Zprávy od čučkařů

Večer po slovní kulometné palbě, kterou jsem nic netušíc schytal od zfanatizovaných diváků České televize, v níž za pomoci insiderů u Koudelky a jeho kolegů vycucali z prstu fantasmagorický příběh, podle nějž údajní traviči Skripala vyhodili dvakrát do vzduchu muniční sklad ve Vrběticích a vyšetřování skoro po sedmi letech prý vrcholí ke konci čirou náhodou ve stejný okamžik, kdy máme jako lumíci naklusat na Moskvu, přečetl tento článek od Jana Schneidera.

Je napsán v obecné rovině, ale z jeho postřehů lze postupovat i v dnešní situaci.

Je vidět, že vládní činitelé jsou přepracovaní, když už se rozhodují podle takových absurdit.

Holt přidušeni pod rouškami už i stát řídí jako firmu před bankrotem…

Článek pana Schneidera končí důležitým postřehem: „S publikováním zpravodajských informací pro veřejnost zákon opravdu nepočítá, a chtějí-li se zpravodajské služby stát tajnými a odstřihnout se od veřejnosti, mělo by to být učiněno důsledně. Potom však by měla být každá mediální odvolávka na „informace, stanoviska, analýzy zpravodajských služeb“ okamžitě a důsledně šetřena Národním bezpečnostním úřadem a trestněprávními orgány, protože buď by šlo o porušení ochrany utajovaných informací, anebo o nehoráznou lež.“

Když si člověk uvědomí, jaké funkce zastává takový pan Bartošek a jemu podobní, ani není divu, že žádná z dotčených institucí se nechová v národním zájmu, nýbrž v zájmu Nadnárodní Americké Teroristické Organizace, pro niž si z prstu vycucají jakékoliv informace, které mají sloužit k útoku na Rusko.

Takové bezpečnostní či zpravodajské služby by v zájmu bezpečnosti republiky měla vláda okamžitě rozpustit, a ne se jejími nezákonnými výstupy ovlivňující veřejnost a politiku ještě řídit. Pokud situace bude pokračovat dál, nálady ve společnosti mohou brzo končit podobnými tragédiemi, jako se stala v roce 2014.

Otázkou je, zda bezpečí mnohým v takovém případě nezajistí jen politický azyl v Ruské federaci?

outsidermedia
https://bit.ly/3eaXZNH

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Robert
19. 4. 2021 11:27

K tomu bych jen dodal, že to co Koudelka z BIS provozuje, je trestný čin Šíření poplašné zprávy podle § 357 toho nejhrubšího kalibru. Za kauzu Ricin už měl dávno bručet v báni!

Šíření poplašné zprávy je v České republice od roku 2009 trestný čin podle § 357 trestního zákoníku, jehož se dopustí pachatel, který úmyslně způsobí „nebezpečí vážného znepokojení alespoň části obyvatelstva nějakého místa tím, že rozšiřuje poplašnou zprávu, která je nepravdivá“. Trest je stanoven do pěti let odnětí svobody. Pokud je čin spáchán v době ohrožení státu nebo válečného stavu, je maximální výše trestu až osm let odnětí svobody. Podobná skutková podstata byla obsažena i v předchozím trestním zákoně a je obsažena i v právních řádech mnoha dalších států.