VIDEO Generál Blaško toho má dost. „Já jsem Čech!“ Leyenová mlčí. Padla i prdel, strach z války kvůli EU

12. 5. 2021 17:29

Europoslanec generál Hynek Blaško (SPD) promluvil na setkání politického uskupení Volný blok poslance Lubomíra Volného o Evropské unii a očkování proti covidu. Podle něj je zamýšlený covid pas nesmysl a čeští poslanci „vlezdoprdelisti“, kteří poslušně schválí každou blbost z Bruselu. „Já jsem psal dopis paní Ursule von der Leyenové, kde žádám, aby od toho bylo upuštěno, protože je to stoprocentně diskriminační,“ řekl Blaško s tím, že mu předsedkyně Evropské komise už dva měsíce neodpověděla.

„Evropská unie a její vlezdoprdelisti, co seděj ve Strakovce, začali pilotní projekt s covidovým pasem. Já jsem psal dopis paní Ursule von der Leyenové, kde žádám, aby od toho bylo upuštěno, protože je to stoprocentně diskriminační. Už je to dva měsíce a odpověď jsem zatím nedostal,“ prohlásil Blaško na setkání Volného bloku.

Blaško se pozastavoval nad fungováním covid pasu, který má přihlížet k vakcinaci nebo prodělané nemoci. „Zajímalo by mě taky, jak je to s těma vakcínama, které do nás tady dennodenně perou. Nebo s tím, že kdo covid prodělal, tak má 90 dní protilátky. Včera ale nějaký odborník v televizi říkal, že je 180 dní, kdy mám ty protilátky. A s tím vším souvisí ta možná cesta do zahraničí. Tak jak to je?“ tázal se Blaško přítomných.

„Za další, i přestože je člověk očkován, tak stejně musí chodit na testy a nosit ten odpornej hadr. A nikdo není schopen vysvětlit, jak je tohle možné. Přece jestli jsem byl očkován, tak vůči mně nemůže být postupováno takovým způsobem, vždyť to je úplně na palici. To je něco hroznýho, co tady s náma předváděj,“ rozčiloval se Blaško, který podle svých slov doufá, že v České republice zvítězí zdravý rozum, a tyto věci se budou hromadně odmítat.

Podle Blaška z EU přicházejí špatné direktivy, které čeští poslanci ochotně schvalují, aniž musejí. „A ještě zpátky k té Evropské unii, která nám neustále dává nějaké zákony a naše vláda je přijímá. Klaus ml. říkal, že až 70 % našich zákonů jsou direktivy Evropského parlamentu a Evropské komise. Ale třeba v Německu, jak jsem se dozvěděl od kolegy europoslance, vždycky ten návrh prozkoumají, jestli sedí do jejich zákonů, a pak teprve to, co je potřeba, přijme,“ vysvětloval Blaško, že české úřednictvo je tak strašně líné, že vše přijímá beze změny rovnou.  

Na závěr Blaško varoval před možným vojenským střetem, pokud se bude Evropa nadále centralizovat. „Já se nechci dožít toho, že se z EU stane nějaký velký stát jako Rakousko-Uhersko, který pak krachne, a jednotlivé země si budou snažit získat zpět svoji svobodu, začnou se používat zbraně a vypukne válka. Vždyť je to úplně na hlavu postavené, to naše vlastenectví nám nikdo brát nebude. Já nejsem žádný euroobčan, já jsem Čech,“ burácel na závěr generál Blaško.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2F100011340367842%2Fvideos%2F1634304003624263%2F&show_text=false&width=267

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavla
12. 5. 2021 20:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Trochu jsem se vrtala v genetickém inženýrství, stejně jako výrobci vakcín, závěr:

editace genomu CRISPR/CAS9 (původně pozorováno na bateriích, Jennifer Doudna za to loni dostala nobelovku TED Talk 2015 https://www.youtube.com/watch?v=TdBAHexVYzc)

CRISPR – mechanismus, který umožňuje buňce zaznamenat v průběhu času viry, kterým byla vystavena. A co je důležité, buňky jsou schopny předat tyto částečky DNA svým potomkům.
Buňky jsou tedy zabezpečeny před těmito viry ne pouze po jednu generaci, ale mnoho generací poté. To umožňuje buňce zaznamenat informaci o infekci. CRISPR JE GENETICKÝ OČKOVACÍ PRŮKAZ.

CAS9 – protein, který je schopen přerušit šroubovici DNA na obou místech a vložit gRNA (libovolný řetezec).

Tuto modifikaci provedl Che Ťien-kchuej, který za to myslím sedí. Studoval v USofA v Hustonu. Tvrdil, že si výzkum financoval sám (asi ze stipendia;-). Podrobně Kurgiňan https://www.youtube.com/watch?v=pKBlGJ0B7I8

Test na protilátky, pokud vím, nezahrnuje buněčnou imunitu a podle Doudny je tato přenášena po generace. Tzn., že je na stole hypotéza, že se buněčná imunita ignoruje z komerčních důvodů.
Za účelem prodeje dalších GMO vakcín „řešících“ GMO způsobené nemoci.

Jinak je taky zajímavé v souvislosti s článkem se podívat do OR na firmu CovidPass s.r.o. a její společníky.