Zastavte říši zla

Roger Waters: Vítězství nad „impériem ďábla“ je na obzoru

„Pokus cizích zemí prosadit změnu vlády ve Venezuele neuspěl“, prohlašuje někdejší frontman skupiny Pink Floyd Roger Waters na videu, které prostřednictvím twitteru posílá svým příznivcům do celého světa.

„Měli jsme pravdu v Russiagate a máme ji i pokud jde o Venezuelu“

říká Waters v doprovodném textu k videu s ironickou narážkou na krach aféry Russiagate, která,
jak známo, neprokázala žádné spojení prezidenta Trumpa s Kremlem. 

„Když sledujete velký experiment s bolivarským socializmem v tak velké zemi, jako je Venezuela, a současně vidíte, jak se impérium ďábla snaží tento experiment zadusit, vyvolává to ve vás bolest. Tentokrát ale spiknutí neprošlo. Guaido se může vrátit zpět ke své staré kariéře pouličního rváče“. 

Waters na videu ironizuje západní propagandu, snažící se zobrazit venezuelského prezidenta Madura jako jako chladnokrevného diktátora s tím, že ve skutečném totalitním státě by byl Guaido
už dávno zatčen a popraven.

Ale tento pretendent na venezuelské prezidentství si zcela volně cestuje mezi Venezuelou a Kolumbií. Takže Madurovi by možná pár lekcí o ďábelském diktátorství mohli někteří z nejžhavějších spojenců USA poskytnout. 

„Jsme silní a je nás mnoho. A budeme to my, kteří tuto bitvu vyhrajeme. Zastavte impérium ďábla!“ jsou poslední slova na videu Rogera Waterse. 

https://www.rt.com/news/454677-roger-waters-venezuela-coup/
http://www.novarepublika.cz/2019/03/roger-waters-vitezstvi-nad-imperiem.html

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Dneska byl v ČT nějaký komunista, jehož jméno jsem okamžitě zapoměl a Farský. I ten debil Farský se kupodivu, tedy v rámci svého zaměření, vyjadřoval poměrně jasně, že jde o souboj o nerostné bohatství mezi USA na straně jedné a Ruska a Číny na straně druhé. A je poměrně zajímavé to, že všichni idioti stranící tomu samoprezidentovi zarytě a opakovaně mlčí o tom, kdy teda slavný Guaidó vypíše ty prezidentské volby. Zatím o tom ani nekýchnul.