politika

HOAX ? – Zfalšované volby v USA: “Trump nechal tajně označit všechny korespondenční lístky vodoznakem,” říká ve výbušném rozhovoru bývalý agent CIA.

“Všechno, co se teď děje, Trump předpokládal. Jsme svědky operace Sting, která má sloužil k odhalení podvodných praktik Demokratické strany USA,” říká bývalá agent CIA Steve Pieczenik. Prezident Trump prý tajně nařídil před volbami označit korespondenční lístky kryptografickým vodoznakem.

Rozhovor portálu Infowars s agentem CIA Stevem Pieczenikem: “Lístky jsou označeny vodoznaky, Biden o tom neví.”

Vodoznaky prý umožní odhalit falešné lístky, kterými údajně zamořila volby Demokratická strana. Agent CIA Steve Pieczenik, byl též náměstkem ministra zahraničí Henryho Kissingera v Carterově vládě.

Sčítání volebních hlasů v několika státech přitom stále pokračuje. Joe Biden právě vyrobil další “zázrak”, když v Georgii přeskočil díky korespondenčním hlasům Donalda Trumpa, který do té doby jasně vedl. Podobný veletoč se stal na osledních chvíli v několika nedopočítaných státech a zřejmě ho zažije i Pensylvánie a bude-li třeba, tak i další státy.

Agent CIA Steve Pieczenik

Pokud se informace s vodoznaky potvrdí, jsme svědky největšího volebního podvodu s dějinách USA. O dalším postupu rozhodnou soudy.

Volební podvod stručně: Když počet hlasujících přesahuje počet registrovaných. Zdroj: RealClearPolitics.com

Důsledky budou dalekosáhlé a otevřou cestu k dalších jevům jako je vznik pandemie koronaviru (bez ní by korespondenční hlasování v takovém rozsahu nebylo možné) a umělé vyvolání a financování nepokojů Black Lives Matter.

Trump o všem věděl dopředu

Trump na svém Twitteru už v červnu odhalil, že o chystaném volebním podvodu ví. Nezmiňoval se však o volebním podvodu demokratů, ale o jakémsi čínském spiknutí. To si jeho příznivci vykládají jako dokonalý maskovací manévr.

Tweet Trumpa z července 2020

Všechny americké volební lístky pro korespondenční volbu tak prý mají kryptografický vodoznak, o kterém Demokratická strana nevěděla. Pokud se to prokáže, bude mít tento podvod daekosáhlé důsledky pro Demokratickou a stranu a mnoho lidí půjde do vězení.

Současná povolební krize s počítáním hlasů má šílené a často až nepochopitelné momenty v podobě skokových nárůstů hlasů pro Bidena v korespondenčním hlasování, nebo počty , které někde i převyšují 100% voličů ve volebních okrscích.

Americké volby měly letos nevyšší účast za posledních více než 100 let, a to navzdory pandemii koronaviru. Korespondenčně bylo odevzdáno takřka 100 milionů hlasů, což je absolutní rekord. Trump proti rozsáhlému korespondenčnímu hlasování opakovaně protestoval, ale marně.

Systém vodoznaků si nechala americká státní pošta USPS patentovat v únoru 2020. Prezident Trump již v roce 2020 podepsal dekret, v němž uděluje pravomoc ministerstvu vnitřní bezpečnosti, aby ve všech 50 státech unie zahájilo práce na zabezpečení systému voleb, m.j. i voleb skrze korespondenční hlasy.

Čtěte též: Jejda! Ve volbách v USA volili Demokratickou stranu voliči, kterým je 120 let, nebo už jsou dávno po smrti. Tady je důkaz: VIDEO z databáze. Demokracie až za hrob. Jste i vy v databázi voličů USA? Nebo vaše babička? Zjistěte zde!

Demokraté (Deep State) vběhli do pasti

Demokraté o této technologii vodoznaků buď nevěděli a nebo neočekávali, že by byla zavedena na volebních lístcích už letos. Je tu samozřejmě i možnost, že se uchýlili k podvodu i přesto, že o vodoznacích věděli, a drze se spoléhají na to, že jim to projde.

Pokud se podvod potvrdí, poskládá se obrovský kus mozaiky. Bez koronaviru by nikdy v USA neproběhlo masové hlasování poštou.

Demokraté (prodloužená pěst Deep State) po svých trapných primárkách věděli, že nemají šanci porazit Donalda Trumpa v regulérních volbách – a tak nachystali plán.

Jeho realizace začala na podzim roku 2019 v podzemních laboratořích Fort Detrick. Tady vznikl virus, který se pak objevil na trhu v Číně a s ním legenda o netopýrovi…

Zdroj: https://bit.ly/3n2eL46 Infowars


kalhoty

Facebook posts uvedl 4. listopadu 2020 v příspěvku na Facebooku: Trumpova administrativa dala na oficiální hlasování tajné vodoznaky, aby oklamala demokraty.

https://www.politifact.com/factchecks/2020/nov/06/facebook-posts/did-president-trump-issue-secret-watermarks-ballot/

sdíletj na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
6. 11. 2020 20:59

No, pokud by to byla pravda (od přírody jsem skeptik), byla by to docela prdel!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
6. 11. 2020 21:57
Odpovědět  scipio

to si piš, že bude prdel:))
Netuším jestli je všechno pravda, ale velice by mě překvapilo, kdyby se na tohle óóóóbr falšování nepřipravil. Věřím tomu, že jeho lidi nastražili pastičku (spíš pořádnou past), aby se z ní opačná strana nemohla vykroutit.
Trump má tři měsíce. Stopro má podchycený důkazy … musela jsem se fakt smát, ty hlasovací lístky od voličů narozených v roce 1900 a všechny pro Bidena. Hodně věcí víc než podezřelých.

Má Nejvyšší soud, který je mu loajální. Ne nadarmo do funkce vrchního soudce jmenoval Amy Barrettovou.

Bude zábavné to sledovat, ještě se dočkáme zajímavých výsledků v té banánové republice, zmítané nepokoji.


Editor
6. 11. 2020 22:48
Odpovědět  josh-xy

:)) … jo jo, i mrtví povstali. Včera jsem něco podobného psala.

Dan
7. 11. 2020 13:11

Zfalšované volby v nejsvobodnější a nejdemokratičtější zemi světa? Jsem rád, že se svět dozvěděl, že demokracie je jenom prázdné slovo a že ať vládnnou v USA demokraté nebo republikáni, moc mají pořád židé a zbrojní průmysl.

Editor
7. 11. 2020 19:51

Životem jsem byl donucen věnovat se dva semestry i matematice. Ta zahrnuje také pravděpodobnostní počet. Princip toho, proč kasino vždycky vyhrává a jeho zisk je prakticky konstantní je právě tento obor matematiky. A jak vidno, funguje to. Pak bych rád slyšel vysvětlení, jak je možné, že ve velkém městě, jako je Filadelfie v Pensylvánii výrazná většina těch, kteří volili korespondenčně volila Bidena, podle mediálních zdrojů v poměru 4:1 pro Bidena, když tamtéž ti, kteří volili normálně ve volební místnosti byl poměr více méně 1:1. Nejen tam, ale v dalších 4 státech, kde dokud se počítaly hlasy odevzdané osobně vedl Trump a jakmile došlo na korespondenční hlasy, začaly přibývat téměř zázračně hlasy pro Bidena. A všech 5 korespondenční hlasy otočily proti hlasům odevzdaných osobně. Je jedno, kdo vyhraje, protože stejně v USA rozhodují úplně jiní hráči. Jde mi o to, že tohle není z hlediska pravděpodobnosti možné a matematika, stejně jako fyzika prostě funguje a platí tak,

Editor
7. 11. 2020 20:43
Odpovědět  scipio

zázrak?… vidíš?!? a ty mi furt říkáš, že fyzikální zákony (matiku) očůrat nelze.
.. a platí tak co? Chybí konec.

Editor
7. 11. 2020 21:00
Odpovědět  Janinna

Ále, asi jsem přetáhnul počet znaků. Mělo tam být, že obě vědy platí tak, jak je to v chytrých knihách a ne tak, jak se to zrovna komu hodí. Když k tomu navrch přihodím logiku, tak to už vůbec nechápu. To se všichni voliči senilního staříka bojí vyjít na ulici dál, než k poštovní schránce a všichni voliči komika s příčeskem nebojí? To nedává smysl. Právě při trendu obou táborů šul nul to nedává ani trochu logiky. A je to tak, matiku ani fyziku nepřečůráš!

Editor
7. 11. 2020 21:27
Odpovědět  scipio

a tady vidíš, že když se chce (a máš možnosti a zdroje) tak všechno jde:)) a logiku v tom nehledej.

Editor
7. 11. 2020 22:36
Odpovědět  Janinna

No, ono je to tristní v tom, že sice jsem neměl nikdy iluze ohledně myšlení většinové populace a zároveň jsem se vždycky cítil a dosud cítím v myšlení o hodně výš, než právě ta většinová populace, ovšem že je to taková tragedie, tak to mě poněkud děsí. Jak tohle (a nejen tohle) může tolik lidí sežrat.