Zrůdy europoslankyně Roithové, Pirátů a STAN: třináctiletá hromadně znásilněná a pak uškrcená Afghánci

Nenechte se strašit, Lisabonská smlouva vás ochrání

Jak dlouho budou beztrestní ti, co sem ty zrůdy zvali, nebo je nechali volně do Evropy humánně procházet, dokonce lidi, kteří volí SPD sprostě uráželi stejně jako Okamuru, Václava Klause z Trikolóry či bývalého prezidenta Václava Klause?

O otřesném případu ze sousedního Rakouska, kde byla zavražděna teprve třináctiletá Rakušanka Leonie jste asi slyšeli. A co je ještě hrůznější? Tu Afghánci nejprve zdrogovali extází a posléze postupně znásilnili. Poté, co se afghánské zrůdy uspokojily, dívku uškrtily.

Podle informací “Krone” je faktem, že vídeňský úřad přidělil byt hlavnímu podezřelému v obecní budově ve Vídni-Donaustadtu. O podezřelého se od léta 2015 také staral vídeňský úřad pro mladistvé MA 11.

Takže dostal onu pirátskou a Jourové legální bezpečnou eurounijní alternativu!!!

(Jourovou si dosadil Babiš, aby bylo jasno)

Krátce před zločinem, v úterý, proběhla rutinní kontrola, ale bohužel ne s osobním týmem na místě v jeho bytě, ale pouze telefonicky. Je také vášnivě diskutováno, proč údajný hlavní pachatel – 18letý Afghánec, který má podle policie za sebou několik předchozích odsouzení, nebyl deportován.

V České republice Piráti, STAN a Jourová za podpory BIS vedou zuřivou válku za umlčení proti SPD, proti Trikolóře (Svobodným a Soukromníkům), uráží je, nazývají extrémisty, protože prý migranti Evropu obohacují a víc lidí přežije, než migranti usmrtí!

U nás dokonce nesmíme evidovat ani romskou kriminalitu a je průměrově smíchána s většinovou. Policista, který si evidoval romskou kriminalitu v šanonu, byl potrestán. 

A naposledy urážel Pirát-STAN Farský na Primě SPD a ANO!

Neboli pozitivní diskriminace pro Romy je inkluzivně evidovaná, kriminalita je připisována naopak nám, navíc my vybydlené byty a zdemolované okolí platíme. 

A manipulace s migranty, že zde nejsou, je obdobná.

Aby bylo jasno, přímo z Pirátského webu:

Boj proti nelegálnímu převaděčství

  • EU musí dlouhodobě a systematicky bojovat proti nelegálním převaděčům, jak přímo, tak i nepřímo tím, že poskytne uprchlíkům v ohrožení života legální a bezpečnou alternativu. 
    To omezí prostor pro využití pašeráckých sítí kriminálními a teroristickými organizacemi. Peníze, které nyní migranti platí pašerákům, by pak mohli použít např. k pokrytí nákladů spojených s poskytnutím azylu a svých životních nákladů, což by podpořilo i evropskou ekonomiku.

Takže Evropská unie má dostat peníze od uprchlíků, bude je sama brát ze člunů, stane se součástí pašeráckého gangu a tím podpoří evropskou ekonomiku?

Děláte si legraci a vysmíváte se zavražděným, znásilněným  holčičkám a jejich rodičům? 

U Pirátů nepřekvapí…

Lež má krátké nohy, Piráte Dredo Bartoši, který už se cítíte býti premiérem.

Vaše drogy a pomoc uprchlíkům už ukazuje své hodnoty. Dáte napospas migrantům své holčičky, až vám do tohoto věku dorostou? A odvolávat se na “hodné uprchlíky a migranty” je zvrácenost. Navíc ubytovny v Plzni, Kvasinách a jinde hovoří jasně…

Skrytá pravda
https://bit.ly/36aF5mn

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vladimír
4. 7. 2021 15:50

Takových zpráv budou ještě stovky. Zvláště Němci jsou hodně zatvrzelí :-)) . Ve Würzburgu migrant 3 zapíchl a 6 zranil, a starosta měl strach hlavně o to, aby se lidé na migranty nemračili.