Volby 2021: Volební kalkulačka na ruský způsob

Autor: Pavel Letko

Rozkaz zněl jasně. Na Bělehrad! Tak se jde na Bělehrad a bez keců. Nakoupit vrtulníky, kupují se vrtulníky. Elektrárnu staví strejda z Ameriky a basta. Výběrové řízení už proběhlo. Za podporu minulých disidentů je třeba platit. Prohráli jsme válku, je třeba platiti reparace. Nikdo nás zadarmo před sebou samým bránit nebude.


Znáte tu ruskou kalkulačku, či spíše počítadlo řečené sčot? Zdánlivě primitivní, leč funkční. Volby jsou za dveřmi a ve vzduchu je otázka „koho volit?“ Spočítejme si to tedy hezky v klidu a jednoduše, aby mohl každý porozumět. Základem volby je porozumět světu, v němž žijeme. K tomu máme několik vyvinutých smyslů, byť každý trochu jinak.

Můžeme začít volbou mladých pro mladé. Ano, jde o naše mladé Piráty spojené s TOP veterány. Vypadalo by to možná, že bude legrace a na Hradě se bude zase jezdit na koloběžce jako za Václava Havla, ale to by byla mýlka. Z dredatého obhájce marihuany a bezbariérového stahování dat z internetu je seriózní politik, který se jezdí ukazovat do centrály NATO, aby jej snad někdo nepodezříval, že by chtěl zamezit nějakým válkám, zabíjení po tisících a milionech. Kdepak, kde je Pirát, tam je boj za demokracii a lidská práva všech pirátů a jejich dětí.

Jeden by se až divil, nač další seriózní politici, když tu máme už staré osvědčené kádry z TOP09, ODS a udavače z KDU-ČSL. Jeden za 18 a druhý bez dvou za 20. Znáte to. Ožebračit si své děti nenechají od nikoho, natož od bohatého Babiše, na kterého teď konečně prasklo, že si koupil nemovitost. Vedle nákupu nějakých akcií, na které se už zapomnělo a výstavby Čapího hnízda, na které se nezapomene nikdy, a únosu vlastního syna na Krym, který (objektivně posoudí Džamila), jde o o megazločin. Tak už mu Rakušan a Bartoš přejí basu.

Babiš vlastnil stovky firem a prostřednictvím jedné si koupil nemovitost! V kapitalismu! Nu, považte! Je sice trochu škoda, že to prasklo až teď před volbami, protože jsme naprosto nestranní, a i když kauza je stará 12 let, nikdo vyjma Babiše nás nemůže podezřívat z účelovosti nebo tak něco.

Důkazem je, že na to přišlo mezinárodní spiknutí, tedy co to melu, mezinárodní sdružení novinářů na Sorosův způsob. Kdo je to ten Soros? No, to je ten pán, co radil Havlovi jak dělat nezávislou politiku. Nezávislou na voličích, samozřejmě.

Jen tak se mohla podařit úspěšná privatizace nejen Lucerny do Václavových rukou. Lítalo v tom nějakých ušmudlaných 100 milionů přes agenta StB Junka a Chemapol, který poté, co vyplatil Václava, tak zkrachoval a obloukem je celá Lucerna v Havlových rukou. Tedy to úplně ne, protože Václav je už na onom světě společně s lidmi, kteří mohli těžit z jeho verze lidských práv a jím podporovaného „humanitárního bombardování“ Jugoslávie, a také s Iráčany, které podpořil zvacím dopisem.

Tedy podpořil Bushe a jeho kamarády z USA a koalice ochotných kumpánů, aby ve jménu lidských práv lidem Iráku pomohli trochu potrhat ručičky a nožičky, protože v Pákistánu se schovával dlouholetý spolupracovník CIA Bin Ládin.

Že jste z toho jeleni? No, to je jenom proto, že na vás momentálně blahodárně nepůsobí náš mainstream odkojený hlavním proudem z New York Times, Washington Post, TV Fox, BBC a CNN. Prostě koalice, s níž spolupracují sdružení bojovníci z ICIJ. To je takové sdružení aktivistů, které se nebojí ukázat třeba na Putina a nasadit mu psí hlavu. Za takovou odvahu jim samozřejmě přísluší náležitá odměna a tak není divu, že je sponzoruje i náš dobrý Soros.

Naproti tomu zbabělec, který zveřejnil video zobrazující vraždění americkou armádou, hnije ve vězení. Prostě demokracie “padni komu padni”, pliveš na Rusko, blahobyt tě nemine, pliveš na USA, riskuješ vězení nebo předčasnou smrt. Takový svět je docela srozumitelný, naši mladí Elfové a Piráti mu dobře rozumějí.

Babiš mu sice také rozumí, ale ne zcela. Úlohou předsedy vlády, prezidenta a vůbec každého Čecha je bezpodmínečná poslušnost triumfu vůle. Rozkaz zněl jasně. Na Bělehrad! Tak se jde na Bělehrad a bez keců. Nakoupit vrtulníky, kupují se vrtulníky. Elektrárnu staví strejda z Ameriky a basta. Výběrové řízení už proběhlo. Za podporu minulých disidentů je třeba platit. Prohráli jsme válku, je třeba platiti reparace. Nikdo nás zadarmo před sebou samým bránit nebude. Není třeba budit zdání nezávislosti, to lid obecný jenom zbytečně mate. Je třeba držet jednotnou linii.

Vedle řešení problematiky ústřední komunity každé demokracie, LGBTVPSVZ, mňoukajících koček a reality show je třeba myslet na stěžejní rozdělení společnosti. Politik je tu od toho, aby si řádně nastudoval scénář od Sorosů či amerických velvyslanců a umělecky jej podal lidu obecnému. Lid obecný má ku pomoci jednak ty mediaguru z ICIJ, jednak neziskové organizace, ve kterých se dá docela dobře přijít ke slušnému zisku do vlastní kapsy. Nejeden příznivec Milionu chvilek pro demokracii by mohl vyprávět. To samozřejmě neučiní, není blázen.

V konečném důsledku lid obecný platí ze svých daní jak politiky, tak neziskové organizace i mediální čaroděje. Není pak divu, že lid obecný není příliš bohatý, to ale také není účelem. Všichni se nemohou celý rok válet u moře. Kdo by je obsluhoval? Celý svět je stvořen především pro určitou elitu. Ta dosáhla takové úrovně, že si dovede opravdu vychutnat dobrou kuchyni, divokou přírodu i třeskutou zábavu. Chudé potom zbytečně bolí hlava a ráno musí do práce, takže se to nehodí.

Babiš se také nehodí, a to především proto, že ruší takovou pěknou idylu a činí sluhy zbytečně nespokojenými. To samozřejmě platí i o stranách vlasteneckých, protože nevědí, kdy přestat, kdy jde jen o taškařici peroucích se rabů jako v případě fotbalových fanoušků a kdy už by nejeden vlastník k úhoně dojíti mohl.

Putinovo Rusko je toho zářným příkladem. Po úžasném Jelcinovi nabízejícím Rusko celému světu nejmocnějších za babku tam již nejeden z horní desítky úspěšných k finanční újmě přišel, či se dokonce přesunul na čas do kriminálu. Prostě skandál. V Rusku pohrdli americkým scénářem a píší svůj vlastní. Neuvěřitelné.

No, a komunisté? Tak o těch ani nemluvit, to je nejhorší zlo, protože by elitám chtěli svět odejmout, jakoby se mohl obejít bez konkrétního vlastníka. To by byla jistě škoda, protože vlastníci tohoto světa připravili všem již v minulosti spoustu zajímavých her a dobrodružství. Afričanům, Indiánům, Japoncům i Evropanům. Padni, komu padni. A kdo si vytáhne peška zítra? Pánbůh ví.

E-republika
https://bit.ly/3DoxzTz

sdíletj na

1 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
paw
9. 10. 2021 02:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Dnes je jisty ,ze kdo krade moc ten se okrada a pripravi o vse i o moc.
Takova snaziva osoba Soros dela co muze. Uz je proslulej.
Prani a vule lidu trvaji treba dlouho nez se projevi, ale projevi se.
Vselike snazeni toliko pro hovada dobre jest. Napsal Komensky , jediny snad normalni pedagog v lidske historii..
Kdo se snazi hodne, snazi se proti sobe.
Nas zivot je plnej takovych schvalnosti..
Fanatici nasi predvalecne americke demokracie to dotahli na nepritele miru celeho sveta a Hitler pak musel mir branit. I pres Noci dlouhych nozu a tech Kristalovych a nekonecnych..Rakouskych.
Nemuseli demokratisti aspon nahravat jeste navic komunistum. Mimo jine zlociny, bytovy zakon dovoloval vyhnat casto hladoveho delnika i s rodinou a detmi na ulici .Ihned na hodinu. Komunisti pomohli a ted nam soudruhu a jiste das svuj hlas ve volbach..Na spatnostech jinych si prave komunisti rychle vybudovali vladu spatnosti dalsich tentokrate svych.
To vypada jako retezova reakce..
Navic od 1918 demokratisti se pohodlne uchopili vlady ,kterou uloupili Cechum , kteri nas osvobodili prazskou revoluci ,u nas a hned vycpavali 300leteho okupanta milionovymi odmenami do Vidne.
Cesi zase oblizli bidu.
V 1945 ihned po revoluci dostavali prave Albrichtove byty po uprchlych nacistech preplnene uloupenym bohatstvim do sveho vlastnictvi..
Cesi olizli vsech deset.. Uz skoro nebylo co obliznout.
Nekonecne podvody nekonecneho znarodnovani..
Tovarnici,bankeri, bohaci,byvali politici atd. uhlavni skudci dle komunistu ale odjizdeli z republiky od 1948 obdareni s truhlami plnymi zlata,majetkem a milionovymi konty dolaru za znarodneni do ciziny. Cech neodjizdel. Ani napad. Ani na to uz nemel.
Uz nebylo co ukrast tak aspon ta mena.
Proc je nas zivot plnej tech schvalnosti..Inu je tak zalozenej “Vyssi Moci”.
Ta si dela co chce. A muze.
V dejinach a v dnesku je plno prikladu co se normalne nemohlo a nebylo ani mozny,myslitelny se odehrat.
Ale priklady, at si kazdej najde sam..