„Vše má své hranice“: Rusko je připraveno zablokovat i britská média

Pokud Spojené království uvalí sankce na ruská média, pak Rusko rychle přijme cílená odvetná opatření. Oznámila to dnes 4. února na brífinku oficiální zástupkyně ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharová.

„Britská ministryně zahraničí, paní Liz Trussová nedávno nevyloučila možnost uvalení sankcí na ruská média, uvedla Zacharová. – Pokud budou přijata opatření proti ruským médiím, novinářům, korespondentům, vy víte, umíme odpovědět. Naučili nás reagovat. Nikdy jsme to dřív nedělali, vytvořili jsme všechny podmínky pro to, aby zde zahraniční korespondenti mohli pracovat. Prokázali jsme spolupráci, otevřenost a absolutní dodržování ducha a litery zákona, včetně všech našich mezinárodních závazků. Ale naučili jsme se reagovat, protože všechno má své meze. Pokud se to tedy stane a budou uplatněny nějaké sankce vůči ruským médiím, pak nás tam neobviňujte, budeme mít všechny důvody k cílené odvetné reakci. Jen informuji”.

https://bit.ly/3sj1uIY

sdíletj na

5 5 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
4. 2. 2022 20:56

Neváhajte a VYKONEJTE pánové. Myslím , že OKO ZA OKO – je na místě. A jestliže budete donuceni , tak potom – ZUB ZA ZUB

Michal47
4. 2. 2022 23:55

Jen to těm psychopatologicky zdegenerovaným britům zablokujte, jak ty mně, tak já tobě. Když chtějí ti britští gauneři mediální válku s Ruskem, mají jí mít! Přitom jsou s tou starou škatulí v buckinghamu a s tím uslintaným bernardýnem johnsonem už jen pro srandu králíkům, celý svět to dávno ví, jen oni sami to nejsou schopni a hlavně ochotni pochopit.

Marek
5. 2. 2022 11:38

Tohle pro nás není dobrý směr. V Rusku jsou za vodu, tam mají vlastní média, ale tímhle se inspirují místní kolaboranti a zablokují vynikající český Sputnik. A po českém Sputniku přijde na řadu další alternativa. Doba temna je za dveřmi.

BB Rad
5. 2. 2022 12:10
Odpovědět  Marek

To nás čekalo , nebo čeká tak nabo tak. Je to jen otázka času – velice smutný příběh pomalého zanikání České republiky a její státnosti, jako takové.

Michal47
5. 2. 2022 12:51
Odpovědět  Marek

Výborně fungující VPN Surfshark těm grázlům ve Strakovce udělá s tou jejich “cenzurou” spolehlivě čáru přes ten jejich idiotský “rozpočet”! Vím o čem mluvím, sám jej se spokojeností využívám! Pojedete tedy český Sputnik, či cokoliv jiného, co ta “vládní” sebranka zablokuje přes nějaký ruský server a grázlové se mohou jít vzteky bodnout! Ti primitivové ve Strakovce si blbostí nevidí ani na špičku nosu!!

Pavel
5. 2. 2022 12:13

Myslím, že ti maňásci ze západu jsou již odvařeni, toto jsou poslední křeče chcípající kobyly. A maňásci u nás, ti ještě netuší, že to všechno projeli a přijde doba, kdy se budou zodpovídat.

Evžen
5. 2. 2022 18:54
Odpovědět  Pavel

Ta jejích tak zvaná demokracie se jim hroutí pod rukama, tak kolem sebe kopou jak zdechajici kobyla!

PENNYS
5. 2. 2022 23:11

Máme válčit proti NATO? Vladimir Putin vyzval Západ ???
Vladimíre ,Vladimíroviči už je třeba jednat,Agresorum zničit všechny jejich raketové základny v EU ,a všichni se po..rou !!! Evropa je celá zhypnotizovaná kovidem a Muskovými satelity, mají vymyté mozky, když nechtějí vidět kdo je vlastně SVĚTOVÝ AGRESOR!!!