politika

Videovzkaz italského novináře Rusům

Video v italštině, překlad do ruštiny.

Krátce – jménem Italů se obrací italský novinář Matteo Gracis na Rusy, aby jim sdělil, že naprostá většina Italů podporuje Rusko a je proti italským dodávkám zbraní na Ukrajinu. Itálie je země okupovaná Spojenými státy a samotní Italové vůbec nemají právo na slovo. Chodí na protestní demonstrace, ale to nemá vliv na rozhodnutí Draghiho vlády. 

Video bylo natočeno dnes.

https://bit.ly/3vXzfT5

sdíletj na

18 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
10. 5. 2022 07:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Veřejnost jižních zemí v Evropě byla vždy víc nakloněna Rusku, než např. k USA nebo Německu… o Polsku a Ukrajině ani nemluvě. To je známá věc. Stačí se o tom bavit s místními, třeba o dovolené. Člověk žasne, jak prostí Italové o Rusem mluví pozitivně. Ovšem myšlenkový koridor ovládnutých médií a politiků se ubírá jiným směrem – vše ve prospěch protektorů. Projel jsem dovolenky od Španělska, Itálii, Jugošku a Řecko a mnohdy jsem se styděl, že jsme proti Rusům tak negativní. Dostával jsem od místních školu… Je dobré znát názory obyčejných lidí. Nikoliv jen sociopatů v politice.

Pavel K
10. 5. 2022 08:40
Odpovědět  Pijack

Tak u nás to taky není tak hrozné Pijacku. Otevři oči a jdi mezi lidi i u nás. To že jich je u nás více, tak za to může 68. Je to mindrák nás starších a ti mladí, ti to jen papouškují co jim v neziskovkách nabulíkovali. Možná že víš, že jsem na PP několikrát napsal, že by bylo super, kdyby gosudar odtajnil dokumenty o 68 a řekl na plnou HUBU, jak to vůbec tenkrát bylo. Možná že by si řada rusobijců nadělala do kalhot a šlo by si to ze samé ostudy hodit na první třešeň.

Milan h
10. 5. 2022 10:11
Odpovědět  Pavel K

Pavle ani by nemusel stacilo byt tehdy v zvs na nemecke hranici a to uplne stacilo

Pavel K
10. 5. 2022 11:34
Odpovědět  Milan h

? ? ?‍♂️

Pavel
10. 5. 2022 09:18
Ohodnotit příspěvek :
     

Přátelé, chci zde připomenout slova Fidela, se kterými plně souhlasím. Fidel řekl- vždy jsme ctili tento princip, výstavba socialismu je úkol svobodných lidí, kteří chtějí opravdu vybudovat novou společnost. Důraz je tedy na slově chtějí. Když se ho ptali, jak Kuba přežila rozpad SSSR a soc. tábora, řekl- odolali jsme proto, že revoluce vždy počítá a bude počítat s velkou podporou lidu, lidu inteligentního, co nejvíce sjednoceného, vzdělaného a bojovného. To byl Fidel, pro něhož vzdělání a zdraví lidu bylo na prvním místě. Kubánci navíc vždy podporovali utiskované národy v Africe a byla to podpora velice důležitá.

Pavel K
10. 5. 2022 11:35
Odpovědět  Pavel

? ? ?

Gales
10. 5. 2022 09:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Situace jako u nás. Jidáši ve vládě a plebs skřípající zuby.

Pozor
10. 5. 2022 09:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Myslím si, že podobné je to aj na Slovensku.

Pavel K
10. 5. 2022 11:53

Smrtáku, a my jsme byli v sedmdesátkách , osmdesátkách jiní?!! Všude jsme viděli Zápas, Západ!! Zboží, nablýskaný cingrlátka, kuurwy, beagbít, rychlí auta atd. Západní propaganda, když se jim nezdařil 68osmý, tak to do nás rvali horem dolem. Já jsem ze ZČ, tak jsem to viděl dnes a denně v NSR televizi, denně!! A když to člověk viděl co žil za železnou oponou, tak byl nadržený na to zboží a chtěl to taky. Pak už bylo snadné obrátit myšlení proti místnímu bolševikovi včetně CCCP. Taky nesmíme zapomenout, že tenkrát nebyl Západ taková kopa hnoje jako dnes. Ale to je právě ono, hezky nám namazali med okolo držky a v 89 nás lapli. No a pokračuje to přes mladý dál že?!!

Pavel K
10. 5. 2022 12:44
Odpovědět  Pavel K

Trochu nechápu to věšení, důvod?
Přiznám se že jsem mladší, máma ně také tenkrát zaháněla domů. A sebrala mi letadlo co mělo US znaky.

Ratus
10. 5. 2022 12:58
Odpovědět  Pavel K

Dotaz na radio Jerevan.Mám dom pár modýlků s rudými hvězdami.
Myslíte,že mě zavřou………?

zdena
10. 5. 2022 13:40
Odpovědět  Ratus

No jo…. rádio Jerevan….. na tom se národ vyřádil…. 🙂

Pavel K
10. 5. 2022 15:10
Odpovědět  Ratus

Tak to bohužel nevím, ale dnes je možné všechno, já jen popisoval reakci mé matky, když okolo nás jezdila ruská kolona, tak mě tenkrát zahnala domů i s tou hračkou.

Pavel
10. 5. 2022 15:11
Odpovědět  Pavel K

Jo dokud byl “socík”,tak i na západě se museli hamovat a snažit se dělat něco pro plebs,aby jim neudělal revoluci! Sotva jsme si to tu nechali rozdrbat, tak se i tam hned začali utahovat šrouby a dnes je ta totalita všude na západ od ruských hranic.Svoboda slova je chápána tak,že můžeš jen papouškovat vládní slinty jinak ti vypnou web a smažou tě v diskuzi! Vzít někoho z dnešní doby co tak hnojí na tu totalitu a přenést ho k nám do osmdesátek, tak by se z toho asi osypal jak svobodně se u nás žilo!

PENNYS
10. 5. 2022 12:32
Ohodnotit příspěvek :
     
zdena
10. 5. 2022 13:46
Odpovědět  PENNYS

Ježiš, no jo… on ted bude půl roku kecat do vládnutí EU a makaron mu na to tvořivé našlápl s tím návrhem, aby se EU neptala kdo co chce, že to není potřeba, a tak lejnová navrhla zrušit veto…. ach bože…..

zdena
10. 5. 2022 13:25

Krásně napsáno. Díky smrťáku…

GALES
10. 5. 2022 20:53

Okamura dneska ve sněmovně říkal pravdu a posrancům z pětikolky z toho bylo tak zle,že opustili sněmovnu. Možná bysme jim měli posílat meily s pravdou.A skončili by v Dobřanech.