politika

Zachraňte západní civilizaci

Zachraňte západní civilizaci.

Soros v Davosu přečetl text z kusu papíru a vyzval k porážce Ruska a Putina, aby se zachránila západní civilizace.

Hmm, dříve nám bylo řečeno, že role Ruska je bezvýznamná a dokonce nicotná, ale nyní se ukazuje, že bez vítězství nad Ruskem západní civilizace nepřežije.

https://bit.ly/3wKStvq

sdíletj na

25 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Evžen
25. 5. 2022 01:35

Na tohoto Belzebuba už čeká v pekle krvavá Madla!

Gales
25. 5. 2022 09:51
Odpovědět  Evžen

A těsnej papiňák.

Milan ze Zahrady Čech
25. 5. 2022 02:08

Jakou západní civilizaci?! Ta zanikla před půlstoletím! Akorát nám, kre-ténům, to tehdy nedošlo.

Frank
25. 5. 2022 07:44

Ta odporná židovská scvrklá kreatura ještě žije? Je tady už hodně přesčas.

zuza
25. 5. 2022 10:31
Odpovědět  Frank

takých je viac, ale keď oni sa hnusia aj tej ani s kosou, ešte nerozdýchala starého busha, rockefellera a krvavú madlu, tak si dáva sanitárnu prestávku…

zuza
25. 5. 2022 10:32
Odpovědět  zuza

..pani s kosou..

Pavel
25. 5. 2022 15:47
Odpovědět  zuza

Zuzko, krásně jste to trefila.

All
25. 5. 2022 09:12

CHazarský lump a vrah kydá svůj hnis na sletu banditů v davosu. Chazarský banderosdavos dáví zblitky dožívajících satanistů.

vlastisl
25. 5. 2022 09:26

Jakápak civilizace , vždyť si vystřílejí děti sami a nejradši by byli aby jsme se pobili navzájem pod vedením guru fialy !

Lukas
25. 5. 2022 14:19
Odpovědět  vlastisl

Piráti…Konečná vystupovat .
Ano konečná vystupovat . Piráti jsou jak papírové kapesníčky na jedno pou žití. nepochopili ,že je Fiala využil jako Starosty ke svému zvolení a teď jsou zbyteční a nepotřební. Ale k nepoužití je celá Fialova vláda .Vláda likvidátorů české země naší vlasti české ,kde domov můj . Z naší české země jste udělali jednu velkou Ukrajinu ,přitáhli jste sem další cikány ne slovenské ale …maďarské. – Prašť ,jak uhoď.Ti nikdy pracovat nebudou. Jak říká Fiala jste vítáni ,když chcete pracovat pracujte a když ne nevadí česká země Vás uživí. Uživí Vás český pracující lid, který jste protiústavně podvedli u voleb .

Lukas
25. 5. 2022 14:19
Odpovědět  Lukas

Nesplnitelnými Sliby o lepším životě pro české občany .Jsem už 75 let STÁR a chtěl jsem věnovat potřebným svetry,ale kdepak nechám si je ať nechodím jenom v jednom! Svetry budeme určitě VŠICHNI MOC A MOC potřebovat !.Ta příští zima prý už tady jednou byla :“říkal mi o něco starší kamarád“ ,když našli jeho babičku zmrzlou u studených kamen . Fiala nás zatáhl do obrovského průšvihu .Všem to dojde na podzim ,kdy bez plynu budou stát podniky a budeme klepat kosu .Česko prý už opouští některé německé firmy ,asi taky nebude plyn (Ruský z Reichu) pro vyhřívání obchodních domů.

Lukas
25. 5. 2022 14:21
Odpovědět  Lukas

To všechno teprve přijde .vy všichni kdo jste volili fialový slepenec (Ukrofašistický -PĚTIKOLÁČ) jste se podepsali na likvidaci naší země. je mi z Vás blIjno, ale není mi jedno ,že na to doplatíme my slušní,prostě …normální občané TO mne neskonale Vadí. (Spíš sere !)protože tahle vláda hlupCŮ, asociálů, polrytců, lhářů, nýmandů, neumětelů, lupičů našich daní, kde peníze sypou jen Úkáčkám a na naše lidi totálně kašlou, to je vláda plná zlodějů, kteří opět rozkrádají naše peníze přes různé “barmské” neziskovky (viz. Fiala).

zdena
25. 5. 2022 10:23

Jakápak západní CVILIZACE ? Pod nucenou taktovkou USA se chováme hodně necivilizovaně. Ztrácíme sebeúctu a národní hrdost….. a smysl pro čestnost.

Lukas
25. 5. 2022 19:37
Odpovědět  zdena

A ten tomu velí…

A to podporujeme.jpg
zdena
25. 5. 2022 10:24

Pozdě, dědku, pozdě…..

Pavel
25. 5. 2022 11:09

Dá se o nich vůbec mluvit jako o lidských bytostech. Těchto tvorů je ale na planetě stále strašně moc. Myslím, že v Rusku se právě buduje společnost založená na vlastenectví, klasické rodině, úctě ke kultuře a jazyku vlastního národa. To západní degeni už nemohou pochopit, ti jsou se svým myšlením úplně jinde.

PENNYS
25. 5. 2022 11:29

Zachrante západní civilizaci?????????????? Co to je?????? ČLOVĚČE,VY JSTE ZFETOVANEJ???????????????????????????????????????????????????????
Podívejte se co s náma děla ta z.civilizace!!!! Nestačí vám ta naše ,že z nás dělají třicet let voli a sluhy??????„Lidi netuší, jak jim lžou.“takhle si politik přestavuje nás občanymají nás za blbce….Jenže my už jsem věděli před volbami , jakmile se dostanou ke žlabum tací jací tam dneska jsou
JE CELÁ REPUBLIKA V PR. Delly!!!!
Tak to je ta západní civilizace, sr.. na ně!!!!

skylla
25. 5. 2022 11:44

tohoto starého smrda odstranit po dobrém nebo po zlém

Lubek
25. 5. 2022 13:23

Civilizácia? Západná. ..teda americká. Chodievam často na turistiku do Malej Fatry a to je aj Terchová. A tam je Jánošík. Zbojník. Ale odvolávajú sa na neho kade-tade. Nie len v Terchovej. Zbojník, to je niečo pre nás… Potom mi začali blúdiť myšlienky po americkej kultúre. Civilizácii. Zdecimovaní indiáni v rezerváciách a ich suveníry. Cowboy. No, veď je to pastier kráv. Vzdelanec? Asi ťažko. Nosí pištoľ a strieľa. Bez povolenia, zákona, kto je rýchlejší vyhráva. Černošská hudba v amerike. A kdeže sa tí černosi kultúrne a civilizovane s jazzom nabrali v amerike? Ku-klux-klan, only for white a podobné prejavy civilizácie. Divadlá tam vraj veľmi nemajú, nie ako u nás v každom okresnom mestečku, ale zato filmy! O čom takmer všetky tie filmy až na niekoľko výnimiek sú? Sila, moc, vládnutie, pomsta, skaza, vojny, boje. Alebo pripečení mladí ľudia, ktorí majú retardované problémy. Alebo komédia so zvýraznením vyvalených očí, jazykov, zježených vlasov, grimás. Nuž, kultúra. Rifle a CocaCola? Oblečenie pre robotníkov z lacnej bavlny, nápoj ktorým veľmi smäd nezahasíte, ale záchodovú misu prekvapivo vyčistí za noc.
Nuž, ak je toto kultúra, či civilizácia, nedá sa jej uprieť premyslené šírenie, podpora a manipulácia.
…ale čo je to potom vlastne tá civilizácia a kultúra?

Pavel
25. 5. 2022 15:57
Odpovědět  Lubek

Tuto kulturu se rozhodli do našich slovanských zemí nainstalovat po 2. světové bratři Dullesové. Teď vidíme, jaké ovoce z jejich činnosti vzešlo. Vůbec se netajili tím, že je zapotřebí totálně rozložit celou společnost. Myslím, že se jim to zdařilo.

Gales
25. 5. 2022 18:40

Zachraňte západní civilizaci. Se*u na ni. Ať chcípne.

janle57
25. 5. 2022 19:19

Soros opět nezklamal,jen se divím,že mu u toho nesvítil Bill Gates,se svým
internacionálně proletářským projevem o záchraně Západu určitě oslovil
pana premiéra Fialu a jeho partu a určitě aspiruje na to,aby byla jeho posmrtná
socha vystavená na Václaváku místo sv.Václava,který je již pro naše současné
gauleitery vyčpělá persona,senátor Fischer mu za ten jeho nesmrtelný projev
určitě vypucoval z vděčnosti boty.

Renda
25. 5. 2022 19:37

Pro něho je válka zdrojem náhradního pajšlu.,…

Jana Nov
26. 5. 2022 12:45
Odpovědět  Renda

Taky si již delší dobu myslím, že tyto zrůdy mají voperované orgány mladých zdravých lidí z Východu.

Jura
25. 5. 2022 21:30

Toto monstrum stvořil sám Satan pokud existuje , aby dovedl svět do pekel atomové války , v tom případě Búh neexistuje , jak si někteří méně myslící myslí a doufají ve svoje vykoupení.