video

Poslanec německého parlamentu Petr Bystroň hodnotí “ukrajinskou politiku” německé vlády.

Poslanec německého parlamentu Petr Bystroň hodnotí “ukrajinskou politiku” německé vlády.

Petr Bystroň je poslanec AfD, která je v Evropském parlamentu v naší frakci Identita a demokracie, o které ostatní říkají, že je fašistická, dohodli se “demokrati” , že nesmíme mít v EP žádné funkce.

sdíletj na

20 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
25. 1. 2023 15:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak milé děti a teď si pusťte “Goebbels 24” TV a copak to tam máme?! Zase nějaký “ausgerechnet” expert slintá nad tím, jak německé tanky Leopard II změní výsledek bojů na Ukrajině! Prd,jen další olej do válečného ohně.Pro ilustraci co za zvířata podporuje naše vláda a politici: https: //southfront. org/new-evidence-of-torture-of-russian-pows-by-ukrainians-emerged/ na youtube pro ty co nevládnou angličtinou lze titulky změnit z angličtiny na automatický překlad na češtinu. Ale pouze pro silné nátury. Opravdu hrdinní bojovníci! Vydírají manželky zajatých ruských vojáků pouštěním videí toho jak je mučí a kastrují! Taxa 25 000 dolarů!Tuto verbeš spálit na popel i s těmi našemi pohunky co tyto zvěrstva podporují zbraněmi a penězi!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pekos
25. 1. 2023 15:27
Odpovědět  Pavel

Naprostý souhlas s Vašim příspěvkem, akorát bych si dovolil drobnou, avšak důležitou připomínku. Ta, “NAŠE VLÁDA”, nikdy nebyla a nebude naše. Je a bude to vždy pavláda zaprodanců, sloužící cizím zájmům, proti vlastnímu lidu. Na toto je potřeba nikdy nezapomenout.

janle57
26. 1. 2023 09:31
Odpovědět  Pavel

Bystroň,největší současný český vlastenec,bohužel žijící na území Helmutlandu !!

Jan
26. 1. 2023 13:56
Odpovědět  Pavel

Tech par tanku nic nezmeni. Jejich posadky budou z NATO a USA, Ukrajici se nestaci vyskolit. SLouzi k testovani proti ruskym zbranim, jak se osvedci. Rusove je znici jako tech 7600 tanku dosud.
Problem dodavek je jiny. Rusove uz zapadnim zmrdum rekli: Jestlize budete pouzivat uranovou munici, kterou zamorite Ukrajinu jako Srbsko a Irak, tak se muzete tesit!

Autor
25. 1. 2023 15:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Základny US Army, jen potměšile vydávané za základny NATO, Kancléřský akt, čili de facto okupace a řízení Německa (a tím i celé EU) z USA a Anglie. Čemu se pak divit? Vždyť podobně postupuje “okupační vláda” Fialy! Klid v Evropě může nastat pouze v tom případě, že se odstraní vliv USA a Anglie. Tím by odešli z funkcí především (neo)liberálové a librálové vůbec. To se ukazuje jako klíčové. Proto jsme zatahováni “okupačními vládami” EU do války.
Mimochodem, teď už konečně chápete, proč Anglie odešla z EU? Ve správnou dobu? To byla komedie, co?

island_41g89785.jpg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
25. 1. 2023 21:50
Odpovědět  Peter 008

Jsem rád, že moje slova dnes potvrdil i Vladimír Putin! 🙂 🙂 🙂

https://ren.tv/news/v-rossii/1069495-putin-germaniia-do-sikh-por-nakhoditsia-pod-okkupatsiei-ssha

Americké jednotky v Německu jsou de facto i de iure okupačními silami. Prezident Vladimir Putin to řekl na setkání se studenty Moskevské státní univerzity.
Podle ruského vůdce ne všechny vítězné země po druhé světové válce dokumentálně potvrdily konec okupace Německa.
“Sovětský svaz formálně ukončil tento okupační status, ale Spojené státy tak neučinily. A striktně vzato, formálně a právně (de facto a de jure) jsou na území Spolkové republiky Německo americká okupační vojska. A ve skutečnosti jimi i jsou – je jich tam hodně,” řekl prezident Ruska.
Putin studentům připomněl, že sovětská vojska byla v Rakousku také, ale odešla dobrovolně. Nyní Rusko jako právní nástupce SSSR vystupuje jako garant ústavy této země. Rakouská republika na to pamatuje a je Rusku vděčná.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Aleš
25. 1. 2023 15:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Dodávky zbraní je zločin. Jen mirova jednání jsou cesta a to na neutrální půdě bez EU a USA jako hlavních pachatelů konfliktu.

Markýza
25. 1. 2023 15:39
Odpovědět  Aleš

Dokonce mezinárodně uznaný zločin. Dodávky válčícím stranám, dodávám.

jiří
25. 1. 2023 15:51
25. 1. 2023 17:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Vždyť je to k smíchu. Aby NATO mohlo oddálit porážku, muselo by poslat banderům minimálně 1 000 tanků i s posádkami a to okamžitě. Teď hned! Ne nějakých, ať nežeru, tři sta kousků, ke všemu bez vycvičených posádek, přičemž jen výcvik posádky zabere rok.
Čiže celá ta vojenská komedie není ničím jiným než právě jen komedií. Jde přece o to, abychom všechnu tu vojenskou parádu co daňoví poplatníci zacvakali. Nic víc za tím není. Všechno ostatní jsou jen kecy pro vovce. Howgh!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sizok
25. 1. 2023 17:44

To bylo apačsky nebo komančsky, prosím?

25. 1. 2023 18:23
Odpovědět  sizok

Vinetuovsky. Hauk!

Jan
26. 1. 2023 14:10

Zapad ma nekolik cilu:
Totalnimi sankcemi a podnecovanou valkou oslabovat Rusko (nedari se).
Ani statni prevrat se nekona. Rubl je pevny a Rusko i na mensich objemech surovin kvuli jejich vyssi cene vydelava vic jak pred operaci. Bude prodavat brzy za realie, ne za natistene $.
Posilani nejmodernejsich zbrani se tyto na Ukrajine testuji v bojovych podminkach proti ruskym zbranim. Odsluhuji je NATO vojaci, ktere Rusove spali namisto Ukrosu. Jako v 360 setrelenych bojovych letounech nesedeli jen ukrosti piloti, ale Polaci a jini z byvalych statu Varsavske smlouvy, kteri jsou v NATO.
NATO tak je pricinou smrti vsech, ktere jsou nasazeni ve valce proti ruskym silam. Bojuji za cizi, za geopoliticke zajmy USA, ne Evropy!

M.Š.
25. 1. 2023 18:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Dodávky jakýkoliv zbraní německem je sprostým zločinem a je projevem fašizující se země helmutů,což je neskutečné na počátku třetího tisíciletí.

26. 1. 2023 08:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Kdo má u nás ty gule, něco takového veřejně prohlásit:
“Německé tanky proti Rusku na Ukrajině. O to už se pokoušeli vaši dědečkové s Mělnikovci a Banderovci”

Proč neřekl Naši? No protože jeho dědeček se o to nepokoušel, byl to Čech.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
26. 1. 2023 08:11
Ohodnotit příspěvek :
     

A mezitím v EU Parlamentu německá ministryně zahraničí Baerbock (za Zelené, od kdy ti Zelenáči jsou pro válku?) vyhlásila Rusku válku:
“”Vedeme válku proti Rusku a ne proti sobě”

Co vlastně Rusové těm Němcům udělali? Mimo ty levné dodávky plynu za posledních 40 let?

Autor
26. 1. 2023 10:38
Odpovědět  primak

Zelení jsou pro válku, protože to je typ strany, která je ovládána přes minimálně odchovance sorosových organizací. A jsou tam vždy ti, kteří chtějí – “kupodivu” – to samé, co ti, co chtějí NWO …
JInak by se jim říkalo pseudolevice, čili ultrapravice.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jan
26. 1. 2023 14:18
Odpovědět  Peter 008

Soros navrhuje, aby na Ukrajine bojovali Vychodoevropane, protoze na zapade nemaji pry radi, kdyz se jejich vojaci vraceji z boje v plastikovych pytlich!
Soros, Gates jsou zlem a stale volne behaji po svete jako Schwab!

Jan
26. 1. 2023 14:15
Odpovědět  primak

Porazili je a tohle je cisty revansismus! Spoluprace s nacky na Ukrajine je obnovou nacismu v Nemecku a v Evrope. Nic si nenalhavejme. Zapad zradi kazdeho a spolci se i s dablem, je-li to pro neho vyhodne. Probiha 2. vlastenecka valka, jestli jste si toho jeste nevsimli. Rusko opet bojuje o svou existenci proti zfasizovanemu kolektivnimu zachodu.
V Rusku opet naladili pisen: Vstavaj strana agromnaja, vstavaj na smertnyj boj !

Jan
26. 1. 2023 13:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Cech rika Skopcakum, co jsou za podlezave loutky, ktere lidem v Nemecku skodi! Tam probiha zapas vazalu USA s patrioty, kteri chteji Nemecko od vazalstvi k USA osvobodit. Uspeji az tehdy, kdy USA nebudou mit silu hrat svou roli cetnika a teroristy sveta.