Země EU se neshodly v otázce snižování spotřeby plynu

AP: EU se nedokázala dohodnout na 15% snížení spotřeby plynu.

Zástupci zemí Evropské unie se nedokázali shodnout na otázce snížení spotřeby plynu o 15 procent, které navrhla Evropská komise, píše Associated Press (AP) s odvoláním na vysokého diplomata EU.

Jak zdroj upřesnil, strany se v otázce snížení spotřeby modrého paliva neshodly, takže se o tématu stále diskutuje. „Tento problém stále probíhá,“ zdůraznil.

Země EU usilují o výjimky z plánu EK na snížení poptávky po zemním plynu. Členové EU chtějí, aby závazné cíle zohledňovaly míru závislosti jednotlivých zemí na ruském plynu.

Evropská komise navrhla zemím EU, aby do jara 2023 snížily spotřebu plynu o 15 procent. 

Plán předpokládá, že se spotřeba paliva ve všech zemích sníží mezi 1. srpnem a 31. březnem. EK také může po konzultaci se státy vyhlásit stav „všeobecné připravenosti“ a zavázat je ke snížení spotřeby plynu. Odpovídající scénář je možný v případě vážného nedostatku nebo mimořádně vysoké poptávky po plynu.

https://bit.ly/3zvEdYT

2.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

2.5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
Souhlas
Upozornit na
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Ladislav
26. 7. 2022 06:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Blbci!

All
26. 7. 2022 06:59
Odpovědět  Ladislav

Neokoni,bankéři podvodníci,ilumináti,jezujité,zednáři , jsou ve své podstatě fašisté,nacisté,satanisti,co vymysleli EU a do Bruselu dosadili dobře zaplacené loutky.Jejich peníze a ůskočné žvásty neustále plní funkci pastí a svěracích kazajek a z těchto loutek EU tvoří jen a jen blbce a pitomce,zvrácené jedince,hluboce pokleslé psychopaty a magory.Takový stav byl vždy neudržitelný a skončil. Máte pravdu,Ladislave,blbci. Nakvadrát. CHválabohu pravému,že začala denacifikace.

trtal
26. 7. 2022 09:49
Odpovědět  All

nemá pravdu,Ladislav…je mimo…

Pavel
26. 7. 2022 10:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Já již asi dnes nic jiného psát nebudu. Přátelé, nereagujte na trollí farmu pod značkou Petr Pan, Trtal, Lukas Ter. Chtějí to zde rozbít, na oko vám občas schválí nějakou vaši myšlenku, ale oni dostali od svých páničků zadání testovat náladu na těchto webech. Vůbec jim prosím neodpovídejte a ani je nehodnoťte. Všimněte si, že všichni další, Val,Zdena, Helena, Zuza a další zde nic nekomentují. Neskákejte jim na tuto hru. Val vás o nich informoval, že jsou to najatí trollíci a škodná v revíru.

VAL
26. 7. 2022 16:53
Odpovědět  Pavel

Ale to je chyba že nekomentují! Řešení je nereagovat na troly, ne nekomentovat článek a nepokecat.

Gales
26. 7. 2022 18:32
Odpovědět  Pavel

Neber to tak vážně.Aspoň je sranda.Na PL.byl jeden takovej co si furt měnil nicky a teď je tady.Von to snad ani nemyslí vážně jenom se chce ,,blejsknout“ znalostí a s někým si pokecat.

Pavel K
26. 7. 2022 18:42
Odpovědět  Gales

Gales 👍👍👍
To já bych se na PP musel kolikrát zbláznit, jak jsme tam někdy do sebe prali. Jak říká Gales byla kolikrát a ne jednou prča a jsme se tam nařechtali. I holky palcocaly jaký to byl dobrý špek. Už se opakuji, ale já ho znám z PP a je to jak Gales říká v poslední větě. Já dodávám má svůj styl, vím je extrémní.