Vjačeslav Volodin předseda Státní dumy RF: Zelenskij uprchl z Ukrajiny, ukrývá se v Polsku na americké ambasádě

Vladimir Zelenskij opustil Ukrajinu, nyní je v Polsku, řekl předseda Státní dumy Vjačeslav Volodin.

„Zelenskij opustil Ukrajinu. Poslanci Nejvyšší rady řekli, že se k němu ve Lvově nemohou dostat. Nyní je v Polsku,“ napsal Volodin ve svém kanálu Telegram.

Poslanec Nejvyšší rady Ukrajiny Ilja Kiva řekl, že Volodymyr Zelenskij se skrývá na americké ambasádě v Polsku. Ukrajinský poslanec to oznámil na svém kanálu Telegram.

„Právě mi potvrdili, že vrchní velitel ozbrojených sil Ukrajiny, prezident Volodymyr Alexandrovič Zelenskij, dnes překročil ukrajinsko-polskou hranici a je nyní v bezpečí na americké ambasádě,“ řekl Ilja Kiva.

Ukrajinský poslanec řekl, že další rozkazy ukrajinské armádě bude Zelenskij vydávat z americké ambasády v Polsku.

„Právě odtud bude pokračovat v likvidaci ukrajinské armády a civilního obyvatelstva a bude vydávat šílené rozkazy, které dnes stojí tisíce lidských životů,“ řekl Kiva.

Předseda Státní dumy Vjačeslav Volodin 4. března řekl, že Volodymyr Zelenskij opustil Ukrajinu a je v Polsku. Poté Michail Podoljak, poradce vedoucího kanceláře prezidenta Ukrajiny, odmítl odpovědět na novinářovu otázku, kde se Zelenský nachází.

https://bit.ly/3HN6viy
https://bit.ly/35PSQKc

5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
vlastisl
4. 3. 2022 22:49
Ohodnotit příspěvek :
     

Dnes napsat osobní názor je horší než za komančú.Naše vláda je ta před kterou varoval president Beneš a plně naplnuje jeho předpovědi. Ukradla všem svobodu a falešnou rétorikou zblbla už tak postiženou mladou generaci !

Editor
4. 3. 2022 23:58
Odpovědět  vlastisl

No, popravdě, za komunistů takovéto diskuse fakt neexistovaly z jednoduchého a prostého důvodu. Neexistovaly sítě jako dnes. Neexistovaly veřejně přístupné servery s jednotným formátem. Technicky to fakt nešlo a to nejen u nás. Vývoj WWW začal 1989, koncem roku skončili komunisti nejen u nás, ale vývoj webu fakt ne. Osobní názor nebylo kam napsat, jedině tak na okno a vylepit do výlohy nebo na okno.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
5. 3. 2022 09:05
Odpovědět  scipio

Ty mínusy máš proto, že nevíš, že internet běžel už za císaře Josefa „Procházky“.
Ale to jsi ještě nebyl na světě.
My jsme za „komančů!!“ diskutovali úplně všude. Na šichtě, v hospodě po šichtě, na stromě, na rekreaci zdarma, na kole, na vandru a ještě NAVÍC, nejlepší politické vtipy nosili sebou s omluvnými ksichty policajti a „komanči“, které jsme tolerovali
Stačilo mít zaměstnání a nebýt parazit. A nemít sebou mobil.
Dnes lidi stmelí jedině „golod i cholod“.
Kurwa kdyby alespoň dali k těm mínusúm koment.
např „…dal jsem ti mínus, protože….“
Bude to ještě dlouhá cesta, než vzniknou zase spokojené kolektivy, plné smíchu, štěstí a spokojenosti, jako „za komančů“.
Zem je trhlá

Milan h
5. 3. 2022 12:03
Odpovědět  vlastisl

pan prezident Benes nas presne pred timto varoval viz jeho proslov pri tzv Benesovich dekretecha za komunistu sem mohl jim vynadat jak svini do koryta a az obratili kabaty tak uz byl problem nejaka kritika ale jejch blbosti se mohl vyrobek vyhodit akdyz sem jim rikaze to nepujde bez chemikalie tak me propousteli ale na moje slova dosla ze to maji z toho ze se serou do neceho cemu nerozumi no pak se me omluvili coz jim bylo ke cti

zdena
5. 3. 2022 09:36
Ohodnotit příspěvek :
     

Pan hrdina tedy už zalezl do bezpečí a teď už bude jenom plnit „doporučení“ svých páníčků… Na hrdinu už si zahrál dosyta a poté, co si nadělal do kalhot, vzal čáru… a „své“ lidi tam nechal s prastarými darovanými zbraněmi, které jim vyjednal…. no potěš pánbůh…. Už to tedy Ukrajincům dojde, co je pan Zelenskij za komedianta ???

Pavel
5. 3. 2022 13:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten rozdíl mezi komančema před rokem 1989 a nyní je velký. Tehdy byla cenzura, likvidovali odpor znemožněním vzdělání či kvalifikovanější práce a podobně. Jenže na druhé straně nebyli úplně pitomý a věděli, že nesmí nechat nikoho chcípat. Chování dnešních „ideologů“ je odlišné. Restrikce jsou stejné – cenzura, kriminál, mediální dehonestace, státní teror. Jenže ti dnešní ideologové už lidi chcípat nechají. Nefandím válce, nefandím ani Putinovi, ale v jednom lze najít analogii. Ruský medvěd byl obklíčen a zahnán do kouta. Žádné zvíře – sebeslabší – se ale nenechá sežrat bez „boje“ a tak na svého predátora bez ohledu na následky zaútočí. To samé čeká vyčpělý západ. Je jen otázkou, nakolik lidé masírovaní ničivou ideologií musí být ožebračeny, aby se vzepřeli.

Milan h
5. 3. 2022 13:22
Odpovědět  Pavel

aby si to neprehanel tak nas reditel v ksc nebyl naopak jeho namestci ano no a jeden z nich je oligarcha v oceli je to Zemek kdyz ho vidim je mi na zvraceni oni to byli po prevrate kdo zlikvidoval reditele ktereho sme meli radi protoze si na nic nehral

Pavel
5. 3. 2022 13:45
Odpovědět  Milan h

Jistě, za každého režimu najdou lidé, kteří se chovají empaticky a ohleduplně. V této diskuzi nelze pro omezenost prostoru rozvinout vše co má člověk na jazyku. V žádném režimu nelze házet „vládce“ do jednoho pytle. V mém příspěvku se jednalo o popis situace lidí nepohodlných režimu – z jakéhokoliv důvodu. Postkomunistické státy se plně vrhli do spotřebního světa, lidi byli najednou oslněny množstvím zboží (pochopitelně do značné míry nepotřebného, bez něhož se ale cítí méně „cool“). Devastace průmyslu, devastace zemědělství, devastace školství, devastace společnosti, devastace mezilidských vztahů.

Albi
5. 3. 2022 15:11
Odpovědět  Pavel

Pavle pokud jsi už neviděl – ten rozdíl mezi komančema před rokem 1989 a nyní – stejně a dobře popisuje Petr Hájek – konkrétně asi od 22.24 min.

https://youtu.be/jAP4otm2LK4

PENNYS
8. 3. 2022 06:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak |Muj oblíbenec Zeman vyznamenal toho komedianta z \\\\\\\\\\\\\\\\\okrajiny. Ten Thajmanec s tím Fišerem na něho musel vytáhnout „hodně velkoušpínu“ ,že náš NEJLEPŠÍ PRESZIDENT SE ZMĚNIL O 360%????????????????????????? JINAK SE TO NEDÁ YSVĚTLIT