politika

Valerij Viktorovič Pjakin – Otázky a odpovědi českým divákům – dabing

Valerij Viktorovič Pjakin – Otázky a odpovědi českým divákům. Natočeno 26. června 2023.

sdílet na

5 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
30. 6. 2023 23:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Áááá, už se to rýsuje – Mezimoří a Orbán coby náča toho cirkusu. Sice o něm Pjakin nemuví, ale to ani nemusí. Orbán dobře ví co dělá.
Sice doufám že k tomu nedojde, ale furt lepší než Chalífát. Raději bych bral Českou federativní republiku, a ještě raději federativní republiku Bohemia v rámci Ruské Federace, protože, jak mě historie přesvědčuje, jako samostatný stát už po šarvátce na Bílé hoře nedokážeme existovat a každý si s nám vytře pr-del. Dokonce i tací sr-áči jako chocholové.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
1. 7. 2023 07:29

👍 👍 👍

Frank1
1. 7. 2023 19:06

Jako stat jsme vlastne nikdy nebyli samostatni. Za sv. Vaclava jsme byli pod ochranou nemeckych knizat, za kterou jsme platili tribut.
Jako kralovstvi jsme prestali existovat po vymreni Premyslovcu. Pak uz jsme byli jenom vazalove Habsburku, Hitlera, Sovetu a ted USA. Maly bezvyznamny statecek nema na vic narok. Jenom blbci si mysli ze ma.

Gales
1. 7. 2023 11:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Dodívám později.Začíná to zajímavě.

Gales
2. 7. 2023 19:11
Odpovědět  Gales

Jestli je Praha centrem judookultizmu,tak potěš koště.Vždyť jsou tam samí blbci a hovada. – Mimo těch pár slušnejch.Na takový vochcáblo jako je Novotný může působit akorát hromada sr.ček. Podle toho jak se chová.Pjakin se plete že je v tý pražský pr.deli pozitivní energie.