politika

Vyvrhelové všech zemí, spojte se

Během posledních několika desetiletí Spojené státy velmi přilnuly k možnosti izolovat různé země od globálního finančního systému. Znovu a znovu opakovaly tento trik, ale udělaly osudovou chybu, když prospaly okamžik, kdy darebácké země získaly kritické množství síly a sud americké velikosti praskl a rozlily se zbytky hegemonie.  Americká velikost se chýlí ke konci a zlotřilé mocnosti zvedají hlavy a nejenže otevřeně dávají vědět o sobě a svých zájmech, ale také nacházejí způsoby, jak je bránit. A dnes se vytváří nový obraz globální budoucnosti. Jak Spojené státy ztrácejí globální vliv a jak to „ohrožuje“ svět?

Jak vznikly „darebácké země“?

Jak jste možná uhodli, bez Washingtonu se to neobešlo. Termín „darebácký stát – země vyvrhel“ poprvé použil v Bruselu v roce 1994 americký prezident Bill Clinton ve vztahu k Íránu a Libyi. Ano, po skončení studené války se SSSR začaly Spojené státy stále častěji zdůrazňovat myšlenku existence takových zemí.

Jak je dnes zřejmé, dělaly to proto, aby uměle vytvořily hrozbu, ospravedlnily udržování obrovských ozbrojených sil vybavených nejmodernější technologií a samozřejmě svou geopolitickou strategii. Prosazování tohoto termínu Bílým domem sloužilo a stále slouží k tlaku na mezinárodní společenství a vnucování geopolitických zájmů.

Navíc Washington sám určil, kdo je „darebácká země“ bez souhlasu a koordinace s OSN, přičemž tyto země srovnával s osou zla.

„Státy jako tyto a jejich terorističtí spojenci tvoří osu zla, která se vyzbrojuje, aby ohrozila mír v celém světě,“ řekl George W. Bush o Iráku, Íránu a Severní Koreji ve svém projevu ke Kongresu z 29. ledna 2002.

Washington dokonce definoval kritéria, podle kterých jsou státy klasifikovány jako „darebácké státy“:

1) tvrdě zacházejí se svými vlastními lidi a plýtvají národními zdroji pro osobní prospěch vládců;

2) neprojevují žádný respekt k mezinárodnímu právu, ohrožují své sousedy a porušují mezinárodní smlouvy, jichž jsou smluvními stranami;

3) mají v úmyslu získat zbraně hromadného ničení spolu s dalšími pokročilými vojenskými technologiemi pro použití jako hrozby nebo útoky k dosažení agresivních plánů svých režimů;

4) sponzorují terorismus;

5) odmítají základní lidské hodnoty a nenávidí Spojené státy a vše, za čím stojí.

Je snadné si všimnout toho, že samotné Spojené státy splňují téměř všechna kritéria. To už ale není zajímavé.

Mezi země-vyvrhele proto patří Kuba, Venezuela, Írán, Severní Korea, Sýrie, Libye a do jisté míry i většina Afriky. Cesta, kterou demonstruje Rusko, postupně přitahuje Čínu, což je v zásadě hrozná věc.

Jenže tento rozjetý vlak Západ už nemůže zastavit a v zásadě to nemá kdo udělat – politická elita degradovala, instituce z think-tanků se změnily v generátory bezmyšlenkovitých nápadů.

USA ztrácejí vliv

Ale vše k tomu směřovalo. Stažení „nejmocnějších ozbrojených sil v dějinách lidstva“ z Afghánistánu, protiruské sankce, kterými trpí především všechny evropské země, i samotné Spojené státy, stejně jako zločinné vyhození do povětří Nord Streamu – to vše zpochybnilo spolupráci s Bílým domem.

Washington však poté, co ztratil „tvář“ v očích svých spojenců, ztrácí i schopnost ovlivňovat globální ekonomiku.  Takže americký dolar už není tak atraktivní. A nejde jen o dedolarizaci globální ekonomiky, ale také o státní dluh Bílého domu, který roste neuvěřitelným tempem. Za necelý měsíc vzrostl o půl bilionu dolarů a přiblížil se 33,5 bilionu dolarů.

„Pro světovou ekonomiku je kolaps amerického dluhového trhu, který již rychle probíhá, velmi alarmujícím znamením.  To by mohlo vést ke stažení finančních prostředků z dolarů do alternativních měn a úplnému kolapsu americké ekonomiky,“ vysvětlil Denis Perepelica docent z katedry globálních finančních trhů a finančních technologií na Ruské ekonomické univerzitě G. V. Plechanova.

Kromě ekonomických problémů se Spojené státy také propadly do politické krize, která nad americkým systémem dvou stran visí jako Damoklův meč. A stav chaosu, který vládne v americké Sněmovně reprezentantů, vysílá jasný signál všem – Washington už není tím, čím býval.

Bod přitažlivosti

A Moskva, kterou si Bílý dům přál přidat na seznam izolovaných států, se pro darebácké země stává bodem přitažlivosti a mozkovým centrem.

„Rusko se stalo středem přitažlivosti pro všechny, kdo je připraven vzdorovat parazitismu Západu, protože nabízíme alternativní cestu. Jsme otevřeni spolupráci se všemi konstruktivně smýšlejícími zeměmi, sociálními a politickými silami, které chtějí jít společně na cestě rozvoje a položit základy nového, skutečně demokratického multipolárního světového řádu,“ uvedl tajemník Bezpečnostní rady Ruské federace Nikolaj Patrušev.

Ukazuje se, že politická elita Nového světa, která do značné míry zapomněla na poučení z historie, se rozhodla znovu se pokusit vypořádat se svým dávným protivníkem. Jak se ale ukázalo, s velmi smutným výsledkem.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://1url.cz/YusKw

sdíletj na

64 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Standa
18. 11. 2023 08:04

Putin vítězí. Klídek, rozvaha…no, nejen Putin… ,USSA a jejich arogantní dominace s tiskem milionů zelených papírků denně bez krytí ,mají všichni plné zuby.USSA se to snaží převážit válečnou silou. Svaly na rozdíl před rozumem Cit: .,,Rozumější ustoupí” ..proto blbost vládne světem! Nesmíme ustupovat Rakušanům, Jurečkům,Adamové, různým Fialám.
V judu( džudu, pro blba Honza 66) je důležitý klid a rozvaha. To Putin má.Světová rovnováhá se mění.
Pomalu , ale přece.

Putinovec
18. 11. 2023 08:55
Odpovědět  Standa

Nevítězí Putin , svých přirozených práv být Člověkem , se domáhá stále více lidí .
Takže stále zřetelněji se dostává přirozená potřeba všech těch , kteří netvoří “člověku” se zdánlivě podobající bytosti , žít ve světě , kde bude přirozené vychovávat děti k lásce a spravedlnosti a kde “kanibalové” požírající ostatní lidi zaživa , svým morálně zrůdným počínáním , budou tvořit statisticky zanedbatelnou chybu , kterou se zbytek společnosti Lidí , bude ze všech sil snažit nekompromisně odbourat .
Neberte Putina jako cara , jinak Putina Člověka , vystřídá Putin Car – diktátor . Putin pro je lidi vzorem Mravnosti a Lidství a přesně tak to má být . Je majákem , který svým světlem lidem ukazuje cestu , jak se stát Pravověrnou Lidskou Bytostí . A to v setrvalém režimu .

Slovan
18. 11. 2023 09:23
Odpovědět  Putinovec

No já tedy nevím, ale po shlédnutí několika videí ze včerejších hádek z Prahy, ale i v mém okolí je to v bledě modrém, mají na Putina úplně jiný názor. Pozor a není jich málo. No a konkrétně je mi líto toho pana Matějky, který ač nemocen srdnatě bojuje za pravdu. No a oni mu tam ještě nadávají, samozřejmě že nebyl sám. Ostatní čekají jak to dopadne, tak to máme být na co hrdí, to tedy ju.Bych se poblil.

Putinovec
18. 11. 2023 09:43
Odpovědět  Slovan

Potřebují sociální výbuch a to v celém západním konglomerátu – koncentráku , aby bylo možné pomocí řízeného davu nechápajících , přeformátovat – odbourat stávající systém .
Ty hádky a provokace , jsou toho součástí . Proto byla dosazena fialová banda . Proto je maximálně veřejně likvidována hnUSA a Izrael .
Je to vedené ke kolapsu .

Autor
18. 11. 2023 10:24
Odpovědět  Putinovec

Jenže má to logický háček. Pokud k tomu dojde – ke kolapsu – pak se neuvěřitelně nezbytně na nějakou dobu – minimálně – oslabí a pak by skutečně stačilo Rusku dojhet jen na “NIvách” do Berlína, Paříže. Protože by se jim nikdo nepostavil.
Právě v tiom je ten háček. Tady všechno ničí a zbourají, a pak chtějí všechno ovládat. Kým a čím?
Když třeba Turecko zachce, může se ONO stát celou EU, když ji prostě obsadí a co bude? Turecko bude mít minimální ztráty a obrovské území. To jen jako příklad.
Je to prostě nelogické, všechno ničit a bourat, když nejste “nějak” proti tomu ochráněn. Na cestě z ostrých malých kamínků se musíte také chránit obuví, jinak nikam daleko nedojdete. Mnohem spíše je to myšlení korporací – myšlení řízení podniků, ale společnost takto řídit nelze!
Stačí mi ale ukázat toho, KDO konkrétně bude hájit JEJICH zájem proti “zbytku světa” a já to uznám za pravdu. Jinak je to naprostá hloupost z jejich strany a výsledek zákonité degradace Západu i “západních elit”.
A neberu v seznam ani Čínu, ani Rusko, ani židy. To by museli lhát po dlouhá léta jak Putin tak Si. Pak by byli mnohem lepšími herci než celá herecká elita po celém světě dohromady.

Putinovec
18. 11. 2023 12:04
Odpovědět  Peter 008

Ono je to nepochopitelné tehdy , když člověk nedokáže rozdělovat jednotlivé skupiny aktérů a tím i procesy , na které tyto skupiny pracují .
Podívejte se na tuto problematiku , z pohledu českého protektorátního lágru .
Do čela země byla vyzdvižena , proti zákonům dané země , což bude mít svoji dohru , banda , která tím dostala zelenou kartu , ke své spanilé jízdě .
A samozřejmě toho plně využila a to tím spíše , že je k tomu jejich kurátoři vybízejí . Myslím , že už vidíte ten způsob jejich konce , který jim to vynese .
A totéž se děje v politice státní elity hnUSA , která je pevně provázána s politikou židovských pasáků v Izraeli .
Ta kamarila , která fungovala dlouhodobě k zotročování států tohoto světa , je odepisována . A je odepisována natolik zřetelně , aby je odvrhl nejen zbytek světa , ale i jejich zotročené obyvatelstvo a satelity .
Dělá se to tak , že se idiotům dá do ruky provaz , na jehož konci má být zlatý poklad . A idioti , kteří si ten provaz k sobě chtivě přitahují si neuvědomují , že ten konec provazu tvoří smyčku , na jejich krku .
To , že to nechápete , je způsobeno tím , že jejich způsob uvažování , je Vám cizí .

Putinovec
18. 11. 2023 12:18
Odpovědět  Putinovec

Je potřeba si hierarchicky uspořádat probíhající řízení tak , aby člověk viděl , kdo je řízený a kdo řídí . A pokud toto provedeme , tak ze svého pohledu , který je pořád nedostatečný , vzhledem k mým lidským omezením , vidím toto .

Najmutou bandu idiotů , která v regionu států pomáhá oblbovat a pást obyvatele jednotlivých států . TV a novinářský odpad , politici , aktivní figurky používané coby mluvící hlavy , k programování davů , neziskovky .

Skupiny kurátorů , které fungují v národní a nadnárodní politice , coby článek , přenášející informace z bestrukturního řízení , do strukturního . Svého času takto fungoval Zeman , v době kdy měl funkci prezidenta , kdy při každém jeho vystoupení v zahraničí , byl sál plný politických vůdců , odečítajících mu ze rtů .

Uzavřenou generačně parazitickou internacistickou skupinu , která je používána , coby nástroj , ke skoupení celého světa , pomocí lichvy . Jedná se o původně dosazené pasáky židovského národa .

Osobní kurátoři Globální elity , kteří fungují jako způsob přímého řízení , když je potřeba rychle strukturně korigovat probíhající bezstrukturního řízení v situaci , kdy probíhající řízení , je ve krizové fázi .

Putinovec
18. 11. 2023 12:34
Odpovědět  Putinovec

Jedním z nich je Kissinger .

Obě křídla Globálního Prediktora , které mají za úkol detailně prozkoumat predikce spojené s podporované Koncepcí řízení a v tandemu prediktor – korektor , vidoucí a vykonávající , toto řízení pomocí bezstrukturního řízení , převádět do řídících struktur .

Majitel obou křídel , Globální Parazit . A zde je nutné si uvědomovat , že jde i o formu řízení , která se projevuje v oblasti egregoru a řekněme , v jiných oblastech částí tohoto uspořádání světa , než který vnímáme , pomocí svých pěti smyslů .

HNR . Hierarchicky Nejvyšší Řízení .
Tedy TO , co celému vesmíru vyměřilo MATÉRII , INFORMACI , MÍRU .

A z tohoto pohledu můžete jasně vidět , že tito účastníci se jakéhokoliv procesu účastní jako objekty , provádějící nevědomky řízení jim informačně nadřazeného subjektu , který chápe více , než oni .
To jsou ty procesy řízení , které tvoří malou součást jim nadřazeného řídícího procesu .

Boomer
18. 11. 2023 13:15
Odpovědět  Putinovec

“To , že to nechápete , je způsobeno tím , že jejich způsob uvažování , je Vám cizí .”
.. a to je základní princip, který je masami opomíjen s odkazem.. voni sou snad blbí, kdo by takovou pitomost udělal?

Ve vysoké politice není pro blbce místo!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
18. 11. 2023 13:39
Odpovědět  Boomer

Jen v té spodní příčce . Tam jsou vítaní .

Boomer
18. 11. 2023 17:13
Odpovědět  Putinovec

.. i na té spodní příčce většinově přesahují průměr populace

Markýza
18. 11. 2023 17:16
Odpovědět  Boomer

Zas nebuďte tak tvrdej…….já sice naše radní zblízka neznám, ale ani u nás, ani v širším okolí si moc nestěžujeme – vedou do vcelku slušně.

Boomer
18. 11. 2023 17:38
Odpovědět  Markýza

.. no, já tomu v poslední době dost nakouknul pod pokličku, někde blbci, někde borci, většinou to poznáte podle starosty. To je problém voleb do místních zastupitelstev, starostou není ten, kdo dostal nejvíc hlasů, ale ten, koho nově zvolené obecní zastupitelstvo vybere ze svých řad. A tady neúprosně platí, že blbci opět volí blbce. Ve výsledku to má drtivý dopad na ochotu občanů k účasti na dění v obci a za pár volebních období v takové obci klesá i volební účast.. k čemu volit, když si tam zase radní vyberou toho vola XY nebo krávu AB, i když ten borec Fanda měl nejvíc hlasů?! A je zameteno…

Markýza
18. 11. 2023 18:26
Odpovědět  Boomer

To asi jo, ale teď jsem teda voľajaká zmätená, protože náš starosta je takovej seladoník (ale jako teda reprezentativní, to zas jo) a místostarostu byste si z fleku spletl se Švejkem – ale jak říkám. Já jim do trenek nekoukám, výsledky vcelku dobrý – takže nač, že. A mně zajímají hlavně ty výsledky. Někdy se musím taky přibrzdit – dělají nám teď ve vsi nové silnice a chodníky, táhne se to, příšerně mě to už séře – mně stačily ty starý. Jenže většina vsi toužila po nových, tak co nadělám.

Boomer
18. 11. 2023 18:34
Odpovědět  Markýza

..jo, jenže naducané dotační tituly jsou právě na tyhle akce, z těch se jede na procenta, potom se už jenom příštipkaří. Tohle potkalo nás, penězotoky zeslábly a ti co tomu kralovali a napakovali se, už jedou jen na udržovačku, alébrž na něco většího v jiné oblasti nemají buňky.. výsledkem je polomrtvá obec.

Boomer
18. 11. 2023 12:11
Odpovědět  Peter 008

.. také lidskou společnost lze řídit jako podnik nebo firmu. Jsou k tomu však nutné změny parametrů oné lidské společnosti. A na tom se pracuje. K čemu podle vás má posloužit kupříkladu institut základního nepodmíněného příjmu?

Markýza
18. 11. 2023 14:27
Odpovědět  Boomer

Já pořád spoléhám na ten Harvardův zákon. On se dřív nebo později stejně prosadí.

Pavel z Moravy
18. 11. 2023 12:31
Odpovědět  Slovan

Kamaráde, co ti k tomu říci. Jim byl do jejich mysli vložen manuál globálního a jeho poskoků, který jim neumožňuje myslet a vnímat záležitosti svým citem a rozumem. A západní manuál jim říká, že jejich vůdce a ekipa mají vždy pravdu, neexistuje nic jiného než jimi vybraná cesty a jakákoliv jiná myšlenka je zcestná. Tak to vnímám já, nepřeformátovaný jedinec. Putin není samozřejmě žádný bůh, ale myslím, že má v úmyslu opravdu stvořit lepší svět. Těm ostatním lídrům, kteří jsou na jeho straně bych až tak nedůvěřoval, nevím jestli to skutečně myslí až tak upřímně, nebo jenom využívají situace. Ale Vladimír se svojí inteligencí to jistě ví. Je to pouze můj názor.

Slovan
18. 11. 2023 12:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

No dobrá, jseš starší, tak na tebe dám a budu klidnější.

Pavel z Moravy
18. 11. 2023 12:21
Odpovědět  Putinovec

Jednoznačně vám dávám za pravdu.

Slovan
19. 11. 2023 08:57
Odpovědět  Pavel z Moravy

Když budu dostávat noty a že je dostávají, tak na to nemuším být kdovíjak chytrý, jen blekotám a papouškuju. Myslet si že jsou tam chytrolíni si může myslet někdo mdlého ducha.

Honza 1966
18. 11. 2023 16:02
Odpovědět  Standa

Naprosto mi nevadí tvoje oslovení. Já jenom pořád žasnu, kde tu berete tu jistotu, že váš názor a vaše představy budou už konečně ty určující, že se bude opět žít podle návodů, pocházejících opět kupodivu od ruských géniů. Ano je to možné, ale jen násilím a vyhlazením tak 75 procent obyvatel toho dle vás kolektivního západu, nebo jinak zlaté miliardy. Boji zdar. Nazdar

Slovan
18. 11. 2023 08:46
Odpovědět  Eva

😊 😊 😊 👍

Ladislav 💤
18. 11. 2023 09:20
Odpovědět  Eva

👍 paráda, svět se pomalu začíná obracet k lepšímu.

Milan
24. 11. 2023 01:42
Odpovědět  Ladislav 💤

Cha cha kdež k tomu přišel bude ještě hur no ale v pohodě pro nekoho

vladjan
18. 11. 2023 15:47
Odpovědět  Eva

no, rozbalili to pěkně….. :-); nevěřil jsem, že to ještě někdy uslyším

Frank1
18. 11. 2023 08:58
Odpovědět  Slovan

Zapomeli na GRU. Ta tam kontrolovala vstup na schuze OF.

Slovan
18. 11. 2023 09:09
Odpovědět  Frank1

Mám odposloucháno teprve necelou čtvrt hodiny a však tam říká, že u nás operovaly tajné služby US a CCCP. Tedy jestli jsem to dobře pochopil.

Autor
18. 11. 2023 10:31
Odpovědět  Slovan

Ano, bylo to ale za součinosti západních tajných služeb. Nelze zapomínat na jejich roli. Jinak pak vždycky zůstane mnohé neobjasněno, nebo zkresleno. Vždyťr se to dělalo proto, aby jsme se jako vrátili do Evropy, na Západ … Prostě to byl Majdan trockistů (jejich následníků a příznivců) a Západu. Obětmi byli lidé jak u nás, tak po celém bývalém soc. prostranství.
Dnes je to “krásně” vidět …

Slovan
18. 11. 2023 10:53
Odpovědět  Peter 008

Dnes je to “krásně” vidět …

No a teď mi vysvětlete dědkovi z vesnice poplivaného od zajíců, tohle ti “chytří (ostatní) ” nevidí a neustále plácají obehrané výmysly? Že to plácá zaplacený politický jouda dokáži pochopit, ale že obyčejný umrněnec, to mě neberou ty dva závity, jak mě tuna jeden diskutující stále častuje a vnucuje.

Autor
18. 11. 2023 11:29
Odpovědět  Slovan

Je to prosté. Ani na vesnici, s lidmi poplivanými od zajíců 🙂 není vše v ažůru, ne? Jen si promítněte spory mezi rodinami, v rodinách, které nemají de facto žádné logické zdůvodnění. Prostě se někomu zdálo, že mu ten druhý šlápl na palec u nohy. A jistě každý i u vás hájí svoje vlastní zájmy a jako příklad určitě máte nějaké ty spory o majetky, pole atd.
No a ve “velké” politice je to téměř to samé. Jen rozsah, šíře zájmů, kvůli kterým si navzájem šlapou po nohách je větší. Lidi zůstanou jen lidmi se všemi jejich dobrými i špatnými stránkami chování navzájem k sobě.
No a když třeba se zjistí, že “Venca” se hádal s “Pepou” kvůli nějaké té kůlně, tak může po čase vyplout na povrch skutečná příčina, proč se jeden vzteká vůči tomu druhému – klidně to mohla být i “ženská” a kůlna jen důvod. A nedám mu ji, nenechám mu ji bez boje!
A k tomu nepotřebujete ani logiku, ani spravedlnost. Pak si “Venca” bude klidně vymýšlet, co se mu bude hodit a pokud přesvědčí někoho dalšího – tím pro něj jen lépe. A “Pepa”, který se bránil, může nakonec klidně skončit stejně, ze vzteku a zlosti. Proto v dávné minulosti bývaly v různých podobách Rady staších, kteří řešili takové problémy.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
18. 11. 2023 12:28
Odpovědět  Peter 008

Teď jsem si vzpomněl, když jsem zahlédl v knihovně jednu knihu – jako ilustraci, co se dá prožít v “obyčejném” životě za zmatky – doporučuji knihy od Zdeňka Galušky. Když nic, tak se zasmějete.

Slovan
18. 11. 2023 12:43
Odpovědět  Peter 008

No a jsme u toho, tady do toho kecá každej parchant a ještě má mokré razítko na diplomu. Já se hlásím do té Rady. Šedesát mě bylo, jen jestli budu plňovat podmínky, nebyl jsem v Rusku. Jen si dovolím oponovat, že rozumím, ale tady nejde o kolnu, tady jde o naši zemi, kde by měl každý ze své ješitnosti trochu ubrat.

Joe Arp
18. 11. 2023 13:34
Odpovědět  Slovan

Nazdar “poplivanej od zajíců” jestli ty jim nechodíš za “zajdama”! Díky, po ránu jsem se zasmál. S lidmi to budou mít lidi vždy těžký, nevidím řešení, s morálkou si všichni už vytřeli řiť.

Slovan
18. 11. 2023 13:42
Odpovědět  Joe Arp

Čest, jak poránu? Kolik bylo kozlíků? 🤣

Joe Arp
18. 11. 2023 14:00
Odpovědět  Slovan

Dík za optání, jako vždy dobře, piju pivo – plzničku, max 3, večer. Kozlíkama ať se nechá potrkat kdo chce, ale tys včera slavil, ne? Došlo k Obrácení Ferdyše Pištory, modrého ptáka, nebo jsou vnoučata siroty?

Slovan
18. 11. 2023 14:21
Odpovědět  Joe Arp

Jo bylo to vše OK.
Fialenko byl tabu. Všichni měli plné pusy.😊

vladjan
18. 11. 2023 18:02
Odpovědět  Joe Arp

ale vždyť všichni víte, že s lidmi je to těžké; nejjednodušší s nimi to má až hrobník….

Slovan
19. 11. 2023 08:58
Odpovědět  vladjan

😊 😊

Pavel z Moravy
18. 11. 2023 17:51
Odpovědět  Slovan

A už jsi viděl sebestředného v pokoře. A že těch v té naší kolonii žije, stačí Pokec a uděláš si procentuální výsledek.

Slovan
18. 11. 2023 18:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle ale kde se to vzalo najednou i když už uteklo 34 let. My byly stydlivý, upejpaný, skromný, dovoluji si říci až bázlivý. Holky mě mušely kroutit ruce, aby něco bylo, já se strašně styděl. Kdyby ta slečna na mě neupadla tak nic nebylo. A dnes? Dokonce 69 pohlaví, no hrůza.😊🙋‍♂️

Putinovec
18. 11. 2023 12:56
Odpovědět  Slovan

Ona je důležité k pochopení toho co probíhá i informace o tom , že tajné služby tvoří hierarchický systém , který používá k řízení ten , kdo sedí pomyslně na vrcholu pyramidy řízení .
Potom ta informace o tom , že CIA připravila hromadný teroristický masakr v hnUSA , 11 září 2001 , MOSAD se postaral o masakr Izraelců a zde se můžeme podívat např. na Mnichovský olympijský masakr , STB pomáhala svrhnout socialistický režim pod operační podporou KGB , začne dávat svůj smysl .
Dobré je shlédnout k pochopení tohoto , trilogii filmů , Dívka která si hrála s ohněm. https://1url.cz/GusuB
Ukáže Vám to pozadí tajných služeb , kdy naprosto nezáleží na tom , který stát tuto službu zdánlivě provozuje .

Milan
24. 11. 2023 01:37
Odpovědět  Slovan

No možná jo vtom se neviznam ale dnes jetu bordel větší jak za komousu kde jakej zloděj a podvodnik má tu super výhodu a stát a justice to podporujisaš

Frank1
18. 11. 2023 08:56

Ten popis darebackych statu podle US smejdu sedi i na USA jako dekl na WC!
US pakaz si hraje na neco co neni a nikdy nebyla. Zeme, ktera ukradla uzemi indianum za koralky a chlast, plna pristehovaleckeho povlu a zoufalcu z Evropy pak leta zila z prace cernosskych otroku, ktere tam importovali. Od sveho vzniku vedla nescislne valky a organizovala prevraty, ze kterych tezila a bohatla. Umela se pritom lzivou propagandou vydavat ze zemi svobody a demokracie, kterou nikdy nebyla. Kdo nema velke penize, neni tam nikdo. Temi se da vse koupit i lidi. O tom jsou tam vsichni presvedceni.

Tupý hulvát
18. 11. 2023 09:23
Odpovědět  Frank1

USA jsou ,doufám,jen zakončením,vrcholem toho zlodějského hnusu,který tu ,jak říká pan.Lavrov,předvádí tzv.západ už pět set let.

Kelly
18. 11. 2023 09:23

jak jsem prošel ten seznam, tak splňuji podmínku, být darebackým člověkem pro USA, taky jsem tam řval před US Embassy, že ty jejich fucking vrahy z My Lai zde nechceme.https://aliancenarodnichsil.cz/bojovnik-proti-vojenske-pritomnosti-usa-v-nasi-zemi/
a šli kolem mě dva Ukrajinci a začali mi vyhrožovat, šmejdi jedni.
 

ijn
18. 11. 2023 10:34

tragické politické procesy po 1990 dokázaly ČR odstavit od energetické spolupráce s RF a čeští politici od r. 1990 ničí naši společnost, důkazy o úpadku ve všech odvětvích a resortech vláda ČR zamlčuje a rozklad ČR urychluje,……toho jsme za 34 dosáhli necháváme vládnout zloděje a idioty čím dále horší naše spoluobčany=politické podvodníky!!! prožraná justice ČR politické podvodníky kryje, lid je netrestá, média je kryjí,….zločinné spolčení podvodníků u moci je pravý obraz ČR!!!!!!

Gales
18. 11. 2023 10:43

Z Ajronetu….Uběhlo 34 let od převratu řízeného 1. a 2. Správou SNB ve spolupráci s pražskou pobočkou KGB a vnitro už opět vede boj s vnitřním nepřítelem! Nejlepší čas připomenout si, co o Listopadu 1989 napsal perzekuovaný disident Miroslav Dolejší! A na vnitru se také něco změnilo a alternativní média už nejsou dezinformační, ale jde prý o kvazi-média! Co se stalo, proč ta změna nálepky?

Československo si letos 17. listopadu připomíná 34 let od státního převratu řízeného 1. a 2. Správou SNB a pražskou pobočkou KGB, jak ukazují důkazy a svědectví lidí, o kterých se v Česku nikdy moc nemluvilo, protože není veřejný zájem na skutečném odkrytí Sametového podvodu ze 17. listopadu 1989. Demonstrace svazáků SSM k výročí zavraždění Jana Opletala nacisty a ke Dni studentstva byla v závěru zneužita k údajně neplánovanému a spontánnímu pochodu z Albertova do centra Prahy, kde na Národní třídě a v postranních ulicích na studenty, zcela prý náhodou, již čekaly kordony policistů s pendreky a štíty, kteří byli do Prahy, rovněž jen náhodou, svezeni z celé republiky.

Gales
18. 11. 2023 10:46
Odpovědět  Gales
Standa
18. 11. 2023 12:37
Odpovědět  Gales

Kecáte blbosti.
SNB byla veřejná bezpečnost.Spíše ulice , kriminálka atd. Naprosto rozděleno. A …1. Správa StB(Státní bezpečnost )Byla rozvědka, druhá byla kontrarozvědka, 3 byla vojenská kontrarozvědka ( tam byl Petr Pavel), mám ti to , osle, diktovat až do 11 správy.. 18-té ,školská byla 6.V správa,7 …. správa spojení .. měl by ses tam doučovat.. naproti bývalému obchodnímu domu (BIS+ … sídlí v Bubenské, kdysi je a byla zvláštní správa. Výroba vražedných nástrjů a štěnic.Kdysi Wintrovka + . SVA sídlí na Nám . Hrdinů vedle věžáku naproti hospodě U Šišků. SVA- správa automatizace, tam se shromaždují údaje v sálovém poč. IBM a IC 24-Variant o občanech posílané z Thákurovi ulice v Dejvicích. Nic se nezměnilo, pouze se to přejmenovalo!
PROSTĚ KECÁŠ KRAVINY!
A,,( pohovostní pluk” tvz. údolí důtých hlav ,) jak se říkalo nech na pokoji!!! Dutá hlavo.Byla to, pokud vím, povinnost k nástupu k SnB.Dnes si tam každý může nastoupit i na opičí dráhu , takový osel, jako TY! I v jeans? Hlupče.Tupohlavci v brbnění ti nic ti nic v současné době neříkají??

unor 2022
18. 11. 2023 13:20
Odpovědět  Standa

Tady ma nekdo ve skrini uniformu.

Boomer
18. 11. 2023 13:32
Odpovědět  unor 2022

.. ono to bude spíš tím, že někdo se naučil číst stejně jako i jiní, jenže postupem doby se oproti jiným naučil taky vyhledávat a zpracovávat informace! Nešahejte mi na Standu, neboóó…

Pijack
18. 11. 2023 13:42
Odpovědět  Standa

No, Stando, on to Gales opsal z Aeronetu, tedy to není jeho názor, nebo postřeh a tak… Takže je otázka, jestli je AE opravdu dezinformační web a nebo není. I na alternativě může někdo napsat blbost, ale duch toho článku není daleko od pravdu. Za sebe říkám, že i mezi komouši i estébáky panovaly nejednotné postoje. Jedni chtěli potichu “zařídit” osmašedesátníkům koryta a druzí zase chtěly všechny postřílet. Je úplně šumák, jestli to byla správa StB 1 nebo 2 nebo 3 nebo 4. Gauneři byli všichni a vyhráli zase jen komáři. Mohu své tvrzení doložit jednoduchými fakty a jmény – kdo u nás zase vládne. Doba před 34 lety je mi už u prdeIe, protože podlí grázlové se vrací.

Slovan
18. 11. 2023 14:30
Odpovědět  Pijack

Pijacku máš zase svatou pravdu, jak zpívá ta rezavá přehazovačka ” krysy už jsou tady, je jich plno všady”. Jen ještě, oni se nevrací, oni tu celou dobu byli jako spící buňka a odchovali si malý sviňata který chtějí pořád žrát.
Ty jsi z toho Brna snad nejrozumnější člověk, ostatní jsou jenom lidi. 😊 🤣 🙋‍♂️

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
18. 11. 2023 17:56
Odpovědět  Standa

Stando, vysvětlovat svůj názor jde i slušně. Pokud budeme doslova vnucovat svoje názory druhým a tvrdit, že to jsou ty jediné správné, budeme stejní jak všichni ti škůdci zemští.

O-la-la
18. 11. 2023 18:33
Odpovědět  Standa

Neviem preco si niektori ludia myslia,ze nadavkami a urazanim diskutujucich , ich presvedcia Úboziaci !

Gales
19. 11. 2023 12:38
Odpovědět  Standa

A že ty to tak debile znáš.Nejsi ty nějaká vykulencova štěnice?

Frank
18. 11. 2023 11:25

Zločinecké USA jdou do hajzlu a proto budou kopat jako šílenci kolem sebe.

zuzana
18. 11. 2023 12:14

Moderna přiznává, že mRNA vakcíny proti COVID-19 způsobují RAKOVINU, v lahvičkách se našly miliardy fragmentů DNA

https://aktax.cz/moderna-priznava-ze-mrna-vakciny-proti-covid-19-zpusobuji-rakovinu-v-lahvickach-se-nasly-miliardy-fragmentu-dna/

Tehdy jsem zil
18. 11. 2023 13:28

Statisticke vysledovky ruskych statnich podniku jsou uvadeny v dolarech a nikoliv v rublech.
Juan ani rupie neni volne smenitelna mena (nelze s ni nakladat dle vlastniho uvazeni, nybrz vyhradne se souhlasem MF prislusne zeme).
Z toho vyplyva, ze pritazlivost a mozkova kapacita darebackych statu nebudou zajimave do doby, nezli vytvori vlastni menovou (valutovou) zonu. Nez se tak stane, svetem budou vladnout USA s dolarem, ktery ani nemusi byt -petro. Protoze dolar muzete vzit a kdekoliv v Jizni Americe za ne nakoupit ananasy. V pripade Indie a Ciny ovsem na to potrebujete nejdrive povoleni prislusnych ministerstev, coz muze byt procedura na mesice.
Navic Indie spolecnou menu BRICS odmita a Rusko na jare zavedlo digitalni rubl, jednu z selem NWO.
BRICS se pomalu transformuje ve valutovou zonu juanu, coz bude ostatnimi cleny jistojiste odmitnuto.
Jaky rozdil by darebacky stat pocitil mezi petrodolarem a hedvabnym juanem, kdyz v obou pripadech by mena slouzila jako exporter vnitrni inflace emitenta?
Mozna nekdo pociti mravni uspokojeni v tom, ze neni vykoristovan Americany, ale Cinany.
V Cesku je ovsem takovehle absurdum mozne (byt naopak), u Indie pochybuji.

zuzana
18. 11. 2023 13:50

OSN a WHO plánují totální zotročení lidstva prostřednictvím „globální zdravotní diktatury“

https://aktax.cz/osn-a-who-planuji-totalni-zotroceni-lidstva-prostrednictvim-globalni-zdravotni-diktatury/

Lostris
23. 11. 2023 16:16
Odpovědět  zuzana

Oni míní a Bůh mění