blogvideo

Další privatizace? Fiala chce rozprodávat státní majetek. Rakušan a jeho lži.

Čau Praho! 🇨🇿
ODS chce zase rozprodávat státní majetek. Privatizace a návrat do devadesátek? Po kauze s kampeličkou a ztracenými miliardami už to tak vypadá.
👉 Desítky tisíc z vás podepsalo naše petice proti migračnímu paktu, přijetí eura nebo ztrátě práva veto v Evropské unii. Strašně moc vám děkujeme za podporu! Budeme bojovat za to, abychom těmto nesmyslům zabránili.
👉 Rakušan neustále tvrdí, že má Česko v rámci migračního paktu výjimku. Bohužel další lež, jelikož Česko v paktu nijak zmíněno není. Pětikoalice tak vědomě schválila bezpečnostní hrozbu pro vlastní zemi a celou Evropu.
👉 Asociální vláda Petra Fialy chce protlačit okamžité výpovědi ze zaměstnání bez udání důvodu. To pobouřilo dokonce už i lidovce. Hnutí ANO s tím Fialovi rozhodně pomáhat nebude.
👉 Pirát Hřib chce za 1,25 miliardy Kč odstranit z Václaváku zeleň a postavit tam tramvajovou trať. Kromě toho Praha možná bude muset zaplatit 1,3 miliardy Kč jako pokutu za zrušení projektu Nových Holešovic. Peníze se pod Piráty a Hřibem vyhazují z okna, řeší se nesmysly a Praze dál vládne dopravní chaos.  👉 Ani při stavbě metra D se Hřibovi nedaří. Policie řeší další trestní oznámení, údajně mělo dojít k vydírání hodnotící komise. Je vůbec něco, co se Pirátům v Praze povedlo zvládnout?  
👉 Klíčové projekty v Praze se rozpadají, ale hlavně, že se zavádí naprosté hlouposti. Víte, že všechny zastávky MHD mají být podle Pirátů na znamení? Noční můra seniorů a lidí se zdravotním omezením. Proti tomuhle rozhodně budu bojovat. To vše a mnohem víc se dozvíte v 80. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře! 
Pusťte si nový díl Čau Praho!

sdílet na

19 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
22. 4. 2024 17:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Sakra, žijeme v zemi, kde je na počet obyvatel nejvíce vystudovaných právníků. ALE ani jeden není schopen zažalovat u Nejvyššího státního zastupitelství Rakušana, Dvořáka a jejich nohsledy ze STAN za prokazatelné zneužití vládních funkcí a zavlečení republiky do neřešitelných potíží a tím ohrožení bezpečnosti 10 milionu jejich obyvatel. To učitelské lejno z Kolína nemělo k podepsání migračního paktu v EU absolutně žádný mandát. K čemu máme vládu a sněmovnu. Kde jsou ti lemplové ze Senátu, kteří slovy skřeta mají za úkol hlídat demokracii? A kde jsou ti právníci ???

Celá mafie STAN by měla vyfasovat za zavlečení ČR do války, smrtelné krize, ztráty svrchovanosti a vlastizradu minimálně 30 let natvrdo. Pokud se tak nestane, pak nemůžeme NIKDY říct, že žijeme v právním státě. Žijeme pouze v liberálně demagogickém fašizmu.

Pavel z Moravy.
22. 4. 2024 19:41
Odpovědět  Pijack

To jsou zbytečné nářky. Aby se něco pohnulo, musí se probudit většinový lid a to je v nedohlednu. Ten je již zotročen. Kdo s tím něco udělá, když téměř většina těch co řídí tuto zemi pochází z jednoho hnízda. Spojí li se špatní lidé, musí se spojit čestní lidé. Už tady nebudu opakovat ani Jeffersona, protože je to zbytečné. Měj se.

připravený
23. 4. 2024 13:13
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Pavle, plkáte. Na “pohnutí” stačí 10%.

Autor
23. 4. 2024 08:05
Odpovědět  Pijack

Satirik Michail Zadornov prohlásil, ovšem na adresu amerických právníků, že oni nejsou hloupí, jsou to jen idioti.
Můžete znát všechny zákony a vyhlášky, al epokud nemáte zdravý smysl, pak je vám to na nic …
A jak funguje právo u nás?

comment image

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Ladislav 💤
22. 4. 2024 17:40
Ohodnotit příspěvek :
     

👍Tihle zrádci své vlasti zasluhují jen jediné a to trest smrti!

Pijack
22. 4. 2024 18:03
Odpovědět  Ladislav 💤

Ale nééééééé, žádnou smrt. To by z toho vyvázli levně. Nechat žít a nechat trpět !!! Musí trpět mučivými fyzickými i duševními metodami. Pomalu rozřezávat jeho kůži žiletkou a posolit. Stahovat mu kousky kůže a nechat mokvat rány. Pouštět mu 24 hodin denně jeho žvásty a nenechat ho spát, ani zavřít oči. Řetěz kolem krku a nechat na něj kapat výkaly ze stoky. V cele nechat krysy a potkany, aby si na něm pochutnávali. Až by zkolaboval, tak oživit, ošetřit a spustit celý proces znovu !!! Trochu fantazie hochu 🙂

Jaris
23. 4. 2024 05:06
Odpovědět  Pijack

…a pak se zmeni vlada, tihle parchanti dostanou milost a daji minule politiky k soudu, ktery vyhraji a jeste dostanou tucnou kompenzaci. Take se muze stat, ze se opet dostanou tihle skreti do vlady a obcanum to spocitaji nejmene petkrat. Proto okamzita likvidace na kandelabru je jiste a finalni reseni, ke kteremu se neni treba vice vracet. Samozrejme zabaveni veskereho majetku jeho rodine je namiste.

Toncek
23. 4. 2024 06:57
Odpovědět  Jaris

..vše se musí řešit lidským přístupem,to je okamžité znovuzavedení trestu smrti!,..ve vězení zavést smysluplnou fyzickou produktivní pracovní povinnost..

Pravdomluvny
23. 4. 2024 16:38
Odpovědět  Pijack

Já jsem pro Sicilského býka…..i pro Krvavého orla, obé je zábavné 🙂

cool
22. 4. 2024 18:56
Jura S
22. 4. 2024 19:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Kuva, na co na Václaváku tramvaj ??? Dobytek, hnusáci, před porotu a ihned… ten politický smrad z toho jen čiší – ZÁKAZ DEMONSTRACÍ — že je to narušování dopravy !!

Zdeněk Sedloň
23. 4. 2024 08:38
Odpovědět  Jura S

Ale ta tramvaj pojede jen z Jindřišské a Vodičkovy ulice k soše sv. Václava. Kvůli tomu nebudou jezdit tramvaje středem Václaváku 3 měsíce. Ještě má být prodloužena trať z Vinohradské k magistrále a tam ukončena.

ModrýKlokan
23. 4. 2024 13:18
Odpovědět  Zdeněk Sedloň

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
23. 4. 2024 20:02
Odpovědět  Jura S

Tak hurá na Letnou

Frank
22. 4. 2024 19:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Vypadá to tak, že volby nebudou stačit na odstranění těch zmrdů, kteří likvidují naši republiku.

Toncek
23. 4. 2024 06:44
Ohodnotit příspěvek :
     

..toto počínání pětikoalice spěje k nutnosti vytvoření prozatimních Lidových milic a Lidových soudů,protože situace v našem státě už je velmi vážná..

Zdeněk Sedloň
23. 4. 2024 08:45
Odpovědět  Toncek

K předpokládaným protestům a jejich potlačení budou od 4.5.2024 přilétat do Mošnova a do Kbel vojáci USA! To byl pravý důvod cesty Pjótra Fialy do CIA! Pro příkazy k rozmístění amerických vojáků!

Autor
23. 4. 2024 08:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Tohle ODS prosazovala vždycky. Kdysi jsem si nahrával jeden pořad – Divadlo noc – a abych o nic nepřišel, musel být časový přesah, zústaly tak i dobové noční zprávy. Nečas, Topolánek a všichni další odesáci tohle vždy požadovali a prosazovali. V tom Fiala není žádným průkopníkem, ovšem je průkopníkem v idiocii.

Drak
23. 4. 2024 14:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Fiala chce privatizovat státní majetky z prostého důvodu. Přes tzv. vratky z Ukrajiny, které obohatily politiky pětikoalice, nebo alespoň ty klíčové, takže nastal čas tyto peníze proměnit v reálné , hmatatelné hodnoty. Lze přece přes nastrčené prostředníky s jejich nakradenými miliardami, nakoupit cokoliv a vlastnit v zastoupení cokoliv. Případně i poklad, uložený v svatovítském chrámu, nyní odložený v Německu, odku bude lehčí ho čmajznout.