politika

Velitelka Jižního velitelství USA Laura Richardsonová o nutnosti porazit Rusko v Jižní Americe

Velitelka Jižního velitelství USA Laura Richardsonová o nutnosti porazit Rusko v Jižní Americe:

“Pokud mluvím o svém protivníkovi číslo dvě v regionu, Rusku, pak jsou tu vztahy Ruska s Kubou, Venezuelou a Nikaraguou. Tato oblast je důležitá se všemi svými bohatými zdroji a prvky vzácných zemin.

Zde se nachází lithiový trojúhelník, 60 % světového lithia, které je nezbytné pro moderní technologie, je v lithiovém trojúhelníku Argentina-Bolívie-Chile.

Největší zásoby ropy Light Sweet Crude byly objeveny u pobřeží Guyany před více než rokem, jsou zde venezuelské zdroje: zlato, měď, ropa. Máme Amazonii, v této oblasti je 31 % světové sladké vody. Je to prostě ohromující.

Myslím, že je v sázce hodně a my musíme toho hodně udělat. Tento region je důležitý. Je velmi důležitý pro naši národní bezpečnost a my musíme zintenzivnit naši hru”.

https://bit.ly/3HlCHMY

sdíletj na

12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ijn
21. 1. 2023 21:23

když onu však hru bez pravidel opakovaně hrají na všechny (i partnery),………. to čekají že se svět nechá pořád ojebávat? většině už trpělivost došla!!!

Pedro
21. 1. 2023 21:51
Odpovědět  ijn

Svět se musí spojit a zničit anglosaskou hydru, nastane mír a klid.

Jan1
21. 1. 2023 22:50

Paraziti panikari, jejich dvorek – Jizni Amerika jim ukazuje prostrednicek.

Tom
21. 1. 2023 23:00
Odpovědět  Jan1

A tak to ma byt!

Tom
21. 1. 2023 22:59

Prej, velitelka Jižního velitelství USA Laura Richardsonová…Kurva je to!

Nasrat!!!

Autor
21. 1. 2023 23:46
Odpovědět  Tom

V překladu to Richardsonová znamená Černochová? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Jaroslav
22. 1. 2023 03:07
Odpovědět  Peter 008

:-))))

Jan1
21. 1. 2023 23:00

Jihoamericane znaji zloducha nazpamet. Nenavidi ho, ale stale se ho boji. Rozklad USA jim pomuze ke svobode a suverenite. K uzivani surovin tak, aby lide nemuseli zivorit jako ted, kdy US koncerny vsude rabuji bohatstvi za babku.

Markýza
22. 1. 2023 08:54

Jo, to mají z toho kultu Osamělého Bojovníka, který nakonec Porazí Světového Zloducha.
Proto nemají spojence – mýtus je holt mýtus.

Pavel z Moravy
22. 1. 2023 10:41

Likvidace lidí by vám amíci šla, to víme a nepotřebujeme, aby nám to někdo opakoval. Fidel říkal, že nemá nic proti obyčejnému americkému lidu, který má rád, ale, že jeho problém jsou vládnoucí činitelé. Byl to obdivuhodný člověk, ale nevím jestli se nespletl. Když někdo volí takové zdegenerovance a ví co jsou zač, nenese náhodou také velkou vinu na tom co se děje? Je mi to jasné, Fidel chtěl projevit slušnost, ale asi věděl své. Je to úplně stejné jako u nás, jak jste spokojení vy, co jste volili ty dnešní vládce u vesla? Jste stejní jako tito z pětikolky nebo jste se spletli při volbě. Jestli jste spokojení, tak vám nemusí činit žádný problém co třeba mohou chystat pro vaše syny. Přeberte si to v hlavě.

Veteran Soldát
23. 1. 2023 20:58

Myslím, že je zbytečné se tady rozčilovat. Ta americká coura to řekla více než jasně. Jde o suroviny, jen to vztáhla k bezpečnosti USA místo aby jasně řekla, že jde o zájmy korporací, V podstatě řekla, že kdyby tam nebyly suroviny, tak na nějakou Jižní Ameriku kašle. Všechny ty štětky v americké politice jsou tak hloupé, že vyžvaní všechno, co muži v politice USA úzkostlivě tají. Vemte si třeba Pelosi, Nuland, Albrighrová – jedna hloupější husa než druhá. A protože naše politická scéna se v USA vidí, tak tady taky máme hloupé husy, jako je Černochová, Pekarová-Adamová (ta ani neví, jak se jmenuje), Langšádlová – to jsou také výstavní kousky hlouposti.