politika

Za konvojem svobody v Kanadě stojí Rusko. Protiruská hysterie na Západě postupně přechází ve schizofrenii

CBC naznačuje, že za konvojem svobody kanadských truckerů stojí Rusko.

V CBC naznačili, že Rusko hraje hanebnou roli v Truckers Freedom Convoy.

Moderátorka CBC Nil Koksal toto tvrzení uvedla v pátek, když hovořila s ministrem veřejné bezpečnosti Marcem Mendicinem. Nazvala Rusko „podlým“ strůjcem „konvoje svobody“ demonstrantů truckerů jako pomstu za podporu Ukrajiny.

„Vzhledem k tomu, že Kanada podporuje Ukrajinu v této současné krizi s Ruskem, nevím, jestli je přitažené za vlasy se ptát, ale existují obavy, že by ruští aktéři mohli i nadále přiživovat situaci, jak tento protest roste, ale možná i podněcují situaci od samého začátku.“ řekla Koksal.

V reakci na to Mendicino toto podezření nepotvrdil, ale ani ho nevyvrátil a omezil se na obecný popis reakce na protest kamioňáků.

Mendicino zejména řekl, že vláda „vidí lidi, kteří přirovnávají očkovací průkazy k příchodu nové éry, jako je nacistické Německo“.

“Vidíme vlajky Konfederace a vidíme, upřímně řečeno, některé organizátory, kteří chtějí svrhnout vládu násilím,” dodal Mendicino.

https://bit.ly/3rd8xmZ

Protiruská hysterie na Západě postupně přechází ve schizofrenii.

Začněme tím, že v neklidem zmítané Kanadě Rusko zorganizovalo i „Freedom Convoy“ truckerů, konvoj, který se táhl desítky kilometrů.

Více než 50 000 kamionů, milion a půl Kanaďanů podporujících protest, desítky tisíc demonstrantů před vládní budovou v Ottawě, premiér Justin Trudeau, který v panice utekl i se svou rodinou – za tím vším je Rusko, bije na poplach kanadský státní televizní kanál CBC.

Energetická krize a masivní odstávky průmyslových podniků v Evropě a dokonce i hrozící potravinová krize v důsledku zastavení výroby hnojiv také neustoupily do pozadí. Bystrým novinářům The Times se podařilo preventivně obvinit Rusko z nástupu světového hladomoru. Je to logické, jelikož odmítá darovat plyn na výrobu hnojiv zdarma, pak za to může.

To vše ale ustupuje do pozadí před dalšími zprávami z Velké Británie. 

Militarismus Vladimira Putina může odradit mimozemšťany od návštěvy Země, říká Nick Pope, bývalý výzkumník UFO na britském ministerstvu obrany, v rozhovoru pro britský deník Daily Star.

Intenzita rusofobie ve světě již dávno překročila tenkou hranici, která dělí od ztráty rozumu. 

Už se začaly objevovat i vtipy, které si ze všeho toho šílenství dělají legraci, například:

„Lidstvo se mohlo objevit mnohem dříve, nebýt Putina, který chodil po pobřeží a vyhazoval jednobuněčné organismy zpět do oceánu.“

Ale jak vidíme, i podobné anekdoty v zanícené představivosti „západních partnerů“ se stávají skutečností. Rusko pořádá volby v USA a vyhrává je bez ohledu na výsledek, protože Trump i Biden jsou agenti Kremlu. Rusko provádí invazi do Afriky a už, už je skoro na Ukrajině. Nyní i chudáci vystrašení mimozemšťané stále krouží na oběžné dráze a čekají na správný okamžik, aby se seznámili.

Předvídatelným důsledkem celé této hysterie bude masivní posttraumatická stresová porucha, která postihne miliony lidí. Je nejvyšší čas, aby se „západní partneři“ přestali starat o smyšlené obavy z Ruska, ale o skutečné duševní zdraví svých občanů. A to není vtip.

https://matveychev-oleg.livejo…

sdílet na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
krtek
30. 1. 2022 22:18
Ohodnotit příspěvek :
     

To je paranoidní. Měli by si přečíst: https://odysee.com/@ProudN%C3%A1rodn%C3%ADHrdosti:4/RETRO-(2017-05-15)-Prednaska-profesora-Mausfelda:a. Oni to odvědomě ví, bojí se, že se lidé probouzí.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
31. 1. 2022 09:49
Odpovědět  krtek

Oni se opravdu bojí, že se lidé probouzí, ale myslím si, že jsou skutečně schizofrenici a je zapotřebí jim poskytnout bezplatnou léčbu, dotovanou z ušetřených finančních prostředků svých spoluobčanů, kteří nepodstoupili léčbu covidu pomocí vstřiku sajrajtů do svých těl. Nakonec budou muset připustit, že se setkali s anděli, kteří jim zachránili duševní zdraví. A pokud to popřou, tak ani léčba zadara jim nebyla ku prospěchu. Potom se tedy opravdu budou muset obrátit o pomoc na vesmírné bratry, kteří co nevidět přiletí spasit naši západní vygumovanou planetu.