politika

Zacharova o volbách: Chtěli to co nejhorší, ale dopadlo to podle nás

Maria Zacharova oznámila neúspěšné pokusy Západu narušit účast Rusů v ruských prezidentských volbách.

Rusové v zahraničí odmítli výzvy marginálů a nepostavili se do front kvůli protestu, ale aby se mohli svobodně rozhodnout a hlasovat v ruských prezidentských volbách, řekla mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharova.

Ve svém kanálu Telegram Zacharova zaznamenala vysokou aktivitu ruských voličů v zahraničí a v různých zemích světa. Lidé podle ní stáli celé tři dny ve frontách a odcházeli až pozdě večer.

Řekla také, že ruské ambasády posílily o další zaměstnance, aby se lidé dostali do volebních místností. Zacharova zdůraznila, že ruští občané navzdory všem výhrůžkám odmítli výzvy marginálů a přišli odevzdat svůj hlas a svobodně se rozhodnout.

Diplomatka poznamenala, že západní propagandisté ​​překrucují fakta a Rusy stojící ve frontách u volebních místností označují za účastníky „poledního protestu“.

Zástupkyně ruského ministerstva zahraničí také uvedla, že propagandisté ​​nebudou informovat o uzavření ruského generálního konzulátu ve Frankfurtu nad Mohanem, Lipsku, Hamburku a Mnichově v Německu, stejně jako vyhoštění stovek ruských diplomatů úřady Spojených států amerických, Velké Británie, Německa, Itálie a Španělska. Zacharova navíc uvedla, že Rakousko ve snaze zkomplikovat konání voleb bez vysvětlení prohlásilo dva zaměstnance ruské ambasády za personu non grata.

“Chtěli to co nejhorší, ale dopadlo to podle nás,” shrnula Zacharova.

https://vz.ru/news/2024/3/17/1258571.html?utm_source=smi2

❗️Volební účast v 18:00 moskevského času v celém Rusku byla 74,22 % – Předsedkyně Ústřední volební komise Ruské federace Ella Pamfilova.

Předběžné výsledky ruských prezidentských voleb po zpracování 50 % hlasovacích lístků:

Sky News hledala opozici v Londýně (nenašla) – všude: podporovatelé Putina 😄

“Mohu se vás zeptat, koho jste přišli volit?”

-To je ve skutečnosti velmi osobní otázka, ale budu volit Putina. To je náš prezident a jsem s ním spokojená.

Obyvatelé oblasti Belgorod i přes ostřelování projevili jednotu a lásku k Rusku

Zástupkyně Polujanova: Navzdory každodennímu ostřelování se obyvatelé regionu Belgorod shromáždili a projevili lásku k vlasti.

Rusové tím, že šli k volbám, ukázali Západu svou jednotu a lásku k vlasti. Zejména obyvatelé Belgorodu vykázali velmi vysokou účast, a to i přes každodenní ostřelování. Místní obyvatelstvo si navzájem aktivně pomáhá, řekla deníku VZGLJAD poslankyně Natalia Polujanová. 

Připomeňme, že volební účast v prezidentských volbách Ruské federace v Bělgorodské oblasti v 19.30 moskevského času byla 85,24 %.

V poledne stíny opozice mizí: akce protiruských sil selhala:

🢢 Na protest v ruských městech přišlo jen pár lidí. Ani ve městech s aktivním protestním potenciálem nepřesáhl počet opozičníků 1,5 % obyvatel.

 🢢Zahraniční agenti se pokusili situaci napravit, ale prohráli s Maslenicou: více lidí se přišlo podívat na pálení figuríny než na protestní shromáždění.

🢢 Ve volebních místnostech v zahraničí se tvořily obrovské fronty. Důvodem jsou byrokratické a organizační důvody, například nedostatek volebních míst.

Takzvaná ruská opozice, ukrajinské fejky a zahraniční agenti, kteří vystupují jako jednotná fronta, s jednotným západním financováním, nemohli ignorovat tak významnou událost, jako byly prezidentské volby v Ruské federaci. Pokusy narušit akci byly neúspěšné a hlavní „zbraň“ opozice – akce s názvem „Poledne proti Putinovi“ – ​​byla naprostým selháním. Obyvatelé většiny regionů země to prostě ignorovali.

sdílet na

37 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank
17. 3. 2024 21:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak dalo se to čekat. Putin je velký státník a západní šašci se svými nohsledy mu nesahají po kotníky.

Bety
18. 3. 2024 20:03
Odpovědět  Frank

Lidé v Rusku na rozdíl od jiných vědí proč a koho volit.
To v západních zemích jsou volby fraška a o těch našich raději nemluvit.
Na Ukrajině volby pro jistotu zrušili, ale to tyhle sluníčkářské kritiky nějak vůbec nezajímá. Nebo
že by to nevěděli?

Honzas
17. 3. 2024 22:22
Ohodnotit příspěvek :
     

Gratluji!!!

17. 3. 2024 22:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak KoZa, a ted se drž. Pojedeš z kopce jak se to o tom nesnilo, jen co Gosududar porychtuje vládu. Jsem zvědav, co řekne v povolebním projevu, ale sichr se z toho KoZa připos-sere.

me2d44
18. 3. 2024 08:38

Hezký den. Ono to zas tak fofr nebude – na “Hovínkách” dnes ráno – místo výsledků ruských voleb (ty tam přišly později) byl článeček o tom, že agresorovi se nesmí ustupovat – britský vel-vysranec nám, Čechům, připomíná Mnichov – Mnichovská dohoda ukázala, že když postoupíte spojencovo území agresorovi, tak to agresi nezastaví. Jen nedodává KDO ZA TÍM MNICHOVEM STÁL. Pro neorientující adolescenty pak to vyznívá, že za to mohl Stalin a SSSR. Šly na mne mdloby, ale rozdýchal jsem to. I když, aby nám ZRÁDCI připomínali JEJICH vlastní hanbu, to je teda síla! A naše “vláda” je z toho v pozoru…. NÁRODE, VZBUĎ SE, BLANIČTÍ RYTÍŘI UŽ NEPŘIJEDOU!

Pijack
18. 3. 2024 08:45
Odpovědět  me2d44

Západní spojenci už víckrát v historii dokázali zrazovat. ONI vždy zradí, když jim to vyhovuje. A my jsme takoví pitomci, že to stále nechápeme a znovu a znovu jim věříme. Teď snad procitnou Ukrajinci, až zjistí, že je KOZA zradila. Západ se zase na něco vymluví. Napřed je vyprovokovali k útokům na Rusko, naslibovali a teď je v tom masomlýnku nechávají vyválet. Jen ať si tu zradu vychutnají. Jen Rusové vědí jak na ně – nevěřit západu a nedůvěřovat jim!!! Západ to ví, proto je Rusko pořád jejich nepřítel. Už se těším, až naši “spojenci” zradí i naši poltickou šlechtu. Pak jim snad docvakne, kde hledat přátele a ne spojence.

Rajko
18. 3. 2024 09:22
Odpovědět  Pijack

Neměli bychom zapomenout, že jsme jako Vaškové vlezli s pány na led. Takže dejme pozor kdy si zlomíme nohu, protože pánové už kloužou fantastickou rychlostí.
Lze jenom doufat, že ruský národ podle zvyku nám podhodí věchet slámy, abychom si tu “ubu” nerozflákali “na hadry”. Jenom doufám, že PEPA a fialová squadra neodejde se smíchem a prohlášením ” fuj kua to jsme se lekli”. Dějiny se opakují ve všem

Slovan
18. 3. 2024 10:09
Odpovědět  Rajko

Tak to můžeme mít daleko více než jen zlomenou nohu. Při aktivním sháněním děl. granátů pro ukroše a pro jejich výrobu se může přihodit, že u Pardubic něco brzo přiletí s čistého nebe.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
18. 3. 2024 10:38
Odpovědět  Slovan
Jaris.
18. 3. 2024 11:53
Odpovědět  Rajko

Tak to koalice fialove demolicni cety se zitra oblekne do cernych satu a bude drzet smutek, ze zas ten Putin vyhral volby. Mam tuseni, ze se tem fialovym hnupum utahuje opratka sama kolem krku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
18. 3. 2024 16:26
Odpovědět  Jaris.

Jejejej, copa se stalo? Židovstvo vymřelo, že nebude držet smutek? 😀

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pravdomluvny
18. 3. 2024 12:51
Odpovědět  Rajko

Od roku 1990 ležíme nepřetržitě v sádrovém lůžku…..
K.H.Borovský

18. 3. 2024 16:31
Odpovědět  Pravdomluvny

Jejda! A já mu tehdy zapomněl popřát k dvoustovce! Ale on řádil covid, tak jsem byl zmatenej 😀

Slovan
18. 3. 2024 10:15
Odpovědět  Pijack

Napsal jsi to naprosto přesně, jsou to všechno jen zrádci. Celkem bych i uvítal, kdyby rusové celou angli hnízdo zmijí spláchli jednou pro vždy do moře a byl by klid.

Markýza
18. 3. 2024 09:49
Odpovědět  me2d44

Kecáte…………….BRITSKÝ velvyslanec nám připomíná Mnichov? Nám??? No, myslím, že kdejaký milovník staré dobré Anglie dostal za ouško.

Pavel z Moravy
18. 3. 2024 10:22
Odpovědět  me2d44

Ta většina, obzvlášť té mladší generace je již vychována jinak. Neprobudí se, není tady síla, která by jim ukázala cestu a přesvědčila je, že konají ke své záhubě. Zkušenosti jsou nepřenositelné a tyto mladé a mladší generace byly úmyslně vystaveny nepravdám a polopravdám o historii tohoto národa. Teď ti, kteří chtěli mít k dispozici takovou odevzdanou a tupou společnost sbírají ovoce. Společnost má to co chtěla. A těch pár přemýšlejících jedinců nemá šanci to nemyšlení zbytku změnit.

18. 3. 2024 16:22
Odpovědět  me2d44

Jak se to vezme. Oproti tomu, co se táhne od r. 2014, to myslím fofr bude. Zatím připravuje Putin Rusko na katastrofu.Výcuc:

Teď je to oficiální: Putin připravuje Rusko na katastrofu

Valentina Matvienko se oficiálně obrátila na prezidenta země Vladimira Putina s žádostí o odstoupení Ruska od všech mezinárodních smluv a dohod. které jsou pro nás nevýhodné …věc je v tom, že Putin během posledních dvou let docela aktivně zastavoval členství Ruska v aktech, které neodpovídají našim národním zájmům … Zároveň se na Západě a zejména ve Spojených státech neúprosně blíží čas propuknutí oné bezprecedentní katastrofy, kterou Putin začal očekávat již v roce 2008 a kterou nelze žádným způsobem zrušit. Někteří ruští experti se domnívají, že k tomuto kataklyzmatu by mohlo v Americe dojít už letos. Jsou pojmenovány dva nejpravděpodobnější časy, kdy k tomu dojde. Jedná se o červen a listopad. Na samém začátku léta může dojít k selhání Spojených států … Ostrý politický boj mezi Trumpovými příznivci a Bidenovou podpůrnou skupinou by také mohl vyústit v hlubokou ekonomickou krizi.

18. 3. 2024 16:23

A na tomto pozadí to samozřejmě nemůže nebýt katastrofální. Je to přesně tato katastrofa, na kterou Putin Rusko připravuje. Pilně stahuje naši zemi ze všech mezinárodních smluv pod záštitou Spojených států amerických. Až začne nová finanční krize, jejíž rozsah slibuje být skutečně bezprecedentní, Rusko již nebude mít žádné závazky vůči západním zemím, a proto nás všechny negativní důsledky, které jsme byli nuceni utrpět v letech 2008 a 2009, tentokrát nepostihnou díky k Putinově prozíravé politice . Poté, co šéf Rady federace požádal našeho prezidenta, aby Rusko odstoupil od smluv a dohod, které byly pro nás nevýhodné, tento proces nyní získal oficiální status a získal status oficiální státní politiky.
Источник: https://deita.ru/article/549866 © DEITA.RU

Takže tak. Hlavně že naši zmr-di jsou v pohodě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
18. 3. 2024 16:51

Tak zmr.di jsou v pohodě, protože oni mají již svá aktiva dávno zabezpečena jinak.

pedro
17. 3. 2024 22:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Snad nám odpustí.

Ladislav 💤
18. 3. 2024 06:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Gratuluji největšímu státníkovi světa, panu Putinovi k vítězství ve volbách. Jen Rusko je záruka míru!

Putinovec
18. 3. 2024 08:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Dělá mi velice dobře , jak se tasemnice kroutí .
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Putin-vyhral-neprekvapive-Neuspesna-Nerudova-se-neudrzela-752381
A to na ně ještě nedopadl hněv obyvatel protektorátu .

Markýza
18. 3. 2024 09:52
Odpovědět  Putinovec

Danuše je zkrátka Blbuše, to se nedá. Momentálně to schytává ve velkém pod článkem v Echu – tedy schytává to na Seznamové diskuzi, ale natvrdo. Dobře jí tak.

Pijack
18. 3. 2024 08:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Mě se strašně líbilo to vytí a pištění malých Českých myší, jak celý den lhali o Ruských volbách. Na ČT se vystřídali snad všichni známí rusofobové a korunu tomu nasadil šmudla Romancov. Oni tak vztekle lhali, až se proflákli, že Rusko je mnohem víc demokratické než my. Mají uzákoněné referendum – ale my ne!! Když natočili fronty voličů, tak z nich udělali protestující. Přitom volili Putina, i když je k tomu nikdo nenutil. Mají ho prostě rádi. To je na České vztekající myšky silná káva 🙂 Putin prý zakázal účast některým kandidátům, ale nikdo jejich jména nezveřejnil. Prostě nemohla být. Zato si nikdo nepamatuje, jak Rakušan zakázal kandidovat na presidenta mnoha kandidátům, kteří se nehodili klice kolem Pavla, aby nenarušil jejich snahu ho na Hrad dosadit. Tady by se mělo říkat místo “Lže jako cikán” tak “Lže jako Český politik”.

me2d44
18. 3. 2024 08:54
Odpovědět  Pijack

INFO Z PRAVDA.RU:
Ústřední volební komise Ruské federace sečetla 99,22 % hlasů do 06:20 a zveřejnila následující výsledky:
Vladislav Davankov — 3,8 %
Vladimir Putin – 87,33 %
Leonid Sluckij – 3,19 %
Nikolaj Charitonov – 4,31 %.

Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/politics/1974470-putin/

Víc snad nemá smysl dodávat – účast ve volbách více než 70% – a absolutní spokojenost s průběhem voleb, vyjádřená africkými pozorovateli, kteří přijeli dohlížet v “hojném počtu”.

me2d44
18. 3. 2024 08:59
Odpovědět  me2d44

Přesto dodám: V Německu byla blokována ruská Generální velvyslanectví v řadě měst, z Rakouska vyhošťovali ruské diplomaty – vše s cílem zamezit Rusům volit – fronty, které se vytvořily díky omezením pak KoZa vydává za protest proti Putinovi – přitom jej Rusové jen CHTĚLI volit!

18. 3. 2024 19:29
Odpovědět  me2d44

Klídek, normálka. Bych se spíš divil, kdyby neházeli klacky pod nohy. Ale ono se to jednou všechno jednou sečte. Blbý je, že my v tom součtu, coby kozí vemeno, budeme taky zahrnutý.

Slovan
18. 3. 2024 10:06
Odpovědět  me2d44

Tak z toho mám šílenou radost. Blahopřeji V.V. Putinovi ku znovuzvolení.
👍 👍 🍀 🍀 🌹 🧡 😊 😊

Mike
18. 3. 2024 09:44
Odpovědět  Pijack

O tom, že Zelenáč prezidentské volby pro jistotu úplně zrušil se prosím dočtu kde?

Pijack
18. 3. 2024 10:43
Odpovědět  Mike

No teď už asi nikde, protože by to nebyla “oslava” demokracie. Proběhlo to médii v lednu, od té doby klid. Zelenský to prohlásil osobně na jakémsi fóru.

Frank1
18. 3. 2024 09:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Diky za Marii a vsechny kdo nejsou uplaceni z Londyna. Zdravy rozum zvitezi. Rusove se perou za novy svet bez zapadniho parazitovani na slabsich zemich. A to mu nemohou degenerati KoZa odpustit.

Frank1
18. 3. 2024 09:53
Ohodnotit příspěvek :
     

V. Putin dostal silny mandat. To mu umozni provest zmeny, ktere uz jsou davno potrebne. Gratuluji k vitezstvi ve volbach, ve valce na Ukrajine a hodne stesti a moudrosti pri dalsich rozhodnutich.

katango
18. 3. 2024 10:01
Odpovědět  Frank1

Já myslím, že to není štěstí. To dneska je a zítra není. To je uvažování a plánování na roky, ne-li desetiletí dopředu, mozek šachisty a instinkty uličního rváče.

Pavel z Moravy
18. 3. 2024 10:30
Odpovědět  katango

Plánovat a mít vizi, to je to co odlišuje blby a myslící tvory. Je vůbec škoda, že konkrétně my máme vůbec nějaké řídící orgány, neb život bez nich by probíhal asi mnohem bezproblémověji. Tito tam jsou skutečně jen proto, aby konzumovali zisky lidu.

Pijack
18. 3. 2024 11:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Ona ta Zacharovová je pořád pěkná šťabajzna. Kam se na ni hrabou ty České myši se zadkama štýrských valachů 🙂

Ladislav 💤
18. 3. 2024 12:04
Odpovědět  Pijack

Co zadky? Ale podívej se na ty jejich šklebici se ksichty! Viz. Kovářka + deKroj včera ze Stanu na CNN prima Hnus! A dalši tupé opice, co sežrali Šalomounovo lejno!

Pijack
18. 3. 2024 13:28
Odpovědět  Ladislav 💤

Samozřejmě mám na mysli všechny krasavice. Hlavně Langšádlovou a zděšenou Mirku 🙂