politika

Západní hegemonie skončila

Západní hegemonie skončila – Moskva
Rusko má v úmyslu bojovat za „nový polycentrický svět“, řekla mluvčí ministerstva zahraničí Maria Zacharova na SPIEF

Koncepty hegemonie a globální nadvlády, na nichž lpí kolektivní Západ, nemají v multipolárním světovém řádu, který se již stává realitou, místo, prohlásila v sobotu mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová.

V projevu na panelové diskusi o nových normách mezinárodních vztahů na Petrohradském mezinárodním ekonomickém fóru (SPIEF) Zacharovová udeřila na západní vlády, že se brání strukturálním změnám, které již začaly v souvislosti se sebeorganizací národů a jejich interakcí s ostatními státy.

“Hovoříme o polycentrismu, o odklonu od dřívějších norem, a vidíme zoufalý odpor kolektivního Západu… Oni vidí normu jinak – jako svou vlastní dominanci, jako světový řád založený na jediném pravidle – že musí dominovat jako dříve a všichni musí dělat jen to, co jim dominant dovolí,“ prohlásila a dodala, že snaha o dominanci vždy vedla lidstvo jen ‚k obludným tragédiím‘, včetně kolonialismu a nacismu.

„Dnes je to hegemonismus, posedlost nadvládou, bolestná pseudomesiánská představa o globálním poslání (Západu)… Ale ani lidé, ani státy se nemohou prohlašovat za misionáře, pouze historie může prokázat, zda jejich poslání bylo dobré, nebo vycházelo z nezdravých představ,“ uvedla Zacharovová.


Dodala, že myšlenky globální nadvlády, výjimečnosti některých národů na pozadí ničení etnické a kulturní identity jiných byly opakovaně vyjádřeny západními lídry. Dále uvedla, že tyto myšlenky nesdílí globální většina, která již přijala koncept multipolarity.

„Neměli bychom zapomínat, že jsou menšinou – kolektivním Západem… jejich světonázor nesdílí nikdo kromě nich,“ uvedla a citovala memoranda přijatá mnohonárodnostními bloky jako Ruskem vedená skupina BRICS, Šanghajská organizace pro spolupráci, Africká unie a další, v nichž se členské státy zavazují k utváření multipolárního světového řádu.

“SOS… zahrnuje 3 miliardy lidí – polovinu lidstva… BRICS pokrývá více než 30 % rozlohy Země, 45 % světové populace – přibližně 3,5 miliardy lidí a 33 % světového HDP… o 3 % více než HDP skupiny G7,“ uvedla.

Zacharovová poznamenala, že i na Západě někteří analytici tvrdí, že „USA již dávno nejsou světovým hegemonem“, přičemž „jejich jednání na mezinárodní scéně vedlo k destabilizaci světové politiky“. Dokud však nedojde k výrazným změnám v politice a ideologii, čeká Rusko a jeho globální spojence „dlouhý boj“ o vytvoření skutečně polycentrického světového řádu, uvedla.

“I když naše věc není jednoduchá, je důstojná a ušlechtilá. A my po této cestě půjdeme jako globální většina. Nenazýváme ji však misí, ale naším cílem a úkolem.”
rt

sdílet na

Souhlas
Upozornit na
64 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Autor
8. 6. 2024 22:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Ať to bude trvat jak dlouho chce, jsme svědky, kdy snad konečně lidstvo slovy básníka – ke hvězdám poletí.
Smutné je jen to, že tomu brání paraziti, což jsou v podstatě lidské společnosti de facto i de jure prostě – zloději a vrazi.
Je to objektivní proces, který se přibližuje každičkou maličkostí, která je vynalezena, objevena či vymyšlena. Možná si ani nedovedeme představit,jak jendou bude lidstvo žít a co bud epovažiovat za své správné tradice, zvyky a chování. Ale zcela určitě zvláštní místio tu zaujme tzv. “západní civilizace”, jako jeden z příkladů, jak by lidé nikdy neměli žít.
Jen vím, že to bude ještě dlouhá doba, bohužel …

Albi
8. 6. 2024 22:49
Odpovědět  Peter 008

Ta krásná slova básníka mi připomněla jiná – “my bijem o mříž, ducha lvi – a my ji rozbijem!”
Bohužel v případě ČR, příslušející už víc než čtvrt stoůetí ke KoZa mu ta předpověď nevyšla. Kdepak ke hvězdám – dnešním vzděláváním té mříži sotva trochu poškrábeme nátěr.

Antonín Körber
9. 6. 2024 16:31
Odpovědět  Albi

..tady je vidět kam až to za takovou krátkou dobu dovedli ti naši zločinci ! ..je to neuvěřitelné,ale stalo se to,protože v tom byl cílevědomý záměr,kde se v nich bere taková nenávist?,..to je ten zrušený trest smrti,který se týkal především těchto nenávistných zločinců !!! ..přetěžko budou občané čekat na to až vychcípají sami..

Francin
8. 6. 2024 23:03
Odpovědět  Peter 008

Ne, nebude to dlouho trvat, protože vlivem tlaků globalistů na vyvolání světové války se ostatní mírové společenstvo světa rychle probouzí a zjistí, že bývalý hegemon chce znovu jen prosperovat na válce a bídě světa bez ohledu na počty mrtvých. Denně se svět mění a s takovou již půjde o měsíce kdy se vše změní. Je to neodvratitelný společenský proces v němž budou konečně pojmenována úzká skupina ničitelů a velká skupina jejich pohůnků z řad politiků, médií, soudců, některých lékařů, armád, herců a některých sportovců, jež se sami etablovali do elit jimiž ve skutečnosti nikdy nebyli a nikdy nebudou.

Helena
9. 6. 2024 08:52
Odpovědět  Francin

Ale než tohle nastane, rozkazy USA se musí plnit!! Blinken přijel do Prahy a vydal rozkazy a hle-ještě ani nestačili dle toho rozkazu zglajchšajtovat “volební výsledky” a už se připravuje výměna za variantu Pyjala, varianta B Babiš? A “Nad Českem visí hrozba teroristického útoku. Policie je v pohotovosti”. Jak vidno, s plněním amerických rozkazů neztrácejí ani minutu. Co dalšího z americké dílny vyleze? Budou kontrolovat totožnosti, budou mapovat jatečné ukradince, kteří raději zahodí doklady, než by si na ukradinu jeli pro nové a tam se po nich slehla zem? Kdo ví, co má Foltýn opravdu za “náplň práce”, zase bude nějaká psyop?

Joe Arp
9. 6. 2024 09:06
Odpovědět  Helena

Taky jsem ráno při hrozbě teror. útoku zpanikařil a vyskočil z okna (naštěstí suterén). Ještě, že nebydlím na Filoz. fakultě. Do toho fotka hrůzou vyhřezlých očí ministra vnitra, prostě “klídek a tabáček” je pryč, Putin prej nikdy nespí.

Joe Arp
9. 6. 2024 09:32
Odpovědět  Joe Arp

Ještě další horor, tentokrát z Kostariky: srnec tam zkopal Pavlíka Novotných na pláži. Kam se ten svět řítí, já na ten Seznam nebudu chodit.

Standa
9. 6. 2024 09:36
Odpovědět  Helena

Nic konkrétního! Koudelkovina! Příprava na hon proruských elementů před válkou. Co kdyby vypustili ,, amerického brouka” na brambořiště, maláriií nakažené moskyty,navrtávali papinovi hrnce v domácnostech, ucpávali hasičům stříkačky, házeli hadry na syrény , aby nebyli slyšet,pomočili uhlí v tepelných elektrárnách …Koudelkových variant strašení je mnoho. Důležitá je atmosféra strachu….jenom nic konkrétního.Putin číhá všude…už jsem se díval pod postel. Našel jsem tam pouze poštáka, oddechl jsem si a uklidnil hysterickou manželku.

Gales
9. 6. 2024 10:06
Odpovědět  Standa

Jestli ten pošťák byl z Ukrajiny tak by to mohlo mít souvislost s Putinem.
Určitě by ti tvrdil že se schovává před odvodní komisí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
9. 6. 2024 10:47
Odpovědět  Gales

No jestli měl koženou brašnu, tak ho měl posadit na mopeda a …….. nó……🤣🤣

Slovan
9. 6. 2024 10:46
Odpovědět  Standa

….a vešel si se do futer? Jestli ju, tak to ještě není tak hrozné. 🤣

eFPe
9. 6. 2024 21:54
Odpovědět  Francin

Francine. Myslím že ne. Ohromné množství lidí se začalo starat jen a jen o sebe. Věci veřejné je vůbec nezajímají, protože tam vidí špínu válku korupci.

Putinovec
9. 6. 2024 10:30
Odpovědět  Peter 008

Potom se vrátí minulá léta , kdy mnoho lidí pevně věřilo tomu , že lidstvo směřuje ke krásné budoucnosti , kterou stojí za to vybudovat .
Byla víra a neurčitá vize .
Dnes jsou v nabídce pohlavní pomatenci , zelenÿ koncentrák , válka , covid . To všechno jsou ideologie pasáků sioanglosasů , které parazitům našlapeme hluboko do chřtánů .

Gales
9. 6. 2024 13:19
Odpovědět  Peter 008

Vono je to všechno nějaké divné.Asi jde o to že vládci Ameriky ví že Amerika jde do kopru a aby toho nezneužili poddané státy a nepřerostli jim ekonomicky přes hlavu tak se vyprovokovala válka proti Rusku,přerušila dodávka surovin do těchto států a,asi,válka skončí až se Amerika trochu vzpamatuje z obratu dějin.V současnosti všechno záleží na Putinovi a Si,jakej tomu udají směr a cíl.

eFPe
9. 6. 2024 21:52
Odpovědět  Peter 008

Kolega skeptik měl různé průpovídky: Například říkal. Co tě nezabije to tě neposílí, ale vrátí se to a zkusí to znova….A to je přesné ohledně Anglosasů a těch klanů které je ovládají.

stan
9. 6. 2024 00:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Bohužel Západní hegemonie ještě zdaleka neskončila.Čekají nás ještě hodně perné dny , měsíce a i roky, protože chcípající USA kolem sebe bude hodně kopat a bude to ještě hodně bolet.Tím, že budou ztrácet svojí hegemonii, tak budou v zuřivém amoku, takže můžeme čekat různé podpásovky….teroristické útoky, které budou svádět jako vše na Rusko, naprosté propagandistické lži a hlavně budou popichovat Evropu k tomu, aby\ zaútočila na Rusko.USA v podstatě jde o to oslabit EU ,jenže oni nechápou , že když Evropa vykrvácí v boji proti Rusku(obráceně je to fakt nesmysl), tak už USA v podstatě nemají žádné spojence s vyjímkou Kanady, Austrálie a Británie. A pak už stačí málo k tomu, aby se USA začali sypat jak golem na hliněných nožkách.

milan
9. 6. 2024 12:25
Odpovědět  stan

tak jak rika Pjakin ze to zalezi na USA jak bude tato premena krvava

Slovan
9. 6. 2024 07:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Jen tak dál Maruško, jdete určitě tím správným směrem. Změna je život. Bebude to podle mého názoru otázka měsíců, ale pár let to ještě asi potrvá. Pokud tedy nedojde k válce. Byla by to rozhodně škoda zničit takovou hezkou zemegulu a lidstvo k jiné planetě, na které by mohlo existovat ještě doletět neumí. Tak, držím vám všem palce a ať se to povede, hlavně mi nějak dejte vědět jak to dopadlo, bo, však víte, to už mě hlava……. 😊 🍀

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaroslavem
9. 6. 2024 07:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Já beru cokoliv,kde výsledkem bude likvidace všeho anglosaského, a likvidace všech jejích lokajů. Osobně se domnívám, že jediný možný způsob, jak udělat pořádek je občanská válka.

Slovan
9. 6. 2024 08:03
Odpovědět  Jaroslavem

Hmm, tak to nás tuna asi moc nezbude. Lokajů muší být hodně. Ty peníze!! 😃😢

Albi
9. 6. 2024 09:34
Odpovědět  Jaroslavem

likvidace všeho anglosaského“?
Myslela jsem, že až na výjimky je tu většina proruská a proputinovská, což neodmyslitelně znamená hlavně myšlením, nejen skandováním jednou “Long live peace”, podruhé “Long live war”.

Gales
9. 6. 2024 10:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Ve volbách je prej první ANO.

Slovan
9. 6. 2024 10:26
Odpovědět  Gales

Já jsm v týdnu říkal že to nedopadne pro obyčejné občany dobře. Na PL je přibližný graf voleb, samozřejmě že to může dopadnout ještě všelijak. Ale SPOLU tam má cca 23%. Divné có, když jako vláda mají podporu 2%. 🤣🤣
Ale có, hlavně že mě ještě chutná a pivo teče. Apak …..Adios mučačos. 😢💀

Ladislav 💤
9. 6. 2024 10:33
Odpovědět  Slovan

To sčítací “osudí” je asi u čučkařů! Proto ty zfalšované výsledky!

Slovan
9. 6. 2024 10:50
Odpovědět  Ladislav 💤

Nemluff mi o tom, já když to viděl tak jsem zvolal na bytnou a říkám ji, tak to jsme včera nemušeli nikam chodit!! Svědomí, pcháááá.

Pavel z Moravy.
9. 6. 2024 14:07
Odpovědět  Ladislav 💤

Láďo, tady to nemusí falšovat. Takoví tady ti lidé jsou. Nemyslící a duševně vyprázdnění. Sleduj je ve svém okolí a uvidíš.

Pavel z Moravy.
9. 6. 2024 10:49
Odpovědět  Slovan

Nediv se, tady v této zemi je opravdu většinově podivný lidský materiál. S tím nemá opravdu nikdo šanci hnout. Právě jsem před chvílí doposlechl video Stanislava Novotného na Vltava.news. Moc dobře vše řekl, kolik je tady ale takových jako on, moudrých a odvážných. Pivo sice teče, ale tato země jde úplně do kopru, navíc s totálně zdebilizovaným většinovým lidem, který již ztratil úplně pud sebezáchovy. Až dojde k úplné a definitivní digitální totalitě a diktatuře, tak jak tady budeš chtít vegetovat? Uvědom si, že většina těch otroků to přijme a nás budou ještě pronásledovat. Jedině jak říká Novotný, každý z nás musí sám za sebe ty prasárny odmítnout. Ale musí počítat také s tím, že tě zničí. Zbabělci se prodají, budou otročit, ale přežijí. Nic více se nedá čekat. Měj se.

Slovan
9. 6. 2024 10:54
Odpovědět  Pavel z Moravy.

Máš pravdu. Pavle chci se tě už delší čas zeptat. Píšeš i jinam než sem? Nemusíš to rozebírat, jo nebo ne. Úplně má pán stejný styl psaní. Díky za odpověď. Taky měj se hezky.

Pavel z Moravy.
9. 6. 2024 11:35
Odpovědět  Slovan

Někdy na AE, ale málo. Čau.

zuzana
9. 6. 2024 10:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Několik mainstreamových studií potvrdilo, že očkování proti COVID způsobuje rakovinu

https://aktax.cz/nekolik-mainstreamovych-studii-potvrdilo-ze-ockovani-proti-covid-zpusobuje-rakovinu/

All
9. 6. 2024 17:09
Odpovědět  zuzana

Kdyby jenom rakovinu,ta vakcinace velmi poničila přirozenou,původní DNA a to je zločin tisíciletí,za dtruhé imunitní systém,za třetí způsobuje turborakovinu a jiné nemoci s náhlým ůmrtím.Lidé se jasně rozdělili na vakcinované opice-blby a ty,co zůstali normální a jdou dál a výše ve vývoji.Vakcinované opice jsou už jen zpozdilci ve vývoji.

Honzas
9. 6. 2024 11:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Do 20 let dojde k ekonomické krizi, arabové přejdou s dolarů na yuan a bude konec petrodolaru. Vnitřně se Spojené státy rozkládají mílovými kroky takž dojde k zenitu hospodářských společenských problémů, pádu usa a samozřejmě velkému propadu dolarů. Budete si s ní moc akorát tak vytřít řiť.

zuzana
9. 6. 2024 12:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Dvě strany jedné mince: Liberalismus a fašismus

https://aktax.cz/dve-strany-jedne-mince-liberalismus-a-fasismus/

Slovák
9. 6. 2024 14:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Globální židovskí miliardári a milionari ( je ich 85% z boháčov), vám ešte nahádžu polien pod nohy na tejto ušľachtilej ceste za lepšou budúcnosťou! A mozno príde jeden skorumpovaný KoZou Gorbačov, a bude zasa po všetkom dobrom pre ľudstvo! Stačí jeden balvan do kolies mlyna, a ten sa rozpadne…Takže treba sa mať na pozore, lebo ľudstvu ozaj hrozí katastrofa, ak to nezvládnete!!! Za socializmu ste uz ovládali viac ako pol sveta, a kde to vsetko skoncilo? Milióny padli zbytočne…RF a Čína, musíte to tentoraz vyhrať!

Pavel z Moravy.
9. 6. 2024 16:57
Odpovědět  Slovák

Co má být to bude. Smete to všechny. Mějte se.

Boomer
9. 6. 2024 14:49
Ohodnotit příspěvek :
     

.. se vám divím, že dřepíte doma u počítačů!
Stabilní squadra plaček. Dovedete si představit, jak je teď krásně na Pustevnách? Ani horko, ani zima, po obloze plují mráčky, semo tamo v dáli mraky, ptáci řvou jak o život, po dobrém obědě, na terase u koliby káva a dámy k tomu zmrzlinu, domácí koláčky.. a vy doma štěkáte, jak sveřepí šakalové vyjete, po socíku se vám stýská. Vězte že nebude.. Havran děl: „Už víckrát ne.“

Život vám protéká mezi prsty a vám nezbyde, než co nevidět začít trénovat skoky do futrálu…
;o)))))))

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
katango
9. 6. 2024 15:12
Odpovědět  Boomer

Ono se to po mrtvici se spastickými svaly a s dvěma zlomenými a jedním naštípnutým bederním obratlem dost blbě chodí.

Boomer
9. 6. 2024 15:20
Odpovědět  katango

.. vy nejste plačka. A nevyjete po socíku! Takže vám příjemný den zpod Radhoště…
Motory už burácí, tak zatím…

Standa
9. 6. 2024 16:05
Odpovědět  Boomer

U pohřebáku, doufám!

katango
9. 6. 2024 17:39
Odpovědět  Standa

Tam až zejtra.

Standa
9. 6. 2024 18:28
Odpovědět  katango

Čim dřív , tím…….

Boomer
9. 6. 2024 19:41
Odpovědět  Standa

.. i kdepak pohřebák, Stando!
Jsem už půl hodiny doma, bez ztráty kytičky, zdráv a vesel, jen bunda olepená hmyzem.
To víš, my kluci z vesnice jsme se odmala sápali na všechno, co mělo motor a kola. Já se už od puberty otloukal na motorce v terénu, moje poslední byla modrožlutá Husička horská(?..), takže přechod na silniční cruiser je pro mě pohodová vyhlídková jízda. Chvíli jsem váhal, jestli bych si nepořídil nějaké učesanější silniční enduro, ale pak jsem to zavrhl, moc by mě svádělo k nepředloženostem, nepřiměřeným věku velebného kmeta.
Kolega si takovou endurokozu pořídil k sedmdesátým narozeninám a do půl roku se na tom vyválel téměř natvrdo, polámal se jako mraveneček.. teď dřepí doma, a když mu zaburácíme pod okny, tak nám “hrozí” holí a manželka je z něho(i z nás..) na infarkt.
Jo, cruiser, to má těžiště nízko, sedí jak přišitý, dobře se ovládá a při stovce čtyřtakt vodou chlazený jen bublá, a do kopce tahá jak mladej valach.
Pohoda, klídek, i bez tabáčku…
;o))))))

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Standa
9. 6. 2024 20:33
Odpovědět  Boomer

Já jezdil na fichtlovi, Jawě, ČZtě. Nyní jezdím- když už – na Ural Ranger, FletGreen.
Do sajdkáry se mi vejdou 3 basy piva a reprosoustava.Má poháněné kolo u sajdky.Nebo třeba nějaká kolegyně. Ural se nepřevrátí ani v nejhorším terénu-je široký, náhradní kolo a je bezva -silný plech.S rudou hvězdou na čumáku sajd. Na výlety s malým vnukem je bezva , třeba k vodě,na zámek, hrad, do lesa.Dost kluků se mi už přizabilo na dvojkolce.
Ovšem , já jsem to nesměroval k motorismu.Ale k tvým trollím urážkám a provokacím zde v diskuzi.

Standa
9. 6. 2024 20:35
Odpovědět  Standa

Koupil jsem za flašku rumu německý tankový kulomet na sajd. , ale s pochopitelných důvodů ho tam nemontuji.

Pravdomluvny
9. 6. 2024 21:55
Odpovědět  Standa

Zatím…..🙂

Boomer
10. 6. 2024 11:06
Odpovědět  Pravdomluvny

..zklidni hormon, určitě je trvale neschopný střelby(znehodnocený dle zákona), myslím teda kulomet MG 34… ;o))))

Boomer
10. 6. 2024 10:59
Odpovědět  Standa

.. no jo, o trollení a urážkách tu píše ten pravý, a k tomu čeština stydno pohledět.
Ural, to je nevyčerpatelná variace na BMW R 71 a 75…
Ranger už je moderna, pár kluků od nás jezdí na německých originálech, ale ty už jsou hodně vzácné, tudíž jen předváděčky a nostalgické. Ale vloni jsem okouknul pěkně vyšmajchlovaný Dněpr, to dělali na Ukrajině. Když se motor přestrojí na kvalitní písty, dá se…

jsladin
9. 6. 2024 17:43
Odpovědět  Boomer

Než tu zůstávat s takovým oslem (Boomrem), to raději skočím do furtálu a zakreju se deklem.

Standa
9. 6. 2024 18:28
Odpovědět  jsladin

On provokuje! Typický troll! Roze.írá diskuzi!

Joe Arp
9. 6. 2024 18:33
Odpovědět  Standa

Žádáme právní rozbor Suchoprdích zážitků z cest.

Joe Arp
9. 6. 2024 17:54
Odpovědět  Boomer

Tož se tam zajdi i vysrat, hned nad tím upevni mosaznou ceduli : Tady sral po Cimrmanovi největší z Čechů baron Suchoprd fon Ovčárské podvemeno a zapíchni do toho barevné paraplíčko. Někteří zde tam budou pořádat poutě jak do Mekky (přesně do mekáče)!

Standa
9. 6. 2024 18:27
Odpovědět  Joe Arp

Typické vyjadřování žáka z inkluzivu. Nedostudovaného! Jsi trapný!

Joe Arp
9. 6. 2024 18:31
Odpovědět  Standa

To už tady bylo rektální sondaři, po návštěvě památníku inovuj, dejvická Sorbono!

Slovan
9. 6. 2024 18:44
Odpovědět  Joe Arp

Pozor na schízu!! Sám Veliký Mokroprd prohlásil že jsou to dvě ozvěny Třetího druhu. NEZAMĚŇOVAT!! 🤣🤣👍

Joe Arp
9. 6. 2024 20:38
Odpovědět  Slovan

Jsem z toho jankovitá, tady má kde jakej šašek několik krytí, budem postupovat vymočovací metodou.

Pravdomluvny
9. 6. 2024 20:25
Odpovědět  Joe Arp

🤣🤣🤣🤣, ještě teď mě z tebe bolí bránice 🤣🤣🤣🤣🤣
Díky 👍

Joe Arp
9. 6. 2024 20:40
Odpovědět  Pravdomluvny

Čauky, není nutno, není nutno, aby bylo přímo veselo, hlavně nesmí býti smutno…..óó)))))

Pravdomluvny
9. 6. 2024 21:56
Odpovědět  Joe Arp

To máš recht,Cecílie 👍🙋

Gales
10. 6. 2024 17:09
Odpovědět  Boomer

Ty jsi tak blbej že ti to i Pekari závidí.A ta je hodně blbá.

All
9. 6. 2024 17:19
Ohodnotit příspěvek :
     

USA vyvraždili půbodní obyvatele.Nyní všemožnými způsoby ničí spolu s anglossasy další a další ůzemí a to dlouhodobě a ještě se porůznu převlékají,infiltrují zločin a vraždy,šíří drogy a totální lži a nevzdělanost,nevzdělanost,nevzdělanost. Tohle vše je už ničí i zevnitř,přidávají se tornáda,,,manitů se vrací”,původní ,,duch místa” je nasraný tak,že to Jankees mají spočítané i doma-utrum,odzvonilo těm parchantům,co nic neumí,než krást,vyjebávat s ostatníma po planetě.Konečně,že jdou do prd…

Standa
9. 6. 2024 18:31
Odpovědět  All

USSA začalo tím, že vyhubilo původní obyvatele. Mám pocit , že EU jde o to samé!

All
9. 6. 2024 17:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevaruje nás jen Zacharová,Putin a Rusko-naší slovanští bratři.Začíná nás tvrdě upozorňovat i naše planeta,obrovské záplavy po světě,sníh a led v tropech,tornáda,tajfuny,vichřice,..a hovoří i Slunce,záblesky třídy M a X jsou velmi časté,rostou a přibývají,planeta se třese,vibruje zrychleně,nepravidelně z nízkých vibrací do vysokých až velmi vysokých. Schumanova frekvence vyjadřující vibrace planety Země byla dlouhodobě na 7,8 hz, od loňska to lítá běžně na 20-50-100 Hz,a dokonce vloni to vylítlo více jak na 150 Hz ! a pokračuje to a nikoho to nezajímá,každý jen,jestli nakoupí dost jídla pro své nenažrané panděro a v hlavě jakoby ,,nasráno”.Co dodat,stane se, co se má stát.Budoucnost patří spravedlivým,tvořivým a láskyplným lidem,co umí. Slovanům a spojencům slovanů. Slované jako jediní uměli žít a spolupracovat s přírodou a skrze ni pak s celkem,Vesmírem,Světlem Tvůrců. I my jsme slované,potomci Rasy Tvůrců,ze světla a s vírou světla. Velká hanba našemu školství a politickým hyenám,co základní znalosti zapírají a zrazují vlastní.

Frank
10. 6. 2024 10:51
Ohodnotit příspěvek :
     

Ostatně soudím, že USA musí být zničeny.

Slovák
10. 6. 2024 13:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Západnému svetu vládne satanská spodina pedofilov, zlodejov, kolonistov a vrahov, a toto je bez debát! Stači sa pozriet na USrael, Israel a UK, Francuzsko a Nemecko, a je to jasnejsie ako hviezdy na nebi, ze tam vládnu sfašizovaní zločinci a masovy vrahovia!!! Zadajte si Declassified( UK), a máte to tam ako na dlani, komu slúži a ako židosionisticke UK!