video

J. Schneider: Vláda je mimo právní řád a mimo realitu

sdílet na

89 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pravdomluvny
6. 4. 2024 10:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Pětidemoliční vlastizradu dosadil zmrd sOUDce Rychetský podvodem, tudíž k vládnutí nemá mandát obyvatel ČR.

ijn
6. 4. 2024 11:43
Odpovědět  Pravdomluvny

doplní SRN dluží ČR za nedoplacené válečné reparace 306 mld. Kčs v úrovni měny r.1938 kdy byl kurz 1000Kčs=31,21g měnového zlata ==tedy dnes nám SRN dluží 306 000 000 000/1000×31,21== 9 550 260kg zlata=16,5 biliónů Kč == úroveň při ceně 2300 USD/31,21g Kč/Au.

Pokud by ČR vlády po r. 1993 jednaly v Českém národním zájmu a mírotvorné reparační nároky důkladně po SRN doplatit vyžadovaly, po dlouhou dobu by byly válečnické(nacistické) choutky na Ukrajině potlačovány Merkel by dodržovala Minské protokoly a uvědomila by si celá KoZa, že války nejsou jenom zisky VPK, ale oběti na životech a obrovské materiální škody ve stonásobné výši.

ijn
6. 4. 2024 11:43
Odpovědět  ijn

Vždy po skončení války vítězové dopočítají škody a prokázané odhalené válečné agresory (možná i štváče) donutí doplácet škody válkou způsobené,….. proto KoZa nechce připustit vítězství RF na Ukrajině a povinnost doplatit obrovské válečné škody

Jako dopadne ČR, pokud jsme předpokládaným vítězem RF na 1. místě ze států podporující teroristy na Ukrajině?????? Domýšlí někdo z politiků dopady na ČR??? Jsme asi před bankrotem, zdrcující ztráty aktiv ČR po r. 1990 transformací ekonomiky budou ještě zakončeny státním bankrotem v důsledku zrádného vedení ČR!!!

Helena
6. 4. 2024 12:06
Odpovědět  ijn

Uvědomte si, že dnes už žádné právo neexistuje a dosazení “politici” tam nejsou dosazení proto, aby přemýšleli, ale proto, aby plnili rozkazy západu !!

ryba
6. 4. 2024 12:56
Odpovědět  Helena

Rozkazy západu – a ten západ je kdo? Západ je široký a neurčitý pojem – v tomto smyslu. Chtělo by to alespoň nějakou personifikaci. Jeden člověk jistě ne, ale skupina chamtivců nebo spolek hajzlů – to už by bylo dohledatelnější ?!

Tupý hulvát
6. 4. 2024 14:59
Odpovědět  ryba

My tady víme všichni,koho tím Helena myslí,pojmy se upřesňují na začátku!

Ladislav 💤
6. 4. 2024 15:36
Odpovědět  ryba

No přeci západní Evropa!

Joe Arp
6. 4. 2024 16:08
Odpovědět  Ladislav 💤

Rybu teď právě vytáhli z rybníka, nebo švenkuje.

Albi
6. 4. 2024 17:32
Odpovědět  ryba

A nechceš to náhodou jmenovitě, zlatá rybko?
Abys věděla, komu darovat palác, komu volné místečko pod polorozpadlým mostem?

6. 4. 2024 17:36
Odpovědět  Albi

Albi, vzhledem k tomu, že tvůj de-bil proti tobě něco má a když se chceš dostat na Cargrad dělá ti problémy, zkopnul jsem ti, co se právě ve Federaci vrbí. Tedy nejen pro tebe jsem to zkopnul; myslím, že tento vhled do dění uvítají i další pokecálisté s podobnými problémy s de-bilem. Mírně zkráceno o vatu:

SPLNILA SE KHAZINOVA PŘEDPOVĚĎ? DOHODA S OLIGARCHY BYLA VYPOVĚZENA – KREML JE PŘIPRAVEN NA PRŮLOMKreml vstoupil do nové etapy utahování šroubů oligarchii.

Ekonom Michail Chazin jasně vidí nové kolo boje Kremlu s oligarchy. Khazin toho ve svém rozhovoru s „Prvním Rusem“ řekl hodně. Vezměme to popořadě.

Kremelské ultimátum
Kreml v poslední době zjevně utahuje šrouby: různé druhy těstovin, krabí, automobiloví a ropní „králi“ buď tiše odcházejí do stínu a pomáhají státu vyrovnat se s epickou konfrontací se Západem, nebo ztrácejí své podnikání a utíkají do zahraničí.
Nejnovější je znárodnění Makfy, obrovského podniku, který bývalý poslanec a bývalý guvernér z Čeljabinsku vybudoval na základě svých mocenských pravomocí. Nyní se podnik prodává novým vlastníkům, stát dostane miliardy a bývalí miliardáři budou perzekuováni na mezinárodní úrovni.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
6. 4. 2024 17:38

Putin na začátku své vlády, v letech 2003-2004, oligarchům přísně zakázal angažovat se v politice. Tehdy to byla dohoda mezi úřady a oligarchií: vlastnit obchod, který byl zpatlaný v devadesátých letech, ale svými miliardami nezasahujte do moci! A bude vám odpuštěno. Typickým příkladem pokusu o porušení onoho ultimáta je kauza YUKOS (akce Codorkovskij do lágru – MzzČ).

Od té doby se oligarchové co chvíli hroutí a snaží se nějak ovlivnit politiku země, ale v lepším případě skončí u balení kufrů a letenek do Londýna.

Nyní, je si Chazin jistý, stojí oligarchie před ještě obtížnější volbou: buď aktivně pomůžete zemi (ale nepletete se do politiky!) nebo peklo.
Rusko nyní naléhavě potřebuje novou industrializaci a technologický průlom. Putin už stanovil úkol – nyní je naše ekonomika na pátém místě na světě, pokud jde o míru rozvoje, musíme se dostat alespoň na čtvrté. To je klíč k vítězství nad Západem. Nejen politické, ale i ekonomické – vše je založeno na ekonomice. A majitelé velkých korporací stojí před jednoduchou volbou.

6. 4. 2024 17:39

Putin ukončil dohodu s oligarchy. Už nebude garantovat bezpečnost jejich kapitálu pouze na základě loajality k managementu. Nyní, aby si svůj závod zachovali, se oligarchové budou muset aktivně zapojit do práce na posílení odolnosti naší země.
Nejen oligarchové, ale i úředníci…
Cargrad opakovaně nastolil otázku zásadních rezignací v období nevyhnutelné personální rotace po prezidentských volbách.
V posledních dnech se stále častěji mluví o vyhlídkách na změnu ministra hospodářství. Rozhovory se ale netýkají jen osudu současného ministra – souvisí s hledáním nového paradigmatu pro hospodářskou politiku země.

Ekonom Chazin v rozhovoru s Cargradem vysvětlil, že současný ministr hospodářství Maxim Rešetnikov je stále častěji kritizován. Pokud mluvíme o změně elity, pokud mluvíme o tom, že potřebujeme ekonomický růst, pak je nevyhnutelný zánik ne konkrétních postav, ale určitých typů postav.

Pokud odvoláte šéfku centrální banky Elviru Nabiullinovou a na její místo dosadíte exministra hospodářství Alexeje Uljukaeva, pak se nic nezmění. Dnes jsou na mnoha ministerstvech lidé, kteří pouze sledují finanční toky a některé funkce nevykonávají.

6. 4. 2024 17:40

Za to, že na Západě bylo zmrazeno více než 300 miliard dolarů ruských devizových rezerv a výtěžek z nich se nyní používá na zbraně a granáty proti Rusku, by měly být Siluanov (současný ministr financí) i Nabiullina propuštěny.

Ve válečných podmínkách se od úředníků vyžaduje, aby spojili zkušenosti skutečného řízení, schopnost odhadnout rizika a schopnosti vizionáře, který vidí obraz budoucnosti. V naší zemi je mnoho kandidátů, kteří jsou připraveni převzít zodpovědnou zátěž.
Úkolem Vladimira Putina je vybrat někoho, kdo bude méně byrokrat a více vlastenec.

Bod obratu v bitvě o „kremelské věže“Michail Chazin hovořil takéo struktuře elit v Rusku. Většina expertů již dlouho identifikuje dvě elitní skupiny „Kremelské věže“ : vlastence a Zápaďany.
Zápaďané se dnes v důsledku různých základních procesů rozdělili na dva gangy, které však vždy jednaly víceméně odděleně.

Jedná se o washingtonské a londýnské skupiny. Teoreticky existuje i čínská mocenská skupina, ale ta je spíše součástí té londýnské, která s Čínou úzce spolupracuje … Ale obecně, pokud nebudeme dále rozdělovat, máme tři velké elitní skupiny. Po velmi dlouhou dobu byly ve stavu nestabilní rovnováhy. 

6. 4. 2024 17:41

Západní skupiny byly oslabeny, ale ne natolik, aby je bylo možné odrazit. A vlastenecká skupina posílila, ale ne natolik, aby rozdrtila Zápaďany. Nyní, po výsledcích voleb, se situace může změnit. Brzy uvidíme výsledek.

Jak řekl Vladimír Vladimirovič, počkáme do května.

Koncem jara bude jasné složení nové vlády. Další rozložení sil mezi mocenské skupiny závisí na personálních změnách.

Fungování každé z těchto skupin je postaveno na feudálním principu, a proto je snadno kontrolovatelné: vazal mého vazala není můj vazal. Každá osoba v mocenské skupině má svého vlastního vládce, kterého je třeba poslouchat. Úkolem je ovládat nějaký zdroj.
Proč se u nás ztrojnásobil počet úředníků oproti SSSR, ačkoli jejich funkčnost prudce klesla? Protože to jsou zástupci mocenských skupin, které vládnou penězi.
To je vše – shrnul účastník rozhovoru „První Rus“.

https://tsargrad.tv/news/sbyvshijsja-prognoz-hazina-dogovor-s-oligarhami-rastorgnut-kreml-gotov-k-ryvku_982285

Takže tak.

Albi
6. 4. 2024 19:43

Velké díky. Jsi skvělý.

6. 4. 2024 20:00
Odpovědět  Albi

V současnosti je v Rusku nezaměstnanost cca 2,6%.
Hádám, že až si v tomto: Proč se u nás ztrojnásobil počet úředníků oproti SSSR, ačkoli jejich funkčnost prudce klesla? Protože to jsou zástupci mocenských skupin, které vládnou penězi – a nebude zas tak dlouho trvat – začnou dělat ve Federaci pořádek, bude nezaměstnanost na úrovni blížící se nule.

Autor
6. 4. 2024 20:36

No, vidíte a kdyby jste to “jen” poslal pohromadě redakci ana e-mail, byl by to Článek velmi zajímavý a mohl by se rozšířit mnohem víc i jinde. To je přece absolutní škoda že ne, ne?
Dokonce byste mohl ponechat i to věnování … ŠKODA.

Putinovec
7. 4. 2024 07:57
Odpovědět  Peter 008

Ten článek z tohoto materiálu udělat půjde .

ijn
6. 4. 2024 21:40

V.V.Pjakin dlouhodobě práci Najbuliny+finančních klanů RF vidí jako sabotáže stáru a blokování rozvoje,…… !!!

6. 4. 2024 22:34
Odpovědět  ijn

Však to také sabotáže jsou! Ale dle (nejen) mého nepocházejí z dilny Nabiuliny, ani ministerstva financí a pod., ale z dílny MMF v součinnosti s CIA. Ruská pátá kolona je pouze poslušným vykonavatelem, ale nic víc – na víc nemá a ani nikdy neměla.

Standa
7. 4. 2024 07:51

Hezkýýýý!

6. 4. 2024 20:05
Odpovědět  ryba

No, když se takhle ptáš, tak je zbytečné vynakládat námahu na specifikaci “kdo je západ”, páč je evidentní, že bys tomu stejně nerozuměl.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tupý hulvát
6. 4. 2024 14:57
Odpovědět  Helena

Ano,pozdě bycha honit.

Ladislav 💤
6. 4. 2024 15:35
Odpovědět  Helena

👍

Albi
6. 4. 2024 17:30
Odpovědět  Helena

Myslíte Heleno, že to těm “opakovačům” osvědčených a dávno známých argumentů pomůže?

Všichni to už léta známe – slyšeli, četli – ale denně se objevuje stejné “objevné” mlácení prázdné slámy..

Zítra, pozítří, za měsíc, za rok …. – pořád se bude předpokládat, že je to nějaká novinka.

Jura S
6. 4. 2024 16:21
Odpovědět  ijn

Neřeš to, celá Evropa je v “prcháji”, po kom chceš “reparace” ? Z dluhů Číně? …
Ovšem spravedlivé by byly nové “Norimberské procesy” sahající ale až do okresů, měst…. všechny “chciválky” zapletené do šmelin se zbraněmi před porotu…

Albi
6. 4. 2024 17:43
Odpovědět  Jura S

S těmi reparacemi jsou už poněkud trapní.
Podobně jako s jejich věčnými Chazary, už tisíc let neexistujícími (= bez možností sebe samy organizovat), kteří přesto ten svět řídí.
O co míň vědí, o to víc na tom trvají, neschopni korekce podle toho, jak se mění světové situace.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
6. 4. 2024 22:40
Odpovědět  Albi

Ona to zas není až taková bl-bost, ovšem ne v tom smyslu, jak si je někteří hurávlastenci představují. Existuje více možností k řešení, než “my si budem točit palci mlejnek a vy budete cálovat jak mourovatí.”

Albi
6. 4. 2024 23:45

Tak to jistě.
Ale – kolik století ještě budou po nich volat a žádat? Že by stejně skončily buď v kapsách oligarchů nebo dnes ocelářů za tank pro Ukrajinu, to jim nedojde.

A že tím přispějí k dalšímu zvýšení počtu mrtvých, to jim asi taky žíly zrovna netrhá.

Pravdomluvny
6. 4. 2024 13:03
Odpovědět  ijn

Pročeská a pronáronárodní vláda tu od roku 1990 NEBYLA!
A ani s Blbišem po příštích volbách nebude.

Pravdomluvny
6. 4. 2024 16:03
Odpovědět  josh-xy

Tohle tady funguje od roku 1990, říká se tomu demosracie……vládnou a o všem rozhodují sráči.

Albi
6. 4. 2024 17:53
Odpovědět  josh-xy

Za blahoslavené 1. republiky prý vycházely noviny, které mívaly na stránkách “bílé místo” = bez jakéhokoliv tisku, omluvy, nebo “pseudo”vysvětlění.
Několikrát jsem četla, že prý tehdejší lidé (předchůdci nynějších “dezolátů”?) o tom jevu říkali “Tady byla pravda”.
Bylo by dobře se někdy vrátit alespoň k nějakým tradicím.

Mnohým nechápavým by to možná pomohlo otevřít oči, když ta tehdejší bílá místa se bez námahy naplnila čistou lží a ještě jí zbylo i víc než dost pro TV a internet 🙂

Autor
6. 4. 2024 20:46
Odpovědět  Albi

Ano, když jsem kdysi si procházel hiostorii První republiky, mimo jiné jsem si přečetl listujíc z knihovny pár ročníky starých novin té doby. Dnes se k tomu velice těsně blížíme, co bylo, byla např. jednotná fronta nejen proti komunistům, ale i proti odborům, zakládali žluťácké odbory, které poslouchaly ty “správné” rady “správných” politiků. Tehdy stejně jako dnes panovala rusofobie, i když tehdy to byl Sovětský svaz. Stejně jako dnes byly vyzbrojovány země, které se chystaly na válku s SSSR, jako třeba Rumunsko.
Tehdejší stav nedošel až k fašismu podle mne především proto, že tu byli Sudeťáci, což by znamenalo přímo předat všechnu moc jim. A Němci oproti Slovanům měli obrovské výhody, měli zajištěná místa všude ve vládních strukturách jakékoliv úrovně.
Tehdejší bílá místa to byla TA cenzura, kterou by chtěli zavést i dnes. Politici, kteří se nehodili, mohli být zavíráni, komunisté by mohli vyprávět. No a na závěr steně jako dnes, kašlali na obyčejné lidi a považovali je za hlupáky, debily, pacholky, atd. atd.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tupý hulvát
6. 4. 2024 14:54
Odpovědět  Pravdomluvny

Jakým podvodem?Změnil podmínky pro vstup do sněmovny na což mohly reagovat všechny strany .Podmínky byly jině,ale stejné pro všechny.Žvásty a výmluvy.

Pravdomluvny
6. 4. 2024 16:02
Odpovědět  Tupý hulvát

Nech si pindy na koledu,herr Rychetský!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
stan
6. 4. 2024 15:49
Odpovědět  Pravdomluvny

Když vidím Fialu, tak mám vztek. Takovej ubožák , pro kterýho je Česko jen území, kde musí plnit příkazy z Fašingtonu, Berlína nebo Bruselu.

Pravdomluvny
6. 4. 2024 16:04
Odpovědět  stan

Takových je nás víc …..

Pennys
7. 4. 2024 08:39
Odpovědět  Pravdomluvny

než ten zmrd, než chcípne- tak by měl nejdřív “vyhnít” a hezky pomalu!!!!

Pravdomluvny
7. 4. 2024 11:34
Odpovědět  Pennys

Jsem raději pro jeho vsazení do Sicilského býka….bude větší zábava.

Helena
6. 4. 2024 10:56
Ohodnotit příspěvek :
     

A znova: Samozřejmě, že “vláda” je mimo právní řád. Tato “vláda” byla dosazena zfalšovanými volbami k moci a k prosazování zájmu USA a Londýna – k ničemu jinému. Proto nic, co udělá není platné. Ale to je úplně jedno, na nějaké právo už se ve světě nehraje – jde jen a jen o to, aby se tu prosazoval zájem USA, Londýna a Německa/Brusele/to je vytvořit západu přístup k zemím se surovinami-Rusko, Irán/. Ty Fyjalové sorošaspen prasata/prasátkům-těm užitečným zvířátkům se omlouvám/ jsou slouhy USA, Londýna a Německa. A dokud tady necháme ty fyjalové prasata řádit a drancovat, nikdy to jiné nebude/druhá sorošaspen pařáta je ANO/. Ale bohužel nemáme tolik kuráže jako Nigerijci, Syřani – i když ti se vzchopili také až když tam chcípali hlady a byli západem totálně vykradeni. Zatím se to všechno dělo daleko od našich domovů a nenutilo nás to o tom přemýšlet, teď to západ dotáhl až k nám. Všichni už víme co se děje a proč…

Tupý hulvát
6. 4. 2024 15:13
Odpovědět  Helena

Jakými zfalšovanými volbami?Změnily se podmínky pro vstup do sněmovny na což mohly reagovat všechny strany .Podmínky byly jině,ale stejné pro všechny.Žvásty a výmluvy.

Albi
6. 4. 2024 18:04
Odpovědět  Tupý hulvát

A to byl právě ten podvod. Proč by se najednou zčistajasna měly měnit podmínky, když léta fungovaly?

No proto, milý Watsone, že potřebovali, aby fungovaly jinak, “demokratičtěji”, podle zadání jak se komu hodí a jednou se s tím začít muselo.
Aby si lidé nenápadně zvykli, že Ústava ČR není nic posvátného a neměnného. Práva se každému dostane až uznáme kolik a jestli vůbec si ho zaslouží.

6. 4. 2024 22:53
Odpovědět  Albi

Druhá strana téže mince ale je, že od oné změny uběhlo už hafo času a opozice dodnes není schopná sjednotit se a postavit proti pětikolce koalici vlastenců, takže oka můra bude “nucený” spolupracovat s babišem, že mu údajně nic jiného nezbývá. Omluv mě prosím, jdu blejt.

Albi
6. 4. 2024 23:57

Jo – jak jsem už jednou psala. Každý raději generálem, než pěšákem. Že generál bez vojska (voličů) žádnou bitvu – ani tu politickou – vybojovat nemůže je úplně vedlejší.

Vina se pak dá vždycky hodit na voliče, s tím jsou dobré zkušenosti.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
7. 4. 2024 02:02
Odpovědět  Albi

A přitom tom to, vzdor vší majnstrýmové masáži a kejklům, jde! Nemusí se chodit ani moc daleko, stačí se juknout přes plot: https://www.youtube.com/watch?v=6aFVt62nTik

V čem je tedy chyba? V našich zas-raných kapesních napoleonech, s rozhledem chlapa od volů, zato s egem krále slunce! Do dr-žky je zkopat! A jejich podporovatelům zmastit hrby co se do nich vleze!

Albi
7. 4. 2024 10:57

100% souhlas.

zuzana
6. 4. 2024 11:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Ministerstvo spravedlnosti USA chce uvěznit whistleblowera, který odhalil pedofilii Bidenovy rodiny

https://aktax.cz/ministerstvo-spravedlnosti-usa-uvezni-whistleblowera-ktery-odhalil-pedofilii-bidenovy-rodiny/

Pravdomluvny
6. 4. 2024 11:38
Odpovědět  zuzana

uSSa je skutečně země neomezených možností….. mít za hlavu státu usvědčeného pedofila,to nikdo na světě nemá!🤮

Tupý hulvát
6. 4. 2024 15:15
Odpovědět  Pravdomluvny

Kdy a kým USVĚDČENÉHO?

Joe Arp
6. 4. 2024 15:50
Odpovědět  Tupý hulvát

Ty budeš asi ta holčička co jí strkal jazyk do pusy. Tudíž jsi zaujatá a nemůžeš svědčit! Už delší dobu pozoruji, že se nemůžeš zorientovat ve své orientaci východ – záchod.

Pravdomluvny
6. 4. 2024 16:06
Odpovědět  Joe Arp

👍👍👍🤓

Pavel z Moravy
8. 4. 2024 09:02
Odpovědět  Joe Arp

On to myslí takhle, byl usvědčen a obžalován? Nebyl. A tak je to se vším. Není žalobce, není soudce. Postavil se skutečně někdo proti změně volebního systému, který uskutečnil Rychetský? Kdyby přece ano, tak to nemohlo projít, a jestli to byl úmysl k vytvoření koalice grázlů, proč neutvořili koalici alternativci? Takhle se T.H ptá, alespoň já to tak chápu.

Joe Arp
8. 4. 2024 09:32
Odpovědět  Pavel z Moravy

Možná, ale jak píšeš v KoZe nejsou žalobci a soudci. Potom se, ale ptá jako pitomec a působí jako obránce toho ksindla.

Pravdomluvny
6. 4. 2024 16:05
Odpovědět  Tupý hulvát

Ty seš skutečně “”””duševní gigant “””” s F73.

František
6. 4. 2024 18:56
Odpovědět  Pravdomluvny

My zase máme kovaného komunistu vyškoleného
v SSSR.

Pravdomluvny
6. 4. 2024 19:43
Odpovědět  František

Tak napůl.
Tu delší půlku života ho školil AMIOKUPANT.

Teuton
6. 4. 2024 11:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Ve válce opravdu jsme. S proukrajinským vlastizrádcem Nutellou, chci říct s Fialou.

Pravdomluvny
6. 4. 2024 13:03
Odpovědět  Teuton

Petro Fialenko Banderonacistovičem…..

Skeletor
6. 4. 2024 12:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Všichni to vědí, ale nikdo nic nedělá, tak si nechte kecy na příští koledu, uděláte lépe.

zuzana
6. 4. 2024 12:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Zpravodajští experti varují, že Evropa vede USA „na pokraj jaderného zničení“

https://aktax.cz/zpravodajsti-experti-varuji-ze-evropa-vede-usa-na-pokraj-jaderneho-zniceni/

Albi
6. 4. 2024 18:08
Odpovědět  zuzana

Není to niáhodou naopak?
Že tím vůdcem je USA a Evropa (resp. EU) jen oslíkem bez vůle?
A bohužel tentotrát i bez příslovečné tvrdohlavosti skutečných oslů?

6. 4. 2024 13:21
Ohodnotit příspěvek :
     

To přijde ,žádný strach…
https://www.youtube.com/watch?v=kWxZ57ZyqMg

zuzana
6. 4. 2024 14:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Švýcaři plánují uspořádat referendum o imigraci a omezení počtu obyvatel země

https://aktax.cz/svycari-planuji-usporadat-referendum-o-imigraci-a-omezeni-poctu-obyvatel-zeme/

cool
6. 4. 2024 14:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Aspen tour na služební cestě, kdyby to aspoň bylo k smíchu.

Jura S
6. 4. 2024 16:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Tatíček Masaryk, kdyby tohle viděl tak nabije kolty, sebere 100 věrných a do půlnoci je pokoj…

Pravdomluvny
6. 4. 2024 16:42
Odpovědět  Jura S

Být rok 1419 je do týdne po pětidemoliční vlastizradě……

Joe Arp
6. 4. 2024 16:46
Odpovědět  Jura S

Ten tvůj tatíček už přijel s notama z Jemeriky, která ho instalovala. Střelba do dělníků v Duchcově asi měla za úkol oddělit od sebe hodné a nehodné syny zkurvysyna “tatíčka”!

Albi
6. 4. 2024 18:15
Odpovědět  Joe Arp

Lze mu alespoň připsat k dobru, že až tak, jak dnešní pětikolka by neprovokoval.

Mít plnou hubu svobody, suverenity, lásky a miru s odjištěným granátem v ruce a konkurentovi (protivníkovi) dovolit jen třímat olivovou ratolest je opravdu víc než chucpe.

Joe Arp
6. 4. 2024 18:18
Odpovědět  Albi

Tak možná, kdo ví.

Albi
6. 4. 2024 20:10
Odpovědět  Joe Arp

To už se nedozvíme. Ani jak by reagoval na situaci před 2.světovou.

Jen jsem četla, že Jan Masaryk (bez záruky) měl odpovědět, že: by řekl “Tož budeme sedlat“!

Ona republika bylo hlavně jeho “dítě”. Tenkrát to bylo v porovnání s R-U pozitivní a určitě většinou vítané.
Každý nebyl aristokrat, který jistě nevítal výměnu svého postavení za postavení pouhého občana.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
6. 4. 2024 22:57
Odpovědět  Albi

Řekl to.

Albi
7. 4. 2024 00:02

Dík za potvrzení. Nebyla jsem si jistá.

Velitel
7. 4. 2024 08:24
Odpovědět  Joe Arp

Střelba do “dělníků”, reálně tam dělník byl jen jeden, ostatní byli horníci, neměla s Masarkem moc společného, ale měla celkem dost společného s tím co se děje na u kravina.
Jaká byla scéna, únor 1931, hospodářská krize,místo srdce Sudet okresní město Duchcov, Mostecká hnědouhelná pánev. Nasraný horníci ze Sudet táhnou od Ledvic do okresního města demonstrovat v průvodu jsou místní Němci a Češi vesměs horníci, ale podpořit je přišli i někteří další nezaměstnní dělníci a politici (komunisti) z Práhe, průvod vedl anarchista a senátor za KSČ Petr Stránský.
Před Duchcovem se jim do cesty, pod viaduktem postavilo deset četníků z Duchcova, tedy vesměs četníci z vnitrozemí ČSR,kteří byli převeleni do Sudet velel jim Ferdinand Emmer. Tenhle blbec si s deseti lidmi stoupne pod most tedy do nejužšího místa trychtýře kterým chce projít cca 500 lidi, s puškami v ruce a diví se že se průvod nezastaví, zvláště, když o zezadu tlačí dalších 12 jeho kolegů četníků. Výsledek, Emmer vystřelil, po něm všech 9 jeho kolegů a zabili 4 lidi. Tohle fakt nebylo o TGM, možná o tom jak řádila Praha v Sudetech, možná o tom jak se Sudety rabovali tehdy a teď . To ostatní je už politika a vytváření legend.

Albi
7. 4. 2024 11:13
Odpovědět  Velitel

Dík za vysvětlení.
Bohužel tak dlouhá pravda se nedá vtěsnat do krátké věty “Masaryk dal střílet do dělníků”, takže ta pověst Masarykovi zůstane už trvale.

A to se pravděpodobně někomu hodilo tenkrát a možná ještě i dnes.

Pravdomluvny
7. 4. 2024 11:36
Odpovědět  Velitel

👍👍👍👍

Joe Arp
8. 4. 2024 09:41
Odpovědět  Velitel

Tak nebyl jsem u toho, ale vždy je někdo na vrchu pyramidy a odpovědný, byl tedy ten Emmer potrestán? “Tatíček” toho měl na hrbu víc, třeba když se Štefánikem a jakýmsi franc. generálem chtěli hnát Legie z Ruska do masomlýnku na záp. frontu, naštěstí se mu vzepřely!

ijn
7. 4. 2024 00:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Pelegrini president,……. Fico posiluje a to je pro SLOVANY vynikající zpráva!!!! Kdy bude zatčen Fiala Rakušana další v ČR???? Až se prohnilá český justice probudí!!!!!!!

Pravdomluvny
7. 4. 2024 01:00
Odpovědět  ijn

Zvolení Pelegrino určitě neslaví ani pětidemoliční vlastizrada,ani havlolejnolahvárenská cloaca Maxima.
I komentátoři Goebbels 24 jsou nějaký zaskočený 😂🇨🇿🇸🇰🥂

cool
7. 4. 2024 01:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Hlavně by si měli iluzionisté uvědomit že bruselát není evropský takže “jelita počítají blbě k nežití. Neuvěřitelné? Brutopýrují bajonetizace zázraci.
..Úžeři jsou civilizace? Odkdy
1:29:35
https://www.svobodny-vysilac.cz/2024-04-04-m-misun-l-domas-_-kalejdoskop-18/
Furt si motají jakýsi francimór choutek a vášní, přitom jsou loutkoví prdi procesu dýpsteytu globalistů.
https://www.facebook.com/61556554340566/videos/397862149864447/

Pennys
7. 4. 2024 08:38
Ohodnotit příspěvek :
     

IVANEM VYSKOČILEM „Podle posledního průzkumu věří vládě jen 2 % obyvatel. Ale oni se tam pořád drží, a je jim to úplně jedno,“ žasne herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil. „Podivná neziskovka pro barmské ženy, čachry a peníze v podivné kampeličce, kauza Dozimetr…“ Nešetří vládní politiky a dostal se i ke kandidátům do eurovoleb. Velmi ostře se kvůli vyjádření v souvislosti s nedávným útokem na koncertní síň na okraji Moskvy opřel do Miroslavy Němcové. „Svým posledním výrokem se opravdu vyznamenala a do smrti ztratila místo mezi slušnými lidmi,“ vzkázal Ivane Vyskočile sám to víte ” TĚM Zmr.UM JDE JEN A JEN O PRACHY! A NAKONEC NE JENON VÁM A SE CHCE Z NICH ZVRACET, ALE MY UŽ DÁVNO Z NICH SKORO “BLIJEME CELÉ ROKY” 

Pravdomluvny
7. 4. 2024 11:37
Odpovědět  Pennys

Bylo to zajímavý čtení, Vyskočil má pravdu v každém slově.

cool
7. 4. 2024 14:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Bezďák na obrázku vypadá že bys mu dal bůra na “ojík. Ani myjka by je pro něj nekradla. 🙂

Kolemjdoucí
7. 4. 2024 16:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Onen disident opomenul říci, že právě disent nese na dnešním stavu obrovský díl viny – ne, že ne. Slyšel jsem tohoto pána vyjadřovat se při jiné příležitosti, a je ouplny truhlík ten, kdo v této figuře vidí cosi pozitivního – je přímo součástí problému, dokonce bych řekl jedním ze strůjců. Co disident, to průser, žvanilové, mluvkové, ublížené primadony a velmi často bývalí pijáci – bojovali tak prý proti totalitě …

ModrýKlokan
10. 4. 2024 20:15
Odpovědět  Kolemjdoucí

Velmi trefný poznatek Chodče. Disidenti jsou v podstatě všichni členové té frakce komunistické strany, která prohrála vzájemný vnitrostranický souboj v 60.letech. Po té byli exkomunikováni. Zcela po zásluze.

Ten hnůj co tady máme dnes, chtěli zavést už v 60.letech a už tehdy, mnozí možná nevědomky, začali kolaborovat se západními elitami a zpravodajskými službami. Především CIA a německou BND.

Málokdo ví, že šéf Hitlerovy zpravodajské vojenské služby FHO Gehlen, byl po vytěžení američany a vzniku západoněmecké tajné služby BND, jejím šéfem do roku 1968. Prej denacifikace Německa, prd, povídali že mu hráli. Překvapeníííííííí….

Helena
10. 4. 2024 20:30
Odpovědět  Kolemjdoucí

B I N G O !!!

10. 4. 2024 19:46
Ohodnotit příspěvek :
     

 scipio