Hledej – Najdi – Řekni (cz titulky)

III. světová válka | Začalo to na Ukrajině…a trvá to dodnes
Skvělý film Alexe Alexanyana o vzniku konfliktu na Ukrajině se všemi souvislostmi rozdělený do několika kapitol:
III. světová válka | Začalo to na Ukrajině…a trvá to dodnes
Skvělý film Alexe Alexanyana o vzniku konfliktu na Ukrajině se všemi souvislostmi rozdělený do několika kapitol:
Ruská agrese | Co je Ukrajina | Euromajdan | Krym | Oděsa | Donbas |
Nacismus na Ukrajině | Prezident Zelenskyj | Tlak spojenců | Eskalace na Donbasu |
Jaderný status Ukrajiny | Shrnutí událostí | Rusko nemělo na výběr | Válečné zločiny |
Zničení Ruska | Staronový plán | Cenzura | Rusofobie | Důležitá zpráva

sdíletj na

4.7 13 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
49 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Teuton
22. 1. 2023 19:01

Doufám, že ti, kteří se na vzniku III. světové války budou podílet – u nás Fiala, Černochová, Pekarová, Rakušan a další -, nejprve uvidí umírat své příbuzné a členy rodiny, než do pekla odfrčí i oni. Ať si to ty svině pěkně užijí.

All
22. 1. 2023 22:13
Odpovědět  Teuton

Užijí, bude jim to nastotisíckrát vráceno. Jinde a na jiném místě.

Helena
23. 1. 2023 09:42
Odpovědět  Teuton

Ti včas zdrhnou. Mají to slíbeno od svých pasáků za mořem. Nejdřív naženou chlapy do smrtelné pasti, ti nebudou určeni k boji, ale rovnou ke smrti. Tím se vých. Evropa zbaví případných obránců a ochránců žen a dětí. Ty bude pak snadné zlikvidovat. Pak se obnoví železná opona, ale z druhé strany. Východní Evropa bude uzavřená, vybitá pustina připravená k velké válce proti Rusku. To je americký sen. Tak vzhůru volit vycvičeného kontráše Pávka, ten už má své rozkazy a ví jak na to. Amík umí jen jedno: není člověk, není problém.

Pavel K
23. 1. 2023 10:21
Odpovědět  Helena

Jen ať si ho zvolí, čím dříve se to tuna totál dokkuurwý tím lépe. Pak budou čumět dementi, jak tele na nový vrata. Podle mě k tomu stejně spěje. Stropnický přece už nám to říkal, co byste chtěli? Vždyť už je tu 75 let klid. Viděl a slyšel jsem to osobně, čestný svazácký.

zdena
22. 1. 2023 19:11

nejde otevřít – za dvojtečkou již nic nenásleduje… je to tak celé ? Nebo je někde závada ? Díky za info 🙂

zdena
23. 1. 2023 09:30
Odpovědět  josh-xy

Díky 🙂

Peter 008
22. 1. 2023 22:12

https://t.me/btr80/4265

https://s.w.org/images/core/emoji/14.0.0/svg/1f4aa.svg Klíč k našemu vítězství: ruský duch a ruské zbraně.

Rusko je povoláno samotným Bohem, aby zachránilo svět před zkázou, což je ruská národní idea.

“Není větší lásky, než když někdo položí život za své přátele” (Jan 15,13).

Rusové, vpřed! Fanoušci petrohradského fotbalového klubu Zenit natočili úžasné video na podporu speciální vojenské operace a všech ruských vojáků, a zejména krajanů z Petrohradu a Leningradské oblasti, kteří nyní bojují proti nepříteli.
Video jasně ukazuje, že nepřítelem nemyslíme jen podvedeného bývalého bratra, ale nepřítele vyššího řádu – nepřítele lidské rasy.
Na rozdíl od ukrajinských fotbalových fanoušků, kteří ještě na podzim 2013 podporovali začínající nepokoje a na jaře 2014 tvořili páteř mnoha neonacistických gangů, stojí bývalí leningradští na správné straně dějin.
V Petrohradě bylo v rámci částečné mobilizace v roce 2022 doručeno předvolání 8 000 občanů.
Připomeňme, že jedním z trenérů Zenitu je Ukrajinec Anatolij Tymoščuk, rodák z Lucku (Ukrajinská SSR). Hrál za místní Volyň (1995-1997) a Šachtar Doněck (1998-2007). V letech 2000-2016 odehrál za Ukrajinu 144 zápasů a vstřelil čtyři góly. V jeho rámci se dostal do 1/4 finále MS 2006.

Aleš
22. 1. 2023 23:37

Závěr šokujícího videa je zcela jasný.
Toto video by se mělo povinně promítat všude.

Ještě dodám jeden fakt, že Biden to v pekle bude mít těžké, je to masový vrah.

.

Helena
23. 1. 2023 10:10
Odpovědět  Aleš

Škoda, že v Pekle nemají fejkbůk, aby mohli všichni vidět, co to Peklo vůbec je a co tam ty z.urvence čeká. Takhle se může Peklem strašit do alelujáá.

Markýza
23. 1. 2023 10:26
Odpovědět  Aleš

Třeba se příště narodí jako znásilňovaný chlapeček, který dře do úmoru v Američany vlastněných lithiových dolech.

orinoko
23. 1. 2023 13:02
Odpovědět  Aleš

Bidet už v pekle je. Kmon, bojz, look, by the way… a podrbe se na rypáku, aj em Dzo BaaaaaaajDEN….Baaaaajden. a jeho golfový míček přistane na lebce Grety Waterloo.
Bidet se v USA mohl stát prezidentistou jen proto, že mu sluší chomout maximálně. A ještě si u toho užívá vlastního H2S. Kmon, bojz…. Dříve se cichalo k pěsti, dneska se nám předkládá atmosféra bidetova Zachudu. Bidet je na vodítku stejně jako ten šváb z Davosu. Jurska Kakanie tomu tvoří podvozek. Černochová pak podvazek.
Už básník Vrchlický měl svého času problém, jak pojmout realitu. Ale našel výstup v basni H@vno:
Ať ho vysr@l v háji cikán nebo slavný generál,
h@vno podrží svou formu… no a smrdět, smrdět bude dál…
Stačí jen zaměnit jedno slovo.

primak
23. 1. 2023 08:06

Je dosažitelné (bez titulků) také na YT – doposavad…

Peter 008
23. 1. 2023 10:39

Na policejní služebnu byl přiveden chlapík, který – prý – na veřejném místě křičel a dělal rozruch. Někteří přihlížející mu tleskali, jiní to považovali za výtržnost.
“A co tedy ten člověk vykřikoval?” ptal se náčelník.
“Komouše vykopat a Odéesáky a Fialu na jejich místa!”
Nó … ale”, povídá náčelník, “to přece není – vzhledem k současné situaci – nic tak špatného …”
“No jo, ale on to ale křičel na hřbitově!”

Týdeník Naše pravda 20.1. 2023

karik_10hz.jpg
Pavel K
23. 1. 2023 10:43
Odpovědět  Peter 008

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 👍👍👍

Jaris
23. 1. 2023 23:50
Odpovědět  Peter 008

Tak mile deti, vazte si toho, co mame. Strechu nad hlavou zdarma, chutne kvalitni maso podle ohlodanych kosti a hlavne je nam konecne teplo u vlastniho ohnicku.

Standa
24. 1. 2023 07:15
Odpovědět  Jaris

Ale , kde ještě ukrást králíka ?
Drůbež musí být zavřená v kurníku a psi už nemohou volně pobíhat.Každý si tu mrchu hlídá pro vlastní potřeby.
Tuhle jsem hledal klestí okolo maringotky ( chystám se překočovat do Madarska) a nesehnal jsem ani slepici. Ani ježka.
Ještě se podívám okolo popelnic.
Klestí jsem nesehnal-stařenky vyzbíraly-…. když jsem byl v Emirátech,tak tam topili sušeným velbloudím trusem. Vembloudi tu nejsou, tak jdu sušit vlastní!
Není nad vlastní ohýnek.

Jan1
23. 1. 2023 11:10

Je to film ukazujici jak se znovu a znovu zapad a USA pokouseji znicit Rusko. Koreny rusofobie spocivaji v opovrhovani ruskou kulturou a historii, v opovrhovanim vsim ruskym. Rusove nejsou lidi, mohou byt vrazdeni vsude na zapade, na Ukrajine. Pomniky jejich hrdinu, kteri osvobodili Evropu a vyhrali valku jsou strhavany. Nic nesmi ukazovat na utrpeni Rusu za 2. svetove valky, obeti a ukazovat jejich vitezstvi proti ohromne presile zapadu.
Jsme na stejnem bode jako v planu Barbarossa. Cely zapad podporuje nacisty na Ukrajine, pronasleduje vsude Rusy a vyzyva k vrazde Putina, k vrazdeni Rusu!
To neni jenom zly sen.
Je to skutecnost, ve ktere zijeme. Skutecnost, kterou podporujete i vy, kdyz se nezajimate o pravdu a k zlocinum zapadu k Rusku a jeho lzim o Rusku mlcite!!!!
Ano, jsme denodenne masirovani lzemi smejdu u moci, kteri nas zenou do valky proti Rusku. Doted podporujeme toto silenstvi zbranemi, brzy budeme mobilizovat. Neni sily, ktera by tomu u nas zabranila. Rus je opet sam a ma tento fasismus a diktaturu a provokace USA, EU a NATO zastavit. Znovu hrat za ohromnych ztrat mesiase a zachranovat Evropu zasranou neoliberalismem, rusofobii, LGBT, diktatem medii a politiku? Ne, to uz Rusko delat nebude, to zapomente! V tomto filmu vidite vsechnu podlost a licomernost zapadu a neskutecnou nenavist na Rusko. Je to nenavist mocenskych struktur na zapade a jejich rusofobii indoktrinovanych pomocniku. Lidi bez moralky, svedomi a odpovednosti za svou zemi.

Pepa
23. 1. 2023 13:41
Odpovědět  Jan1

Je to vyvrcholení tisícileté války Chazarů proti Rusku.

Jaris
24. 1. 2023 00:00
Odpovědět  Pepa

Velky problemvidim v tom, ze Putin je na strane Izraele a zidochazaru. Nekolikrat prehlizel valecne prestupky izraelske armady v syrskem konfliktu na ukor vlastnich vojaku. Jinak si Putina vazim, ale tohle se mi nelibi.

primak
24. 1. 2023 03:54
Odpovědět  Jaris

Svět není černobílý. Představujeme si Putina s neomezenou mocí? Po tom, co sdědil v zemi, kde po staletí střídavě vládli bohatí i chudí, a mnoho jich Židů, po sto letech zmatku, po hrozbě ze Západu – musí koukat, aby viděl,

Pavel
24. 1. 2023 09:07
Odpovědět  primak

Souhlas,je to tanec mezi vejci! Pokud chce dosáhnout svého cíle, nejde to najednou. Musí volit strategii postupných kroků a ústupků, do doby, než si již je jistý,že protistrana mu nemůže ublížit a zhatit jeho plán.Nemá proti sobě jednoho slabého nepřítele,ale asi 50 států nejvýkonějších ekonomik světa s největším vojenským uskupením a vědeckým potenciálem!(bohužel ve službách antisvěta a tisíciletou praxí ovládání mas)

All
23. 1. 2023 12:15

Velmi nebezpečně se chová Polsko,které zakaždou cenu chce rozšířit válečný konflikt na uk.Ale nejen to ! Poláci do válečného konfliktu zatahují i ostatní středoevropské státy. Poláci se začínají chovat fašisticky, jako hitlerovci před II.světovou. Poláci chtějí,aby na polsko,ale i na ůzemí lízalů z fialaczprag začaly padat rakety smrti a zkázy. Rusové,urychlete ofenzívu i ze severozápadu na Lvov,je to nanejvýš nutné.

Helena
23. 1. 2023 12:33
Odpovědět  All

Amíci si mysleli, že to nejhladčeji půjde přes fijalovýhnus, ale lůza v té bezvýznamné črpidizemi bojovat nechce,švejkuje a vzpouzí se, tak svou snahu vrhli na Polsko. Pšonci byli vždycky magoři. Amíkům jde sakramentsky o čas. Doláč padá, Biden padá, Deep st. padá. Hrají vabank. Jestli do pár měsíců-možná týdnů nerozpoutají velkou válku ve vých. Evr. dočká se emerika asi velkého překvapení.

orinoko
23. 1. 2023 13:24
Odpovědět  Helena

Neviděl bych to tak rychlé. Chtěli bychom to zažít, ale většinou jsou události na delší lokty. Ochmatyka bidet padá, ale ještě o tom neví! Není dne, aby mi nepřišlo upozornění, co ten bazmek v emerice zase vyvedl. Před mikrofonem a svědky běžně ochmatava ženské i děti, a ta jeho vlastní rašple kouká jinam, aby to jako neviděla.
Ideálním světovým celeBRITalnim párem jsou Dzo Bidet a Greta Waterloo. Následek jejich lásky pociťujeme my všichni. Celý svět. Škoda, že si nemůžeme pustit samotný akt jejich lásky. Takové porno Všehomíra.

Jan1
23. 1. 2023 16:35
Odpovědět  All

To nejsou pravi Polaci, ale Zide u moci – Morawiecki (vlastnim jmenem Icik Dikman), Duda a Kaczynski. Pokacovatele nenavistnych rusofobu bankovniho lupice a pozdeji marsala Pilsudskeho, Becka a j.
Spoji se s kazdym, kdo jde na Rusa. I s Wehrmacht se polsti vojaci na spolecnych cvicenich objimali a libali s Nemci jako buzeranti. Tenkrat si hral Hitler na pritele Polska a byl na pohrbu Pilsudskeho. Pak Polsko jeho hordy prevalcovaly.

Vaska
23. 1. 2023 20:35
Odpovědět  Jan1

málo známej fakt, že v řadách wehrmachtu bojovali na 300 000 poláků !!!

Jaris
24. 1. 2023 00:18
Odpovědět  Vaska

Tak Polaci byli odjakziva skryti komicti valecnici. Strasne radi se rvou i za suche z nosu. Pak obvykle dostanou pres drzku a zacnou se venovat vekslackemu kseftovani, nez opet nastane situace, kdy si mohou zmerit sily s nepritelem. Pro ne je USA svaty obrazek zivotniho uspechu.

Jaris
24. 1. 2023 00:10
Odpovědět  Jan1

To mate pravdu. Kazdy druhy Polak je zid nebo alespon polovicni zidak. Polaci jsou velmi pratelsti lide, ale jakmile zabrousite rec na Rusko a vsechno ruske, ztvrdnou jim rysy v tvari a vychrli na vas tu protiruskou nenavist jako sopecnou lavu. Vysvetlovat jim, ze za Volynskym masakrem nejsou Rusove, ale Helmuti ze sajrajtu, je hazeni hrachu na zed.

Standa
24. 1. 2023 05:58
Odpovědět  Jaris

Jak se to říkalo v Emerice ,, mrtvý indián , dobrý….”. My v Praze to říkáme o Pšondech!
Co napáchali Pšondové za ww II na Češích je známo!
Co udělali na UKR. je známo.Už ze Sienkwiče.
Zlatá Katyn!

Peter 008
23. 1. 2023 20:27
Odpovědět  All

Ono to není tak jednoduché. Ten kdo chce bojovat to je “elita”, stejně jako u nás i na Slovensku. Samozřejmě jsou rozdíly mezi národy, ale jinak “obyčejní” lidé mají úplně stejné starosti. Nebezpečná je “vládní” manipulace, která převážně “poslušné a oddané” proměňuje na zombi. Tak jako na UKrajině, zase u nás i v Polsku i na Slovensku i v dalších (všech)¨zemích světa.
Proto je tak důležitá rodina, která může své potomky připravit na život a může je obrnit proti manipulaci a může přehlušit vliv degradující školy.
A tak je důležité umět rozlišovat. Ani u nás není zdaleka každý zapálen pro to, co chtějí “naši” služebníci cizáků. A ani ekonomicky nejsilnější země Evropy – Německo – není bez vlivu z ciziny. Prostě je třeba si uvědomit, že po dlouhá desetiletí si Američané vychovávali svoje dnešní loutky. A postupně je přiváděli k moci. Rovněž EU, která jim – Američanům – dnes ekonomicky překáží je jejich dítkem. A jen díky USA a Anglii se uchoval základ pro opětovnou fašizaci Evropy.
Ani v Rusku není každý pro SVO, ale tam se dnes s tím snaží bojovat. Tady se skoro nic v tomto směru neděje … protože “soroš(p)rasata” pbsadili vše důležité.

Boomer
23. 1. 2023 20:35
Odpovědět  Peter 008

..80% výnosů pochází z 20% aktivit. To platí v ekonomice stejně jako v sociologii. A sytá společnost se postupem doby stává společností lenošnou, línou i přemýšlet. Každý nepoužívaný orgán atrofuje a podléhá degradaci, mozek snad ze všech nejvíce.

Standa
24. 1. 2023 06:34
Odpovědět  sergej

Dobrýýýýýýýý!

delnas
24. 1. 2023 12:24
Odpovědět  Peter 008

Moc se mi libi jak cesti koumaci opet obesli automatizovanou cenzuru….
soro (s)prasata…..palec nahoru….

primak
24. 1. 2023 03:57
Odpovědět  All

Poláci se snaží jak můžou to rozdmychat. Dobře vědí, že Rusko se nepodá, ale doufaj, že se nějak oslabí. A oni – po tom všem, jakkoliv to dopadne – že si přijdou na své, dostanou zpátky Lvov.

Pavel
24. 1. 2023 09:13
Odpovědět  All

Chovají se stejně jako před vypuknutím II světové! Bekovo Polsko byl fašistický stát,který napadl bezbrannou okleštěnou ČSR po Mnichovu,okupoval Těšínsko a plánovali táhnout s Hitlerem na SSSR..Ne nadarmo jej Churchill nazýval hyenou Evropy!Teď se snaží svalit vinu za rozpoutání II svět. na SSSR.Stejný pakt jako Molotov -Ribentrop měli Poláci již v r.1934 proti Rusům!

sergej
23. 1. 2023 12:16

🙂 Běžte s formátem rumble do horoucích pelel, 99$ jim nedám abych mohl sledovat píčoviny.

sergej
23. 1. 2023 12:49
Odpovědět  sergej

Nebo peršváru a ani humpolec by nebyl od věci, hliníci.

Boomer
23. 1. 2023 20:36
Odpovědět  sergej

..a ty už jsi do řiti, matlo, z tebe nic srozumitelného nevypadne. Jsi užitečný jak pumpa na sáně..

sergej
23. 1. 2023 23:20
Odpovědět  Boomer

Abys nevytek, moulo. 🙂

ModrýKlokan
23. 1. 2023 13:29

Soudruzi pojďme, zazpíváme si tu naši:

Generál Laudon jede skrz vesnici,
generál Laudon jede skrz ves,
má rudou čepici a duto v palici,
generál Laudon jede skrz ves.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
orinoko
23. 1. 2023 14:32
Odpovědět  ModrýKlokan

A znáš tuhle?
Modrý bolsan Tupolef
u Berlusca klek
Gule jako od Mamule
kdo by to byl řek?

Viselo to jako na střelnici
Blesk to viděl
viděli to vsici

sergej
23. 1. 2023 22:15

Ó, generál prý dostal covida? Třikrát byl spíchnut a možná 4x?
https://www.badatel.net/prelomova-studia-zistila-ze-4-davky-covidovych-vakcin-sposobia-takmer-uplny-kolaps-imunity/
https://www.badatel.net/sokujuci-dokument-nemeckej-vlady-u-alarmujuceho-poctu-ockovanych-sa-rozvija-aids/
https://www.facebook.com/pavel.zitko.prezidentem/videos/231-ve%C4%8Dern%C3%AD%C4%8Dek-1925mobilizacem%C3%A1te-%C4%8Das-se-vyhnout-jen-do-311-2023/588736446391015
Tam time cca.10:45
No, někde jsem narazil na pojetí od znalého?, že odvodový zákon platí pro všechny i nevojáky takže mohou být v první linii jako zdravoníci a v civilním sektoru bez zbraní ale nemůžu to zasvěceně komentovat neboť výklady tu dělají jiní.

..ekonomická válka vždy předchází horkou a co se děje v evropě a u nás tuplovaně vidíte na vlastní bulvy.

Standa
24. 1. 2023 06:05
Odpovědět  sergej

Je to , co jste si zvolili.
Černochovou!
A volte NATOidního bláznivého jenerála.
Je prý hezký , krásný,…no to je,, eso” pro presidenta. Tak pouze pro známky na dopis.( za 23 Kč,-)Právě tak , jako Nerudová!
Bál bych se , že mě Nerudka se svým předkusem kousne do obličeje.

Jaris
23. 1. 2023 23:41

Vyborne shrnuti faktu o konfliktu mezi fasisticko banderovskou chatru z Ukrajiny a nespravne obvinenou RF. Video mam schovane a take jsem ho rozeslala.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
duhaja
24. 1. 2023 10:31
Odpovědět  Jaris

prosím, kde se toto video dá stáhnout?

duhaja
24. 1. 2023 10:36

prosím, kde se toto video dá stáhnout?