politika

Válka o Falklandy a nacismus v Kyjevě: Ukrajinská otázka zničila G20

Neúspěch schůzky ministrů zahraničí G20 lze částečně vysvětlit hrozbou další války o Falklandy a prozření CNN o nacismu v Kyjevě.

Summit konaný v Indii lze se vší jistotou nazvat posledním setkáním G20 ve formátu podřízení se západní hegemonii. Toto setkání v zásadě svým způsobem zaznamenalo kolaps brettonwoodského systému a kolaps hegemona reprezentovaného Spojenými státy. 

Faktem je, že Američané nebyli schopni nabídnout světovému společenství žádný praktický plán na překonání ekonomické krize. Ministr zahraničí USA Blinken se v Indii snažil všechny přesvědčit o účinnosti starého paradigmatu, ale neuspěl kvůli rostoucím problémům v jeho vlastní zemi. Nikdo nebude poslouchat Washington na pozadí impotence Bidenova týmu před rychlým poklesem americké ekonomiky.

Blinken si byl dobře vědom toho, že přijel do Nového Dillí bez ničeho, a proto se pokusil zaplnit „protikrizovou prázdnotu“ ukrajinskou otázkou. Rezoluce o Ukrajině měla být pro Spojené státy novým úspěchem, proměnila se však v symbol selhání kolektivního Západu a zhroucení formátu G20 v jeho současné podobě. 

Kontrolním výstřelem do hlavy G20 byly dvě otázky položené britským a americkým ministrům na závěrečné tiskové konferenci.

Neúspěch Spojených států v Indii v rozhovoru s Jevgenijem Satanovským se pokusil vysvětlit ekonom a publicista Michail Chazin, který ironicky poznamenal, že Blinkenovi nezbylo nic jiného, ​​než celý summit převést do geopolitické roviny a postavit do čela Ukrajinu. 

Jiné argumenty než manévry odvádějící pozornost Američané neměli. V důsledku toho Blinken jenom přesvědčil členy G20 o impotenci Spojených států a nutnosti urychleně změnit formát samotné organizace. G20 již neexistuje. Je nepravděpodobné, že asijští členové organizace zareagují na další výzvu z Washingtonu.

„Když byl Blinken dotázán na ekonomiku, která v USA není v nejlepší kondici, jednoduše to smetl – všechny tyto otázky směrujte na Powella, Janet Yelen a další znalé lidí. Jen si představte – Američané nemají co říci k ekonomice! Proto se celý západní blok snažil nacpat Ukrajinu do finální rezoluce, díky čemuž ona i celý summit selhal. Ukrajinská otázka jednoduše zničila G20. Jinak nemají co říct. Nemají co nabídnout, nevědí, co nabídnout, a jediné, co nabízejí se nelíbí všem ostatním. Inu, Indie, Čína, Arabové a dokonce ani Turci nechtějí zbankrotovat, aby se Spojené státy ještě trochu poměly. 

Smrt G20 v jejím současném formátu dokonale vystihly dvě otázky položené Blinkenovi a britskému ministrovi po setkání. Britovi připomněli, že včera Argentina vypověděla dohodu o Falklandách a zajímali se, zda půjde Británie do války. Blinken dostal otázku, jak se stalo, že i CNN najednou dospěla k závěru, že Putin měl důvod nazvat režim v Kyjevě nacistickým. Všechno, opona padá,“ poznamenal Chazin.

Ekonom předpokládá, že takové setkání ministrů zahraničí ukončuje vliv USA a Británie v Asii.

Pro Pokec24 přeložila Janinna

https://bit.ly/3ZKgSNK

sdílet na

46 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
krtek
9. 3. 2023 00:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Každý tahá pilku chvilku. Západ již krom lží, podvodů a podrazů nemá co světu nabídnout. Kdy to pochopí i ti naši vlastizrádci.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel
9. 3. 2023 01:10
Odpovědět  krtek

Mimo to, ze kdyz rus vyhraje Ukrajinu ,davy pratel ktery maji radi a obdivujou viteze a bohatyho na suroviny ,se zakonite rozmnozi.
Do tech co prohrajou se ani nekopne..Takovej je svet.
Na spravnym dojmu vo Usa neprida ani starej , asi nepatricne zvolenej, groteskni a jeste predtim vybranej, president , udrzovanej , jako vzor stareckyho ubytku energie, jako poslusny loutky anonymnich porucniku a kterej porad pada na schudkach do letadla..
Ma to bejt snad symbol padu zapadu?
Ma to slouzit jako priklad stavu, situace a neschopnosti a znazorneni celyho zapadu , ze ani s tem schudkama nejsou schopny neco udelat..
Pitomy schudky a starec a pitoma kombinace.
Ty schudky je treba vymenit za lepsi a pohodlnejsi. Kdyz po nich lezete a jeste se otacite …
To snad Bidovi delaj schvalne /i sobe/,uz davno meli s nima neco udelat..Zvlaste ,kdyz kamery celyho sveta na to uz cekaji a vzdycky s potesenim zaznamenaji a ukazujou vsude..
A celej svet ma jen ten jeden dojem…

Markýza
9. 3. 2023 08:57
Odpovědět  Pavel

No to taky – smečka se logicky přikloní k vítězi, už kvůli zachování rodu 🙂

Spam Bety
9. 3. 2023 12:56
Odpovědět  Markýza

Hlavní na tom je, že neměli co nabídnout. Pro rychlé zisky přesouvali výrobu do Asie ,
bez sebemenšího ohledu na své vlastní občany, kteří ztráceli práci. Byli přesvědčeni, že na tom nezáleží, protože mají celý svět pod palcem a kdykoli ho díky svým základnám a letadlovým lodím donutí k poslušnosti. Samozřejmě také kvůli těm svým
dolarům, i když už nemají žádné krytí.
Teď cíleně devastují Evropu a jaké překvapení!! Nabízejí krachujícím podnikům, aby
přenesly svou výrobu do USA – a co evropští zaměstnanci? No komu by na tom póvlu
záleželo!
Nemohou se divit, že těch výrazně výhodných vztahů jen pro USA mají už všichni
plné zuby a že se staví (i když ještě opatrně) za Rusko, které se vzbouřilo.

Albi
9. 3. 2023 13:28
Odpovědět  Spam Bety

Snad ani ne vzbouřilo, jako si – už rezignovaně – povzdechlo: “co se dá dělat, tak si půjdeme každý svou cestou Možná zahyneme, ale zabít se nedáme”.

Markýza
9. 3. 2023 18:23
Odpovědět  Albi

Každopádně jde neuvěřitelným příkladem – všimni si. Jak se odvažují další a další.
Já tomu rozumím a taky se ovšem raduju, protože zkrátka multipolarita bude zaprvé stabilnější, zadruhé bezpečnější, zatřetí – je organická.
Je mi jasné, že se začas budou štěkat dejme tomu Brazílie s Indií, případně i Čína s Ruskem – jenže když jsou čtyři – pět vyrovnaných siláků, blbě se dává přes hubu jednomu, protože to se musejí domluvit dva až tři, a to už je potíž.

Albi
9. 3. 2023 13:19
Odpovědět  Pavel

“Ma to bejt snad symbol padu zapadu?” Může a měl by být.

Vždyť třeba na asresu Ruska se občas připomíná pád Římské říše slovy, že každá říše se časem rozpadne. A Západ JE říše, vedená USA = ne jedna velká loď, ale celá flotila jménem Západ, vedená vlajkovou lodí jménem USA, s dnes pomatenou posádkou. Přesto ale řízena všemi zákony rozpadu jako jiné říše, tedy i s jejich nevyhnutelným koncem.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vaska
9. 3. 2023 06:21
Odpovědět  krtek

tady nejde o vlastizrádce (ti to dělaj pro svůj prospěch) ale o ofce které je volej a nechaj si vymejt mozek

Pekos
9. 3. 2023 08:50
Odpovědět  krtek

Ti naši vlastizrádci nebyli dosazeni k tomu aby něco chápali , ale aby to tady na přání svých páníčků totálně rozdrbali. A nutno dodat , že vtomto oboru pracijí na jedničku.

Pavel
9. 3. 2023 08:57
Odpovědět  Pekos

Ja myslim ze nikdy nebylo tak spatne, aby nemohlo bejt jeste hur.
Ja myslim , nekdo jinej misto neschopnyho Fialy, by byl daleko horsi , protoze ted muze..
Priklad je treba fanatik Slanskej, co ten napachal zlocinu..
se zavdecil Stalnovi..

Boomer
9. 3. 2023 10:52
Odpovědět  Pavel

.. inu, oni se ti soudruzi nahoře moc nelišili v páchání zločinů, akorát že v rámci frakčního boje, pod pláštíkem vnitřní očisty partaje, si někteří vytáhli Černého Petra. Příliš pozdě si vzpomněli na Vergniaudovu sentenci .. Revoluce, jako Saturn, postupně požírá své děti.

K dobru lze Slánskému přičíst snad jen jeho poslední slova.. Mám, co jsem si zasloužil.

Albi
9. 3. 2023 13:42
Odpovědět  Pavel

O Stalinovi si něco přečtěte i z jiných zdrojů, než ze školních upravených báchorek.
Samozřejmě nebyl žádný všemocný “Kristus vykupitel”, ale vlastenec, pracující pro stát, což bylo Rusko.
Ano – byly popravy, byly gulagy, sice s nimi začal Stalin až poté, co je založili a provozovali trockisté PŘED nastoupením Stalina “na trůn”, ale to nikdo nevidí protože Russák jako Russák, přes všechno dnešní uznání.

A až mu bude kdokoliv vyčítat to “čištění” od zrádců, kterých bylo a je až dodneška víc, než si představujeme, pak si vzpomeňte, jak se vyjadřujeme MY k těm našim zrádcům a škůdcům, pracujícím pro cizí – naštěstí jen v diskuzích. JEN v diskuzích – ale co by ti, kteří volají po popravách, doživotních vězení a jiných trestech – čím drakoničtější, tím lepší – asi dělali, kdyby MOHLI!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
9. 3. 2023 15:17
Odpovědět  Albi

Navrch Stalin nebyl Rus, ale Gruzínec. Jako první z vedení KSSS pochopil, že permanentní revoluce a další nesmysl jako vývoz revoluce po celém světě je neuskutečnitelný minimálně do té doby, než by stát, který by chtěl provozovat jak permanentní revoluci tak její vývoz musí na to mít tyto choutky (slovy Jana Wericha) “materiálně vyfutrovaný”, tedy musí mít masivní průmyslovou základnu obranného průmyslu. Tedy že je čas začít budovat průmysl a to fest a i za cenu nákupu od každého, kdo prodá. Zlata byklo dost, tak začal jednak nakupovat celé továrny a hlavně podpořil reversní inženýrství jako směr vzdělání na technice, aby byl SSSR schopný vyrobit cokoliv podle vzoru. A to se skupině ryzích filosofů a ideologů okolo Trockého, Kameněva a Zinovjeva zdálo nerevoluční, přízemní. Řečeno dnešní terminologii málo kavárenské.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
9. 3. 2023 18:26
Odpovědět  Albi

No magor, zvláště paranoidní magor to ona zase byl, Albi. Nechtěla bych být v těch časech v Rusku, namouduši. Jenže to tak byla kvalita času – magorů se přeci v půli XX soletí urodilo po celém světě neúrekom.

Albi
9. 3. 2023 20:32
Odpovědět  Markýza

Kdyby takový nebyl, Rusko by nepřežilo. Nejspíš ani první světovou. Prakticky bylo na odpis.
A paranoidní? To se mi nezdálo, ale nejsem filozof ani psycholog, tak vyloučit to nemohu.

Ale já bych tam taky žít nechtěla. Tedy natrvalo, Jenže ani nikde jinde. Obecně takhle: Kdybych si mohla vybrat, tedy žádný Londýn, New york, Tokio…. brala bych tu zemljanku. 🙂
Ovšem musela by to být zemljanka 1. kategirie – plně elektrifikovaná, dálkové vytápění, tekoucí teplá a studená voda, podleha z dusané hlíny, žádná okna ani dveře, které je nutné mýt a leštit atd. atd – nějaký požadavek by se ještě našel.
Pak bych byla spokojená i se životem na Sibiři v zimě. 🙂

Markýza
9. 3. 2023 20:41
Odpovědět  Albi

Asi nepřežilo, to je pravda. Ale stejně bych tam nechtěla – tehdy. Když si teda odmyslím, že já nechci vůbec nikam jinam 😀 Ta atmosféra tam musela být pekelná, prostě pekelná. Ještě v nějakém 73 nebo 74….proč to říkám: to tu byla po letech ruská filharmonie, nebo opera, či kdo – muzikanti zkrátka. A protože táta s nima hrál a máma mluvila rusky, pozvali jich pár na oběd. Byli vyplašený jak koroptve ze všeho (to si pamatuju) a naši pak říkali, že jim trvalo celé odpoledne, než je přiměli normálně mluvit, protože ti nechtěli mluvit vůbec o ničem. A to už bylo dáávno po stalinských čistkách.
Jo, že byl Stalin paranoik, to jsem myslela, že je všeobecně známo. Víš, kde je rozkošně popsaná atmosféra u jeho dvora? Ve Stoletém staříkovi 😀 Tuhle jsem to poslouchala, tak jsem si to užila.

Boomer
9. 3. 2023 21:00
Odpovědět  Markýza

.. inu, byla to země, kde vás do pracovního tábora mohl legálně poslat i předseda místního kolchozu, měli na to i zákon, který zrušili snad až někdy na konci šedesátých let.
Furt to musím opakovat.. žádný národ na světě nezkusil tolik, jako Rusové a to i od vlastních.

Boomer
9. 3. 2023 21:21
Odpovědět  Boomer

..jsem si vzpomněl na jedno léto roku 1976. Tehdy kamarádovi ze střední přijeli příbuzní jeho mámy ze Sojuzu a měli dočku, moc hezkou, krásně naivní a ze všeho vyplašenou. Kámošky ji učesaly, postupně i namalovaly, oblíkly do jevropejské módy. Postupně, citlivě jsme ji uváděli do velkého světa a byla v totálním šoku, když jsme u kytary zpívali Žlutou ponorku v hatmatilkoruštině.. ja savjétskij čelavjék, konstruktěér i inženiér… a refrén byl: My pastrójili žoltyj parachód, žoltyj parachód, žoltyj parachód. Ke konci prázdnin už to uměla perfektně na garmošce..
Jo, a moc ji fascinovaly moje dlouhé vlasy, po rozčesání copů(jejích..) jsme na tom byli zhruba stejně.. akorát ona blond a já čokoládový.

Spam Bety
9. 3. 2023 23:38
Odpovědět  Markýza

Také jsem si kdysi myslívala, že to Stalin podělal. Ale když jsem se začala o tu historii opravdu zajímat, zjistila jsem, že Stalinovi tu psí hlavu nasadil trockista Chruščov. Kromě toho, že byl trockista nenáviděl Stalina proto, že když požadoval tisíce zatčení, Stalin odmítl a nazval ho hlupákem. Ve II. světové pak odmítl dát milost jeho synovi, který jako zrádce přeběhl k nacistům. Mrtvému pak své prohřešky hodil na krk.
Také dal zavraždit Beriju, kterého Stalin pověřil revizí trockistických procesů a ten je z vězení ve velkém propustil. Také o něm nám říkali pravý opak. Ono CO JE VŠEOBECNĚ ZNÁMO má někdy do pravdy dost daleko. Kdo to doopravdy podělal byl Chruščov, jenže to trvalo skoro dalších 40 let, než se podařilo Rusy zblbnout a předat SSSR západu.
Takže ti vaši vyplašenečkové byli nejspíš vyplašení z těch trockistů, kteří převládli. Představte si, že za dejme tomu třicet let bude někdo hodnotit dnešní realitu podle našeho oficiálního tisku a TV a zamyslete se nad tím, k jakým závěrům dojde.

Markýza
9. 3. 2023 08:56
Odpovědět  krtek

Přesně. Nic neupilujete, když nebude každý chvilku tahat pilku. A to jste pořád nadávali na Bidena – jen se podívejme, k čemu je dobrý! Předá pěkně pilku tomu, kdo zas bude chvilku tahat.

Boomer
9. 3. 2023 09:29
Odpovědět  Markýza

.. ruční pilka se v práci se dřevem používá k přesným dokončovacím operacím. To, co už dlouho US předvádějí, se ze všeho nejvíc podobá texaskému masakru s motorovou pilou. A motorová pila má jednu nepříjemnou vlastnost.. když s ní zacházíte brutálně a neodborně, může vás “kopnout” a to potom stříká krev, vaše vlastní krev.

Markýza
9. 3. 2023 18:27
Odpovědět  Boomer

Jau, vy zase surově útočíte na mou představivost!

Gales
9. 3. 2023 10:11
Odpovědět  krtek

Až budou jejich fotky viset na stromě radosti.

Autor
9. 3. 2023 07:03
Ohodnotit příspěvek :
     

Nemůžete nabídnout žádné řešení toho, co je samotnou podstatou existence toho ekonomického systému, co je na “západě”. Krize jsou naprosto umělé, zbytečné, ale nevyhnutelné, pokud páky k financím budou držet ti, kteří jen každý den večer počítají o kolik zase okradli ty druhé!
Nemůžete řešit něco, co nejde řešit bez de facto obrácení prakticky všeho naruby! To znamená především pád těch, co “tahají nitky a co si říkají “elity”. Ovšem jejich mnohem přesnější označení by bylo – pokud by to nebyla urážka užitečných a chytrých zvířat – prasata.
Jiné civilizace, co byly i třeba zničeny tou “naší” měly jiné priority a jinou strukturu. Neříkám že lepší nebo horší. Např. v Asii se mnohem více hledělo na rozvoj vlastního území a obyvatel, protože to zajišťovalo vládci sílu a moc. Ne, nebyla to žádná utopie, ale aspoň se nesnažili zabíjet vědomě vlastní obyvatelele! A hlavně bylo v těch jiných civilizacích jiné pojetí CTI.
Ovšem co je to vlastně ta čest, vědí to “naši rádcové a vládci”?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
oldoo
9. 3. 2023 09:05
Odpovědět  Peter 008

Jak chceš “převrátit naruby”přirozené vlastnosti člověka?Ony ty nové “elity”budou v něčem jiné?V čem,budou to mimozemšťané?

Markýza
9. 3. 2023 09:11
Odpovědět  oldoo

Jasně že nebudou. Moc korumpuje. Chce to spíš pořádný systém kontroly nad elitama jedněma. Ráda při těch řečech o slušných lidech v čele státu vzpomínám, co slušných lidí naběhlo do parlamentu, natěšených, jak to teď bude pěkně průzračné a poctivé a tak – a jak rychle odsud zdrhali, pokud nechtěli mít zobáky od hoven.

Pan Tau.
9. 3. 2023 09:20
Odpovědět  Markýza

Pani komu padni,..když někdo někoho uloupí, hrozí mu trest 10 let. Zde “vyvolení” okrádají, parazitují, podvádějí 10 mil. lidí a ,…nic. Čína se s tím nemaže a za korupci je i poprava. V usa je také těžký zločin okrást stát.
Zde těch, dnes už to není pár”vyvolený”, okrádá národ a druzí tomu tleskají a souhlasně házejí volební lístky do uren.

Boomer
9. 3. 2023 09:56
Odpovědět  Markýza

..elitu je možno kontrolovat jen uvnitř jí samé. To se může dít v počátcích jejího vládnutí, ale případná samokontrola velmi rychle upadá, převládá snaha o maximalizaci přístupu ke konzumaci požitků, vyplývajících z příslušnosti k elitě. A přežraní lenoši ztrácejí akceschopnost, kterou by zajistili udržení pořádku. A už to jede z kopce dolů.. historie je toho plná.

Markýza
9. 3. 2023 18:31
Odpovědět  Boomer

Já myslím, že může existovat nějaký mechanismus. Dlouho to vypadalo, že volby co čtyři – pět let to zaručí, pak ovšem přišly korporáty……..no vlastně máte pravdu. Jak ale omezit pýchu a nenažranost – to by mě strašně zajímalo.
Nenažranost obyčejného občana zjevně končí, když se prostě přecpe a přezážitkuje a tak – ale co s těmi, co nemají talkové body v mentálu?

Boomer
9. 3. 2023 18:53
Odpovědět  Markýza

..tož, přiznám bez mučení, že jsem si něco takového myslel v devadesátkách, ale dva roky “ve vyšší politické hladině” mě z toho vyléčily a kajícně jsem dal za pravdu Paretově teorii cirkulace elit. Některé její aspekty jsou sice častým předmětem sporů, ale jako celek ji nikdo nedokázal vyvrátit nebo aspoň vážně zviklat, a nám známé historické peripetie ji potvrzují do míry větší než velké..

Markýza
9. 3. 2023 20:45
Odpovědět  Boomer

Ale to ať si milé elity klidně cirkulujou – ale horizontálně, Halík, horizontálně! Tak by to asi šlo. Nějak jim zahradit tu vertikalitu. Ono se to sice tak nějak děje, ale děsně pomalu, hotový slimejš.

Boomer
9. 3. 2023 21:32
Odpovědět  Markýza

.. ten proces probíhá velmi plíživě, po několik generací, než začne gradovat, někdy se tomu humorně říká “po dlouhém období problémů růstu přišlo krátké období růstu problémů”. A to končí revolucí, převratem, prostě blbě.. pro masy, ač mají zpočátku pocit, že vše už bude jiné, lepší.
Slovenský strejda kupříkladu osmašedesátý rok komentoval velmi stručně.. len ti väčšie rožky(rohlíky..) z toho zostali.

Boomer
9. 3. 2023 09:50
Odpovědět  oldoo

..asi tak nějak. Cirkulace elit je produktem cyklického vývoje. Elita časem ztrácí svůj vůdčí potenciál, schopnost akce, přibývá jedinců postrádajících předpoklady nutné k vládnutí.
V ovládané mase dochází k mobilizaci jedinců, kteří jsou vybaveni vlastnostmi potřebnými k vládnutí. Výsledkem je narušení společenské rovnováhy, vedoucí až k násilné změně, kdy vládnoucí skupina je nahrazena jinou vládnoucí skupinou.

Nedochází však k zásadní změně poměru mezi nově vládnoucí elitou a ovládanou masou, z níž nová elita vzešla!

Albi
9. 3. 2023 14:15
Odpovědět  Peter 008

Každá t.zv. krize (migrační, finanční, covidová) je lidmi vymyšlená z nějakého důvodu, lidmi pečlivě připravená a kontrolována a ostatním, na tom spektáklu neúčasným, pak bylo namluveno, že “přišla krize” a musíme se s ní NĚJAK vypořádat.
Jak nějak? Vždycky výhradně penězi – nejrůznějšími způsoby: zvyšováním daní, snižováním příjmů, propouštěním, ukradením jejich úspor (na stáří, na pohřeb apod.), sbírkami “na chudě” – plaťte, plaťte, plaťte.

Kdyby krize nebyly způsobeny lidmi, ale božím řízením (pro věřící), přírodou (pro ateisty), NIKDY by to nebyla krize, ale přírodní katastrofa, se kterou si příroda vždycky poradí sama a lidské peníze k tomu nepotřebuje. Stačilo by, aby do její práce lidi nestrkali nos a nesnažili se jí “pomáhat” – jen se přizpůsobili přechodně změněným (zhoršeným).podmínkám a nespěchali – dopřáli přírodě čas.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sergej
9. 3. 2023 10:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Dal bych odkaz na 24.cz news ale tor používá málokdo.
https://energieupramene.blogspot.com/2023/02/anglosas-vesmirny-parazit.html

Autor
9. 3. 2023 11:01
Odpovědět  sergej

Stačí VPN.

Markýza
9. 3. 2023 18:35
Odpovědět  Peter 008

O čem to mluvíte, synci?
Sergeji 24ňůsky jsou zde:
https://cz24.news/
Jen nevím, co konkrétně jste tam chtěl.

Boomer
9. 3. 2023 18:56
Odpovědět  Markýza

.. já se obávám, že to občas neví ani sám sergej. Patláma, paprťála.. žbrluch!

Markýza
9. 3. 2023 20:13
Odpovědět  Boomer

Ale no tak. Občas možná neví, ale teď rozhodně věděl! Já zas nevěděla, co je to tor a VPN.

Boomer
9. 3. 2023 21:40
Odpovědět  Markýza

.. tož mám v rodině ingajťáka, softwarového specialistu. Na tyhle utajovací vychytávky přišla řeč, jen se tak lehce pousmál.. “cokoli opustí tvou hlavu, přestává být bezpečné a časem se ti možná dostaneme i dovnitř.”

Z mého technického pohledu neexistuje zámek, který bych nemohl otevřít, pokud jsem ho už měl jednou rozebraný.. a ajťáci jsou mnohem vynalézavější pakáž než my, prostí strojaři.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
sergej
10. 3. 2023 07:57
Odpovědět  Boomer

Nevím co v tom hledáte za záhadu? Mne ten web provider a zprostředkovatel přes operu a google nezobrazí vy iluzioniosti a badatelé bludů a představ. Teda svých a nechápavých. Teď se podívejte na své brutopýrace a kadlace do zrcadla ať víte kdo mele z cesty. 🙂

sergej
10. 3. 2023 08:07
Odpovědět  sergej

Pravdou je že opera má VPN ale i tak “nelibé adresy vám kalivodi a cenzoři po “cestě zamknou. Namíchli by mne ti co v tom sami mají guláš ale mistrují. 🙂

sergej
10. 3. 2023 08:20
Odpovědět  Boomer

U CNC stroju musí kvalifikovaná obsluha i chápat funkce a princip programátorů minimálně přes nutné provozní korekce, jinak je to jen podavač. A jako samotný pracovník ve výrobě je jistě nepoužitelný. Měl jsem po po třech letech práce na ohraňovacím lisu potom v posudku obsluha a programátor CNC jsou tam 4. osy od referenčního bodu, než to zmizelo asi na pracáku kde státní nádenice koukají na špinavého soustružníka i když jsem dělal na mnoha céencéčkách. Holt úřad a razítko.

sergej
10. 3. 2023 08:46
Odpovědět  sergej

A vizírům. 🙂
Panek
10.3.2023 v 7:38

Bude vám to připadat jako odbočka, ale úplně tak není. …
https://dfens-cz.com/odchazeni-vratislava-mynare/?show=comments#comment-349451

Pijack
9. 3. 2023 10:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Ti amíci jsou neskutečná sedlina podlého intelektu. Nome – omen… Jméno Biden můžeme odvozovat od mísy na lejno – bidet. Jméno Blinken zase od zvracení – blinkat. A tak je to s celým hegemonem USA. Svět už zvrací.

Pavel z Moravy
9. 3. 2023 11:35
Ohodnotit příspěvek :
     

Když nezměníte systém od základu, nic se nestane. Té změny ale musí být účasten celý národ. Většina chce ale pouze přemalovat nápis. Putin provádí a nebo chce provést kompletní změnu i s použitím některých bývalých prvků ze socialismu a křesťanské víry. To je jediná možná cesta, mít opravdu vzdělaný a důstojný národ. Doteď jak jsem nedávno četl, se tam děti vyučovaly z učebnic, které jim tam doručil SOROS, učebnice, které byly plné protiruského narativu. Teď se to již mění a do škol přichází vlastenecká literatura. To je jediná cesta, ale na tu bez změny systému a hodnotového žebříčku alespoň u nás zapomeňte.