politika

Waldemar Herdt: Současná německá mládež je připravena „políbit černochům boty“

Zástupce Spolkového sněmu ze strany Alternativa pro Německo Waldemar Herdt vyzval všechny konzervativně-vlastenecké síly světa, aby spojily své úsilí proti „globálnímu finančně-informačnímu monstru“, které „převzalo moc ve Spojených státech a rozšířilo svůj vliv po celém světě.”

“Velkou chybou normálních lidí je to, že se považují za rozumnou většinu, ale nesnaží se spojit, aby hájili své zájmy. Nastal okamžik, kdy vlastenecko-konzervativní síly, pokud se nespojí na úrovni médií, školství, politiky, obchodu, pak multi-globální stroj, který byl vytvořen za 30-40 let, toto hnutí vymaže. 
Pak se ocitneme v jakémsi levicovém ráji, jak si to představují:
bez vlastenectví, bez národností, bez pohlaví – žít s kýmkoli chcete a jak chcete,“

řekl Waldemar Gerdt ve vysílání mediálního centra Patriot na téma „První kroky Joe Bidena jako prezidenta Spojených států. Jak chránit Rusko a svět před chapadly americké demokracie? “

Podle německého politika globální systém nadnárodních korporací záměrně a promyšleně rozvíjí programy zaměřené na ničení tradičních států, národních kultur a způsobů života.

“Život tradičního Němce v Německu je od počátku zpochybňován. Ve škole a všude se to interpretuje tak, že bílý Němec je dědicem těch, kteří rozpoutali Druhou světovou válku a pálili Židy, takže by měl mlčet a přijímat všechny uprchlíky, rozdávat své peníze po celém světě. Mimochodem, také se sem pokusili přesunout BLM. 
A viděl jsem mezi německou mládeží, že někteří byli také připraveni políbit boty všech černochů. 
Ale díky bohu nemáme jich tolik,“ řekl Waldemar Herdt.

Lidé, kteří chtějí žít ve svém státě podle svých vlastních zákonů a tradic, musí aktivněji bránit své postavení. 

“Mnoho lidí, kteří mluví otevřeně, prošlo cenzurou. Jejich aktivity jsou omezeny na Facebooku a jejich účty jsou smazány. Proto jsme našli alternativu k americkým sociálním sítím. Je to švýcarská společnost “Swisstal”, nepodléhá evropským ani americkým zákonům. Jejím využitím vybudujeme vlastenecké konzervativní hnutí
v Evropě,“ uvedl Waldemar Herdt.

https://bit.ly/3a4niyZ

sdíletj na