politika

Ve Spojených státech byla odhalena „stínová vláda“, která řídí Ameriku – American Thinker

MOSKVA, 5. listopadu – RIA Novosti. Kroky Joea Bidena v roli prezidenta Spojených států ukazují na to, že Ameriku ve skutečnosti řídí miliardář George Soros prostřednictvím sítí svých organizací, napsal Brian Kamenker z American Thinker.

Podle autora, Biden, který zapomíná jména a trpí „zjevnou demencí“, nemohl samostatně podepsat „všechny ty desítky extrémně radikálních dekretů“, které vyvolaly „destruktivní inflaci“, imigrační a energetické krize a „terorizování“ občanů.

“Všechno ukazuje na zapojení Sorosovy sítě organizací. Lidé tam pracující jsou extrémně chytří a zkušení, vášnivě nenávidí Ameriku, pracují na tom už několik desetiletí a mají přístup k nevýslovnému bohatství a vlivu. Jsou více než schopni zorganizovat vše výše uvedené,“ řekl Kamenker.

Autor článku vyjádřil názor, že Biden se stal prezidentem díky rozsáhlému koordinovanému úsilí zaměřenému na podkopání amerického volebního procesu, jedná se o miliardy dolarů a nejmocnější americké korporace a politické organizace.

“Když se podíváme na to, co se děje nyní a poučíme se z minulosti, není přehnané říci, že jsme všichni cestujícími vlaku, který se řítí do pekel. Pokud jej brzy nezastavíme, nebude cesty zpět,” uzavřel Kamenker.

George Soros je americký finančník a investor. Jeho aktivity jsou kontroverzní: o miliardáři se často mluví jako o finančním spekulantovi. Soros se aktivně angažuje v politice: jeho nadace byly opakovaně obviněny z organizování změny moci v řadě států. Sám finančník nepopírá, že jeho peníze pomohly zejména k uskutečnění „oranžové revoluce“ na Ukrajině v roce 2004 a Euromajdanu v roce 2013. V řadě zemí byl obviněn z vměšování do vnitřních záležitostí.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3NCpUXU

sdílet na

33 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frankie
6. 11. 2022 08:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Ale jestli je to tak, tak to je pro celý svět dobrá zpráva, že USA jde ke dnu, protože ji řídí lidé, kteří Ameriku nenávidí. Třeba je to výchozí bod k tomu, že se USA nebude montovat do zbytku světa a stále chtít někomu poroučet, protože budou mít co dělat samy se sebou.

[Trol-1] Vlaďa
6. 11. 2022 08:42
Odpovědět  Frankie

O úpadku USA sní už mnoho lidí generace, zatím se nekoná, roste však Čína. Svět už je znovu bipolární. Dvě supervelmoci.

Ratus
6. 11. 2022 10:44
Odpovědět  [Trol-1] Vlaďa

Problém je,že Soros je globalista a jako takový se oproti americkým neoconům
snaží USA zničit.Neoconi a globalisté,pro nás nic dobrého.Tak co je menší zlo?
Mimochodem slovo Soros-soro,pochází z esperanta a znamená přispůsobit se.
Jméno donesl do rodiny otec součastného Sorose.Byl to Mad’ar a nadšený
esperantista.

Gene
6. 11. 2022 11:49
Odpovědět  Ratus

Soros je zid, chazar jak poleno, jaky madar? Tak samo v clanku se pise american. American neni zadna narodnost, ale prislusnost ke kontinentu, statu. Soroz se jmenoval György Schwartz. Clanek je zavadejici. O deep state se uz vi hodne a Sorozovci (jeho syn je stejny parchant) jsou jenom poskoci financni mafie. Snad si nekdo nemysli ze jediny clovek, bez zazemi by se zniceho nic tak vysvihl a manipuloval svetovyma ekonomikama. Vsechny ty jmena jak je Soroz, Gates, vlady,a vsichni ti co se obevuji na titulcich kryji zada te hlavni financni mafii, ktera je v ustrani a ridi cely system. Jsou to jen figurky urcene na odstrel, pokud by se neco posralo a chlapi se pochlapili a postavili se systemu na odpor. Tak to bylo vzdy. Dav dosahl sveho, nova figurka byla dosazena a financni mafie opet vydelala.

Ratus
6. 11. 2022 12:25
Odpovědět  Gene

Dobře mad’arský žid.

Francin
6. 11. 2022 17:41
Odpovědět  Gene

souhlas, ten starý paprika je pouze bílý kůň mocnějších, ale miluje peníze a za ně prodává kohokoliv

Ludovit
6. 11. 2022 22:21
Odpovědět  Gene

TREFA do středu !

Gene
6. 11. 2022 11:58
Odpovědět  Ratus

Tady je celkem rozumne vysvetleno co vlastne deep state je.
Podle Quigley : „Síly finančního kapitalismu měly další dalekosáhlý cíl, nic menšího než vytvořit světový systém finanční kontroly v soukromých rukou, schopný ovládnout politický systém každé země a ekonomiku světa jako celku,“ vysvětlil. “Tento systém ma být feudalistickým způsobem řízen centrálními bankami světa jednajícími ve shodě, tajnými dohodami, k nimž dochází na častých soukromých schůzkách a konferencích.”

Francin
6. 11. 2022 17:43
Odpovědět  Gene

všeho do času, jen co vstoupí do hry kvantový finanční systém, mohou si všichni těmi zelenými bezcenými papírky vytapetovat kůlny

Ludovit
6. 11. 2022 22:12
Odpovědět  Ratus

Sörös – pivový, Soros – radový oba výrazy v maďarskom jazyku po tisíc rokov.
Pôvod má v jednom zo sionistických židovských kmeňov ktorí sa zúčastnili v tajnej etnickej čistke židovstva. Tzv. “čistý” dodržiavajúci pravidlá sa s pomocou nemcov a ich kolaborantov očisťovali od tých “nečistých” benevolentných pravidlá nerešpektujúcich ! V maďarsku nylasok (čítaj ňilašok – významovo LUČIŠNÍCI) pravá ruka gestapa boli krutejší a podlejší ako samotné gestapo. Tu začína jeho kariéra – udávaním a vydieraním vlastných / nevlastných! Pretože nositeľov niektorých priezvísk židovského pôvodu gestapo chránilo !

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jan
6. 11. 2022 15:27
Odpovědět  [Trol-1] Vlaďa

Svet uz je multipolarni, jenom to media na kolektivnim zapade nesmeji rikat.

Jo Fa
6. 11. 2022 08:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Citujem z článku:
https://sk.news-front.info/2022/11/05/the-heritage-foundation-bez-desatrocneho-bezprecedentneho-rastu-amerika-neprezije/
Aby Amerika si zabezpečila ani nie 10 rokov, ale aspoň garantovaný rok aj keď nie bezprecedentného, ​​ale obyčajného rastu svojej ekonomiky, môže konkurentov len okradnúť. No z miest, kde môže rýchlo vziať veľa peňazí, technológií a majetku, zostala na planéte iba Európa.”
-teraz už asi chápete prečo sa nič nezmení v Európe, kým nebude Amerika na kolenách, budeme otroci vo vlastných krajinách a dotovať Ameriku. Na to nadväzuje ďalší dnešný článok tu:
https://cz24.news/brusel-vcera-priznal-ze-se-ritime-do-dalsi-katastrofy-ceska-media-o-tom-radeji-mlci/ – pa Janina…

Jo Fa
6. 11. 2022 08:48
Odpovědět  Jo Fa

Jediná dohoda na ktorú by malo Rusko pristúpiť je úplná kapitulácia Ameriky a NATO so stiahnutím svojich vojsk a opustením základní v Európe. /pozn. viem že nie je NATO vo vojne/ Potom môže nastať opätovný rozvoj Európy a samozrejme vysporiadanie sa jednotlivých štátov so zradcovskou chuntou.

Jo Fa
6. 11. 2022 12:03
Odpovědět  Jo Fa

Všetko je manipulované, žiadne volby nie sú a nebudú demokratické, všetko je podmienené zisku pre USA a Londýn /tam je Mekka financií/. Pochopili, že zotročenie sveta sa už nepodarí, teraz zachraňujú svoje rite. Pre prisluhovačov týchto morálnych a duševných stroskotancov mám tiež odkaz: Aj keď ste dostali na zahraničných účtoch svoje zálohy, tak ako vznikli aj zaniknú a keď doslúžite, tak vám účty zase zmiznú a vy zostanete v bahne, bez peňazí a ešte si vás podajú svetské súdy-idioti vlastizradní -hlupáci !

Jan
6. 11. 2022 15:33
Odpovědět  Jo Fa

Penize dosly a smejdi co je dostavaji, posli. Vyvoj v kostce. Pokud ovsem ovcane je zase jako komouse Telicku a Rychetskeho nepusti opet k moci. Jejich blahodarne usili nam nadelilo diktaturu petidemolice stran, ktere by se samy nedostaly do snemovny. Smejd Rychetsky na prikaz US ambasady to zaridil.

Francin
6. 11. 2022 17:45
Odpovědět  Jo Fa

kromě Evropy už není kde krást

6. 11. 2022 09:48
Ohodnotit příspěvek :
     

Ameriku řídí lidé,kteří Američany používají pouze jako Otroky a živý štít. Jinak to všechno dávno víme… Vůbec to není o Bidetovy… Ameriku řídí FED, Lockhead Martin,Darpa,CIA,FBI atd. Po nalezení UFO bylo rozhodnuto , že se rozdělí na části, a ty se dají k prozkoumání a využití soukromému sektoru ,aby se utajil původ (to se moc nepovedlo). Firmy jako Lockhead Martin před havárií v Rooswelu byli před krachem, totál nezajímavé upadající maximálně milionové podniky. A pak najednou začali dostávat obří zbrojní zakázky a chrlit pokročilá technická zařízení….Rezistor se dal Gatesovy….vymyslel počítač, teda spíš jeho kolega….A tak to bylo se vším, bylo dopředu rozhodnuto kdo zbohatne, musel to být prověřený člen Kabaly. I Zuckeberg, nevymyslel Facebook, kdepak. Takových projektů běželo všude po světě už spoustu. Byl dávno dopředu vybrán a dosazen a jeho Facebook byl presstituty zpropagován a vynesen…Nic není náhoda! Všechno je naplánované dopředu desítky let.Žádný Americký sen neexistuje, to je jen iluze pro ovce. Mezi tyhle lidi se nedostanete nikdy, pokud vám to sami nedovolí. Dnes se stalo to,že ty soukromé firmy získali díky té technologii obrovskou moc a převzali řízení Ameriky.

Gene
6. 11. 2022 12:28
Odpovědět  Veny232

Hlavni sefici deep state pochazeji Trilaterální komise, ktera vice mezinárodní. Byla založená v roce 1973 zesnulým globalistou a samozvaným konspirátorem jednoho světového řádu Davidem Rockefellerem. Kromě Rockefellera, který se ve svých pamětech chlubil „spiknutím“ s „tajnou kabalou“ proti nejlepším zájmům Ameriky s cílem vytvořit řád „jednoho světa“, další klíčovou postavou za Trilaterální komisí byl Zbigniew Brzezinski, poradce Rockefellera a poradce pro národní bezpečnost prezidenta Jimmyho Cartera. Jeho spisy na Rockefellera velmi zapůsobily. Mezi dalšími bizarními myšlenkami zesnulý globalista ve své knize Mezi dvěma věky z roku 1970 tvrdil, že Amerika je „zastaralá“.
Nejvetsi zakladnu ma ovsem Trilaterální komise, s více než 5 000 členy zahrnuje instituce nejvyšší vládní úředníky, vědce, právníky, profesionály z neziskových organizací, novináře, pedagogy, náboženské vůdce a obchodní manažery. CFR nabízí dva typy členství: doživotní členství pro ostřílené profesionály a termínované členství pro mladé, rostoucí lídry v mezinárodních záležitostech.

Francin
6. 11. 2022 17:48
Odpovědět  Gene

I od nás jsme měli zástupce v této hanebné zednářské organizaci, bývalý komouš a neúspěšný kandidát na prezidenta šišla Dlouhý.

Ludovit
6. 11. 2022 22:38
Odpovědět  Francin

A taky vlastizrádný HAVEL v krátkých kalhotách co podrazil Srby vyhnáním z původní domoviny nechlubil se tím, že jeho rodiče kolaboranti měli 2 koncentrační a 2 pracovní tábory spolu s vousáčem otvírali kohoutky 3.říši řízené jidáši, judáši, jude “přez hrdlo láhve”!

Drak
6. 11. 2022 09:50
Ohodnotit příspěvek :
     

Pokud je pravda to, co se v článku píše, jak to, že ten člověk se nedívána svět zpoza mříží?

Aleš
6. 11. 2022 09:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Soros je zlocinec srovnatelný úrovní s Hitlerem.

Rapa
6. 11. 2022 10:17
Odpovědět  Aleš

Soros, jakoby jeden výkonný aktér lévitů.Kdo ale řídí lévity a hlavního lévitu,sám nejvyšší černý mág v nejvyšším utajení,Ahriman satanáš ? to bych rád věděl,ten kozel by měl být odhalen i jeho první výkonná struktura mágů 12 plus jeden..pak už jen rozmetat jejich Výbor 300,Bilderbergy a všechny jejich instituce po celé Zemi.

jiří
6. 11. 2022 10:52
Odpovědět  Rapa

6 000 let staré sumerské texty nám odhalují historickou pravdu.
https://celostnivzdelavani.cz/vyhledavani/nalezene-stranky?hledat=Sumersk%C3%A9+tabulky&oblast=1

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ZMann
6. 11. 2022 10:33
Odpovědět  Aleš

Séreš to je jenom lokaj Ročíldů, černé šlechty a jim podobným parazitům.

jiří
6. 11. 2022 10:15
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Buchtík
6. 11. 2022 10:32
Ohodnotit příspěvek :
     

George Soros, vlastním jménem György Schwartz, je původem maďarský žid, který má nyní pouze americké občanství, stejně jako třeba šéf amerického Stratfor George (György) Friedman.

A článek psal blb nebo zmrd, který ukazuje prstíčkem na jednoho konkrétního člověka nad hrobem, aby se na něj svalila všechna vina, když Soros je jen v roli koordinátora finančních toků pro pořádání revolucí a převratů různě po světě, ale za ním stojí celá chobotnice podobných.

Gene
6. 11. 2022 12:04
Odpovědět  Buchtík

Presne tak Buchtiku, clanek je zavadejici.

Gales
6. 11. 2022 10:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Je jasné,že hologram z bílého domu musí někdo řídit.Je dobře že ten někdo má jméno a jeho moc bude eliminovaná.Jen jestli to není nějakej krycí manévr na odvedení pozornosti.

Gene
6. 11. 2022 12:07
Odpovědět  Gales

Mohl by jste jmeno toho, kdo to ridi uvest?

Jan
6. 11. 2022 15:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Soros, Gates, aj. jsou pouze pesaci tech nejbohatsich zidovskych rodin vlastnici skrze Blackrock, Vanguard a jine koncerny skoro cely svet. Jsou soustredeni v Komisi 300, ktera ridi soucasnou depopulaci a rozklad USA, EU. V USA skrze Demokraty u moci a dementniho pedofila a korupcnika Bidena. Cilem je rozklad USA kvuli nesmirne spotrebe surovin. Zniceni konkurenta EU prostrednictvim US poskoku u moci ve vladach zemi EU. K tomu slouzi vlada Demokratu s jejich uprednostnenim cernych Americanu pred bilymi, LGBT, ockovanim mRNA, zbidacenim stredni vrstvy. Americka vylidnena predmesti jsou plna narkomanu a bezdomovcu, stanujicich na ulicich.
Podle geopolitika prof I. Panarina se uz USA mely rozpadnout na nekolik casti. Zlomovy bod, ktery vse urychli jsou volby do kongresu 8. listopadu.

ZMann
6. 11. 2022 17:48
Odpovědět  Jan

Přesně, moje slova.