politika

Vy tady nikdy nebudete prezidentem. Tak začala éra Vladimira Putina …

Baví se Rus s Američanem. Řeč se stočila na prezidenty. Američan říká:
– Ale náš prezident se mění každé čtyři roky.
– Náš prezident také!
– To není pravda! Měli jste Putina a máte ho pořád.
– Ne. On se také mění! A pořád k lepšímu.

***

“Když Jelcin oznámil, že budu jeho nástupcem, někteří lidé přišli do mé kanceláře. Posadili se naproti a řekli: … víte, vy tady nikdy nebudete prezidentem. Řekli mi to a já jim odpověděl: … uvidíme”. Ze vzpomínek Vladimira Putina

Píše autor kanálu «СВД-РФ» в Яндекс. Дзен.

Musíme vzdát hold takové neotřesitelné víře v sebe sama a své odvaze. Jen si představte, jaké finanční světové impérium v ​​tu chvíli stálo před Putinem. Celý svět byl proti němu, a dokonce i jeho země.

Velmi jednoduchá otázka:
Kdo z vás, vážení kritici, by se odvážil vyzvat celý svět? Efektivně vládnout Rusku po dobu 20 let? Nikdo!  Putin, Bohem daný člověk, je tu proto, aby zachránil Rusko. Myslíte si, že tam sedí kvůli moci a penězům?  Ne, mýlíte se, on je tam kvůli přesvědčení a víře ve svou vlast a ve svůj lid.

Všichni si pamatujeme novoroční projev Borise Jelcina s jeho sloganem „Odcházím“, kdy jmenoval Putina úřadujícím prezidentem Ruska. Téhož Silvestra Putin odletěl nákladním letadlem do Čečenska.

Uvědomil si, že po válce v Čečensku může celé Rusko vyletět do vzduchu. V té době byla země na samém dně a byla připravena na povstání proti vládě. 

Ve svém prvním projevu ve funkci prezidenta Ruské federace řekl Putin toto:

“Chci, abyste věděli, že to, co děláte, je v Rusku oceňováno a to, co děláte, je velmi potřebné pro zemi, velmi potřebné. Nejde jen o obnovení cti a důstojnosti země, ne. Jde o mnohem vážnější věci, jde o to skoncovat s rozpadem Ruska. To je váš hlavní úkol!” řekl Putin na adresu vojáků v Čečensku.

Ptám se vás, udělal by člověk, který pracuje kvůli moci a penězům, to, co Putin? Ne, mohl se klidně podřídit celému světu a říct, že potřebuje jen peníze a moc, a je připraven udělat, co chtějí. Po takových slovech by Spojené státy a Evropa popadly Putina do náruče a vzaly ho pod svou ochranu.

Rusko, rozervané elitami, bylo v chaosu, lidé neměli jídlo ani práci, celá země byla na pokraji zhroucení.

Oligarchové bohatli, kupovali poslance, policii, úředníky, guvernéry a dokonce Kreml. Podsvětí vzkvétalo, zabíjelo stále více lidí a drogy zničily celou generaci mladých lidí.

V té době byli oligarchové velkou překážkou rozvoje země. Politická stabilita v zemi závisela na rozhodnutích oligarchů. Oligarchové byli přesvědčeni, že Putin není problémem.

Avšak silný Putin celému světu ukázal, jak dosáhnout cíle. Navzdory tomu, co říkali oligarchové:

… “Jeho moc je na velmi krátkou dobu, vyřešeno na 100% a on bude sesazen” – Boris Berezovskij.

Putin překonal a popřel všechny negativní předpovědi, nejenže má po dobu 20 let absolutní podporu obyvatel země, ale také zemi pozvedl z ruin!

Na počátku jeho vlády bylo Rusko chudá země s obrovskými dluhy a vláda nebyla schopna vyřešit problémy země. Separatisté na Kavkaze se rozšířili do regionů, oligarchové stále více kradli a okrádali lidi, alkoholismus a drogová závislost se staly módou a sport ztratil na významu.

Služba v armádě se stala ostudnou a nemoderní!

„Celá země padala volným pádem, prostě spadla až na dno propasti.“ říká novinář Michail Leontjev.

Putin okamžitě zahájil masivní reformu politického systému země:

Dnes je země na 5. místě na světě, pokud jde o ekonomický potenciál.

Dnes má Rusko nejmocnější armádu.

Dnes se města a infrastruktura změnily k nepoznání.

Dnes se po celé zemi staví továrny, přístavy, letadla létají a lodě plují.

V tomto krátkém období Putin změnil pro rozvoj země vše, co mohl. Západní země nikdy nebyly na pokraji smrti a dosáhly výsledků za sto let vývoje, Rusko to dokázalo za 20 let a to vše díky našemu velkému vůdci Vladimiru Putinovi.

Ještě jedna epizoda z prezidentství Putina.

„Konec pracovního dne, skoro noc. Byla tma. Podle mě byl podzim. Břečka, bláto. A já jsem někam pospíchal a procházel břečkou k mému autu. Najednou se objevila starší žena. … a pak něco nesrozumitelně řekla a najednou padla na kolena. Podala mi lístek. Řekl jsem, že se určitě podívám. Vzal jsem ho, dal svým asistentům a oni ho ztratili. Nikdy na to nezapomenu. Stydím se i teď,” řekl Putin, který v tu chvíli měl slzy v očích!

Otázka na všechny jeho odpůrce:
Říkáte, že hlavní věc pro něj je moc a peníze! Může člověk takhle mluvit a pamatovat si situaci před 20 lety? Důležité pro něj nejsou peníze a moc, ale Rusko a jeho trpící lidé!

https://bit.ly/3ATinwy

sdílet na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Tartus
20. 8. 2021 09:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Problém s glorifikačným textom je, že aj napriek pravdivosti jeho obsahu bude vždy klamlivý, lebo zamlčiava negatívne veci.
Stúpencov síce poteší, ale ostatných nie. Ostatní poukážu na tendenčnosť vybraných informácii.

Takže sumár: ak sa chcel autor vopchať Putinovi do análu, tak uspel.

P.S. pre tých čo nechápu čítaný text, toto nie je kritika Putina, ale autora toho článku.

Drak
20. 8. 2021 12:33
Odpovědět  Tartus

Myslím, že ji nějk psaný text nepochopil ty. Když někdo, někoho chválí, tak proč by měl vyzdvihovat některé negati vní stránky? Jen proto, aby byl tzv, korektní? Nebo oč ti vlastně jde, když sám uznáváš pravdivost psaného? Co se týče Putina, je to druhy největší člověk poválečného SSSR/Ruska po Stalinovi.

Tartus
20. 8. 2021 13:17
Odpovědět  Drak

Moja druhá veta, v kombinácii s tými pre ktorých som napísal p. s. a vidieť že keď niekto nechape čítaný text, tak mu je zbytočné písať vysvetlenie.

Takže ďakujem, poučil som sa, nabudúce bez p. s.

Drak
20. 8. 2021 18:16
Odpovědět  Tartus

Vadila mi ta třeí věta, neskonale hloupá.

Tartus
20. 8. 2021 18:39
Odpovědět  Drak

Uznávam, nemusel som byť taký priamočiary ako autor, ale bolo to zhodnotenie v jednej vete.

Michal47
20. 8. 2021 14:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Přesné a pravdivé ohodnocení V. V. Putina. Vždyť to byl on, kdo prohlásil, že rozpad a zničení SSSR byla největší politická tragédie 20. století. Spolupracuje s KSRF (КПРФ), de facto se Komunistická strana Ruské Federace podílí na správě státu jako opoziční strana ve státní dumě, V. V. Putin jí naslouchá a realizuje mnohé návrhy G. A. Zjuganova, i díky tomu se stalo Rusko opět silné a světovou velmocí! Proto má kolektivní západ pěnu u huby, když jen slyší Putinovo jméno. Společně s ČLR jsou tyto dvě světové velmoci neporazitelné a ten dement ve Washingtonu prská také vzteky, ale je mu to starou belu platné!!?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$