Vladimir Putin oslovil ruské občany

Zveřejňujeme výzvu ruského prezidenta Vladimíra Putina občanům Ruské federace před posledním dnem hlasování o změnách Ústavy, zveřejněném na oficiálních webových stránkách Hlavy státy.

„Vážení občané Ruska!

Dnes byl na Tverské zemi odhalen monument stovkám tisíc sovětských vojáků, kteří bojovali poblíž Rževa.
Šli do boje, abychom my žili pod mírovým nebem, pracovali, milovali, stavěli, byli hrdí na Rusko – zemi jedinečné civilizace a velké kultury, země, kde je sjednocen osud, naděje, mnoha pokolení našich předků.

My, jejich dědici a následovníci, pokračujeme v této neoddělitelné, tisícileté historické cestě. A víme, že když jsme spolu, i v kritické situaci, dokážeme zvládnout i ty nejtěžší úkoly.

Drazí přátelé, v poslední době jsem se na vás opakovaně obracel ohledně nejdůležitějších otázek pro nás všechny, pro naši zemi. Dnes považuji za nutné učinit to znovu v předvečer hlavního dne hlasování o změnách Ústavy naší země.

Nehlasujeme jen za pozměňovací návrhy vyhlášené jasnými právními normami. Hlasujeme pro zemi, ve které chceme žít, s moderním vzděláním a zdravotnictvím, se spolehlivou sociální ochranou občanů, s efektivní mocí, odpovědnou společnosti.

Hlasujeme pro zemi, pro kterou pracujeme, a chceme ji předat našim dětem a vnoučatům.

Jsem si proto jistý: každý z vás, který dělá takové důležité rozhodnutí, nejprve myslí na své blízké, spoléhá na hodnoty, které nás spojují, a to je pravda a spravedlnost, to je úcta k člověku práce, k lidem starších generací, to je rodina a péče o děti , o jejich zdraví, morální, duchovní výchově.

Změny Základního zákona – v případě vaší podpory – posilují tyto hodnoty a zásady jako nejvyšší, bezpodmínečné ústavní záruky. Stabilitu, bezpečnost, prosperitu a slušný život pro lidi můžeme zajistit pouze prostřednictvím rozvoje, pouze společně a jen sami.

Na naší zodpovědnosti, na našich upřímných pocitech vlastenectví, starosti o vlasti, stojí suverenita Ruska, stejně jako na úctě k naší historii, kultuře, mateřskému jazyku, tradicím a naší vzpomínce na úsilí a úspěchy našich předků.

Zopakuji své stanovisko, je jasné, neměnné a naprosto pevné: aktualizované znění Ústavy, všechny navrhované změny vstoupí v platnost pouze s vaším souhlasem a s vaší podporou.

Víte, že hlasování již probíhá několik dní a tento krok byl diktován potřebou ochránit zdraví lidí.
Chci poděkovat všem, kteří se již rozhodli. Zítra 1. července je hlavní den hlasování.

Žádám vás, drazí přátelé, abyste řekli své slovo. Hlas každého z vás je nejdůležitější, nejhlavnější.

Děkuji.“

https://politikus.ru/v-rossii/129642-vladimir-putin-obratilsya-k-grazhdanam-rossii.html

sdíletj na

Ohodnotit příspěvek (5 / 1)
Přihlásit: Login
1000
 
smilegrinwinkmrgreenneutraltwistedarrowshockunamusedcooleviloopsrazzrollcryeeklolmadsadexclamationquestionideahmmbegwhewchucklesillyenvyshutmouth
Pojmenování nahrávaného obrázku
 
 
 
Audio and Video soubory
 
 
 
Jiné typy souborů
 
 
 
1 Komentáře vlákna
2 Odpovědi vlákna
0 Sledování
 
Nejvíce komentované
Nejméně komentované
3 Autoři komentářů

  Souhlas  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Dan
Ohodnotit příspěvek :
     

78% ruských občanů podpořilo Putina.