Základnu speciálních sil Národní gardy Ukrajiny u Kyjeva obsadili Kadyrovci. VIDEO

Základnu speciálních sil Národní gardy Ukrajiny (vojenská jednotka 3018 – 4. operační brigáda) v Gostomlu u Kyjeva obsadily čečenské speciální jednotky. Kadyrovci sejmuli z bran vojenského objektu ukrajinskou vlajku a nainstalovali ruskou trikolóru a také prapor své jednotky.

Na videu níže bojovník řekl, že odrazili několik útoků ukrajinské armády, ale objekt udrželi.

Čečenští bojovníci ukořistili mnoho trofejí, včetně obrněných transportérů a protitankových systémů.

Ukázalo se, že video, na kterém čečenský voják vyvěšuje vlajku na území Ukrajiny, bylo natočeno v objektu Národní gardy Ukrajiny.  Bojovník, který vyvěsil vlajku, oslovuje šéfa Čečenska Ramzana Kadyrova.

„Ramzane Achmatoviči, když jsme sem včera večer přišli, byli jsme třikrát napadeni, ale útok jsme odrazili“.

Šéf Čečenska Ramzan Kadyrov zároveň potvrdil nasazení jednotek na Ukrajině během speciální vojenské operace na denacifikaci a demilitarizaci. Zároveň upozornil na skutečnost, že dobře vybavené čečenské síly zatím na ukrajinském území neutrpěly žádné ztráty.

Obsadit města jako Kyjev nebo Charkov není problém. Úkolem je ale vyhnout se lidským obětem a operaci provést opatrně.

zdůraznil Kadyrov.

Připomínáme, že na konci prosince 2021 Kadyrov svým obvyklým způsobem navrhl jednou provždy vyřešit „ukrajinskou otázku“ a tuto otázku ukončit. Poté varoval ukrajinské úřady, že pokus Kyjeva vyřešit konflikt na Donbasu silou může skončit pro státnost Ukrajiny špatně.

První záběry z operace Čečenců na Ukrajině (VIDEO)

Ramzan Kadyrov zveřejnil na svém kanálu Telegram video, na kterém bojovník instaluje čečenskou vlajku s portrétem Achmata Kadyrova na plot, vedle něj leží shozená ukrajinská vlajka. 

„Chvála Alláhovi, ať žije Rusko!“ komentoval Kadyrov záznam. Místo neuvedl.

Předtím ve svém telegramu napsal:

„Oficiálně prohlašuji, že nejžhavějšími místy na Ukrajině budou procházet právě čečenští bojovníci, kteří slouží na cestě prvního prezidenta Čečenské republiky, hrdiny Ruska Achmata-Khadži Kadyrova. Ukázali mi některá videa, ve kterých je nacionalisté vyzývají. Prohlašuji, že pokud se s námi chcete setkat, rádi se s vámi setkáme“.

https://bit.ly/3slvllc
https://bit.ly/3hnC5J2

4.8 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.8 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
26. 2. 2022 23:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Dost otřesně působí kvalita toho sloupku s přívodem elektřiny a navazující zdi. Zdivo z nevázaných bílých cihel, jestli je v téhle kvalitě zbytek staveb, tak netřeba střelby, stačí pořádně dupat.

oldo
27. 2. 2022 10:07
Odpovědět  scipio

Co to prosím tě meleš,ty zedníku teoretiku,jaké nevázané cihly,to je normální sloupek z bílých cihel na maltu,šichty jsou vázané po třech,u nás je zvykem vázat každou,ale rozdíl v pevnosti je minimální!

Frank
27. 2. 2022 00:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Jsem zvědav, kdy naši demokrati vypnou tento web. A jen tak mimochodem, najednou zmizel covid. Už to nikoho nezajímá. Co na to Kubek s Flegrem?

stefan
27. 2. 2022 00:24
Odpovědět  Frank

Amici z UA zdubkali a Covid s nima. Blat USA ili Blat Covid. Jeden instruktor.

Jaroslav
27. 2. 2022 06:40
Odpovědět  Frank

Od samotného počátku byl covid zřejmým podvodem pro oblbování,lži a nahánění strachu.Lidé s vlastním rozumem to brzo odhalili.Opíchaným to už taky konečně dochází a Kubka s Flegrem budou chtít potrestat.

black
27. 2. 2022 10:04
Ohodnotit příspěvek :
     

je to velice špatný,jak to tady umlčujou. diktaturská pakáž se ukázala,otázka zní co dělat? jinač co jsem slyšel,přímo od Rusa,tak s Kadyrovcema by se prý do styku nechtěl dostat nikdo.

René
27. 2. 2022 10:31
Ohodnotit příspěvek :
     

podle jiných zpráv
je to přesně letiště Gostomel

na videu byl Magomet Tušaiev a

je už ´eliminovaný´
ukrajinským specnatem

https://www.youtube.com/watch?v=9PfPcUH94zc

Pavel
27. 2. 2022 10:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Již jsem to tu psal, tak se omlouvám, ale můj děda mi několikrát vyprávěl o tom, jak pronásledovali kohokoliv za křivé slovo proti rakousko- uherské monarchii i císaři. Práskač a konfident režimu byl na každém kroku a lidé se báli hovořit jeden s druhým. Myslím, že toto přesně Rakušan a jeho parta diktátorů okopírovala z příručky mocnářské říše. A pevně věřím tomu, že na pozadí toho co se děje na Ukrajině již chystají v Bruselu nějakou novelu zákona, která bude použita v případě, že kdokoliv z vězení národů, tedy EU, bude potrestán za kritiku mocnářů tohoto nadnárodního globalistického monstra. NWO jede na plné pecky. Nic si nenalhávejme, diktatura proletariátu dávno skončila a velmi umně byla nahrazena diktaturou globální plutokracie. Zákon nám zavře hubu úplně, hovořit budete moci pouze pokud budete chtít chválit šlechtu z EU.

Pavel
27. 2. 2022 10:44
Odpovědět  Pavel

Chtěl bych ještě dodat, že jsme se narodili jako svobodní lidé a jako svobodní také zemřeme. Samozřejmě, že jakýkoliv diktátor mne může ponížit, může mne dokonce zlikvidovat ve všech smyslech tohoto slova, ale nemůže mi vzít důstojnost. Nezapomeňme na to. Nechme je ať se projeví, již odhodili falešný převlek demokratů, za který se skrývali. Chtějí abychom říkali pouze to, co si přejí oni. Alespoň víme, kdo a co jsou. Mojí vlastí je důstojnost, vládou chlapství a moje země se jmenuje svoboda. Určitě a to pevně věřím je nás tady dostatek, který smýšlí stejně jako já. Přátelé, držme se.