blogpolitikavideo

Čau Praho! 🇨🇿

Čau Praho! 🇨🇿Petr Pavel vzkázal Čechům, aby se začali loučit s českou korunou a připravovat na euro.🇪🇺 Navzdory tomu, že většina Čechů si přeje korunu zachovat. Jak je vidět, už nemáme českého prezidenta, ale spíš bruselského.
👉 V den tragédie na Filozofické fakultě UK si ministr Jurečka užíval vánoční večírek za stovky tisíc korun z našich daní. Neuvěřitelné papalášství, za které se dosud nikdo ani neomluvil. Ministr mlčí.
👉 Předražených vánočních večírků placených z peněz obyčejných lidí bylo daleko více. Ve videu se na ně podíváme.
👉 Fiala se ve vánočním projevu chválil a tvrdil, že Česko konečně čeká lepší rok. Očividně pořád absolutně nechápe, že obyčejní Češi jsou na tom díky němu stále hůře a hůře.
👉 Lidem zůstane v peněžence ještě méně peněz. Právě díky Fialově vládě. Zdražování potravin sice zpomalí, ale vláda to vynahradí zvýšenými daněmi a zrušenými slevami. Bohužel zvyšovat daně je to jediné, co pětikoalice umí.   👉 Pražanům se život v hlavním městě opět prodraží. Zvýší se ceny vody i plynu. Zatímco lidé budou přicházet o více peněz, pražská koalice staví megalomanské stavby za miliardy a vyhazuje peníze za věci, které nikdo nepoužívá.
👉 Vedení Prahy sice ožebračilo Pražany, ale i přesto zruší Linku důvěry, která mimo jiné pomáhala také traumatizovaným lidem v den tragédie na FF UK. Prý kvůli finančním nákladům. Tak hlavně, že mají peníze na drahé megalomanské nesmysly. To vše a mnohem víc se dozvíte v 64. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře! 
Pusťte si nový díl Čau Praho!

sdíletj na

15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
2. 1. 2024 19:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Zrovna jsem si doposlechl Čau Prágle a musím hlásit, že ač Brňák ze štatlu, tak toho Ondřeje Prokopa velmi rád sleduji. Je to chytrý a velmi kvalitně výřečný rétor. Jestli si vyhledává ve svém kanálu informace sám, tak smekám a klobouk dolů !!! Řadím Prokopa mezi špičku Českých moderátorů vedle Xavera, Inovace republiky, paní Stonjekové a dalších… Je to skvělá sorta lidí. Představují všechny lidi, které současný režim perzekuuje a dehonestuje. Máme díky takovým lidem přehled, kdo je z českých občanů vylučován z veřejného a mediálního života.
Pane Prokope, jen tak dál, jste nositelem svobody myšlenek a slova. Děkuji.

2. 1. 2024 19:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Když to chtějí All IN, Dejme jim co chtějí…provazu je dost.

2. 1. 2024 19:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Fiala se ve vánočním projevu chválil a tvrdil, že Česko konečně čeká lepší rok. Očividně pořád absolutně nechápe, že obyčejní Češi jsou na tom díky němu stále hůře a hůře.
Ale on to moc dobře chápe…právě to je ten důvod, proč už ho měl Havran okukovat…

sergej
2. 1. 2024 20:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Zaznamenal jsem jak někdo poznamenal že ráno četl v novinách ohledně měn že nejlépe se vedle švýcarskému franku vůči holaru držela koruna. Tak to kolářovic hledám slovo, nenašel tak to radši zametou odshora?
Noty zpěváčkům slonovinové věže.
https://www.youtube.com/watch?v=FpS_Zgy8kmw

Albi
2. 1. 2024 20:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Petr Pavel vzkázal Čechům, aby se začali loučit s českou korunou“.

Tak děkujeme vládo, děkujeme prezidente, který tu jste údajně pro všechny
(i pro Čechy?), ale opravdu už Stačilo !

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
2. 1. 2024 21:05
Ohodnotit příspěvek :
     

Inu, to je ukázka, jak tu funguje Propaganda…

PePa řekl doslova, že “přijetí eura je logické”… (nebo jsem to popletl? nebo to bylo “logický krok” ?)
A Propaganda v ČT z toho udělala, že to prý “doporučil”…
A už se to traduje…

πα½

All
2. 1. 2024 22:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Ti,co mají abnormálně vysoké příjmy,jako např. president lampasák,je uplně ukradené,jestli má koruny,euro,nebo dolary,eura chce jen proto,že leze do prd.le cizím pánům a po znehodnocení koruny tím svinstvem eu-euro se bude pakovat ještě více,zatímco lidé v ČR budou ožebračeni,půjdou do mínusu a aby dřeli na cizince ještě více a dorovnání životní ůrovně v nedohlednu,tak leda ve ,,fantastickém projevu ” o vánocích,na silvestra,nebo 1.4. na apríla.

Burák
2. 1. 2024 22:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Samozřejmě musíme přijmout euro, aby se jim nezhroutil finanční systém. Hitler napadl Československo, protože potřeboval naše měnové zlato, jinak bylo celé Německo za 14dni v platební neschopnosti a máme to tu opět, jen v jiné podobě. Copak si Slováci pomohli??? V čem tkví ta výhoda? Ztráta vlastní měny je naprosté podrobení poslední z našich svobod. Ten blbecek to i hloupě prohlásil v době, kdy koruna posiluje a euro slábne. Neskutečný idiot a i jeho voliči. Doufám, že jeho voliči mají dluhy, protože v příštím roce je čeká tsunami. Krachující podniky i banky si užijí do sytosti. Celá tahle demokracie je obrovský podvod. Vládne tu obyčejná mafie se vším všudy.

TTT
2. 1. 2024 23:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Praha má takové zastupitele, jaké si sama demokraticky zvolila. Podobně jsme na tom i my mimopražští. Máme vládu, kterou málokdo chtěl a pokud ji lidé volili, dnes se za to většinou stydí. Máme prezidenta, za kterého se ještě spousta občanů nestydí, ale je to jen bezduchý manekýn podporovaný médii. Ani ten novorční projev příliš nezvládl. Šustí v něm frázemi a kdyby před ním nebylo čtecí zařízení, asi by ani nešpitnul. Stydět se za něj ještě budeme…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
3. 1. 2024 00:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Prasedent Pávek si nakadil do lebky. Stačilo! Táhni do hayzlu šmejde i s agentem Kolářem a jeho podělaným synáčkem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy.
3. 1. 2024 09:41
Odpovědět  ModrýKlokan

Divného na tom nic moc není. Škůdci potřebují dokončit to co jejich předchůdci v 89 začali. Vždyť toto byl plán, likvidace této země a absolutní poroba a následné žití pod západním páníčkem. Jedině v jednotě je síla, myslí si omladina, že by to měli být 70 – 90 letí chromí a nemocní dědci a báby, kteří se vzbouří. Omladina si z většiny nemyslí nic, protože myšlení je u ní prázdný pojem. Těm stačí pizza nebo kebab a kalíšek coly. A vesele se budou dívat jak za ně staří bojují. I když abych byl upřímný, ona většina starochů čeká až to hodí svému idolu Babišákovi. S tímto lidem nehne nic, ten má v hlavě pusto. Nějakých pár procent myslících to nevytrhne. Lipany, Bílá Hora, Mnichov, EU, závěr v režii škůdců- hotovo. Libuše ve svém proroctví sice pravila, že český národ nikdy nezahyne, ale už neřekla, že bude pouze sloužit vybranému panstvu. Nu, a teď už to přišlo. Vždyť ani na tu nespolupráci se kterou přišel Ghándí a tím odstranil nadvládu Britů nemáme kuráž. Jak to řekl kdysi arogantní Topol, koukněte na telenovelu, nakupte si v marketu, my víme co dělat. A věděli to moc přesně. Výsledek se dostavil. Hlavně, že je zde ještě sorta lidí, která může plivat na socík. A víte proč tam ty
.

Pavel z Moravy.
3. 1. 2024 09:53
Odpovědět  Pavel z Moravy.

takzvané bývalé komouše do funkcí dosadili? Není jich mnoho, ale jsou tam hlavně proto, že krom toho, že jsou kdykoliv ochotni změnit barvu mohou vyvolat v obyčejných lidech tyto reakce typu, vidíte, komouši, zase jsou u vesla. Mazaná finta, využít pár přeběhlíků k tomu jak ještě více očernit komunisty. A lid jim to z většiny samozřejmě sežere. Vždyť i tady to v příspěvcích zaznívá velmi často. A co ti druzí zmrdi, kteří se rekrutují z jiného spektra společnosti? Tito hajzl.íci to měli dobře promyšlené. Předhoď lidu bývalého komouše Pepu a pár dalších a hle co se může říkat, zase to dělají ti soudruzi. A co ti kapitalističtí hlavouni, kteří tak horovali za volný obchod a svoji zbozštělou demokracii a dnes jsou v této suitě liberálů? Nu co , chechtají se. Tečka.

ModrýKlokan
4. 1. 2024 00:36
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Já volím Stačilo a Konečnou. Když si ovce zvolí zase Babiše, bude to jejich předčasnej pohřeb.

Jura S
3. 1. 2024 15:13
Ohodnotit příspěvek :
     

nebyl nějaký film “I prasidenti se věšejí…” 🙂 i s politruky…. jó to byl Čaušesko…. a Mussolini…

Miro 2
4. 1. 2024 12:48
Ohodnotit příspěvek :
     

A právě naopak je nutno českou korunu si ponechat, nepřistoupit na měnu euro a z EU, která poskytuje hloupé a neuvážené nápady, které naši republiku vykořisťuje a ničí se vyvázat.