Více než 50 % Francouzů věří ruským prohlášením o Ukrajině, ukazuje průzkum

Průzkum ukazuje, že více než 50 % Francouzů věří ruským tvrzením o speciální operaci na Ukrajině

 

Více než polovina dotázaných Francouzů věří alespoň jednomu z ruských argumentů o speciální operaci na Ukrajině, dokládají to údaje z průzkumu Ifop, které cituje televizní kanál CNews.

„Ukazuje se, že 52 % dotázaných věří alespoň v jednu z ruských tezí o původu války na Ukrajině,“ uvedl web kanálu v prohlášení.

Zdá se, že 52 % respondentů věří alespoň jedné z ruských tezí o původu války na Ukrajině. 28 % se například domnívá, že ruskou intervenci podporují rusky mluvící Ukrajinci, kteří se chtějí osvobodit od pronásledování, kterým trpí. A 10 % uvedlo, že věří, že „na Ukrajině v současnosti vládne junta, do které pronikli neonacisté“.

Nejpřístupnější projevům Vladimira Putina jsou sympatizanti Jean-Luc Mélenchona a Érica Zemmoura, prozrazuje anketa Ifop.

4 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan
29. 3. 2022 01:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Mě by spíš takový průzkum zajímal u nás. Ovšem mimo Prahu a Brno, stejně jako mimo studentskou a akademickou obec. Nebo ho rozdělit a porovnat výsledky – a to by mě vlastně zajímalo úplně nejvíc

Lékořice
29. 3. 2022 07:36
Odpovědět  Milan

Mě by zase zajímalo, která agentura by měla tento průzkum dělat, aby byl poctivý?

Milan
29. 3. 2022 15:03
Odpovědět  Lékořice

Třeba party správnejch dědků a bábrlí co si mohou dovolit koupit si vybavení a investovat do cest českou kotlinou. To jest party seniorů (rek) s dobrou penzí a finančním zázemím, kteří nebyli tak blbí jako já, že jsem makal porůznu po Evropě načerno a všechny vydělané prachy do mrtě procestoval, takže teď musím každou kačku třikrát obrátit než ji vydám. (Pravda, dost na tom má zásluhu ničema Drábek, ale to mě neomlouvá.) Jinak bych už dáááávno přesně takové průzkumy prováděl minimálně od majdanu. Jenže to se nestane, protože krize. Takže nám nezbývá nic jiného než doufat a bezmocně se vztekat.

Petr
29. 3. 2022 07:13
Ohodnotit příspěvek :
     

U nás to bude obdobné !!

jirka52
29. 3. 2022 12:27
Odpovědět  Petr

Ale myslím si, že to u nás bude o něco méně. Tady se protiruská propaganda praktikuje 30 let a mnoho lidí, zejména těch mladých „pamětníků“ již jiné argumenty nechce slyšet. Navíc i složení vlády, parlamentu, sněmovny, ministerstev a ozbrojených složek je nasáklé ultrapravicovým myšlením obdobným jako na Ukrajině. Už jim chybí jen ta komanda, protože podle prohlášení vláda v tomto směru vše „vyřeší“ nejpozději do roka …!!!

Markýza
29. 3. 2022 18:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Fascinující. A proč by neměli věřit ruským tvrzením? Doufám, že není nějaká povinnost věřit jen těm ukrajinským.

vlastisl
29. 3. 2022 19:51
Odpovědět  Markýza

A já zase věřím Frantíkům protože mají relevantnější informace na těch našich informacích sedí o Stříž a z fialovýho vejce prd vysedí !

Markýza
29. 3. 2022 20:18
Odpovědět  vlastisl

Pravda – my to tu honíme kdesi po netu po drobcích.