Vy dva šupáci se zapšklými ksichty

 Milena Doušková,  19.05.2018,  Jak vidím…,  

Bezvadný dopis psaný trochu šťavnatým jazykem, ale dokonale pravdivý.

Přeposílám   lidem, o kterých si myslím, že jsou schopni odpustit dotyčnému autorovi vulgarity,  v tomto trefném článku   „Motto: Až 900,- Kč k důchodu měsíčně navrch od ledna 2019 na návrh Babiše s okamžitou podporou SPD a komunistů.
Ale Fiala z ODS a Pekarová- Adamová z TOP 09 jsou samozřejmě jako vždy proti a mne zaujala reakce jednoho diskutéra, který si to s nimi takto vyřídil:

„Vy dva šupáci se zapšklými ksichty se ptáte, kde na to Babišova vláda vezme? To laskavě nechte na něm !!!

Vy dva jste Ti praví, na takový blbý dotaz !

Na rozdíl od vás Fialo a Adamová, nemám ještě mozek úplně v prdeli a pamatuji si, jak všechny 3 vlády ODS, Klausova, Topolánkova a Nečasova byly předčasně vyhozeny od vládních koryt a ani jedna !! nedokončila řádné čtyřleté volební období i s Kočárníkem a 2 x s Kalouskem. A po Vás to museli do voleb dopatlat úřednické vlády Tošovského, Fišera a Rusnoka.

A kdyby nebyl Sobotka od socanů trouba a nenechal se idiotsky utáhnout na uvařené nudli a Kalouskových pičovinách o Babišovi , tak nemuseli dostat u loňských voleb výprask jaký dostali a nemuseli se dnes sjíždět do Hradce na jejich mimořádně konaný funus !!!

Dlouholeté bužírování vašich spolustraníků z ODS, TOP a lidovců v PS a senátu pomalu končí a bude i konec odložených „trafikantů “ ve firmách se státní účastí za krávoviny, které vám pomohli jako poslanci odkývat.

Kdo chce všechno, má potom většinou hovno.

Vaši premiéři z ODS dokázali prodrbat za účasti lidoveckého zlodějského ministra financí Kalouska v Topolánkově vládě a následně i v jeho II. poločase za TOP 09 Nečasovy vlády (pokaždé po třech letech byla vyhozena celá vláda) stovky miliard a obyvatelstvu jste

vzkazovali, aby si utahovalo opasky, Kalousek tak dluží od roku 2012 každému z důchodců v průměru více jak 1000 Kč.

A ty se Fialo i s Adamovou domluvte už konečně s ČSSD na tom, kolik z té sekery státního dluhu 1.670.000.000.000,- Kč, nasekal Klaus a Kočárník z ODS, kolik Kalousek od lidovců a T0P 09 a jaký na tom mají podíl socani v podobě jejich ministrů financí Svobody a Sobotky.

A až to budete vědět, tak potom se teprve ptejte Babiše, kde vezme těch posraných 30 miliard pro důchodce, když jste jim rozkradli jejich důchodový účet 330 miliard Kč, co zbyl po bolševikovi.

Jak Tobě mohli dát Fialo titul profesora a zvolit Tě 2 x rektorem Masarykovy univerzity, to opravdu nechápu!

Co dělala za mlada Adamová se raději ptát nebudu, ale umím si to představit.

Chci věřit tomu, že SPD Tomia Okamury a komunisti podpoří vládu ANO Andreje Babiše

a ODS i TOP 09 konečně utře hubu !!!

Těch 30 Babišových miliard důchodcům, představuje, vy dva zázraci k tomu Vašemu prosranému 1,67 bilionu + 330 miliard 1/65 ( jednu šedesátipětinu!).
My co nejsme idioti tak víme, že díru, kterou naflákali ve státním rozpočtu vlády ODS, lidovců, TOP a ČSSD za necelých 30 let, tak na to by Andrej Babiš potřeboval 65 roků.

RADA:
Fialo a Adamová …, otevřete si lékárničku, ustřihněte si kus flastru a zalepte si hubu.
Bude to furt levnější, než kdyby si mělo 2.600.000 důchodců zalepovat stejným flastrem uši, aby nemuseli poslouchat ty kraviny, které Vám vyletují z otvoru, kde možná máte zuby.

Otta Dolejš

P.S. Bez úprav, byly by zbytečné:-))

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
simple-ad

This is a demo advert, you can use simple text, HTML image or any Ad Service JavaScript code. If you're inserting HTML or JS code make sure editor is switched to "Text" mode.

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Teda:)), to je fakt dobrý. A přesně o takové lidi jako je pisatel má takový interes Jourová.

Je tam jeden omyl, první Klausova vláda absolvovala celé volební období 1992-1996.