politika

Zahraniční zpravodajská služba Ruské federace: USA posílají na pomoc Ukrajině členy mexických a kolumbijských drogových kartelů

Ruská zahraniční zpravodajská služba informuje, že Spojené státy se ve svých pokusech zvrátit vývoj na ukrajinském bojišti uchylují ke stále zoufalejším metodám a doplňují řady demoralizovaných ukrajinských ozbrojených sil mnohonárodní sebrankou se zálibou v ozbrojeném násilí.

Podle informací, které obdržela ruská zahraniční rozvědka, pro tyto účely začala americká PMC pod vedením amerického protidrogového úřadu a FBI rekrutovat zástupce mexických a kolumbijských drogových kartelů, kteří si odpykávají tresty v amerických věznicích, aby se účastnili ukrajinského konfliktu na straně degradujícího kyjevského režimu.

První várku hrdlořezů je plánováno vyslat do bojové zóny v létě tohoto roku. Gangsterská formace se bude skládat z několika stovek Mexičanů a Kolumbijců. Pokud souhlasí se „služební cestou“, je jim slíbena úplná amnestie v očekávání, že se už nikdy domů nevrátí.

Pokud bude pilotní projekt doplnění řad ozbrojených sil Ukrajiny o latinskoamerické zločince úspěšný, bude program náboru hrdlořezů pokračovat a dokonce se rozšíří o zločince z dalších zemí, ve kterých je složitá kriminální situace.

Avšak ani nábor zahraničních kriminálních živlů do řad ukrajinské armády není bez problémů. Složitá jsou jednání s narkobarony, bez jejichž požehnání by se ani jeden bandita neodvážil spolupracovat s americkými úřady v obavách o život svůj i svých blízkých. Vůdci gangů se snaží prodat své násilníky za co nejvyšší cenu, čímž ohrožují splnění amerického plánu.

Vyhlídky na další příliv zahraničních „vojáků štěstěny“ z řad sériových vrahů, narkomanů a násilníků do dlouhodobě trpících zemí Ruského světa jsou samozřejmě alarmující. Plány Američanů získat tímto způsobem taktickou výhodu na bojišti jsou však odsouzeny k neúspěchu. Administrativa J. Bidena ve skutečnosti přiznává svou bezmoc a znovu demonstruje neschopnost kyjevského režimu, který živí. 

Tisková kancelář zahraniční zpravodajské služby Ruské federace

http://svr.gov.ru/smi/2024/04/ssha-otpravlyayut-narkodilerov-na-pomoshch-vsu.htm

sdílet na

17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Honzas
17. 4. 2024 22:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Aby jsme je náhodou nenašli v kontejneru s banánama pro tesco.

josef
17. 4. 2024 23:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Doufám, že budou mít pro Zelenského zvlášť vybraný dárek.

18. 4. 2024 00:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Další nábor, až dospěláci dojdou, bude v polepšovnách.

Pravdomluvny
18. 4. 2024 06:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Kokaintransku Zelensskyho okradou o fet a hurá domů 🤓

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
18. 4. 2024 08:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Krásně se na Ukrajině svět zbaví veškeré špíny 😀

Pravdomluvny
18. 4. 2024 11:16
Odpovědět  Veny232

Co povídáš,muhamrdy tam nikdo (BOHUŽEL) ve velkém nelikviduje 😥

stan
18. 4. 2024 08:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím co si od toho USA slibují? Ty mexické a kolumbijské smažky budou mít jen omezenou životnost a myslím, že i Ukrajina si tím jen zadělá na problémy.Ale co chtít od zoufalých amíků, zkoušejí holt co se dá a tohle je jen další pitomej nápad.

Róbert
18. 4. 2024 12:31
Odpovědět  stan

Mozno ich cielom nebude ukrajinska fronta, ale dostanu sa k nam.

Gales
18. 4. 2024 10:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Dvě mouchy jednou ranou. Zbaví se darmožroutů a posílí fašisty. My bychom to měli aplikovat též na naše darmožrouty z vlády,parlamentu a senátu.

Noobody
18. 4. 2024 10:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Nějak jsem nepochopil, co tím chtěl autor sdělit.

Že by se snad pozastavoval nad tím, jak zvrácenou morálku ten Zelenskyj či USA administrativa ve spolupráci s PMC mají?

Není Vám to nějaké divné? Vždyť Vágnerovci a PMC jsou stejné polosoukromé ozbrojené formace složené z “najomnikov”. Orchestr i PMC pracují na té samé žoldácké bázi! Vagnerovci s posvěcením věrchušky také sáhli do ruských kriminálů a náborovali všeliké zločince s tím, že kdo bude bojovat za baťku Prigožina/Putina, tak bude amnestován. A kdo padne, tak ještě rodina dostane od RF metál a nějakou apanáž.

Kurňa řekne mi někdo, jaký je v tom rozdíl?!? Je ten ruský hrdlořez lepší/hoší, než koluimbijský či mexický? Ale jo, rozdíl tu možná je. Hrdlořezy z PMC asi pohřbí bez metálu.

18. 4. 2024 12:49
Odpovědět  Noobody

Řekne a není. Ještě že mě máš, trolící šmudlíku.
FBI jedná na oficiální úrovni s narkobarony a málo na tom, de fakto podporuje novodobé otrokářství tím, že s otrokáři kšeftuje a solí jim za otroky na dřevo, kdežto FSB s vory v zákoně nejedná. Už chápeš, při svém zdělání, ten rozdíl?
Kdybys namísto tapetování pokecálistického prostoru rozvláčným plkáním bedlivě sledoval skromné perly mého ducha věděl bys to, páč jsem se o tom zmiňoval už skoro před týdnem.
Ještě nějaký dotaz?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
18. 4. 2024 13:24

Ty ho školíš, to je ale jen odvar z Mokroprda, tak si troufáš. 🤣

Noobody
18. 4. 2024 13:47

To Milan ze Zahrady Čech 18. 4. 2024 12:49
Teď si mne dostal Milane! To byla rána jak sfiňa. Skláním se před Tvou velikostí a argumentačním umem. Tedy ležím ve vlastní krvi po Tvém perfektním argumentačním KO.

No jo, ale už se probírám a tak se Tě nesměle zeptám:

  • Tobě se FSB zpovídá, že tak perfektně víš, co nedělají???
  • Tobě se zdá minimálně pravděpodobné, že by se na 30 let zabasovaný bandita musel pokorně dovolit svého někdejšího šéfa (jedno zda na svobodě či ve cvedlejší cele), zda jej milostivě uvolní z basy do služby v PMC na Ua? Jako to myslíš vážně , jo?!

Né, beze srandy – fakt si dobrej! Na Tebe tady nikdo nemá!! A kdyby náhodou jo, tak ho argumentačně smázneš pár písmenama, že ani nestačí mrknout. Jako mně. A to sem si ani nedělal naděje, že bych na Tebe jako někdy mohl mít. Prostě si jednička!! Proto se také na ty perly ducha Tvého tak těším. Jsi mou nehynoucí inspirací a nedosažitelným idolem. Díky že si! Jinak bych si Tě snad musel vymyslet.

Noobody
18. 4. 2024 14:01
Ohodnotit příspěvek :
     

Tady nabízím ještě něco dlašího, minimálně stejně zajímavého. Ve videu prof. Drulák rozebírá úlohu našich politiků a NATO ve vztahu k RF a válce na Ua:
https://www.youtube.com/watch?v=-qqaSCq8X-g

zuza
18. 4. 2024 18:04
Ohodnotit příspěvek :
     

chudáci civilisti v oblastiach, kam tých kriminálnikov pošlú. Ale myslím, že horšie ako azováci či ajdarovci či iná špina z banderovských bataliónov to nebude.

Miro 2
20. 4. 2024 10:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Proč mocipáni USA, kteří nenávidí Rusy a stále touží po ruské zemi obdařené vzácnými surovinami, nerosty a jiným přírodním bohatstvím, proč tedy otevřeně a čestně nenastoupí v boji proti Rusku sami a nechávají kvůli své hamižnosti umírat ukrajinský národ a potutelně štvou proti Rusku další země? Žeby Američané byli takovými “hrdiny”, až z těch Rusů mají načisto srdce v kalhotách? To jsou hrdinové, co? Leda tak ve slavných amerických filmech!

Pravdomluvny
20. 4. 2024 13:33
Odpovědět  Miro 2

Umírají většinou Banderonacisti a těch škoda není…..a nebyla by škoda ani toho milionu žijících na náklady důchodců a matek samoživitelek v ČR 👎