politika

Zelenskij řekl, že po jeho smrti by měl svět zaniknout v jaderné apokalypse. Vyzval NATO, aby zasáhlo Kreml jadernými zbraněmi

Zelenskij vyzval NATO, aby zasáhlo Kreml jadernými zbraněmi.

„V případě, že Rusko zahájí jaderný úder na Kancelář prezidenta Ukrajiny, svět musí reagovat úderem do rozhodovacího centra v Ruské federaci,“ řekl Zelenskij.

Prezident (stále) Ukrajiny Volodymyr Zelenskij opět ze sebe udělal střed vesmíru. Ve svém rozhovoru pro kanadská média se hodně ošíval, lhal a překrucoval. Největší požitek však měl z toho, když se dotkl tématu použití jaderných zbraní Ruskem na Ukrajině. Konkrétně v jeho bydlišti v Kyjevě na ulici Bankovaja.

Pokud jde o použití jaderných zbraní, uvedu příklad. Nyní sedíme a slyšíme neustálé výzvy, že Rusko by mělo udeřit na centra rozhodování. Jak by měl svět reagovat? Nezáleží na tom, zda je Ukrajina zemí NATO nebo ne. To se děje v Evropě, na evropském kontinentu. Nikdo nesmí vydírat jako terorista, řekl Zelenskij reportérům kanadské televize.

– Pokud zpráva zní, že dojde k úderu na rozhodovací centrum, reakce světa by měla znít takto: „Podívej, když zasáhneš Bankovu, pak bude zásah tam, kde jsi, na toho, kdo dává pokyny. Pokud to uděláš, měl bys vědět, že ve vteřině, bez ohledu na výsledek tvého úderu, přijde rozhodovací úder k tobě, v tvém státě. Pokud Rusko zahájí jaderný úder na Kancelář prezidenta Ukrajiny, svět musí reagovat úderem do rozhodovacího centra v Ruské federaci.

Takhle. Doslova. Zaznělo nejen to co bylo jasné: on se prostě bojí – ale je tu také jasná nedostatečnost hlavy státu Ukrajiny. Svět! Celý svět, který dlužil Ukrajině, nyní dluží i Zelenskému.

Svět se pomstí, musí pomstít bezvýznamného zlého komika, který má na svědomí desítky, ne-li stovky tisíc životů. Svět to udělá, aby pak kvůli této pomstě hrdinsky zemřel v jaderné apokalypse.

Velmi typické prohlášení. Nejen o jaderných zbraních, o kterých každý den opakuje Západ (mimochodem fráze o jaderném úderu z Moskvy nikdy nezazněla) a Ukrajina o nich hystericky křičí. Ukazuje to také, že Zelenskij chce skutečně přesvědčit Ukrajince a celý zbytek světa, který musí pomstít „úder na Bankovu“, že NATO je s ním, NATO je pro něj. Možná tomu Ukrajinci stále věří, ale právě v zemích NATO a v samotném bloku na nejvyšší úrovni ujišťují, že vstup NATO do konfliktu je to poslední, co si Severoatlantická aliance přeje. I když ani oni nehodlají odmítnout podporu Ukrajině.

Proto se neadekvátní Zelenskij bojí raketového úderu, ale ještě více toho (a tady ještě neztratil zbytky své přiměřenosti), že na Západě jsou stále více slyšet hlasy, které tvrdí, že Zelenskij sám a jeho politika jsou vini za to, co se stalo. Nebo spíše politika, která mu byla diktována z Londýna.

A proto Zelenskij si může říkat, jak chce, že Putin údajně nedrží slovo, svět si začíná vzpomínat, že ruský prezident nikdy nedal důvod ho z toho obvinit. A byl to Zelenskij, který měl téměř 3 roky na to, aby začal plnit Minské dohody a tím by odzbrojil svého současného protivníka. Navíc si každý pamatuje, jak se Zelenskij změnil a jeho politika se změnila poté, co navštívil Londýn v roce 2020 a měl důvěrný rozhovor ve velitelství Mi-6 s šéfem britské rozvědky.

Vova Zelenskij si je dobře vědom toho, že NATO ho nepomstí. A to ho opravdu děsí. A že se prostě nebude mít kam schovat a dříve nebo později ho v tichosti uškrtí kravatou nebo ho zastřelí vlastní najatí strážci ze západních zpravodajských služeb. A to ho děsí ještě víc.

Navíc úplně jednoduchá otázka boří všechny tyto obavy Zelenského. Proč zasahovat jeho sídlo jadernou hlavicí, když v hlavním městě Ukrajiny žije mnoho civilistů, kteří tím budou trpět. Zvlášť, když tam může vletět obyčejný a nejaderný “Kynžal” se stejným efektem pro Zelenského.

A od tohoto strachu, jak se zdá, už nepomáhá ani kokain.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3TJrER1

sdíletj na

45 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pedro
23. 10. 2022 00:19

Ani ve snu jsem netušil, co je koks za svinec. Ale když chcípneš, máte náhradu, dalšího nácka, je ze sudet, jméno Fiala, je vám oddaný až do posledního ČECHA.

Albi
23. 10. 2022 02:03
Odpovědět  Pedro

O náhradu mu přece nejde – jen o jeho vzácný život, o kterém navíc jistě aspoň tuší, že nijak vzácný není a občas si možná i uvědomí, jak ho zneužili. Posloužil a může jít k čertu.
Je to vlastně už troska. TO z něho udělali ti ochránci života a lidských práv.
Kdyby za sebou neměl ty hromady mrtvých a už teď rozvrácenou Evropu (a co teprve “zítra”), bylo by ho člověku dnes i líto.

Markýza
23. 10. 2022 09:05
Odpovědět  Albi

Taky tak. Mladej, blbej, prý – budeš slavný, budeš mocný………….svým způsobem mi ho je taky líto, ale nedá se nic dělat, svůj škaredý osud si v plné míře zaslouží. A ještě škaredější konec taky.

Albi
23. 10. 2022 12:14
Odpovědět  Markýza

Přesně. A dovršil to tím: Když na planetě nebudu já, ať zumizí planeta i s vámi všemi.
Nezasloužili jste si mně a nezasloužíte si ani žít.

zdena
23. 10. 2022 16:43
Odpovědět  Albi

přesně ten dojem to budí…. ” Po mně potopa” ….

Zmatený
23. 10. 2022 14:44
Odpovědět  Albi

Tu ho máte, bojovníka…

Zelenina-1664273716.6182-346x450.jpg
Markýza
23. 10. 2022 18:02
Odpovědět  Zmatený

No…vypadá to, jako by autor skutečně podchytil podstatu :-)))

jirik
23. 10. 2022 08:12
Odpovědět  Pedro

Nepřeskakuj státy! Je ještě polsko, věrný to spojenec německa už před rokem 1939 a taky slovensko, které spíše skáče podle USA.

Pokud se týče zelenského nebo jeho vyjádření nemá ho cenu komentovat z mnoha důvodů:
1/ není už nejspíše na území ukrajiny, když jel pjotr fialčenko za ním na ukrajinu, tak prý vše bylo točeno někde v polsku!
2/ existuje jeho hologram, tudíž originál může být již po smrti
3/ drogista….
4/ loutka jistých západních mocností

David
23. 10. 2022 10:11
Odpovědět  jirik

Jestli to s tím hologramem není jen vlhký sen soudruhů z Aeronetu…

Gales
23. 10. 2022 10:17
Odpovědět  jirik

Hologram nám sdělí že má depku a de se sám pověsit nebo jinak skoncovat s životem.Druhý den sdělí agentury,že se zastřelil pěti ranami do srdce.

janle57
23. 10. 2022 10:10
Odpovědět  Pedro

Tenhle člověk s takovými názory dostal od naší ovarové hlavy na Hradčanech nejvyšší
st.vyznamenání,asi proto,že je jediným,který si přeje globální jadernou válku a dává
tím vzorový příklad našim lidem,tohle se přece musí ocenit a udělit mu za to čestné
občanství,pane Bože,kam jsme to jako národ už klesli ?

Fanny
23. 10. 2022 18:15
Odpovědět  janle57

Taky mi to vyznamenání hlava nebere,tomu na Hradčanech muselo dobře hrábnout,nebo ho někdo drží pod krkem a udělá co se po něm chce,třeba se to jednou dozvíme.

Vladimír
23. 10. 2022 00:41

Ještě větší blbec… Kdo si myslí že je???

Pavel
23. 10. 2022 00:43

chlapec tuší že se pomalu blíží jeho konec jeho vlastní lidé se jej zbaví asi to bude srdeční příhoda protože jemu leží na srdci dobro všech ukrajinců

Albi
23. 10. 2022 02:14
Odpovědět  Pavel

Pokud by ho jeho věrní zastřelili, mohl by si jen gratulovat a děkovat jim.
Skončit jako oběti banderovců by se mu asi nikterak nezamlouvalo.

Sice by tím pro Ukrajinu udělal on i banderovxci to nejlepší, co by mohli, ale tak svůj geniální “národ vyvolený” zas nemiluje, aby se pro něj stal murčedníkem. On ne, na to tam byli jiní – po kterých dnes neštěkne pes, natož Zelenský.

Frankie
23. 10. 2022 00:59

Ten vyhulený pičus už toho nakecal dost. Když to hovado natáhne brka, ani pes po něm neštěkne, maximálně budou chodit lidé močit na tu hromadu, kde ho zahrabou. Divím se, že někdo z nejvyššího velení ho ještě neodpráskl. Vždyť i tam musí být pár normálních lampasáků. Skoro to tak vypadá, že chcípne někde zalezlý v bunkru jako Hitler. Mimochodem, Rusko nikoho nevydírá. Jednání bojkotoval právě Zelenika na doporučení anglosasů a teď skučí. Rusům už nic jiného nezbývá, než dotáhnout celou operaci do vítězného konce. V opačném případě by mohli jako suverenní stát také skončit a to oni nikdy nemohou připustit. Byl by to jejich konec..Zdá se, že změnili taktiku boje a začínají provádět operace tak, jak to všude dělali jednotky USA, Rozflákat energetiku, dopravní uzly a Ukrajinci jsou v prdeli. Třeba původně mysleli, že jejich postup bude rychlejší, ale nechtěli pozabíjet tisíce civilistů.To třeba Američané nikdy nepochopí, protože oni postupují právě opačně. Všechno rozflákat a srovnat se zemí. Přeji Ukrajině, aby se to co nejdříve skončilo a jejich naplaveniny se od nás vrátí domů budovat vlast a možná i bez banderovských nácků..To už ale bude bez Zeleniny a jeho poskoků, protože předpokládám, že budou všichni na pravdě boží. A možná, že se dožiju dne, kdy naši vlastizrádci stanou před nezávislými soudy. A pokud se nedožiju, nevadí, dožijou se jiní, protože jednou to skončit musí a se udělat pořádek se všemi kolaboraty a kazišuky kteří demolovali tuto krásnou republiku.

Frankie
23. 10. 2022 01:14
Odpovědět  Frankie

Tuto republiku, kteří naši dědové, tátové, ale také my jsme dostali takovou úroveň, jaká je. Kolik naše věrchuška postavila za 30 let velkých průmyslových celků? Jen žvaní a kradou ani poledne nedrží. Jen v ROP severozápad kuliferdové odklonili 14 miliard Eur. A vyhrožují lidem s jejich vlastními názory, že je nechají zavřít!!! A šňůrkaře Babiše už tahají kvůli 50 milionům, které vrátil po soudech. Teď je v kurzu vyšetřování von Lejno, která měla dát svému manželovi 760 milionu USD. Zatím ta vysušená treska nechce zveřejnit faktury, za kolik nakoupila tu předraženou sračku. A mimo jiné je prokázáno, že cca 46% své disertační práce opsala, soud sdělil, že b tom nebyl úmysl.
Takže když něco ukradnete jinému, tak není úmysl, stejně tak, jako ten nemocný mladík poponesl Andrejovi reproduktor. Mně se donedávna stalo, že nějaká swině zlodějská mně poponesla navigaci z auta za 82000 korun. Kdyby jsem ho čapnul, tak jsem ho poponesl a shodil s mostu.

Helena
23. 10. 2022 07:44
Odpovědět  Frankie

👍👍👍👍👍

Pavel K
23. 10. 2022 09:36
Odpovědět  Frankie

Tak to je, alespoň pro mě jako ID slušná darda za navigaci. To bych asi nedal i kdybych na to měl. Ale souhlas se zlodějem žádné cavyky a rovnou do hlavy.

me2d44
23. 10. 2022 10:26
Odpovědět  Frankie

S oběma příspěvky souhlas. Ale, čekal snad někdo od p-REZIDENTA něco jiného, když po svém zvolení si vzal 14 dnů dovolené a zmizel do Turecka? No a po návratu ho už řídili jen oligarchové, britská MI-6, americká CIA, jo, herec vždycky potřebuje scénář (u komiků jsou občas výjimky – třeba Vladimír Menšík blahé paměti uváděl scénáristy i režiséry a své kolegy k amoku – prostě improvizoval, Zelená žabička jede podle not a koksu).

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
23. 10. 2022 20:01
Odpovědět  Frankie

Však si z toho tuším Stonjeková dělala prdel – prý – až budete chtít něco ukrást a chytnou vás, tak musíte tvrdit, že jste to jen poponesl.

PENNYS
23. 10. 2022 08:56
Odpovědět  Frankie

SOUHLAS, 100% PŘÍSPĚVEK NEPOTŘEBUJE ŽÁDNÝ KOMENT.

krtek
23. 10. 2022 01:04

Neskutečný, sebestředný sobec.

František
23. 10. 2022 11:53
Odpovědět  krtek

Proč si ten pitomec myslí, že Rus musí na tu jeho boudu použít atomovku??? Rusko má i jiné, nejaderné prostředky se stejnou, ne-li vyšší účinností.

Markýza
23. 10. 2022 13:57
Odpovědět  František

Protože je to namyšlený jeliman s drasticky přebujelou představou o vlastní důležitosti. Nic menšího než atomovka mu zřejmě není dobré.

Duudu Wo
23. 10. 2022 04:14

Nemocný narkoman.

Helena
23. 10. 2022 07:41

Zelenský je jeden velký zmetek. Řídí se heslem – po mně potopa. Je načase, aby tomuto skřetovi přestal svět naslouchat.

Petr
23. 10. 2022 08:14

Sebestředná fetka , pokud ho někdo. ,, zhasne ,, tak jen jeho ,, kámoamíci ,, !!!!!

Veny232
23. 10. 2022 08:46

Po tvojí smrti se tak maximálně Vrány a toulaví psi nažerou 😀 Zbytek světa si oddechne, komediante, až nebudeš točit ty svoje Nacistický videa.

PENNYS
23. 10. 2022 08:52
Pavel K
23. 10. 2022 09:41
Odpovědět  PENNYS

Však si nás sem sami nasadili. A jestli nás spláchnou, tak spláchnou, přijde další civilizace, stejně tuna nejsme první. Už jsme měli několik předchůdců. 🙋‍♂️

Václav
23. 10. 2022 09:28

Nikdo nesmí vydírat jako terorista, řekl Zelenskij, to mluvil o sobě? A až končně natáhne tento bezvýznamný komediant ráfky, tak ve většině světa se bude SLAVIT.

Markýza
23. 10. 2022 13:58
Odpovědět  Václav

Však každý cikán hádá podle své karty.

Karel
23. 10. 2022 09:31

Zelenský má bobky a dovolává se pomoci celého světa. Jenže celý svět už ho má, až na pár vyjímek, plné zuby. Konečně bude muset sníst co si sám navařil.

David
23. 10. 2022 10:14
Odpovědět  Karel

Kéž byste měl pravdu!

Markýza
23. 10. 2022 13:59
Odpovědět  Karel

Kdyby se aspoň dovolával. On rozkazuje.

Aleš
23. 10. 2022 10:01

Nacista hraje svou placenou roli

David
23. 10. 2022 10:12

Špinavá jaderná bomba je už na cestě, už se na ní vytrvale pracuje. Pro zničení Ruska se loutkovodiči a jejich loutky neštítí ničeho. Vědí, že jde do tuhého a pokud to neustojí, tak…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
23. 10. 2022 10:30

Já bych měl spíše radu pro fialovou ekipu- nemáte na to řídit zemi, to co jste způsobili budou muset po vás roky napravovat jiní. Jste trapní a smněšní a uděláte nejlépe když opustíte své lukrativní posty. Vemte to takhle, když někdo na něco nemá, tak toho má nechat a to se týká každého z nás. Vím, že jste byli vybráni abyste sloužili anglosaským globálním plutokratům, ale je načase přiznat si, že krom přeformátovanců a zhypnotizovaných jedinců vás nikdo v národě nemá rád. Víte ekipo, mnoho lidí se bojí vyjádřit svůj názor, ale vězte, že vás mají opravdu plné zuby. Nu, když dobře míněné rady nepochopíte, stejně skončíte, tomu osudu nemůžete uniknout. Pokud upřednostňujete zájmy cizinců nad zájmy vlastního lidu, musíte počítat s tím, že národ to dlouhodobě trpět nebude a i vaše loajální policie a soudy vás jednou opustí.

Albi
23. 10. 2022 12:35
Odpovědět  Pavel z Moravy

“…. uděláte nejlépe když opustíte své lukrativní posty”.

Stálo by za úvahu zaručit jim místo lukrativních postů lukrativní doživotní rentu.
Ve výsledku by to mohlo být mnohem levnější, než jejich péče o občany a “zodpovědné zacházení” se státními penězi a veškerým nemovitým bohatstvím a majetkem republiky.

Jen tu pohadrákovou zásadu bych doporučila zachovat – tedy “co bylo ukradeno, musí být vráceno“.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdena
23. 10. 2022 12:08

On je fakt nemocnej…..sebestřednej megaloman….zajde on, zajde celý svět…. ach bože…..

M.Š.
23. 10. 2022 12:23

Nějak se zapomíná,že Zelinka a ukrajina je jen nástroj ještě větších hajzlů,tedy emeriky a malé britanie…..malé proto,že tam zmizelo veškeré IQ,pokud britové někdy nějaké měli…..o emerice nemá cenu ani psát.Takže tak nějak,když zmizí zelenina tak problém ještě vyřešený není…..

Nospike
23. 10. 2022 22:47

Takže kvůli jednomu čurákovi bude konec světa.

A vlastně se ukazuje, jak upřímně to Zelenski myslí s Ukrajinci. Ukrajinci musí zahynou v celosvětovém jaderném konci světa, aby si Zelenski nepřipadal špatně, že je mrtví, zatímco ostatní jsou stále živí.

Editor
23. 10. 2022 23:07

Chlapec je lepší než Hitler. Ten se rozhodl, že pokud Německo prohraje válku, tak nemá nárok na existenci. Kokainista to uchopil tak, že pokud Ukrajina prohraje, nemá celé lidstvo nárok na existenci. To je docela slušné velikáštví. Asi by mu měli dát deku …

zuza
24. 10. 2022 14:46
Odpovědět  scipio

nie, on to povedal tak, že pokiaľ on skape, tak nech zomrú všetci ľudia. Nejakí ukrajinci ho nikdy nezaujímala… Ale zas je to dobrý syn, manžel a otec, o rodinu sa postaral, že už nikdy si nemusia vlastnými rukami ani len prdel utrieť….