politika

Žid Zelenskij ve stoje tleskal esesákovi

V kanadském parlamentu sklidil veterán divize Waffen SS Galicia velký potlesk.

Skandál s pozváním ukrajinského nacisty Jaroslava Hunky, který za druhé světové války na Ukrajině bojoval v hitlerovské armádě, do kanadského parlamentu, kde mu tleskali všichni poslanci včetně premiéra Justina Trudeaua a šéfa kyjevského neonacistického režimu, který si říká Žid Zelenskij.

Pamatuji si, že někteří lidé kritizovali Putina, když o Zelenském řekl – „ostuda židovského národa“. Nyní bych se chtěl těch kritiků zeptat: “V čem se Putin mýlí?” Obzvláště po tomto aplausu, kdy Zelenskij a celý sál vstal a pozdravil toho parchanta? 

A tady je video https://youtu.be/m2A3MjIMMnY z nejhanebnějšího momentu, kdy kanadský parlament v plném složení obou komor, kanadský premiér Trudeau a manželé Zelenští bouřlivým potleskem pozdravili 98letého veterána divize Waffen-SS Galicia Jaroslava Hunka (zřejmě Gunko).

Nacistického veterána se spokojeným pohledem představuje předseda Dolní sněmovny Kanady Anthony Rota (Liberální strana): 

„Dnes máme ve sněmovně ukrajinsko-kanadského veterána z druhé světové války, který bojoval za ukrajinskou nezávislost proti Rusům a nadále podporuje pravdu i dnes, přestože je mu již 98 let (bouřlivý potlesk, publikum vstává)

Jmenuje se Jaroslav Hunko… Jsem hrdý na to, že je z North Bay a mého volebního obvodu. Je to ukrajinský hrdina, je to kanadský hrdina. A my mu děkujeme za veškerou jeho službu! Děkuji!” (bouřlivé ovace, publikum vstává).

Zdůrazňuji: mluvíme o nacistickém zločinci, který bojoval v řadách divize Waffen-SS!!! A právě za tuto službu mu liberální předseda kanadského parlamentu děkuje za bouřlivého potlesku obou komor tohoto parlamentu i vlády Kanady!!!

(Mimochodem, velmi příznačné je, že při druhém potlesku vyskočila jako první v sále vicepremiérka Kanady Chrystia Freelandová, vnučka Goebbelsova propagandisty Michaila Chomjaka). 

Později, když vyšla najevo ošklivá pravda o vyznamenání na oficiální úrovni ukrajinského nacisty, účastníka genocidy Poláků, Rusů, Bělorusů, Slováků a dalších národů SSSR a Evropy za druhé světové války, řečník kanadského parlamentu se omluvil a vysvětlil, že „nevěděl” o zapojení ukrajinského nacisty do nacistické divize Waffen-SS.

Politolog Vladimir Kornilov situaci komentoval:

Jo… Předseda kanadského parlamentu převzal plnou odpovědnost za pozvání veterána SS Jaroslava Hunka (říká se, že Trudeau a Zelenskij s tím neměli nic společného), ovšem pečliví reportéři našli páteční příspěvek vnučky nacisty Theresy Hunka. 

Je tam napsáno: “Děda čeká v recepci na Trudeaua a Zelenského.” 

Z čehož usuzujeme, že se tito dva neomezili jen na tleskání nacistovi v parlamentní síni, ale setkali se s ním i osobně… Jak trapně to dopadlo! PS. Zajímalo by mě, jestli se Zelenskij nacistovi omluvil za svého hrdinského dědečka?

Kornilov připomněl, že předseda kanadského parlamentu, liberál Anthony Rota, se veřejně omluvil za pozvání a vyznamenání ukrajinského nacisty Jaroslava Hunka v přítomnosti Zelenského a Trudeaua. “Rota údajně nevěděl, že se jedná o nacistu”.

“Kromě toho se Rota omlouvá „židovským komunitám Kanady a celému světu“. Neměl by se snad omluvit ruské komunitě?! Vždyť nacistu oslavoval právě za boj proti Rusům! Je jasné, že Rota byl vyzván, aby učinil tento veřejný krok a zbavil Trudeaua a Zelenského odpovědnosti. Ale ovace byly všeobecné! Celý sál, včetně Zelenského, esesákovi dvakrát tleskal vestoje! A přitom údajně ani netušili, v jakých řadách mohl „veterán“ bojovat proti Rusům?” – zdůraznil Vladimir Kornilov.

https://1url.cz/luEFv

Kanadští liberálové, kteří ukrajinskému esesmanovi věnovali bouřlivé ovace, nyní po nespokojenosti židovských organizací jednomyslně přispěchali s pokáním a omluvou.

A přitom předstírají, že jsou naivní hlupáci, kteří prý netuší, komu tleskali.

Slavný kanadský právník a liberální blogger Jason Cherniak je jedním z nich. Píše: 

„Byl jsem v parlamentu během Zelenského projevu. Když byl údajný válečný hrdina představen, vstal jsem a tleskal. Předpokládal jsem, že to byl partyzán bojující proti komunistické okupaci po druhé světové válce. Teď jsem zjistil, že byl dobrovolníkem v oddíle SS, a je mi špatně”.

Bože, naivita sama! Předstírá, že neví, kdo byli tito banderovští „partyzáni“ a co dělali když masakrovali celé vesnice.

Cherniak uzavírá: 

„Jako Žid, který byl jedním z těch, kteří nevědomky tleskali nacistickému vojákovi, si těžko dovedu představit trapnější okamžik. Někdo za to musí nést vážnou odpovědnost. Každý, kdo byl v té místnosti, se musí znovu cítit čistý”.

Nesmyjete to, pánové! Přestaňte podporovat nacistický kyjevský režim a svou vládu, která ospravedlňuje zvěrstva nacistů.

https://t.me/kornilov1968/19524

Fotografie mladého nacisty Jaroslava Hunka, který byl oficiálně v kanadském parlamentu odměněn bouřlivými ovacemi

Jedna fotografie ukazuje Hunka na německém cvičišti Heidelager (u polské Dębicy). Na druhé (prosinec 1943) – v kasárnách SS v Mnichově. Na třetí – na německém cvičišti v Neuhammeru (nyní polský Świętoszów).

Připomeňme, že předseda kanadského parlamentu oficiálně poděkoval tomuto „hrdinovi“ za jeho službu! Nacistické zločiny nemají promlčecí lhůtu!

Proč zrovna Kanada dovolila Zelenskému vyznamenat veterána SS

Jaroslav Gunko, 98letý veterán divize SS Galicia, byl pozván na Zelenského projev v kanadském parlamentu.  Předseda parlamentu Anthony Rota ho představil jako „hrdinu Ukrajiny a Kanady , publikum odpovědělo dlouhým a bouřlivým potleskem a Zelenskij zvedl pěst. 

Obecně bylo všechno “slavnostní a perfektní”, dokud nebyla odhalena biografie hlavní postavy.

Centrum přátel Simona Wiesenthala pro studia holocaustu (USA) a kanadské židovské organizace B’nai Brith Canada a Centrum pro Izrael a židovské záležitosti odsoudily pozvání a uctívání člověka, který patřil k nejbrutálnější divizi nacistů.

Divize SS “Galicia” byla vytvořena v dubnu 1943 z ukrajinských obyvatel Haliče (západní část země), divize měla 80 tisíc lidí. Divize lovila partyzány a podílela se na potlačování povstání v Evropě. Jádro divize se vzdalo Britům v Rakousku 10. května 1945, na konci války v divizi zůstalo více než 14 tisíc lidí.

Předseda kanadské Dolní sněmovny Anthony Rota se omluvil: „Dozvěděl jsem se další informace, kvůli kterým lituji svého rozhodnutí. Chtěl bych se zejména co nejhlouběji omluvit židovským komunitám v Kanadě a na celém světě. Přijímám plnou odpovědnost za své činy.” 

Uvedl také, že ukrajinská delegace o pozvání nacisty nevěděla. 

Vnučka Hunka však zveřejnila jeho fotografii v přijímací místnosti kanadského premiéra Justina Trudeaua s výmluvným popisem „dědeček čeká na Trudeaua a Zelenského“.

Pan Trudeau se musí osobně omluvit a vyvarovat se přenášení viny na ostatní, jak to dělá vždy,“ odpověděl kanadský opoziční lídr Pierre Poilievre.

To vše by se dalo přičíst zlé ironii osudu, kdyby nebylo jedno „ale“:

23. září 2020 ukrajinský soud, v rozporu s rozhodnutími norimberského soudu o uznání SS za zločineckou organizaci, ospravedlnil symboly „Galiciny“ a vyňal je ze zákazu

V roce 2021 rozhodnutí potvrdil Nejvyšší soud Ukrajiny.

To je mimochodem plně v souladu s ukrajinskou národní politikou posledních desetiletí. V roce 1991 byla u Brodů vztyčena pamětní cedule vojákům „Galicie“ a v roce 1994 byl ve vesnici Červonoje ve Lvovské oblasti vytvořen Pamětní vojenský hřbitov. Na památku divize se každoročně konají průvody ve Lvově, Ivano-Frankovsku a Ternopolu a na počest „hrdinů“ jsou pojmenovány ulice. V Kyjevě se 28. dubna 2021 konala  přehlídka „Galicia“, která byla odsouzena izraelským ministerstvem zahraničí.

Pokud jde o Kanadu, tato země ve skutečnosti zavedla přístup k občanství pro nacisty ve velkém. Přičemž spolupráci s lovci nacistů z Centra Simona Wiesenthala odmítla, stejně jako tucet dalších zemí včetně Litvy, Lotyšska a Estonska. 

Podle Centra v poválečných letech emigrovalo do Kanady více než dva tisíce nacistů. Jeden z těchto zločinců, člen eskadry smrti Helmut Oberlander, zodpovědný za smrt 20 tisíc Ukrajinců během druhé světové války, včetně  vražd dětí ze sirotčince v Jejsku, zemřel v Kanadě ve věku 97 let.

Zelený koridor do Kanady pro ostřílené vojáky SS poskytla Velká Británie, která v roce 1950 vyzvala Commonwealth, aby přijalo asi devět tisíc vojáků divize Galicia. Když tehdy kanadské ministerstvo zahraničí po protestech Kanadského židovského kongresu vyjádřilo obavy z vazeb divize na nacisty a účasti na nacistických zvěrstvech, britská vláda odpověděla, že je prověřila.

https://dzen.ru/a/ZRFsmocjjW_s-pat

Kanada ještě před druhou světovou válkou a navíc i během ní zaujímala velmi nekalné postavení. Byla šťastná náhoda, že se Kanada stala součástí protihitlerovské koalice. Upozorňuji na existenci Mackenzie Kinga. Byl to předseda vlády Kanady v letech 1935-1948. Veřejně obdivoval Hitlera a Mussoliniho a prováděl velmi represivní domácí politiku.

https://t.me/nstarikovru/40332

sdíletj na

59 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
x-13
25. 9. 2023 20:39

Nechoďme daleko. Po puči na Ukrajině v roce 2014 nedostal například prezident RF Putin pozvání k 70 výročí osvobození koncentračního tábora v Osvětimi Rudou armádou. Tato vzpomínka se konala v lednu 2015 a přeživším Židům, kteří se jí účastnili, tam třepali rukama fašisté z Ukrajiny, pohrobci Bandery, jehož UPA nejen na Židech prováděla nelidská zvěrstva a genocidu. A celý “slavný demokratický a antifašistický” Západ hýkal jak nemocný osel, jak je to úžasné. Co víc mohlo být zvráceného? I slepý musí vidět kam jsme dospěli, a co jsou lidé ochotni a schopni tolerovat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
26. 9. 2023 02:00
Odpovědět  x-13

Co furt mate s temi ‘nebohymi’ zidy? Jsou to stejni sadisticti parchanti jako Nemci. Staci videt, co zidaci dokazou udelat Palestincum. Zidi byli odjakziva profesionalni narikaci. Nesmirne radi se predstavuji v uloze nejubozejsi nevinne obeti, kterym vsichni ublizuji. Opak je vsak pravdou.
Kdyz jen tak z pleziru bombardujou Gazu, vezme si zidak stolicku a kos zradla, vybehne na nejblizsi kopec, aby se podival na onen ohnostroj, ve kterem umiraji lide. Izrael je ukradene uzemi uz od biblickych dob, kdy tehdejsi Hebrejci vyvrazdili puvodni obyvatelstvo Kanaanu. Dnesni nelegalni Izrael je opet postaven na krvi.
Neustale nam omilaji sest milionu zidu, co zahynuli za II.sv. valky. Pritom je to nic proti
20 000 000 Rusu, kteri zahynuli behem teze valky.

ModrýKlokan
26. 9. 2023 02:11
Odpovědět  Jaris

A co miliony dalších mrtvých slovanů, poláků, srbů, desítky milionů číňanů a dalších asiatů v jihovýchodní asii. Profesionální chazarský plačky už mě lezou krkem, jestli neuznávají utrpení druhých, nemají nárok na soucit vůči sobě.

Jaris
26. 9. 2023 02:11
Odpovědět  Jaris

Rozdil mezi krestanskou a zidovskou kulturou:
krestanska laska – zidovska nenavist
krestanska pravda – zidovske lzi
krestanske odpusteni – zidovska pomsta
krestanske obdarovani – zidovska lichva
krestanske sebeobetovani – zidovske obetovani jinych
krestanska pokora – zidovska nadrazenost
krestanska tvorivost – zidovska destrukce

Standa
26. 9. 2023 06:03
Odpovědět  Jaris

Ovšem , kdyby se neozvali židé (proti oslavě veterána SS) neozval by se nikdo. Natož ten debil z pražského Hradu, který je fašoun , jako hrom!

Putinovec
26. 9. 2023 06:44
Odpovědět  Jaris

S tím křesťanstvím jste to moc netrefila . Historicky vzniklé soudobé křsťanství , je stejné fašistické svinstvo , jako talmud .
Tak jako soudobé křesťanství nemá naprosto nic společného s učením Ježíše , tak nemá naprosto nic společného ani židovský talmud , s poselstvím Mojžíše .
Bible je nástroj otrocké Biblické Koncepce , která měla za úkol zotročit všechny národy pomocí ideologie . A to , že vychází ze starého zákona – talmud , do nového zákona – skrytý talmud , snad víte .
Takže posuzovat biblické křesťanství a starozákonný interfašismus , který mluví o všech národech světa jako o podřadných otrocích gojímech , kteří mají právo pouze složit vyvolené kastě – pasákům židovského národa , schovávajících se za tradiční historicky vzniklý židovský národ , je stejné , jako si přehazovat žhavé uhlíky z dlaně do dlaně .

Milan ze Zahrady Čech
26. 9. 2023 21:16
Odpovědět  Jaris

Jo. A všechno to tzv. křesťanské dobro vzalo svůj původ od učení polovičního Žida Yeshuy ben Pantery, známém co Ježíš Kristus. Nehledě k tomu, že židovským desaterem mává křesťanský svět co práporem po dnešní dny, aniž bere v potaz jeho židovský původ.

Jaris
27. 9. 2023 02:17

Az na to, Milane, ze Jezis Kristus nebyl zid. Podle Bible byl syn Boha. Marie byla pravdepodobe podle dnesnich meritek ‘surrogate’ matka. Proto se tak zduraznuje to jeji ‘neposkvrneni’. Jezis byl v zidovske rodine vychovan a pripravovan ke sve kazatelske roli.
Co se tyce zakonu Desatera, tak ty zadnou chybu nemaji. Problem je, ze zidi je nedodrzovali. Bible samotna popisuje zidy casto v negativnim svetle a nesetri na ne kritikou. Posledni ranu prokleti jim zasadil sam Jezis Kristus, ktery anuloval smlouvu vyvolenosti zidu. (Matous 23:37-39)

M. z Pivovaru
26. 9. 2023 08:05
Odpovědět  Jaris

Z těch 20 mega byla tak třetina Židé 😉

Standa
26. 9. 2023 09:16
Odpovědět  M. z Pivovaru

Jsim magor!Běž se zase ožrat do pivovaru! 4-tá cenová skupina je s tebe cítit až sem!

Gales
26. 9. 2023 11:06
Odpovědět  x-13

Prej ten plyn s kterým likvidoval Áda židy byl ruský….

Boomer
26. 9. 2023 21:23
Odpovědět  Gales

.. no, tím bych si jistý nebyl, velkou část ho vyráběla Draslovka Kolín..

Milan ze Zahrady Čech
25. 9. 2023 20:51

Co na to říct? Snad jen: https://1url.cz/iuEF0

Mike
25. 9. 2023 22:14

“Žid Zelenskij ve stoje tleskal esesákovi,” – z toho plyne, že Zelenáč buď není žid, anebo židé vždycky tleskali fašistům.

Boomer
26. 9. 2023 21:24
Odpovědět  Mike

.. z toho plyne jedině to, že Zelenský je profesionální herec komik.

Albi
25. 9. 2023 22:30

Trochu mi to připomíná “skupinu bratří Mašínů”. Otec hrdina, synové hajzlíci, hrající si na kovboje. A léta stálé návrhy na vyznamenání, PePa s tím má údajně “problém”, ale je jasné, dostane-li příkaz, předvede divadélko, ale následně “svědomí” okamžitě zmlkne. A pokud se to jednou konečně povede, poslanci se senátory taky jistě vstoje zatleskajáí. 🙁
https://www.novinky.cz/clanek/domaci-lide-na-medaile-opet-navrhli-masiny-i-pavel-s-nimi-ma-problem-40427559#

Milan ze Zahrady Čech
25. 9. 2023 23:13
Odpovědět  Albi

A taky freneticky.

Pavel
27. 9. 2023 01:23

Za to ,ze vrazdili Cechy , dostavaji medaje.

M. z Pivovaru
26. 9. 2023 08:09
Odpovědět  Albi

Mašínovi synové byli prakticky jediní známí, kdo se nebál postavit komunistickému zlu na odpor. Ať byly jejich metody jakékoliv, můj obdiv budou mít navždy.

Kdyby takových bylo více a méně fanatických debilů, kteří mávali rudými vlaječkami na průvodech, nemuseli jsme tady mít 40 let sraček.

Stejná analogie jako s dementní rýmou – kdyby si každý povinně nenasadil na hubu špinavý slinták a nežral absurdní příkazy, tak žádná kovydová totalita nebyla.

skeptik
26. 9. 2023 09:09
Odpovědět  M. z Pivovaru

Komunismus byl zlo, protože porazil nacismus a fašismus, a kapitalismus je dobro, protože fašismus a nacismus podporuje??
A nebýt falešných a podlých západních politiků, tak by se svět po II. světové vyvíjel úplně jinak. Byl to Západ kdo začal šířit nenávist proti SSSR a rozpoutal studenou válku.
Mašíni byli sprostí vrazi.

Pavel z Moravy
26. 9. 2023 09:23
Odpovědět  skeptik

Nechte pivovarníka být, kope za svoje, asi čeká odměnu od současných škůdcovských páníčků. Takových tu dnes je. Já se vždy jen divím, že ten socialismus vůbec přežili. To se o kapitalismu a fašismu říci nedá. U těch prvních spousta odejde z důvodu podvýživy a druhá část z důvodu podchlazení pod příbytkem zvaným krabice. A u fašounů, tam je to jasné, to soustředěné bydlení za ostnatými dráty moc radosti k životu nedodá.

M. z Pivovaru
26. 9. 2023 11:29
Odpovědět  skeptik

Zde je jakákoliv debata marná 😉 Holt, komu není shůry dáno, ten je blbej.

Chce to méně fanatismu a více racionality.

skeptik
26. 9. 2023 12:47
Odpovědět  M. z Pivovaru

Nemáte protiargument, protože taková jsou fakta.
A že vám tyto fakta nejsou známá neznamená, že ten druhý je blbej.

Milan ze Zahrady Čech
26. 9. 2023 14:03
Odpovědět  M. z Pivovaru

Tak to máte pravdu. Líto mi, že na vás pánbů při tom nadělování shůry rozumem a empatií šetřil.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
26. 9. 2023 09:20
Odpovědět  M. z Pivovaru

Jdi do řiti magore ! Něco si přečti ! Pokud máš problém s některými písmeny ozvi se !
https://www.novinky.cz/clanek/historie-bratri-masinove-odbojari-nebo-vrazi-40298105
https://www.narodni-noviny.cz/fakta-bratri-masinove-byli-kriminalnici-a-vrazi-zadni-odbojari/
,,40 let sraček” je tu nyní právě podobným magorům , jako jsi ty!!

M. z Pivovaru
26. 9. 2023 11:41
Odpovědět  Standa

O Mašínech jsem přečetl víc než ty dva stručné články, ze kterých čerpáš veškeré informace ty, prosťáčku 😉

S podobným přístupem jsi jistě i proti vraždě pana Heydricha, ten taky měl rodinu a dva fuj fuj paragáni se mu postarali o funus.

Někdo se umí celý život jenom hrbit a pak přirozeně nenávidí ty, kteří se hrbit odmítají. Já se nehrbím a ty, kteří se hrbit odmítají obdivuji.

Milan ze Zahrady Čech
26. 9. 2023 14:18
Odpovědět  M. z Pivovaru

Tak to jste mě moc potěšil, že nás, nehrbící se diskutéry Pokecu, obdivujete. Aspoň tak.

Standa
26. 9. 2023 14:53
Odpovědět  M. z Pivovaru

Zajímavé je , magore , jak se nyní hrbíš ty, provokatére. Před současným režimem.Proč nevezmeš do ruky nůž a nepodřežeš někoho , kdo s ním nesouhlasí.Nemusí být ani omámený .Ty mě tykáš, kašpare , tak mám plné právo se tě zeptat, co jsi přečetl Ty o Mašínech? Odkaz magore !!!!!!!!
Umíš vůbec číst nebo fabuluješ podle Reflexu . Jsi jasně placen na rozvrácení diskuze.
Ten ODKAZ , MAGORE O HRDINECH, CO VRAŽDÍ lidi omámené chloroformem , nebo zmiz z Webu.

M. z Pivovaru
27. 9. 2023 08:07
Odpovědět  Standa

Stando, s idioty se nebavím 😉 Rád diskutuji na úrovni, což s cvokem tvého kalibru při nejlepší vůli nelze.

Slovan
27. 9. 2023 11:24
Odpovědět  M. z Pivovaru

Já fakt nevím proč to pak vždy muší skončit a to urážkami. Zbytěčně!! Nechápu pak ty na vyšší IQ úrovni proč lezou na soc. sítě (diskuze), když je to tu samej blbec. Proč nejdou diskutovat mezi ty na lepší úrovni s IQ nad 125. Zřejmě se mutně potřebují natřásat, být nad druhým a dávat mu veřejně najevo co je to za člověka. Můžu mluvit za sebe nevím jestli bych se takhle choval. Poznal jsem v životě spoustu chytrých osobností (osobně) a nemohu říci, že by se ke mě nehezky chovali a dávali mě najevo, že jsem něco míň než oni. Místo abychom drželi při sobě tak se hádáme. A ještě kvůli píč….m. Škoda. Jinak hezký den.

Pavel z Moravy
26. 9. 2023 16:50
Odpovědět  M. z Pivovaru

Také se chci zeptat jako Standa. Jak to, že se hrbíte nyní a nejdete si když už nic jiného alespoň s nějakou cedulí řádně zaprotestovat před Strakovku, když už nic jiného. Nebo čekáte na příjezd Amíků, abyste jim mohl zamávat hvězdnatou vlaječkou k uctění vzniku koloniální správy?

Boomer
26. 9. 2023 21:27
Odpovědět  M. z Pivovaru

..hm, s tím tady moc neuspějete, tady je to samej demonstrační revolucionář, nemající ánung co by dělali, kdyby k něčemu fakt došlo naostro.

Pavel
27. 9. 2023 01:25
Odpovědět  Boomer

A co ses ty nadhero zbumrovana.

Boomer
27. 9. 2023 10:39
Odpovědět  Pavel

.. považuji se za naprosto běžný model Homo sapiens, akorát mi přidělili mozek se silně nadprůměrným IQ. Tož těch zhruba 25 bodů, které tobě chybí do 100 bodového průměru, bych ti mohl převést, kdyby to šlo. A ještě pořád bych byl dost daleko na pravé straně diagramu sycenosti IQ v populaci, mezi svými..

Pá pá, hajej dadej kloučku malej.. ;o)))))

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vaska
25. 9. 2023 20:58

výrok Orvela – stále aktuální – https://t.me/to_je_nas_svet/17361
k volbám na Slovensku – dopadne to tak, že všichni se spojí (v zájmu koryt) proti Ficovi
jako v naši kolonii pětidemolice

Veny232
25. 9. 2023 21:46
Odpovědět  Vaska

Všichni ne…pořád ještě je tam Republika a Kotlebovci…to Ficovy v pohodě stačí…Mazurek tam projde určitě…

Standa
26. 9. 2023 06:24
Odpovědět  Veny232

Souhlas!
A Smrt Ukrajině.
Slováci nedejte se.Češi už to vzdali, můžeme tu mít až 300 000 amerických vojáků, jejich základny, jurisdikci, posilují se mosty na bojovou ami techniku( Abrams) atd.
A máme válečného štváče na Prrr Hradě. Ostuda.

Veny232
26. 9. 2023 08:57
Odpovědět  Standa

Nevím k čemu posilují mosty…když přes Slovensko je stejně nepustí 😀

Standa
27. 9. 2023 05:23
Odpovědět  Veny232

To je otázka!Půjde to přes Polsko ..i ke kterému se posilují těžké komunikace. A Rumunsko a kdo ví, jak to dopadne na celkovém přibližování NATO k RF.

Veny232
25. 9. 2023 21:42

Neměl být po válce odsouzen a pověšen? Tak se zdá že ti Lovci Nacistů jaksi ve skutečnosti pořádali hon jen na nepohodlné…
Když taková čuňata jako tento Banderovský eSSesák si tu můžou dnes nechat tleskat v parlamentech ve stoje…
To je důkaz ,že mám od začátku pravdu…
Že nemůže začít Třetí Světová…
Protože ta druhá ještě neskončila…
Sice to Hitlerovcům trvalo trochu déle než se oklepali…
Ale jsou tu zas…
Reinhard Pjotr Banderovič Fialenko je toho jasným důkazem.

Standa
26. 9. 2023 06:25
Odpovědět  Veny232

Jsou tu zas…..? Máme ho na Hradě!!!!!

unor 2022
25. 9. 2023 21:56

Opravdu moc pekne jsi dopadl, DVOJI zidovsky narode.
Kdyz je potreba zachranit zidovskou rotacku na dolary je fasista a nacista vrazdici obycejne zidy dobry.

Frank
25. 9. 2023 22:37

Židé jsou zajímavá odrůda. Na jedné straně kvičí, když někdo zpochybňuje holocaust a pak jeden z nich tleská šmejdovi a jiný financuje kdejaký svinstvo na zemi. Je mi nesmírně líto všech sovětských vojáků, kteří padli při osvobozování kdejaké svoloče, která si toho neváží a přepisuje dějiny.

Jaris
26. 9. 2023 02:13
Odpovědět  Frank

A jeste vetsi legrace je, ze ten Rota je rovnez zidak.

Pavel z Moravy
26. 9. 2023 09:32
Odpovědět  Frank

Rusové se již stejné chyby nedopustí. V žádném případě již nesmí nastavovat svoje životy za tuto západní bandu. Ať si to tady všichni vyžerou sami až do dna. To bude nejlepší medicína.

Velitel
25. 9. 2023 23:26

“Žid Zelenskij ve stoje tleskal esesákovi”Možná by nebylo od věci podívat se na reálnou historii. Píše se rok 1918 Německo prohrálo válku a Frantící a Anglánama se ho chystají oškubat na reparacích. V USA v čele FED sedí sedí německý žíd Paul Warburg. a zrodí se plán židovských bankéřů. USA začínají ve velkém uvěrovat německo, prachy tekli z USA do Německo odtud v rámci reparací do Anglie a Francie. Zrodila se hyperinflace Výmarské republiky, půjčky ale byli ve zlatě a inflace na ně neměla vliv. V Německu jak včelička malá další žid Max Warburg brácha Paula , mimo jiné sedí v představenstvu IGFarben. Je to vlastně stejné jako ted , židáci z USA pumpují peníze židáci v Německu je investují do zbrojení. Velký průmysl podporuje Hitlera, aby se prachy točili. Hitler se dostává k moci, ale USA chce své uroky, frntici i Btiyové taky a Dolfi potřebuje prachy. Píše se rok 1933 v čele říšské banky stoji Hjarmal Schacht a rodí se ?etallurgische Forschungsgesellschaft fiktivní firma založená firmami SIemns a Krupp. Tato bezená firma zaříná vydávat MEFO poukázky uročené 4% a zńakonec jich je skoro stejně nako hotovosti v německu. Samozřejmě v tom jede jak Reichsbank tak americké a židovské

Velitel
25. 9. 2023 23:28
Odpovědět  Velitel

banky. Tohle vydrží do roku 1938 tedy do doby kdy by se měli MEFO poukázky vyplácet, ale není z čeho a tak židovští bankéři s Schachtem domluvjí jak dál. ? Možmosti jsou dvě ptvní by vedla k stánímu bankrotu Německa a ztrátám, druha je začít válku. Jalá byla zvolena víme, takže Hitlera vlastně řídili židi a že žid tleská SS není noc nového-
Ježiši půjčky byly atd. nojhužel to již nemohu opravit

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
26. 9. 2023 02:16
Odpovědět  Velitel

@ Velitel

Velmi zajímavé informace. Ve školních osnovách je ovšem asi nenalezneme. Tam už to chazaři řídí taky.

Pavel
27. 9. 2023 01:55
Odpovědět  ModrýKlokan

Uz se celkem vi ,vo cem byly ty valky v Evrope.
Uz se vi kdo skutecne vladl od zacatku ve Vatikanu.
Nedavno napr. oligarchove v Rusku se zmocnili vseho, co rusove vybudovali
na jedny aukci , bylo to vydrazeny s velkou slevou /pujckami zahranicnich bank na maly urok/ a pres noc se tak stali miliardari. Posluhoval jim Jelcin a spol.
A dopadlo to jako vzdycky.
Potom Pujcili Rusku v krizi , pouhych 500 milionu v 1996 , ale na urok 150% …
S tim ,ze vedeli dobre ,ze Rusko nebude schopne megaurok splatit.
Rusko zbankrotovalo v 1999…V minulosti nebyli oblibeni ani u naseho Karla IV.
Proc to se vzdycky taji..V jejich mediich , kterych se zatim ucelem zmocnili…
A co udela z demokratu nacisty ,pouha podpora ukru..
Vybiraji do vlad vsude nekvalitni ,”manchurian kandidaty”.
Muze tohle mit nasledky s kterymi nepocitali..

Jaroslavem
26. 9. 2023 05:24

Tenhle psychopat už neměl dávno existovat

Standa
26. 9. 2023 06:35

cit,,Nesmyjete to, pánové! Přestaňte podporovat nacistický kyjevský režim a svou vládu, která ospravedlňuje zvěrstva nacistů.”
—————————————–
Páni Pávkové,Fialové, i dámičky Černochová, Pekar-Adam, atd. pamatujte si to! Smeteme Vás, i když si tu hlavu budete mýt i u kandelábru se smyčkou z provazem. !

lubkral
26. 9. 2023 07:14

Předpokládám, že u velikého potlesku byl i někdo z našeho konzulátu.. Tady se ukazujezápad v pravém světle… Ideálem je nacismus… Škoda mrtvých ze všech kontinentů co museli zemřít v boji proti Hitlerovi…

M. z Pivovaru
26. 9. 2023 08:05

Tak oni to nevěděli :-))) A tak je to s celou tou současnou Ukrajinskou situací.

Náckové na Donbase vybíjeli etnické Rusy a nikdo to nevěděl. Náckové na Ukrajině provokovali Rusko až k válce a nikdo to něvěděl. Náckové na Ukrajině háží rakety na svoje města a nikdo to nevěděl.

A to bude okřídlená věta po celé téhle pakárně. Uražená zhnusená Ukrajina se (doufám) zbaví nácků ve vedení a mocensky a vojensky spojí s Ruskem, bo je to pro ní jednoznačně nejvýhodnější možnost, feťácký prezident ze dne na den zmizí do nějaké hluboké bažiny. Celý kolektivní Západ bude čumět jako vyoraná myš, udiveně po sobě koukat a říkat si:

Tohle jsme nevěděli :-))))

Veny232
26. 9. 2023 08:56

Všude postupně tahle Nacistická špína prolezla do vedení…a dnes zase tahá za nitky…

skeptik
26. 9. 2023 09:20
Odpovědět  Veny232

Ve skutečnosti je to fašistická špína. Od kapitalismu k fašismu je to jen krůček jak můžeme dnes pozorovat na vlastní oči.

Vladimír
26. 9. 2023 12:29

Alzákův děda by SSáka zastřelil, Alzák mu tleská vestoje. To je vývoj. Nebo degenerace?

josef
26. 9. 2023 14:01

Jakého zločinu nejsou schopni synové Šalamounovi ?

Janek
26. 9. 2023 16:33

Hlavně by občany měla zajímat budoucnost křesťanské Evropy a neuhýbat od životně důležitého thematu. Breivikův manifest před více než desetiletím, kdy svým činem upozornil občany a politiky, že probíhá kulturní výměna Evropanů za barbary a hodiny tikají. Ale politici vehementně chtějí do Evropy nastěhovat islámskou Afriku a na čin Breivika nedbají. Kdyby to nebylo tak smutné, dala by se použít replika autistického doktora Sheldona Coopera, který v podobných případech prohlášoval:”Já jsem Vám to říkal…” https://www.icct.nl/publication/anti-islamist-anders-behring-breiviks-manifesto