politika

Zoufalství?…Spojené státy uvalily sankce na mezinárodní dětské centrum „Artěk“ 

Spojené státy ve čtvrtek rozšířily sankční seznam pro Rusko a uvalily omezení na 11 jednotlivců a dětské centrum Artěk. Situaci komentovala oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova.

Upozornila: pokud by byl Artěk táborem pro změnu pohlaví pro nezletilé nebo místem pro výměnu zkušeností transgender komunit, pak by ho Washington zaplavil mnohamilionovými granty, víceletými vízy a všemožnými cenami a nominacemi. Ale “Artěk” je vzdělávací komplex, kde je zachována čistá představa o dětství a dětech, kde jsou vytvořeny podmínky pro zdravou rekreaci a rozvoj dětí.

Kterému propagandistovi mravních deformací by se tohle mohlo líbit! – dodala Maria Zacharova.

Připomeňme, že před návratem Krymu do Ruska byl dětský tábor „Artěk“ v extrémně žalostném stavu. Když se poloostrov vrátil do svého rodného přístavu, Artěk získal svou bývalou slávu a pověst. 

A vypadá to, že se to západním elitám moc nelíbí.

https://1url.cz/YuozZ

sdíletj na

7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
sizok
24. 8. 2023 21:09

Pokrytecká ubohost.

ModrýKlokan
24. 8. 2023 22:44
Odpovědět  sizok

Chcípající kobyla kope čím dál víc, ale rány jsou čím dál slabší. Lavina směšně trapné ubohosti.

Pavel z Moravy
25. 8. 2023 08:42

A teď si představme jak dlouho ještě budeme muset s těmi zdegenerovanými zmrdy žít než si pro nás přijde. Je to přesně jak to řekl Platón- nakonec vám budou vládnout ti nejneschopnější z vás, to je trestem za neochotu podílet se na politice. A Jefferson říká- když se tyranie stane zákonem, vzpoura se stane povinností.

KOLOMA
25. 8. 2023 11:17
Odpovědět  Pavel z Moravy

Nejde o nejneschopnější z nás, ale o dosazené loutky, které vědomě ničí a rozeštvávají hloupé gojimy aniž by tito něco tušili.

Markýza
25. 8. 2023 09:34

Tak to asi vedení Artěku vomdlelo hrůzou 😀 😀 Proboha, to je tak strašně blbý!

Gales
25. 8. 2023 10:01
Odpovědět  Markýza

Je.Ty děti z toho budou mít určitě doživotní trauma když budou vědět že je západ chrání před normálem.

Vladimír
25. 8. 2023 12:30

Pokud se pod sankce dostal i dětský tábor, je to velmi pozitivní zpráva. Je vidět, že už prostě není co dalšího sankcionovat, Západ se hezky zaizoloval (hlavně od surovin a zdrojů :-))).