video

Sto tisíc na divadlo, sto tisíc na zoo… Toto platíte lidem Černochové. A nejen to

sdílet na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jmm
9. 8. 2023 09:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Neuvěřitélné jak to tu chodí…!

Aleš
9. 8. 2023 09:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Skutečná mafie u moci.

zuza
9. 8. 2023 11:14
Ohodnotit příspěvek :
     

nie je to celkom k téme, ale musím to sem dať – občas sa tu bavíme o našom upadajúcom školstve a o tom, že deckám chýba základné vzdelanie – takže pripájam video, ktoré to dobre ilustruje.
Sympatická a činorodá slečna študovala 3 roky VŠ, keď zistila, že to nie je pre ňu tá správna škola, tak z nej odišla a rozhodla sa, že pôjde na skusy do sveta. Slečna sa rozhodla splniť si svoj sen a ísť na Nový Zéland. Lenže skončila na Islande….. ona si myslela, že Island a Nový Zéland je tá istá krajina!!!
https://www.youtube.com/watch?v=Z9OGpp7HZxM

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
10. 8. 2023 09:03
Odpovědět  zuza

Zuzo, a vite, ze me to neprekvapuje? Je to delano umyslne. Dnes nejsou vzdelani lide zadani, protoze by mohli rozvrtava stavajici globalisticky system. Kdyz jeste moje deti chodily do skoly, sla jsem za ucitelkou anglictiny a pozadala ji o list klasicke literatury, kterou by deti mely precist. My jsme prece ve skole take mivali povinnou cetbu. Na to mi ucitelka anglictiny odpovedela, ze naprosto nezalezi na tom, co budou deti cist. Hlavne kdyz budou neco cist jako treba horory, komiksy a jine trapne nic nerikajici knihy. Pritom anglicka/ literatura ma uzasne autory jako Jane Austen, Thomas Hardy, Collen McCullogh, Markus Clarke atd.

12. 8. 2023 22:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Milan ze Zahrady Čech