video

Fašismus na Ukrajině, díl 9. – Fašismus v parlamentu (Verchovna Rada) – VIDEO

Ukrajinští poslanci zpívají v samotném parlamentu Ukrajiny píseň nacistických spolupracovníků OUN-UPA „Otče Bandera“ na počest fašistického masového vraha Stepana Bandery.

sdíletj na

19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Helena
16. 1. 2024 10:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Typická ukradina. Jestlipak ten pán/sranda-že se jmenuje Rabinovič,že?/, co mluvil, ještě žije?
a kde?
Ukradina se stala esencí krutosti, fašismu, násilí, teroru – jinak by se totiž k anglosaské válce s Ruskem nedala využít.

Ladislav 💤
16. 1. 2024 10:24
Odpovědět  Helena

A tenhle Banderovský fašismus podporuje naše fašistická pavláda za podvodného vzniku Rychetského!
A všechny NAŠE peníze na důchody sežere Banderostan!

ijn
16. 1. 2024 14:56
Odpovědět  Ladislav 💤

co dělá česká justice??? ……kryje fašizaci společnosti, …..neřeší spory včas = vytunelovaná Liberty Ostrava a.s. důkazem,……. a nebrání ani Ústavu ČR, ale justice bere 5x větší platy než je průměr ĆR!!!!!!!!!

x-13
16. 1. 2024 20:33
Odpovědět  ijn

V ČR už to dávno není o justici, politicích a od tohoto hnusu odvíjejících se dalších institucích. Je to o lidech, kteří tohle všechno tolerují. Až takto je to prosté.

Helena
17. 1. 2024 08:04
Odpovědět  Ladislav 💤

Ukrajinizace naší země jede na plné obrátky. Firmy vyhazují čechy a berou ukradince-protože manažeři už jsou také ukradinci, ukradinci tu zakládají firmy, které šlápnou na krk zastupitelům v městech a obcích a dostávají lukrativní zakázky, to samé firmy státní – stavbu silnic – firmy navázané na ukradinu. A ty ukradinské firmy mají ukradinské způsoby – jsme zpět v devadesátkách, kdy ukradinské výpalné jelo na plné pecky a teď i výpalné ve formě: dej mi zakázku za miliardy, o půlku se šábnem a za druhou půlku to nějak ošulíme. A už toho konkrétního zastupitele nebo ministra, či rádce mají na lopatě. A čecháček blbeček to zacáluje. Čecháček zacáluje fšecko.

Slovan
17. 1. 2024 09:05
Odpovědět  Helena

Tak ukrajinci jsou tu už hezky zakořeněni. Vyhnat to zpět bude zřejmě veliký problém a vůbec bych se nedivil, že by to bylo doprovázeno záhadnými úmrtími. To oni umí. Když ani to ne, tam semtam by mohlo někde něbo bouchnout. Těm už se odtod odejíd nebude chtít.

Helena
17. 1. 2024 09:23
Odpovědět  Slovan

Tak, tak, stejně jako tehdy – musí ti, co se s nimi dají do holportu – počítat s tím, že jim ukradinci budou vládnout nejen ve firmě, ale i v rodině a vůbec v celém životě i v tom finančním životě. A že ukradinské praktiky byly, jsou a budou stále stejně kruté a násilné. Z toho vlaku se vystoupit totiž nedá, z toho mafiánského vlaku se vypadává v pytli: nejdřív rodina a nakonec i sám účastník. TO SI MUSÍ KAŽDÝ, KDO SE S UKRADINCI JAKKOLI SPOLČÍ MUSÍ V MAKOVICI SROVNAT.

sizok
16. 1. 2024 12:41
Odpovědět  Helena

Toto video je trochu staršího data.

Janaz
16. 1. 2024 17:07
Odpovědět  sizok

A vari je to teraz inak? Či ešte horšie?

Jaro Jaroslav
17. 1. 2024 00:40
Odpovědět  Helena

Rabinović to potom zabalil a odišiel do Izraela, dnes bojuje v Gaze-Auschwitzi…

Frank
16. 1. 2024 10:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať si tam zpívají co chtějí, ale ať neotravují a nežebrají. Je to tam jen zkorumpovaná pakáž a žebrota.

ijn
16. 1. 2024 10:22
Ohodnotit příspěvek :
     

nejen na Ukrajině obnovili fašismus = korporace řídí státy, ale i v ČR např. energetici řídí vládu ke svým bezbřehým ziskům, které vyvolají ztrátu zakázek u výrobců a destrukci SR (Státního Rozpočtu) podniky nebudou vyplácet mzdy, nebude ani výběr DPH, klesne odběr elektřiny a bude konečně úspora,……….vládnou-li nám idioti, naše zkáza je jistá, zkázu prohlubují soudci tím, že se odsouzení idiotů protahuje nebo dokonce i odkládá === zprošťuje,…..SOUDCI A IDIOTI v\tváří zločinné spolčení,….. kryté opozicí v PSP, která nesepsala ústavní stížnost,…..atd……!!!!!!

KOMPLOT POLITIKŮ A SOUDCŮ (+zlodějů v energetice i jiných odvětvích) ZNIČÍ SPOLEČNOST A STÁT == ČR,….vše chtějí “zahladit” válkou a vytvářet zisky zbrojířům == fašistům

Gales
16. 1. 2024 11:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten poslanec zakončil svůj proslov větou – Smrt fašizmu. A k tomu dopomáhej Bůh.

16. 1. 2024 13:42
Ohodnotit příspěvek :
     

No ono je nutné si přiznat, že fašismus na Ukrajině je důsledkem fašizace USA, Kanady a EU. USA a Kanada bohatě podporují bývalé nacisty od roku 1945. Tzv. denacifikace Německa je pouhopouhá iluze, ve skutečnosti je celá EU a NATO založené na plánech 3. říše. Když se nepodařilo Evropu a Rusko ovládnout vojensky, proběhla snaha ovládnout je ekonomicky. Zatímco Rusko a jeho lidé našli pud sebezáchovy a po kolaborantských Gorbačovovi a Jelcinovi dali přednost V.V. Putinovi a suverenitě vlastní země, Evropa je dnes v područí nacistické hydry. Vidíme to na každém kroku, pociťujeme to na vlastní kůži. Český národ má bohatou historii v kolaborantské podřízenosti a tohle je jen ponuré pokračování zničit vše, co ještě máme ve prospěch protektora. Je jedno, zda mluvíme o Bruselu, Berlínu nebo Washingtonu. V zákulisí je ta samá západní oligarchie, která ovládá politiku, média a naše životy pomocí různých mocenských a technologických nástrojů. Drtivá většina obyvatelstva v Evropě se “s písní na rtech radostně zapojuje” do tohoto digitálního koncentráku.

Honzas
16. 1. 2024 14:45
Ohodnotit příspěvek :
     

A tohle byste chtěli v Evropě?

16. 1. 2024 17:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Stalo se vám někomu už, že vás zablokovalo You tube za komentáře?
Mě ano 🙂
Já už mohu psát jen tady a na HS 😀

Janek
16. 1. 2024 20:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Jak tzv. Ukraina obviňuje Poláky z etnických čistek. https://rybar-ru.translate.goog/kak-ukrainczy-obvinyayut-polyakov-v-etnicheskoj-chistke/?_x_tr_sl=ru&_x_tr_tl=sk&_x_tr_hl=cs&_x_tr_pto=wapp

Jaro Jaroslav
17. 1. 2024 00:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Hákový kríž, má 4 ramena a na nich vlajky: Izraela+USraela+B’rit-ánie+NATO…Zieg IsrealHell…

Aleš
17. 1. 2024 10:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Fašismus s podporou EU a místního protektorátniho režimu.