Zmanipulují volby v Maďarsku?

Západ se připravuje aktivně zasáhnout do parlamentních voleb v Maďarsku na jaře 2022

Cílem je rozšířit politiku rusofobie do další vzpurné evropské země. 

Ve svém článku pro deník Magyar Nemzet na to upozorňuje poradce pro bezpečnostní politiku Střediska pro základní práva József Horvath 

Horvath varuje, že globální liberální elita je stále schopna prosadit svoji vůli kdekoli to potřebuje.  Příkladem jsou prezidentské volby v USA v roce 2016 a kolem nich vykonstruovaný skandál.

Co bylo 

„Bývalý britský zpravodajský agent Christopher Steele, najatý na padělání údajů „o ruské stopě“ za peníze demokratů, byl pověřen získat „důkazy“ o kontaktech Donalda Trumpa s Ruskem, které jsou obzvláště nebezpečné pro Spojené státy,“ připomíná maďarský expert. 

Po svém zvolení musel Trump bojovat během celého svého prezidentského období kvůli těmto falešným obviněním se svými politickými oponenty. FBI ihned po volbách zahájila vyšetřování šéfa Bílého domu na základě obvinění obsažených v „kauze Steele“.

Byl to podvrh

Dnes se již ukázalo, že tento případ byl součástí velké operace pro diskreditaci Trumpa, říká Jozsef Horvat. Nakonec zjistili, že FBI byla oklamána. Nakolik je však pravděpodobné, že by taková vlivná organizace vedla vyšetřování proti první osobě státu, aniž by si prověřila všechny základní informace?  „Pokud by tomu tak bylo, FBI by už dávno museli zrušit pro odbornou nekompetentnost,“ řekl maďarský analytik. 

Ale Donalda Trumpa obvinili z „přílišného přátelství“ s Ruskem. Toto obvinění výrazně přispělo k jeho porážce ve volbách v roce 2020. I když byly lži odhaleny, Trumpovu politickou kariéru to nezachránilo.  Američtí voliči, kteří věřili padělání, byli také mezi oklamanými. 

Maďaři pozor!

Jozsef Horvath vyzývá Maďary, aby americký scénář považovali za varování před parlamentními volbami v roce 2022. Alarmující je i množství politických incidentů, které se staly „v sousedství“. 

„V průběhu posledních let se střední Evropou přehnala zvláštní vlna obvinění vůči vládám a politikům, kteří jsou pro Západ nepřijatelní.  Směřovaly na Rakousko, Českou republiku, Slovensko, Rumunsko, naposledy Bulharsko a samozřejmě Maďarsko,“ upozorňuje analytik.

Nepohodlní pryč!

Politici a strany vystupující proti levicově-liberálnímu mainstreamu v Bruselu byli více či méně úspěšně zdiskreditováni a vytlačeni ze státních orgánů. 

Nejvýrazněji se tento proces podle něj projevil v Bulharsku. Jelikož vláda v čele s Bojkem Borisovem nepodporovala migraci, LGBT propagandu a postavila se proti zřizování cizích vojenských základen v zemi, západní organizace, z velké části spojené s Georgem Sorosem, vyvíjely na Sofii bezprecedentní tlak. Vyprovokovaly demonstrace, v důsledku kterých předseda bulharské vlády odstoupil. Pak tam byly volby a dosáhlo se výsledku, který si globalisté přáli. Samozřejmě, ne bez výrazné zahraniční finanční podpory a „správného zpravodajství“ v liberálních médiích země,“ poznamenává maďarský politolog.

Nejen Bulharsko 

Podobná situace byla i v jiných evropských zemích. Politická manipulace, spekulace o skutečných nebo domnělých chybách, podněcování – to vše umožnilo Západu vytvářet pohodlnější politické síly. 

„Co se stalo po takzvaných „čistých volbách“ v zemích střední a východní Evropy? Všechny tyto státy náhle změnily svůj předchozí kurz, v první řadě opouštějí korektní vztahy s Ruskem a budují „novou světlou budoucnost“, založenou na rusofobii a prodeji země v zájmu vytoužených zahraničních investic a půjček,“ uvádí Jozsef Horvat.

Nové hodnoty

Všechny tyto západem „přeorientované“ státy naléhavě přísahají věrnost „principům“ USA a Evropy, čímž se otevírají dveře nekontrolované migraci, podporují násilné šíření ideologie LGBT. 

Lidé oklamaní západními lobbisty se určitě vzpamatují, ale už bude pozdě. Vzhledem ke všem těmto alarmujícím událostem Jozsef Horvat nevylučuje, že Maďarsko se může stát terčem podobných politických útoků a špinavých operací na jaře, během parlamentních voleb.  

https://bit.ly/3IStR88

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel
15. 12. 2021 09:55
Ohodnotit příspěvek :
     

To je absolutně jasné, že to co provedli téměř v celé východní Evropě se pokusí provést i v Maďarsku. Potřebují mít všude dosazené svoje lidi, tedy takové spřízněné zaprodance, kteří jim půjdou na ruku. Co na tom, že z nás udělají otroky a poskoky zápaďáků a globalistických elit. Znovu připomenu Mistra Jana, protože k tomuto tématu se to hodí nejvíce. Platí to samozřejmě pro celou tuto východní enklávu. Co všechno může způsobit ztráta světského bohatství, které není ničím jiným než lejnem. Čechové se paktují se svými úhlavními nepřáteli a za toto lejno zaprodávají svoji čest a zem. Všichni reformátoři a obrozenci co jich naše země měla by nyní v němém úžasu stáli a hleděli na to, jak jsme přišli o svoji suverenitu a že spousta lidí této země těmto lidem ještě tleská. Současným obrozencům je pouze těžko na duši.

Michal47
15. 12. 2021 13:33
Odpovědět  Pavel

Přece jen doufám, že v Maďarsku ta západní psychopatická sebranka tvrdě narazí, oni mají jinou historii a mentalitu, vždyť si i za rakouska vymohli dvoustátí rakousko-uhersko?! Viktor Orbán je v Maďarsku velmi populární a už při tom napadení ze strany té tzv. „eu“ ohledně bukvic, leseb a 75 „pohlaví“?? vážně pohrozil, že Maďarsko vystoupí z té tzv. „eu“! A oni to udělají, V. Orbán nemluví do větru. Proto pěstuje dobré politické a ekonomické vztahy se Svazovým státem RF/RB. Nejsou tak blbí jako ta idiotská sebranka ve Strakovce, co si sama nadává do tzv. „vlády“ sic! Přitom jsou to poslušní mopslíci gouverneur office of pindostán!???

BB Rad
15. 12. 2021 22:12
Odpovědět  Michal47

Není tomu dávno kdy MZV Maďarska na tento směr ovlivnění upozorňoval otevřeně v mediich . Doufám a přeji jim to ,aby to ustálí a smetli ty zmetky do žumpy zapomění kde patří

Evžen
15. 12. 2021 17:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Vše je pod kontrolou USA,tisk,tv a hlavně tak zvané neziskový,jako příklad Slovensko nejdříve zvolili neznámou Caputovou a pak prosadili Matovice a to je opravdu na palici apsolutni kocourkov, USA je rozvraceč světa a za skvělé asistence EU!

Pav-el
15. 12. 2021 18:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud bude žít Orbán, tak těžko. Pro Maďarsko dělá co může! To se s našimi zaprodanci nedá vůbec srovnávat.
Poslechněte si dnešní projev Okamury v PS. Dotazoval se budoucí vlády, kterak hodlá řešit inflaci, drahé energie, atd. Vyzval Fialu, ať předstoupí k pultíku a začne vyprávět. Vždyť mají reformy připravené již rok. A Fiala? Nic!! Tohle si lidi zvolili. Hlavně, že nejsou komouši, teď Babiš, co bude za rok?