politika

Všichni všemu rozumí

Je zřejmé, že Švédsko odstoupilo od společného vyšetřování s Německem ohledně okolností výbuchu na potrubí plynovodů SP, protože obdrželo příkaz z Washingtonu odstranit všechny důkazy, které by mohly naznačovat zapojení Spojených států a Británie.

 

Rysem současné politiky sabotáže je otevřenost jejich zákazníků doslova od samého začátku po incidentu. Nikdo se neskrývá: Spojené státy vyhodily do vzduchu plynovody a před zraky celého světa rukama loutky odstraňují důkazy o zločinu.

Oběť – Německo – přitom všemu rozumí a netroufá si říct jediné slovo proti. Zrovna jak se Německo neodvažuje říct ani slovo proti skladování německého zlata v USA, proti americkým vojenským základnám v Německu, proti totálnímu odposlouchávání telefonů německých politiků americkými zpravodajskými službami, proti tomu, že Washington přímo ovládá německá média, univerzity, vznik politických stran, jejich programy, personální a kádrovou rezervu a ekonomiku.

Německo, Švédsko, Dánsko, celá Evropa chápe, že vytlačení USA z Evropy znamená jadernou válku v Evropě. Přičemž – Spojené státy ji začnou. Již za druhé světové války Američané ukázali, že taková rozhodnutí činí snadno a nezastaví se před jejich realizací. 

Takže proamerické sympatie evropských elit nejsou vedeny kulturní a civilizační příbuzností, nikoli strachem z Ruska, ale zvířecím strachem ze Spojených států. Evropané se v Evropě snadno dohodnou s Ruskem, ale ne se Spojenými státy.

A proto Švédsko chápe, co musí na plynovodech udělat. A Německo chápe, co musí udělat. Švédsko před očima Německa vytáhne důkazy o americké sabotáži na německém plynovodu. A Německo se odvrátí a ukáže, že nejen nic nevidí, ale ani se tím směrem dívat nechce.

Německé pokusy po Švédsku provést vlastní vyšetřování míří na domácí publikum. Musí se ukázat, že Německo nějak reagovalo na to, co se mu udělalo. Pokud nic neděláte, je to nějak naprosto neslušné a nevysvětlitelné. Jenže jak provést lékařské vyšetření znásilnění, když oběť třikrát vzali do sprchy a smyli z těla všechny stopy.

Skutečnost, že Švédsko dělá tuto práci dříve než Německo, ukazuje, že Spojené státy Německu nedůvěřují. 

To je pochopitelné: Němci neposlechli Spojené státy, když stavěli plynovody a ropovody z Ruska. USA chápou, že jejich dominance je založena pouze na strachu z nich, slepé a zvířecí hrůze z neomezeného násilí. Jaderné bombardování Japonska, kobercové bombardování Drážďan a Hamburku to jasně ukázaly. USA nejsou zemí, které lze ukázat ke dveřím a ona odejde.

Takže když Švédsko říká, že kvůli důvěrnosti bude provádět vyšetřování samo, zpochybňuje to objekt důvěrnosti. Švédsko ve skutečnosti hraje roli vyšetřovatele, který říká, že obviněného ze znásilnění nelze nahlas jmenovat, protože jde o velmi slavnou a důležitou osobu.

A znásilněné Německo podle všeho ukazuje, že nemá vůči nikomu žádné nároky a nehodlá vše hlásit na policii. V opačném případě se násilí snadno změní ve vraždu a vyšetřovatel opět utají výsledky vyšetřování. Ostatně vraha ani nenapadne se skrývat a vyšetřovatele ani nenapadne předstírat objektivitu. 

Taková je realita ve světě amerických spojenců a nedá se s tím nic dělat. Staňte se spojencem Spojených států – připravte se vysvětlit případné modřiny pádem ze schodů. 

Ti, kteří nesouhlasí, dlouho nežijí, jako Kaddáfí a Husajn.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://t.me/rus_demiurge/34769
https://colonelcassad.livejournal.com/7922724.html

sdíletj na

17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vül
19. 10. 2022 05:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Před zásahem západních válečných štváčů měla Ukrajina 100 % Ukrajiny…

Wojciechovsky
19. 10. 2022 08:38
Odpovědět  Vül

Nakonec z toho nazistátu zbyde jen Kyjev….. a to bude dobře.

Pavel K
19. 10. 2022 08:55
Odpovědět  Wojciechovsky

Myslíš?!! 🤣🤣🤣🙋‍♂️

Wojciechovsky
19. 10. 2022 10:34
Odpovědět  Pavel K

Co myslíš????:-)

19. 10. 2022 11:38
Odpovědět  Wojciechovsky

Že jo, pokud to bude možné. Páč je Kyjev symbolem počátku ruského státu, tak se ho budou snažit v rámci možností šetřit. Tedy dle mého, žejo.

Wojciechovsky
19. 10. 2022 18:51

Zase tady podporučík Maňas mínusuje 🤣🤣🤣🤣🤣

19. 10. 2022 19:52
Odpovědět  Wojciechovsky

Že si toho vůbec všímáš. Já mám z toho naopak srandu. Tuhle jsem Markýze jako reakci dal 🙂 a i tam se vyplesk minus. To už musí mít někdo hodně vymaštěno.

Wojciechovsky
19. 10. 2022 20:17

Omyl, řídím se oním starým
Holky z toho měly bžundu, zakrývaly soběco????? ………… Správně,obličej 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Podporučík Maňas se zřejmě chce vyrovnat poručíku čOOUdelkový 😀

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Wojciechovsky
19. 10. 2022 19:31

Obávám se, že banderonacisti budou chtít Kyjev v případě ústupu srovnat se zemí…..ale to je jen úvaha.

Pedro
19. 10. 2022 06:19
Ohodnotit příspěvek :
     

Anglosasy lze zničit ekonomickou implozí, jinak oni zničí svět bez mrknutí oka, tak moc jsou debilní a zdegenerovaní.

Frankie
19. 10. 2022 08:02
Ohodnotit příspěvek :
     

Je jasné, které swine potrubí odpálily. Chtělo by to recipročně odpálit potrubí z Norska do GB.

Aleš
19. 10. 2022 08:05
Ohodnotit příspěvek :
     

USA garance státního terorismu.

Pozor
19. 10. 2022 08:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Celý svet vie kto to urobil a vedia to aj Rusi, ale Rusi sa tvária akoby to nebolo jasné kto to urobil a čakajú asi na zjavenie. Predstavme si, že by niekto vyhodil do vzduchu plynovod inej veľmoci na svete, tvrdá odplata by prišla do 24 hodín a nik by sa nepýtal na dôkazy, vinný by bol ten na koho by tá iná veľmoc ukázala prstom a beda tomu kto by sa len opýtal na dôkaz.

Pedro
19. 10. 2022 09:01
Odpovědět  Pozor

Rusové drží mír, kdyby za to něco odpálili anglosasům, vědí, že ti tupci by začali klidně jadernou válku. Anglosas zdebilněl a zdegeneroval konzumem a nadřazeností. Nedokáže nikdy uznat porážku, mají to ze svých primitivních filmů od dětství. Tam dokáže jeden idiot porazit celé armády-Rambo např.

Gales
19. 10. 2022 10:38
Odpovědět  Pedro

Máš recht.Pokud je účelem přežití lidstva,tak se musí ti válečnický šmejdi likvidovat postupně a nenápadně.Hladit je,hladit je,až se vyhladí Že jsou to svině,ví většina světa.A to je začátek jejich konce.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
19. 10. 2022 14:00
Odpovědět  Pozor

Rozpočet jen US army cca.700 miliard dolarů, RF 70 miliard dolarů.USA a NATO plus Japonsko, Austrálie,Nový Zéland,Jižní Korea armády cca,50 zemí vyspělých průmyslových států, Rusko samo s lavírujícím Běloruskem.Už jen to, že RF hodila vidle do tzv. nového světového řádu a likviduje naci Ukrajinu s podporou NATO je neskutečná odvaha a ukázka ruského ducha.Jen díky tomu, že v čele RF není dementní stařík jako v USA, ale jeden z největších státníků 20 století se ještě neopalujeme pod 1000 atomových slunci!!!Jak řekl Putin: Rusko války nezačíná, ale většinou je vítězně ukončuje a pokud se zbytek světa nevzpamatuje a nezastaví ty debilní naše politiky čeká nás ta vymoženost jaderného opalování!!!Není to bohužel strašení, ale konstatování budoucích skutečností!!!

19. 10. 2022 10:42
Ohodnotit příspěvek :
     

Německo údajně začalo připravovat výpravu na zjištění škody potrubí. Ale až na m ístě zjistili, že jejich výbava není na tu hloubku dostatečná.

Tím se kulatně zhostili té úlohy, jak jinak by se pak museli dohadovat s ostatními o výsledcích.