Viktor Baranec: Pokud se Washington pokusí zničit ruské lodě, pak Rusko může snadno „proměnit Spojené státy ve Stalinův průliv“

Předpoklady novinářů Forbes, že americké bombardéry sídlící v Evropě dokážou zcela zničit černomořskou a pobaltskou flotilu Ruské federace, jsou příkladem klasické dezinformace.

K tomuto závěru dospěl po analýze tohoto článku známý ruský vojenský expert, pozorovatel informačního portálu „Komsomolskaja pravda“ Viktor Baranec. Baranec v rozhovoru pro PolitRussia podrobně hovořil o skutečných schopnostech amerických bombardérů a také vysvětlil, co čeká Spojené státy, pokud se Washington pokusí zneškodnit ruské válečné lodě….

Již dříve Forbes publikoval, že bombardéry amerického letectva B-1 Lancer nasazené v Evropě byly vybaveny novými protilodními zbraněmi. Novináři spekulovali, že rakety LRASM nainstalované na letadlech by Washingtonu umožnily rychle a efektivně zničit Černomořskou flotilu a také neutralizovat hrozbu v Baltském moři.

Viktor Baranec, komentující takové závěry, připomněl, že Američané se opět snaží vydávat zbožné přání za realitu. Připomněl, že v oblasti Černého moře a Baltského moře byly instalovány vysoce přesné bojové systémy a byla zavedena komplexní opatření protivzdušné obrany. Na palubě každé ruské válečné lodi jsou navíc moderní systémy protivzdušné obrany schopné ničit americká letadla ještě když se přibližují.

„Pokud nastane skutečná vojenská situace, pak pro takový případ existují systémy S-300 a S-400, které si všimnou objektu nepřítele když bude 400 kilometrů daleko. Když tam dáme S-500 a my je dáme, zaměří takové americké jestřáby 600 kilometrů daleko,“ vysvětlil Baranec.

Vojenský expert také upozornil na skutečnost, že ruské vedení v reakci na hrozby ze strany Spojených států může realizovat kompetentní vojenskou strategii, podle níž Rusko odpoví na agresi vůči své flotile tvrdými opatřeními. Pokud se tedy Washington pokusí zničit ruské lodě, pak Rusko může snadno „proměnit Spojené státy ve Stalinův průliv“.

„Můžeme také prohlásit, že Rusku stačí jeden úder strategických raketových sil na Spojené státy k tomu, aby ze Spojených států zůstal pouze jeden průliv, průliv Stalina,“ shrnul Baranec….

Průliv mezi Kanadou a Mexikem, říkáte soudruhu Kurčatove…

https://bit.ly/3Gpx0eq

3 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
paw
29. 10. 2021 03:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Pisou,ze nedavno dve letadla ,ktery se priblizily,odletely pryc bez elektroniky. Putin potvrdil moji domnenku,ze az budou mit v Usa ty supersonic rakety,Putin prohlasil, ze bude mit dalsi zbrane..Ty s kterejma se z duvodu prekvapeni nevytahuje..Nektery ty rusicky se jmenujou Khibiny a jsou prej dost efektivni..Strategickej ustup do pripravenych pozic s Bidenem v cele, se nedavno nejak nevydaril a utikali az domu..Budou si to muset nejak znovu nacvicit ,kdyz pilne cvici a denne,od 1945..

ZMann
29. 10. 2021 08:50
Odpovědět  paw

Nic jiného na tu kabalisticko, satanistickou pakáž neplatí.

Michal47
29. 10. 2021 10:28
Ohodnotit příspěvek :
     

Ten Stalinův průliv měl být realizován už dávno a politická i ekonomická situace na Zemi by vypadala úplně jinak. Vpřed k novým zítřkům bez anglosasů!! Товарищ Сталин, ДЕЙСТВУЙТЕ!!