celým Západem JSTE NÁS totálně přivedli do prdele.

15. 4. 2024 00:00
Ohodnotit příspěvek :
     

ach jo…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Frank1
15. 4. 2024 08:43
Ohodnotit příspěvek :
     

USA nemaji vlastni politiku. Ta je rizena z Londyna Komisi 300. Trump chtel to rizeni zrusit, tak ho odstranili zfalsovanim voleb a ovlivnovanim soudu.

Frank1
17. 4. 2024 09:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Tenhle pan na obrazku je pozehnanim pro alternativu. Jeho zpravy jsou nejcerstvejsi a plne faktu.