politika

Vypusťte Krakena Carlsona

Государственник

Slavný americký novinář Tucker Carlson přiletěl 1. února 2024 do Moskvy – a nikdo neví, kdy odletí zpět do USA. Ani sám Tucker Carlson – to záleží na tom, jak brzy si Vladimir Putin najde čas na rozhovor. Nebo si ho možná nenajde – každopádně je návštěva Carlsona zajímavá z hlediska budoucích vztahů mezi Ruskem a Spojenými státy.

Dovolte mi připomenout, že Tucker pracoval dlouhou dobu na kanálu Fox News a byl považován za hvězdu mezi novináři ve Spojených státech. Ale po startu SVO začal prezentovat názory, které se vůbec neslučovaly s obecnou agendou amerických médií – v důsledku toho se 21. dubna 2023 Fox News a novinář rozešli. Jak se ukázalo, sledovanost Fox News spočívala pouze na tomto konzervativním politickém komentátorovi. Ihned po odchodu Carlsona Fox News ve sledovanosti “dohnala” CNN, které se podařilo ztratit 95 % publika.

Tucker začal provozovat osobní kanál na bývalém Twitteru, nyní X. Zajímavé je, že počet zhlédnutí jeho rozhovoru převyšují pouze projevy Trumpa a několikrát (a to i desetkrát) předstihuje ukazatel jakéhokoli amerického média.  Tím, že Carlson odešel a nemusí dodržovat redakční politiku a jelikož v Americe lze zpeněžit jakoukoli činnost, tak z toho jen těžil.

A teď trochu konspiračních teorií.

V srpnu 2023 šéfredaktorka RT Margarita Simonjanová v pořadu Vladimira Solovjeva skromně poznamenala, že by bylo hezké, kdyby novinář Tucker Carlson udělal rozhovor s prezidentem Ruské federace. Simonjanovou slyšeli všichni – jak samotný Tucker, tak administrativa Bílého domu. 

V září 2023 se objevily fámy, že vláda Spojených států zakazuje Tuckerovi dělat rozhovory s Putinem – krátce na to však naše oblíbenkyně Karine Jean-Pierre tento zákaz popřela. Pokud byl zákaz vysloven je to proti ústavě i současné legislativě USA.

Bývalý ředitel štábu administrativy Bílého domu Bill Kristol vyhrkl další nápad – po rozhovoru s Putinem, pokud by k němu došlo, nenechat Carlsona vrátit se do Ameriky. Je pravda, že to také porušuje Svatou ústavu Spojených států.

Stručně řečeno, signály a mrkání létaly tam a zpět přes oceán, Tucker Carlson nakonec skončil v Moskvě – a zde začínají konspirační teorie.

Proč únor, proč ne dříve?

Protože v druhé polovině ledna 2024 se vyjasnil Trumpův rating – připomenu, že na minulých předvolebních shromážděních, rozcupoval nejen své stranické oponenty, ale i rating dědy Joea. Jakmile Moskva uviděla výsledky Iowy a New Hampshire, bylo dáno povolení: Tucker může přijet.

Jde zde o toto: jako bývalý a možná budoucí prezident Spojených států si Donald Trump jasně uvědomuje všechny výzvy, kterým bude muset čelit. Protože je konzervativec a izolacionista, bude se muset soustředit na vnitřní záležitosti Ameriky – a kvůli tomu bude muset uzavřít všechny cizí projekty (snad kromě Izraele).

Sám Trump si nemůže přijít „popovídat“ s Putinem – okamžitě vytáhnou „ruský fascikl“ a Trumpa už přímo obviní ze zrady a vzdání se národních zájmů Spojených států. Ze stejného důvodu nemůže přijet ani jeden člověk z jeho současného či bývalého týmu. Jinými slovy, byl potřebný člověk, který předá informace určité specifické povahy.  Kromě toho posel musel být velmi vlivný v americké společnosti, aby s ním v Moskvě chtěli mluvit – a objevil se Tucker Carlson. Prostě ideální posel.

Vlastně není ani novinář, protože nepracuje pro žádné médium. Není politikem, protože není součástí žádného politického týmu – alespoň ne otevřeně. Nebylo mu nabídnuto místo v budoucí administrativě – a Carlson s tím pravděpodobně nebude souhlasit, je celkem spokojený se svou současnou mírou vlivu. 

Carlson sympatizuje s Trumpem, ale Carlson není součástí Trumpova volebního klání – hraje ekvidistantního pozorovatele, a to velmi chytrého. Jeho rozhovory s Ramaswamym, DeSantisem, Nicky Haley a samotným Trumpem sledovala s nadšením nejen Amerika – a podařilo se mu všechny ukázat z nečekaně lidské stránky.

Předpokládejme, že Tucker Carlson je poslem elitní skupiny soudruha Trumpa vyslaný k elitní skupině soudruha Putina. Pokud je tomu tak, pak má Carlson všechny pokyny, na které dveře zaklepat, aby ho vyslechli – a co je třeba vyjádřit slovy, aby ho uslyšeli.

To, že je v Moskvě, potvrzují fotografie na sociální síti X samotného Carlsona – na Arbatu, v lóži Velkého divadla (jak sehnal lístky, když fronta stojí na pár měsíců dopředu?), v hotelu, supermarketu a bůh ví kde ještě.

Je jasné, že zorganizovat rozhovor s Putinem není rychlý úkol. To více než ospravedlňuje všechny dny nebo týdny, které Carlson stráví v Moskvě – ale už jenom rozhovor Putina je na Západě vnímán jako podkopávání zájmů Spojených států a celého kolektivního Západu. Jedna věc je neoprávněně démonizovat ruského vůdce; a úplně jiné je, když se prezident Ruska vyjadřuje k celé situaci bez jakékoli cenzury nebo vytrhávání slov a frází z kontextu.

A to je vlastně děsivé. A i když videohosting Google vyřadí tento rozhovor ze všech kanálů, které se ho odváží zveřejnit, ​​názory Putina se z bývalého Twitteru rozletí po celém světě – a pro Elona Muska je to velice výnosné, že si to neumíme vůbec představit. Je dost možné, že v návaznosti na rozhovor se v Rusku opět otevře přístup na sociální síť X – a jak tento rozhovor využije Trump, bude radost pohledět. Lidé najednou uvidí, že Putin nemá ani rohy ani kopyta a z nosu mu nevalí sirný dým – a pro liberály mohou nastat temné dny, protože Carlson, opakuji, ví, jak ukázat svého respondenta z čistě lidské stránky.

Ale zdá se mi, že hlavní věcí zde není rozhovor. Pokud k němu dojde, bude to znamení, že zpráva, kterou předal posel byla vyslyšena a vzata v úvahu; pokud ne, pak zpráva nemá pro Kreml žádnou hodnotu – a to je také určitý druh signálu.

Je důležité pochopit, že Trump vůbec netouží po tom, aby zdědil po Bidenovi problémy na Blízkém východě a útoky na americké vojenské základny v celé oblasti Perského zálivu. Trump je obchodník a naprosto dobře chápe, jak takové události ovlivňují byznys – a Trump neustále vysílá, že je připraven na dohodu s Putinem, dohodu se Si Ťin-pchingem, dohodu s Kimem a dokonce i dohodu s NATO a celou Evropskou unií. To není jazyk politika, to je jazyk podnikatele – a ten často zdůrazňuje, že je schopen konflikt vyřešit jediným telefonátem.

Jiná věc je, že v současné situaci to už neplatí, za poslední tři roky Joea Bidena se svět dramaticky změnil – ale fakt, že Trump je v zemích Perského zálivu respektován, nelze popřít. Pro prince, krále a emíry byl vždy silnou osobností, na rozdíl od dědy Joea, o kterého si nepokrytě utíraly nohy – Trump je schopný zvrátit řadu trendů.

Ale to je jeho osobní schopnost, kterou mu opět nedovolí realizovat – takže i s příchodem Trumpa do Bílého domu se situace pravděpodobně nezmění. Jednoduše mu nebude dovoleno nechat na pokoji severní černomořskou oblast – samozřejmě pokud americká ekonomika do začátku roku 2025 neupadne do kataleptického stavu. Možná ale nepadne, americké úřady se příliš snaží o měkké přistání s nepříliš patrným poklesem životní úrovně.

Kraken Carlson je každopádně v Moskvě – a s čím odjede, to všichni brzy uvidíme. Putin nikdy neodmítl dohody, pokud mu při tom nekroutili ruce – a už ví, jak zkroutit ruce jiným. Koneckonců mistr bojových umění.

Zkráceno, celý článek zde:
https://1url.cz/Pu00r

P.S.

Americký novinář Tucker Carlson řekl, že brzy udělá rozhovor s Vladimirem Putinem.

“Jsme v Moskvě <…> abychom udělali rozhovor <…> s Putinem. Uděláme to brzy,” uvedl ve videozprávě zveřejněné na sociální síti X.

Tato zpráva o rozhovoru s Putinem láme všechny rekordy sledovanosti, za 3 hodiny 20 milionů zhlédnutí.

Musk slíbil, že nebude blokovat rozhovor s Putinem na síti X.

Tucker Carlson uvedl, že podnikatel Elon Musk slíbil, že nebude blokovat jeho rozhovor s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, když bude zveřejněn na sociální síti X.

“Elon Musk… slíbil, že nebude skrývat ani blokovat tento rozhovor, když ho zveřejníme na jeho platformě X, a jsme za to vděční,” uvedl ve videozprávě zveřejněné na sociální síti X.

Tucker Carlson řekl, že pozval Volodymyra Zelenského, aby mu poskytl rozhovor, a vyjádřil naději, že bude souhlasit.

“Sami jsme poslali žádost o rozhovor Zelenskému. Doufáme, že bude souhlasit,” poznamenal ve videozprávě zveřejněné na sociální síti X.

Americká média, která vedou četné rozhovory s Volodymyrem Zelenským, se nezabývají žurnalistou, ale státní propagandou v její nejhnusnější podobě, vedoucí ke smrti lidí, řekl americký novinář Tucker Carlson.

“Udělali mnoho rozhovorů se Zelenským. Pořádají povzbuzující rozhovory, aby posílili Zelenského požadavek, aby se USA dostaly ještě hlouběji do vojenské akce ve východní Evropě a zaplatily za ni. To není žurnalistika,” řekl ve videu zveřejněném na sociální sítě X.

Podle Carlsona jsou akce amerických médií „státní propagandou v té nejhnusnější podobě, která zabíjí lidi“.

https://ria.ru/20240206/propaganda-1925810616.html

sdíletj na

63 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
7. 2. 2024 01:31
Ohodnotit příspěvek :
     

 “…takže i s příchodem Trumpa do Bílého domu se situace pravděpodobně nezmění…

Za předpokladu, že Unie bude stále ještě Unií a nerozdělí se ve dva státy – v Unii a Konfederaci, řekl bych. Sice ted nějak ticho po pěšině, ale moc tomu tichu nevěřím. Spíš mi to připadá jako takovej ten klid, když se dva boxeři otukávají v ringu.

Albi
7. 2. 2024 08:31

“….pro liberály mohou nastat temné dny…”

Myslíš, že by takový “signál” jako je ten očekávaný rozhovor a jeho důsledky pochopil i náš mimořádně tupý vládní “team”?

. vyřazení Westinghouse ze supertendru na nové jaderné bloky
. největší překvapení vládnutí kabinetu Petra Fialy (ODS). I když strategii současné zahraničí politiky mají v rukou jestřábi s transatlantickou DNA, jsou nyní vztahy mezi Prahou a Washingtonem prostě vlažné.
Chybí tomu politická show, chcete-li demonstrace spojenectví, jejíž hodnotu Američané velmi dobře znají a která by dala politický kredit vládě Petra Fialy.
. Česká vláda má zjevně strategii, jak po stopce pro Westinghouse minimalizovat škody s USA.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/zahranicni-americane-nejsou-zvykli-na-odmitnuti-mezi-prahu-a-washington-se-vkrada-chlad-245199#
O vyřazení Westinghouse se už ví nějakou dobu bez nějakého extra ohlasu a najednou to vytahují na světlo boží i s opatrnou poznámkou o “podivném” ochlazení vztahu s USA.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
7. 2. 2024 14:36
Odpovědět  Albi

Je s nima sranda 🙂

Markýza
7. 2. 2024 20:11

Velká. Carlson šlápl….chtěla jsem říct do sršního hnízda, ale tohle nejsou sršni; do mraveniště ovšem jo! 😀 Doufám, že si to užívá.
https://1url.cz/4u0xt

dpeter
8. 2. 2024 17:48
Odpovědět  Albi

skôr to vyzerá zase na dáku hru. Fiala by si nedovolil zrušit westinghaus keby mu to usa nedovolili.Potrebuju navodit dojem,že Fiala je nebodaj nezávislý? pritom samotný westinghaus zrejme nie je schopný už ani to palivo vyrobit a dodať bez pomoci rusov?:-) Tak nahodil túto detinskú hru aby si zachoval akú takú tvár. .-)

mis12
9. 2. 2024 15:51
Odpovědět  Albi

No s Westinghousem by to asi byl velkej průser, s Korejci ví bůh ale jistota dokončení by taky nevya a Francouzi sami mají problémy některé své reaktory zprovoznit. Na Rosatom můžeme jen vzpomínat.

Markýza
7. 2. 2024 09:24

Pěkné by to bylo, ale zdá se mi na to brzo. Aspoň ta slavná “dvourychlostní” Evropa by ovšem mohla konečně nastat – odsud pak jen krůček.

Markýza
7. 2. 2024 09:25
Odpovědět  Markýza

Mimochodem na PL píšou, že rozhovor už hotov – to byl teda fofr! Jestli něco nepopletli.

Markýza
7. 2. 2024 09:30
Odpovědět  Markýza

Tady avízo z Bezpressu: https://1url.cz/Gu0vm

7. 2. 2024 14:35
Odpovědět  Markýza

🙂 Klikám na Bezpress každou hoďku, zda se to tam už vyplesklo.

anonym
8. 2. 2024 04:59

Az zitra, ve ctvrtek. Pisou, ze v sest vecer Washingtonskeho casu.

Boomer
7. 2. 2024 21:14
Odpovědět  Markýza

.. NEZAPOMÍNEJME NA ČASOVÁ PÁSMA!!!!!!! Pokud je ve Washingtonu 21:00 pondělí večer, v Moskvě je 08:00 úterý ráno… ;o)))))

Markýza
8. 2. 2024 08:39
Odpovědět  Boomer

Pravda, díky za upřesnění, kluci.

Administrátor
P.A.Semi
7. 2. 2024 01:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Naposled když tam vyhrožovala Sindey Powell, že “vypustí Krakena”, tak z toho nic nebylo, a byla jedna z prvních, kdo “plead guilty” uznal vinu, samozřejmě že neprávem, vyměkla a zradila je…

Tucker Carlson by se samozřejmě za Krakena neoznačil, protože tenhle kontext dobře zná…

πα½

sergej
7. 2. 2024 06:29
Odpovědět  P.A.Semi

Jde satanistům mimo rozsah “bajonetizace, tak neví jak střečkovat. 🙂

Monty
7. 2. 2024 06:32
Ohodnotit příspěvek :
     

Bývalý americký ministr zahraničí Henry Kissinger v jednom ze svých posledních rozhovorů krátce před svou smrtí kritizoval fakt, že my na Západě vlastně v tuto chvíli nevíme, co Putin vlastně chce. Zdá se, že tento problém vidí i Tucker Carlson a vidí, že média jsou zde zpochybňována: „Ani jeden západní novinář se neobtěžoval udělat rozhovor s prezidentem druhé země zapojené do tohoto konfliktu, Vladimirem Putinem. Většina Američanů nemá ponětí, proč Putin napadl Ukrajinu nebo jaké jsou jeho cíle nyní.
Majitel X Elon Musk již prohlásil, že nebude cenzurovat televizní rozhovor na své platformě, za což ho Tucker Carlson chválí. „Na druhou stranu západní vlády určitě udělají vše pro to, aby cenzurovaly toto video na jiných, méně zásadových platformách, protože to dělají. Bojí se informací, které nemohou ovládat.“

Carlson: „Nechceme vás povzbuzovat, abyste souhlasili s tím, co Putin říká v tomto rozhovoru. Ale žádáme vás, abyste si to prověřili. Měli byste toho vědět co nejvíce. A pak se můžeš rozhodnout sám, jako svobodný občan a ne jako otrok.“
Já dodávám ,ano ,to je pan ! novinář !

Albi
7. 2. 2024 08:45
Odpovědět  Monty

Těmi slovy Henry Kissinger jen mlžil.
Je známo, že významný globalista Kissinger i přes své vysoké stáří byl nucen osobně absolvovat několik (pro něho jistě náročných) cest do Moskvy a zpět (často i přes jiné země, aby se nějak pravý účel “zakryl).
To když bylo nutné doručit Putinovi nějaké důležité sdělení, které nebylo z důvodu přísného utajení možné svěřit jinému (i prověřenému) poslovi. A samozřejmě stejně tajně přivést Putinovu odpoděď.

Tím je naprosto vyloučené vykecat to veřejnosti jakýmkoliv způsobem.
Takže “na Západě věděli“. Jejich chybné rozhodnutí je jiná věc.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
7. 2. 2024 14:47
Odpovědět  Albi

Někteří na Západě věděli, nemyslíš? A Tucker se snaží, aby všichni věděli.
🙂

Albi
7. 2. 2024 17:00

Jistě. Někteří věděli, jiní vědět mohli, ale nevěřili a třetí skupina nevěděla a věřila manipulátorům. Podobně jako u nás. 🙂

Slovan
7. 2. 2024 17:57
Odpovědět  Albi

Kdo chce tak hledá a já měl zájem už od mládí co mě zajímalo hledat. A že jsem toho našel, jsem hrdý na svoji hledací zarputilost.

Frank1
11. 2. 2024 18:41
Odpovědět  Monty

Kissinger nerekl nic jineho, ze je v USA cenzura na vse ruske.

Frank1
7. 2. 2024 08:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Proc delate z Carlsona krakena? Vite co je to kraken v prenesenem vyznamu? Clanek nevypovida o nicem. Jen fantaziruje a obsahuje kraviny.

Markýza
7. 2. 2024 09:23
Odpovědět  Frank1

Franku. Kraken je bájné zvíře, které vyplouvá z hlubin jen občas a vzbuzuje naprostou hrůzu. Krakenem nazývá autor článku Carlsona proto, že celá jeho moskevská eskapáda vzbuzuje podobnou hrůzu.

7. 2. 2024 14:49
Odpovědět  Frank1

Kraken z pohledu KoZy. Kraviny pro bezmozky.

Slovan
7. 2. 2024 08:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Hi hi hi, rozhovor z Putinem ještě nebyl zveřejněn na Novinkách a v Kavárně všem naskákaly osypky. Teď nadávají tomu co má tu tešku na čele, že není tekutý pudr. 🤣🤣

Albi
7. 2. 2024 09:30
Odpovědět  Slovan

Už si ho můžeš “hodit” do překladače. Viz odkaz níýe.
Novinkám asi bude ještě nějakou dobu trvat, než ho přeloží, předloží kompetentním “čunitelům”, prodiskutují, zcenzurují, schválí/neschválí ….. a uveřejní nějakou reakci – , nepochybuji že negativní. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
7. 2. 2024 10:15
Odpovědět  Albi

Albi děkuji, já to tam skoro nečtu, jen projedu tučně napsané a jdu dál. Třeba dnes, článek tam jak Ukrajinu (celou) zachvátil letecký ruský úder. Tak jsem se přece jen pozastavil. No a tak čtu a zjištuji, že je to všechno jinak. Tak jsem kliknul na foto autora a vyběhnul na mě mamánek cca 30 let a kdoví jestli. Tak jsem šel dál, hned bylo jasno.

Albi
7. 2. 2024 08:57
Ohodnotit příspěvek :
     

https://amg-news.com/bombshell-tucker-carlsons-exclusive-interview-with-vladimir-putin-in-moscow-full-transcript-released/

bomba-tucker-carlsons-exkluzivní-rozhovor-s-vladimirem-putinem-v-moskvě-celý-přepis-vydán/

Markýza
7. 2. 2024 09:33
Odpovědět  Albi

No tak to je fakt fofr! Gůgl si do běžné nabídky přihodil rychlopřekladač – to nevím, jestli udělali dobře, Jaromíři 😀

Markýza
7. 2. 2024 18:37
Odpovědět  Albi

Kousek níž to říkám v odpovědi Boomerovi – jak je zvláštní, že je ten rozhovor takříkajíc o ho.vně. Vzhledem k tomu, kdo spolu mluví. Ani se chlapci nesnažili předstírat. Takhle se dávají signály, Piotře Ihoroviči! 😀

Janaz
7. 2. 2024 20:40
Odpovědět  Markýza

Preboha, lepšie si pozrite dátum, kedy ten článok s “rozhovorom” vyšiel!!!

Janaz
7. 2. 2024 20:39
Odpovědět  Albi

V utorok večer Tucker oznámil , že sa chystá natočiť rozhovor s Putinom, čiže 5.2, a táto stránka už 5.2 uverejňuje jeho prepis???? Je to klamstvo!

anonym
8. 2. 2024 05:03
Odpovědět  Janaz

Ja si pockam na video, bude zitra…

Markýza
8. 2. 2024 08:42
Odpovědět  Janaz

Možná je. Mně to nebaví, ale zkuste započítat časové posuny místo toho vašeho věčného rozčilování – co? Třeba se k něčemu dobereme. Třeba se ukáže, jestli to může být klamstvo, nebo ne.

Boomer
8. 2. 2024 10:55
Odpovědět  Markýza

.. jistojistě bude k nakoukání na adresách.. tuckercarlson.com nebo twitter.com/TuckerCarlson

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
8. 2. 2024 12:13
Odpovědět  Boomer

To asi bude, ale to ať si zase vypátrá Janka. Počkám si navečír na Bezpress, uvidíme.

Markýza
8. 2. 2024 14:09
Odpovědět  Boomer

Právě tu poslouchám Holce a jde řeč i o Carsonovi – jestli ten rozhovor vyšel, nebo jak. A konstatuje, že rozhovor jako takový ještě není venku, jen pár řádků z redakce. Tak to možná bude ono – upoutávka.

Administrátor
P.A.Semi
8. 2. 2024 01:47
Odpovědět  Albi

Díky za odkaz!
(akorát to je trochu přeházené a něco se tam opakuje, ale jinak dobrý…)

πα½

Administrátor
P.A.Semi
8. 2. 2024 11:34
Odpovědět  P.A.Semi

Tady je to v českém překladu, a trochu to učesali a vyndali z toho duplicity:
https://www.infokuryr.cz/n/2024/02/08/exkluzivni-rozhovor-tuckera-carlsona-s-vladimirem-putinem-v-moskve/

Pěkný rozhovor… Dobře a přiměřeně, co v Americe potřebují lidé slyšet…

πα½

Jaris.
9. 2. 2024 09:36
Odpovědět  Albi

To neni skutecny rozhovor mezi Putinem a Carlsonem. Zde je prepis rozhovoru.
https://www.kp.ru/daily/27565.5/4889263/

Putinovec
7. 2. 2024 12:37
Ohodnotit příspěvek :
     

Carlson plně splňuje definici kádra Globalistů . To jen aby bylo zřejmé , odkud vítr fouká a že ty přípravné práce , které většina lidí vůbec nemůže vidět , se neděje sama sebou .
Před tím tuto činnost vykonával jiný kádr , Oliver Stone . A zase to nebyla náhoda , ale pečlivě připravený proces , ve kterém Putin nebyl autorem , ale účastníkem .

Markýza
7. 2. 2024 12:50
Odpovědět  Putinovec

A řekl jste to Putinovi? Jestli on to vůbec ví!

7. 2. 2024 14:51
Odpovědět  Markýza

🙂

Putinovec
7. 2. 2024 15:39
Odpovědět  Markýza

Vy jste to nepochopila . Putin neměl možnost prorazit informační blokádu , proto mu byla poskytnuta . Tehdy i teď .

Markýza
7. 2. 2024 17:08
Odpovědět  Putinovec

Chudák malej……………

Boomer
7. 2. 2024 18:04
Odpovědět  Markýza

.. možná to někomu bude připadat přehnané, ale právě jsme se stali svědky ostrého zahájení presidentské kampaně Donalda Johna TRUMPA, a to jasnou zprávou americkým voličům.. zvolte mě a já to s Putinem urovnám!

Markýza
7. 2. 2024 18:34
Odpovědět  Boomer

To taky. Někde jsem četla, že je Carlson ve skutečnosti poslem – vzhledem k tomu, že ofiko kanály jsou naprosto hluché a neofiko zřejmě pilně odposlouchávané. Tomu by odpovídala i rychlost, s jakou se rozhovor uskutečnil a nakonec i to, jak je ten rozhovor vlastně nicneříkající.
Ovšem, co s Oděsou? Stihnou to do inaugurace? 🙂
Mimochodem, to v rozhovoru zmiňuje Putin – že jsou ofiko kanály od začátku bojů naprosto hluché. Samozřejmě ze strany Bainwashingtonu. Trochu mě to zarazilo – až TAK? Ale pravda; nejde o nic menšího, než vzpouru na Bounty.

Boomer
7. 2. 2024 19:09
Odpovědět  Markýza

.. všechno je perfektně načasováno, voliči budou eskalací vnitřního vývoje v USA, v souvislosti s vývojem mimo území USA, tak vyděšení, že jim Doník bude připadat jako Anjel Spásný shůry seslaný a budou rádi, že otočí kurs amerických flotil(obchodních..) do Tichomoří. I s Čínou se nějak ujednají, lepší malý hambáč v ruce, než bigmáč na střeše.. ále, co já se tu budu rozčilovat kvůli ňákýmu Tajvanu?! ;o))))))

Akce Bout eňo ňuňo…
P.S.
..a brát Oděsu silou možná ani nebude nutné, když…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
7. 2. 2024 19:50
Odpovědět  Boomer

…..se ona sama 😀 Inu, budeme vidět, jak by řekl můj soused.

Albi
7. 2. 2024 17:14
Odpovědět  Putinovec

To byl její vtípek, kterým mířila na to hejno “klávesnicových radilů”, kteří všechno vědí a jsou schopni kdykoliv Gosudarovi poradit co měl, nebo neměl udělat.

Ale až poté, co znají průběh a výsledek těch procesů a vědí z mainstreamu, jak je posuzovat, aby “nenarazili”. 🙂

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
7. 2. 2024 17:05
Odpovědět  Markýza

🙂 🙂 🙂
A kdybychom věděli, co všechno ON ví, to bychom asi koukali!!!

Administrátor
P.A.Semi
8. 2. 2024 01:48
Odpovědět  Putinovec

To je zase Jedovatá Pomluva, že by Carlson pracoval pro Globalisty…

πα½

anonym
8. 2. 2024 05:06
Odpovědět  P.A.Semi

Putinovec rozestvava…

Albi
8. 2. 2024 09:01
Odpovědět  anonym

Ani náhodou! Zná víc, než vy kdy budete.

Administrátor
P.A.Semi
8. 2. 2024 11:38
Odpovědět  Albi

Buď za sebe, nebo za někoho, kdo ho poslal (nebo spíš jen navedl třeba články), se snaží pomlouvat všechnu opozici, že jsou stejně nastrčení Globálním nepřítelem…

Podrývá tím všechny lidové snahy o odpor, nejen minulé ale i odrazuje od dalších…

Nejen podceňování nepřítele je škodlivé, ale i nadměrné přeceňování…

(a k tomu “navedl články”, zde zřejmě skrz leva-net a potažmo od Pjakina – takhle funguje Konceptuální moc, že zaseje myšlenky, a ty pak rostou…)

πα½

Administrátor
P.A.Semi
8. 2. 2024 12:12
Odpovědět  P.A.Semi

Na druhou stranu Tucker Carlson, nebo ten, kdo ho na to interview navedl (ono je jasné, že profi TV moderátor má kolem sebe nějaký tým lidí), nejdřív vypustili zprávu, že to interview bude, a dali čas oponentům se ztrapnit… Anebo sondovali, jak tvrdá bude reakce?
(protože kdokoliv ho za to odsuzoval je lhář a šíří manipulativní propagandu, a má krajní strach z toho, že by se mohla provalit Pravda, tak jim dali čas to projevit, aby to všichni viděli…)

πα½

Boomer
8. 2. 2024 17:08
Odpovědět  P.A.Semi

.. máte-li v ruce Royal Flush, není na škodu navýšit sázku, ať je hra zajímavější a diváci si přijdou na své…

Buchtík
9. 2. 2024 09:31
Odpovědět  P.A.Semi

Jasně, Putinovec exhiboval už na diskusi dvtr.eu, která byla původně přičleněná k leva-netu, než ji teda bratia zo Slovenska, tvoji klerofašističtí soudruzi ve zbrani, rozložili zevnitř. Pak exhiboval na voda-ksb.eu, než ji Honza Pěkník definitivně uzavřel, a teď exhibuje tady, protože jádro KSB chytrolínů je uzavřené na Telegramu s docela omezeným dosahem, tak nemá kde exhibovat a rozesírat. Ale máš jich tady víc z tohohle hnízda, to snad asi víš, Banáne, ne?
Ve výsledku jste jedni za 18, druzí bez 2 za 20.

Slovan
9. 2. 2024 10:40
Odpovědět  Buchtík

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 👍 👍 👍 👍 👍

Administrátor
P.A.Semi
9. 2. 2024 11:03
Odpovědět  Buchtík

Zajímavé… Ona ta KSB je z Putinovce cítit na sto honů, i když termín GP doslova používá už jen málo, zejména když jsem mu vytknul, že z toho dělá polo-boha, který údajně může za všechno, co se děje…

Inu, nejsem klerofašista, jsem neohusita… Víte, Víra a Křesťanství je Dům na Skále a je za námi Křesťany dva tisíce let tradice, historie rozvoje lidství v lidstvu, nás se jen tak nezbavíte, jak byste si vy zaslepení Ateisté přáli…
Proč “zaslepení” ? Protože nechcete vidět zřejmé…

A ovšem – je v tom rozdíl, nejsme za 18 odtud ani odtamtud…

Proč “Banáne”? Má to mít něco společného s tím, že v Čechách používám hosting banan.cz ? (ti nabízí anonymní registraci domény, kdy ve whois a v CZ.NIC tu doménu registrují na sebe… jinak s nimi nemám nic moc společného… když to vypadalo, že mi zablokovali přístup k editaci domény (což se ale po týdnu ukázalo jen technický problém s přesunem na jiný jejich server), a když neposkytují https, tak jsem si zaregistroval v Holandsku doménu pi-alpha.org, a nyní to synchronizuji na dvou místech najednou, pro jistotu…)

máš jich tady” – tady to není můj server, dělám tu technika a diskutuji tu…

πα½

Buchtík
9. 2. 2024 12:35
Odpovědět  P.A.Semi

Víra v Boha a příslušnost ke křesťanské sektě jsou přece dvě zcela odlišné věci.
V Boha věří i muslimové a židi, které vy křesťani tak milujete, jak jen bližní může milovat bližního. Jen mu každá tahle sekta říká jinak.
V Boha věřím i já, který nepatří k žádné sektě, ani k uctívačům špagetového monstra. Jen mu třeba neříkám zrovna Bůh. A nejsem svázaný sektářskými dogmaty a nařízeními, které jsou výhodné jen pro někoho, „kupodivu” většinou pouze pro vedení dané sekty.

Helena
9. 2. 2024 13:09
Odpovědět  Putinovec

100% SOUHLAS!!! Ten “rozhovor” je opět jen zápaďácké divadlo pro vovce. Nějaký Khárlson Putina absolutně nezajímá. A proč by ho měl taky zajímat, nevidím důvod.

Buchtík
9. 2. 2024 09:33
Ohodnotit příspěvek :
     

A už je to venku, nejočekávanější politický rozhovor všech dob:

https://twitter.com/TuckerCarlson/status/1755734526678925682?t=APb94EvKBredvQ7ohDBCEg&s=19

Frank1
11. 2. 2024 18:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Chcete-li rychle zmenit informacni pole ve spolecnosti na KoZa, pustte nejakeho burana novinare z KoZa k Putinovi. Ten brzy zjisti, ze novinar vi hovno o tom co se kolem Ruska a v Rusku deje.
Jako vetsinu buranu na zapade dosud nenapadlo, proc neukazuji v zapadni cumirne zvane TV ruska a cinska mesta a zivot obyvatel. Nezaujate a bez cenzury je to mozne jen na youtube a tam hledaji lide vetsinou pisnicky.
Putin uz na zaklade kladenych otazek zjistil, ze buranovi chybi informace a nektere, ze jsou lzi a proskoli ho. Novinar nemuze jet svou agendu a skace Putinovi stale do reci. Putin se neda zmast a rekne vse, co chce rici. Informace z interview se dostanou na KoZa a zpusobi tam poprask jako nacurani Putinem do jejich mraveniste. Najednou je vse jinak. Dosavadni lhari v mediich novinare proklinaji a zadaji jeho hlavu. Ostatni vse prekrucuji a bagatelizuji. Ti, kterym je to urcene, je naprosta vetsina, dosud oblbovana lzemi medialni zumpy. Ta vetsina ted nevericne zira, coze se to deje.
Pevna vira naockovana zidovskymi mediemi u nich zacina kolisat. Neco je spatne!
Cervena kontrolka se rozsvitila. Posledni zbytky sede hmoty v mozku zacinaji uvazovat a srovnavat dosud zname s