Ve Spojených státech oznámili prohru ve Třetí světové válce

Americký politolog Michael Reagan v článku pro Daily Freeman uvedl, že podle jeho názoru třetí světová válka trvá již několik desetiletí a Spojené státy proti Číně prohrávají.

Expert kritizoval amerického prezidenta Joea Bidena za vyslání 3000 vojáků do východní Evropy, aby čelili údajné „ruské invazi“ na Ukrajinu.

Podle Reagana by „skutečný vůdce“ dal Rusku ultimátum, uzavřel plynovod „Nord Stream“ do Německa a naplnil svět levným palivem otevřením ropovodu Keystone. 

Reagan zároveň vyzval nepovažovat Rusko za hlavní hrozbu pro Ameriku, ale věnovat pozornost Číně.

„Celá naše ekonomika je nebezpečně závislá na Číně a jejích továrnách,“ napsal politolog.

Vysvětlil, že nejde jen o oblečení, boty a elektroniku, ale třeba také o domácí testy na koronavirus.  Politolog upozornil na rostoucí vojenský a ekonomický potenciál Číny a také na posilující pozici Pekingu na mezinárodním poli.

Reagan odhaduje, že Čína už čtvrt století „demonstruje svaly“ po celém světě. 

Vyzval také, abychom se nebáli, že Rusko zahájí „třetí světovou válku o Ukrajinu“.

„Třetí světová válka začala před několika desítkami let. Jsme to my proti Číně a ne Rusku – a prohráváme,“ shrnul Reagan. 

Západní média v posledních měsících stále častěji informují o přípravách Moskvy na „invazi“ na Ukrajinu. V Rusku byla taková obvinění nejednou vyvrácena.

Jak upozornil mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov, ozbrojené síly se pohybují na území ruského státu – to nikoho neohrožuje a nikoho by to nemělo znepokojovat. Moskva zdůraznila, že prohlášení o „ruské agresi“ jsou používána jako záminka pro budování kontingentů NATO v pohraničních oblastech.

Ředitel zahraniční zpravodajské služby Sergej Naryškin označil zprávy o „invazi“ za zlomyslnou propagandu ministerstva zahraničí USA.

Ministr zahraničí Sergej Lavrov zase zdůraznil, že Rusko nikdy neohrožovalo ukrajinský národ.

https://bit.ly/3Lgmoks

4.2 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.2 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jara
7. 2. 2022 01:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Vyslat tisíce vojáků USA do východní evropy,aby je evropa živila,prala jim prádlo ap.to vyjde USA velmi levně a nemusí se o nic starat,stačí jen natisknout další dolary pro evropské služky a jejich otroky. Pokud existují u ruských vojsk zbraně K-3 schopné vyvolat silný elektromagnetický puls,tak 3.svět.válka by trvala jen týdny,max.3 měsíce a byl by konečně pokoj od hrstky falešných bohů na Zemi,chazarů,anglosasů,kabaly,vatikánu a lidé by byli opět lidmi,člověk člověku člověkem.

Pavel
7. 2. 2022 09:37
Ohodnotit příspěvek :
     

To bylo celkem jasné, že všechny ty stažené vojáky z Afghánistánu a odjinud nebudou chtít doma živit, to se přesně dalo předpokládat. Takže východní Evropy se svými pokornými služebníčky je přesně to místo, kam tyto nadbytečné síly umístit. Tyto východní kolonie, to je skutečně v současné době ráj pro anglosasy.

Frank
7. 2. 2022 10:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Američtí žoldáci nic jiného, než vraždit neumí a co by si s takovým počtem hrdlořezů USA doma počaly? Tak je rozvážejí po celém světě, aby je někdo živil. Proto budou stále vyvolávat konflikty a harašit zbraněmi, protože nic jiného světu už USA nejsou schopny nabídnout. Mají přes 700 vojenských základen ve 130 zemích světa, ale stále vytrubují, jak je ohrožuje Rusko a Čína!! USA potřebují válku jako sůl. Ale opět válku mimo jejich území, což je ale v dnešní době nereálné a je to je jejich vlhký sen. Vypráskali je nejen ve Vietnamu, ale i pasáci koz v sandálech v Afgánistánu, ale zřejmě jim to nestačí a potřebují pořádně přes držky.

Rony
7. 2. 2022 10:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Můžou ty sví hrdlořezy nasadit doma do ulic proti rabování svoloče, kterou si tam natahali a nevychovali

Petr
7. 2. 2022 11:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Bože , další ,,myslitel,, z Ameriky !

Jiří
7. 2. 2022 20:26
Ohodnotit příspěvek :
     

Má pravdu slavný epl neumí vyrobit ani tu krabičku na jajafon.