politika

VIDEO: Farage natočil francouzskou námořní loď, která do britských vod doprovázela člun plný migrantů

O tom, že se Turci snaží muslimské invazisty jakoukoli cestou dopravit do Evropy se ví dlouhodobě, ostatně, oni sami se tím ani nijak netají. V případě Turků se jedná o podporu islamizace Evropy, což je proces, o který se snaží staletí. Nicméně nejen Turci podporují stávající invazi, najde se i dostatek evropských kolaborantů, zaplevelujících islámem vlastní země, ale i těch, kdo posílaji invazisty  k sousedům. Tak, jako to dělá i Francie.

Nigel Farage vyzval vládu aby konala poté, co natočil loď francouzského námořnictva, doprovázející do britských vod gumový člun plný migrantů. Farage řekl, že doplul přímo na okraj britských a francouzských teritoriálních vod, aby tento skandální počin zdokumentoval.

Tento “otec Brexitu” uvedl, že spolu s posádkou zahlédl tři čluny s migranty, a prohlásil, že francouzské námořní plavidlo bylo spatřeno, jak doprovází tyto čluny z francouzských vod, aby je doprovodilo do britských vod.  Malý člun s přibližně dvaceti vetřelci na cestě do Británie byl podle Farage  absolutně  přeplněný, přičemž si všiml, jak blízko byla voda k okraji lodi kvůli přetížení přílišnou váhou vetřelců.

Farage obvinil francouzské námořnictvo, že eskortuje migranty do britských vod, kde jsou předáni úřadům Spojeného království, a že navíc kapitánovi jeho vlastního plavidla hrozilo, že jeho loď Britové zabaví, pokud budou s natáčením operace pokračovat. Farage řekl, že pobřežní stráž Spojeného království pohrozila, že loď „zabaví“, pokud odmítnou zastavit. „Takže nás neohrožují jen Francouzi, ale vyhrožují i nám a kapitánovi naší lodi, řekneme-li pravdu o této události” řekl Farage.

„Tohle se  musí zveřejnit. Ministře vnitra, musíte jednat!” vyzval ministra Farage. Na video se můžete podívat zde (video zde může být blokováno, pak stačí přejít na twitter Nigela Farage):

Dlouholetý vůdce Brexitu Nigel Farage aktivně odkrývá sílící skandál importu migrantů, natáčí v Pett Level a v Doveru, tedy ve dvou z mnoha destinací, kde ilegální invazisté přistávají. Jeho video u Doveru vyústilo v to, že policie politika navštívila pozdě v noci doma, aby mu předala varování za údajné porušení nouzového stavu.

Myslím, že podle toho, co Nigel Farage popisuje, je jasné, že na dovozu invazistů do Velké Británie se podílí jak Francouzi, tak britské ministerstvo vnitra. Navíc se snaží využít nouzového stavu, kdy si podobných počinů jen málokdo všimne. Je otázka, jak dalece je do všeho zapojena britská vláda jako taková. Pak by se jednalo o bezprecedentní důkaz záměrného urychlování islamizace už tak silně islamizované země.

Od začátku mi bylo navíc jasné, že vyhlášení pandemie mělo  především jiný záměr a to zakrýt různé, pro většinu Evropanů nepopulární počiny evropských vlád. A právě dovoz ilegálních muslimských vetřelců k nim také patří, vždyť invaze se v posledních měsících nezastavila, naopak, na mnoha místech výrazně zesílila. Avšak drtivá většina Evropanů, plně soustředěných na médii a politiky předhozený koronavirus, nic nezaznamenala.

Nakonec i toto je důkaz faktu, že nestačí jen odejít z EU. Je třeba také vyměnit politické kolaboranty a volit takové, kteří nebudou mít problém  tvrdě zakročit proti současné muslimské invazi i proti instalaci islámu do vlastní země.
https://bit.ly/2XpsGpN


VIDEO – Řecko Imigranti spící na hrobech. Obohacení,….

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Telex
24. 5. 2020 17:47
Ohodnotit příspěvek :
     

A však to je správně, Jen si přišli pro to, co je jejich. Už bylo na čase.

Telex
24. 5. 2020 17:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Však to je naprosto v pořádku. Přišli si pro svoje ke zlodějům domů.

A jen tak dál, římani na to neměli, ale tahle banda jo …

Telex
24. 5. 2020 20:10
Odpovědět  Telex

Tak mi to tu trosku blbne?