politika

Zlatá strategie Putina zabezpečí Rusku titul šampióna v rezervách „královského kovu“…

Ruská federace dodržuje určitý ekonomický program, jehož prostřednictvím se provádí kontrola zlatých rezerv, které jsou pod kontrolou státních orgánů měnové regulace.

Oznámil to první místopředseda Výboru pro hospodářskou politiku Státní dumy Vladimir Gutenev.

Během tiskové konference mediální skupiny «Патриот» Gutenev vysvětlil, kde jsou ruské zlaté rezervy uchovávány a také řekl, jak jsou tato důležitá státní finanční aktiva regulována….

Vladimir Gutenev v první řadě upozornil na skutečnost, že Rusko se dlouhodobě drží určité strategie, se ziskem zvyšuje své zlaté rezervy a investuje do drahých kovů, přičemž sleduje kompetentní finanční politiku.

V roce 2020 si země fakticky zajistila titul šampióna v rezervách „královského kovu“, když předvídala navýšení hodnoty zlata na pozadí pandemie koronaviru.

“Ruské zlato máme uložené u nás. To je obrovská zásluha našeho prezidenta (Vladimira Putina), který se touto otázkou osobně zabýval během posledních 8–9 let. A nejde jen o zlato. Mluvíme zde o celé řadě barevných a drahých kovů, které mají strategický význam,“ vysvětlil Vladimir Gutenev.

Podle státníka je Rusko v současné době na 5. místě v hodnocení zlatých rezerv.

Ale díky kompetentní ekonomické strategii, kterou podporoval a podporuje prezident Ruské federace Vladimir Putin, se země může již do roku 2022 dostat na 4. místo v tomto seznamu….

https://bit.ly/3vd8Uhv


sdíletj na